KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 16/4/2016, 14:25

hvala biksi ... ali cu ipak sledece nedelje zamoliti Kopitovicku za terapiju.. da ja pokrijem i to ...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/4/2016, 17:51

Izvini Biksi ,nemoj da se ljutis, priznajem tvrdoglava sam :-) Ali ja slusam sebe i pokusavam da vodim sto normalnij zivot bez tone ljekova za sve i svasta a da mi je nije izricito doktor zahtjevao..Pa dobro neka sam bukvalac ali nemoj da te nerviram:-) Pazi bebu,kani se mene ja sam jos deriste ,tjeram po svom :-) Evo obecavam,necu te vise nervirati ,dosta da u potpisu stoji NE PIJEM NISTA :-)
Ali istina je,da meni doktori ovdje ni u jednoj klinici a bila sam u dvije najvece ,a posljednji put sam i trazila direkt na svoju ruku ,i nisu mi dali u tom pravcu da razmisljam,a kamo li da to provjeravam i uzimam terapiju..Iskreno,dole zene same hodaju i vade dio po dio i sto trebaju i sto ne trebaju..
Ovdje kad odes u KW kliniku preuzmu te i na kraju dobijes mapu s svim sto nisi ni znao da trebas odraditi,oni odrade.Vujovicka mi na papir napisala par stavki da odradim ...a ja njoj odnjela komplet obradu sa svim ..
Evo banalan primjer za Tromb.. stavila 3 ili 4 stavke a ja donjela listu sa desetak odradjeni analiza..Isto bilo i sa imunologijom...
Jos jedan primjer,ovdje su cure tek prosle godine cule za NK celije i isle vaditi to posebno..Ja nikad za to nisam cula a u mojim papirima dojde i taj podatak ,u kompletu sa svim ostalima,bez da lutam i vadim ga posebno..
Nije bas lako ici sve po Vujovickinim savjetima i forumu ,a ovdje ti se doktor nasmije u lice.Osjecas se idiotski :-/ Pa sta ce mi doktor ako cu sama smisljati terapiju i plus ne smijes sam to ,ovdje NE!
Jos neko napisa da ne volim Vuju..Iskerno ona je prijatna (to bi trebalo da se podrazumjeva) Ali nebi smjela da onako olako daje nadu.
I trece ja sam sama kriva sto sam vjerovala i sto sam se razocarala..
Kod mene ona sa tom Ciklom za 9 mjeseci nije bas nista uspjela.
Evo sa Proginovom sam uspjela bar da ne prokrvarim nakon 15 dana,jer sam umorna od ulozaka ko pampers gaca da imam ...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 16/4/2016, 17:58

Hvala devojke na dobrodošlici. Nego, da li ja stisnem nešto pogrešno ili šta li je, dve poruke se nisu pojavile. Ma nvze....

Poslah upit preko maila danas za PFC. U fazi sam kad formiram pismo (izveštaj) sa rekapitulacijom stanja da imam da im pošaljem kad mi budu odgovorili.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 16/4/2016, 18:09

Pa ti onda Amna slusaj njih i radi sta ti oni kazu, ne zapitkuj mnogo i teraj napred. Ne mozes i tamo i vamo. Ne slazem se da mozes biti deriste a da si godinu starija od mene-onda je krajnje vreme da prvo odrastes pa tek onda da udjes u celu ovu pricu. Nadji dr kom verujes i idi samo kod njega i slusaj sve sto ti kaze i radi sve sto od tebe trazi.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/4/2016, 18:23

Devojke koje rade jogu da li su je radile i tokom stimulacije?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 18:45

wini radost radost radost radost
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 19:01

cure evo i ja da vam se jadan malo.
inace danas m je 9 dan od eta,stoma malo bolucka ,pa stane i tako u krug.Danas odvali posteno tri sada popodnevnog sna.
Nego ono sto mene zanima je ta cuvena temp.pre dva dana je bila 36.8 pa zatim jutros 36.4 a malopre kad sam merila opet je 36.8.A moja drugarica mi je pre nei dan pipnula me i prokomentarisala da li imas temp ja rekoh ma ne .Ona rece bas si vruca,mozda sam je i imala ali nisam se setila da je izmerim.Tako da je moje pitanje kolika treba da bude temp?Da li da se nadam ili ne?
Mada nada uvek postoji bez obzira na sve.

Ljubim vas saborke moje
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 16/4/2016, 19:25

Moj savet je da se ne opterecujes temperaturom, pokusaj da se malo opustis jos par dana do bete :-*
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/4/2016, 19:41

Amna, mozda gresim,al ti delujes da bi tamo i ovamo, da bi malo pila, malo ne bi, mislim lekove suplemente, cas bi slusala tamo doktore, cas ovde. U celoj prici najbitnije je od svakoga uzeti ono najbolje, zato sluze i misljenja raznih, i iskustva drugih. I pustis bar malo da odstoje info, nista na precac, da se slegne, da ohladis mozak. Kao sto si pustila za donaciju da sazri odluka. Bitno je da shvatis da ni ja , nit bilo ko ovde ne zeli da te zaplasi, da te obreshrabri, ili bilo sta lose, vec da te podstakne da sto sire razmisljas,da delas u svim pravcima, kad udjes u pricu vto, nije kliknes dugme i uspelo je. Svaka cura koja je prosla bar jednu vto,mislim da deli moje misljenje. Dugo sam ja slusala neke endokrinologe, dok nisam dosla do boljih. yes yes yes I niko se nece zaloziti za tebe, kao ti sama, veruj na rec. Mozda ti uspe i bez lekova za IR istitnu, pravila nema, al sansu povecavas ako sve faktore rizika iskljucis. Tvrdoglava jesi, al ja sam jos gora, ahahahahahaahhhaahh~! lol! lol! lol! Napravi mini statistiku, i vidi koliko zena je uspelo bez lekova,koliko sa, ok, nije ni to sad mozda reper, al drugacije utice na psihu, ako nista drugo! Materica i tvoj organizam moraju biti potpuno spremni za usadjivanje embriona,u tome je kljuc.Ako pretpostavimo da su embrioni ok.

Ivanice, temp ne mora nista da znaci, a moze. Pravila nema,kao za sve. Razmisljala sam da betu niposto ne radis u ponedeljak, nego od utorka pa nadalje, nekad bete iz feta budu nize u startu, a nekad ne. Da se ne istraumiras. Ja se jako slicno osecam kao i ti, po pitanju menstrualnih bolova. Jos nekoliko dana i trudne smo zvanicno! smajli angel Meni je iz feta prosli put, beta 11. dan bila 165, dan feta nisam racunala. Sad cekam ponedeljak da prodje, da pregnil iscili onaj od 10.000 j,pa ako ima bete da znam da nije od njega.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 16/4/2016, 20:00

Ivanice draga,pa ti si opet u akciji....Bice bice,mi navijamo za tebe!!!! :) :*
Palcice dokle dodje ti? Jel predje na trudnicke Wink :*Ja ko izgubljen slucaj,kad udjem ne mogu povatati :)
koracaljke drage,znane i neznane,navijamo! roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/4/2016, 20:04

E vala Biksi,i jesi tvrdoglava lol! Bice ako Bog da.Sve ce to leci na svoje..
Mimi85,ti si usla u ovo sve odlucnije,zrelije i boris se..Ja ti zelim puno srece..Nismo svi isti,neko tako a neko ovako kao ja..
Takva sam i sigurna sam da cu zahvaljujuci svojoj psihi i upjeti drugacije bi poludjla.
Ipak ja cu da odlucim kad je krajnje vrijeme da odrastem i da li cu kao deriste da udjem u pricu ili kao odrastao covjek..Svak ima neku svoju psihu kojom pristupa preoblemu.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/4/2016, 20:09

Ne znam,ja nekako vjerujem da sam zdrava a i svi nalazi mi idu u prilog poslije svega odradjenog nisu mi nasli bas nista da pokrijem terapijom osim TSH..
Ja ne mogu protiv sebe,ne mogu da trazim problem gdje ga nema,ne mogu da pijem nesto sto znam da nema smisla..
Zasto ja nemam jajni celija,zasto su istrosene to ne znam..Ustvari ako cu iskreno i tu moj unutrasni glas ima odgovor.PROSLOST...dozivjela sam emotivni i psihicki krah ..zato sam sad tu gdje jesam ..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 20:12

Biksi znam ali sve se nesto tripujem cas ovako cas onako.
Probacu da se stvarno opustim,znam da pravila nema.
Mi smo razmisljali da betu radimo u sredu to je 12-ti dan i pokazace ako smo uspeli.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 20:13

Ancice hvala draga moja.
Kako ste vi? Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 20:16

Amna ja samcula od iskusnijih da se radjas sa tom rezervom,i da to ne mozes promeniti.
Licno mislim da to nema veze sa tvojom prosloscu,mozda ja i gresim.
Cula sam da Deha bas pomaze kod jajnih celija,pisace ti cure koje imaju vise iskustva o tome.
Ja ti zelim puno srece i uskoro jednu bebicu...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 16/4/2016, 20:16

mimi85 ::Biksi, meni je dr rekla da cu ja nastaviti sa terapijom celu trudnocu a ne verujem da ce mi je prekidati i kasnije. Jer kazu da neka USA istrazivanja kazu da metformini ne uticu na plod i sada se preporucuju celu trudnocu slucajevima kao sto sam ja(inace bih posle 12-te nedelje bila na insulinu). Kako god videcu kad dodjem do tog dela pa cu rado deliti iskustva.
Da se nadovezem na metaformin. Ja ga pijem godinu dana a sto se tice konzumacije u trudnoci dr mi je rekla da ga pijem do kraja trudnoce i onda da napravim pauzu dok ne budem opet ganjala trudnocu

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 16/4/2016, 20:23

Palcice, ako i inace radis jogu ne vidim sto bi prestala sada, ali ipak pitaj doktora. Posle transfera ce ti sigurno reci da ne radis nista, vezbanje se uglavnom ne preporucuje do 12. nedelje trudnoce, pogotovo ne nama sto smo se mucile da do te trudnoce dodjemo. A kad se zaleti stimulacija, mozda ti nece ni prijati joga, videces sama.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/4/2016, 21:14

PalcicaBg ::Devojke koje rade jogu da li su je radile i tokom stimulacije?

Ja jesam, i mozes sve do aspiracije. Tako mi je Kopitovicka rekla. Mada ja nisam mogla jer sam se svaki put raskokala i nije mi prijalo osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/4/2016, 21:20

Ivanice,navijam za veliku debelu betu. Blaste rijetko kad omanu osmeh srce Želim ti moj scenario sa blastama.
Ljubim te i vučem za nos likeit sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 21:29

Hvala draga Blanka,vuci me jaķo :-) :-) :-) :-)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/4/2016, 21:34

Ancice od ponedeljka ako sve bude ok krecem sa stimulacijom,pa sam od narednog meseca na trudnickim :-)

Sto se joge tice verujem da ni meni nece prijati kad jajnici oteknu.Nastavicu neke lagane vezbe,pa makar i meditaciju do aspiracije.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/4/2016, 21:41

Imas onu jogu za plodnost,vjezbice su lagane, mozes odraditi koji dan dok jajnici ne buknu. Imas na YT, ukucaj izguglaj Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 22:02

Palcice jos malo pa navijamo i za tebe...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/4/2016, 22:21

Hvala devojke :-*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/4/2016, 08:48

Dobro jutro drage moje,ja stavila utric pa rekoh da vidim desavsnja.Medjutim vi jos uvek spavkate...Pozz
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu