KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 31/5/2016, 21:33

tiramisu ::
Lija ::Hihihi Tebi, bas me nasmeja i sa slikom beba i sa intimnim pitanjem:)
To su moje bebe 😯

Ups, izvinjavam se! Evo ispravila sam, da ne zbunjujem dalje ljude :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 31/5/2016, 21:36

Biksi, da, devojcica je. Termin mi je 2.9. dok ga ne promene ponovo, mislim da nije bio upisan tamo na temi za termine.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/5/2016, 21:40

Tiramisu, preslatke su ti bebe osmeh srce.
Pogledaj kako su se namestile simetricno i udobno. Znaju da im tu valja 9 meseci biti.
A sto se seksa tice, mislim da cete se za sada ti i dragi secati tog noc pre transfera. A za dalje otom potom....

Biksi, Vanja, hvala na pomoci oko d-dimera. Paniku su mi napravili u labu, jer po njima je granica od 500 za kraj drugog, a ne prvog tromesecja. Imam, Vanja, iste vrednosti koje si ti imala: 150 pa 400...

Blanka, je li bolje stanje danas sa rezom i bolovima? Zanima me i koliko su teske K2....nesto nisam videla da si napisala....
Oko spinalnog ti nisu pravili problem sto si primala Clexan?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 31/5/2016, 22:01

Uh sto imam neki osecaj da su to dva decaka,ne znam zasto,to mi je prvo palo na pamet :-).Odnosi neee :-).Blankic normalno je da ti sad varira pritisak,bas sam ti to napisala par dana pre porodjaja,ukljucice ti i Nifelat i Bensendin ili Bromaz i bice sve ok...mazi i ljubi skocice :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 31/5/2016, 23:26

Blanka duso, posle teskog, preteskog dana tvoj post mi je napunio oci suzama ali ovaj put radosnicama. Ljubi i mazi tvoje mirisljave zamotuljke. Ljubi vas sve Mimi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 31/5/2016, 23:46

Blanka, cestitam rodjenje skocica, neka su zive i zdrave 100 godina :) divna ste im imena odabrali, bice to prave princezice plavusice. Izvestaj je divan mamice, rasplaka nas sve. Uzivajte zajedno i mazite se punooo. Ljubimo nove drugarice.

Tiramisu, bravo za dva srculenca. Slika je savrsena, a komentar za muza me je mnogo nasmejao :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 1/6/2016, 07:21

Tiramisu, preslatke su male sovice! sunny
Biksi, kazu da je devojcica.
Mimi, sve je to u granicama normale, nemoj puno da brines i da se nerviras. cvet

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/6/2016, 21:05

Tangerine se verovatno porodila, ocekujemo izvestaj, a i Zvoncici je termin za dve nedelje, nosi blizance,mozda se i ona porodila! Sredjivah tamo termine,pa primetih! Nije nam se javila ni Veki1, verujem da ne stize!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 1/6/2016, 21:43

Zmajuška ::Tiramisu, jeste da ja nisam trudnica, ali od kako pratim Kutak i ovu temu ni jedna trudnica iz vto priče tokom trudnoće nije bila intimne sa dragim, ali je većina imala te lude sexy snove. Wink  lol!

Ja bogami jesam, ali razumem da se vecina plasi.

Tiramisu, cestitam od srca! Slika sa UZ je hit, kao iz SF filma. lol!
Zelim ti laganu i lepu trudnocu.

Mucnine nisam imala uopste, jedina tegoba koju sam tokom trudnoce imala je sto sam lose spavala.

Blanka, ljubav
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 2/6/2016, 01:24

Blankic mila srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Tebi, Mimi, Tiramisu cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/6/2016, 07:17

Ženice hvala vam puno. Mi smo jos u bolnici jer pritisak malo varira a i bebice su dobro. Malo sikimo, malo se dohranjujemo, majcici im sise bujaju ala Samanta Fox ko se nje sjeca još lol!

Mimi85, grlimo te puno. Budite jaki tvoj dragi i ti. Vi ste jedno drugom najveca podrska. Ljubimo vas !

Mimi 12, niko mi nije pravio problem sto primam clexan zbog spinala, preporucujem ga svima. Skocice su bile teske 2470 i 2480 kg.

Zene ljubimo vas i mnogo volimo srca1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/6/2016, 07:36

Pa velike devojke Blanka. Pu pu pu. 
Neka ste vi tu jos, malo da se oporavis. Jer kad dodjes kuci sa dve bebe, sigurno ce biti turbulentno.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/6/2016, 07:51

Mimi12 ::Pa velike devojke Blanka. Pu pu pu. 
Neka ste vi tu jos, malo da se oporavis. Jer kad dodjes kuci sa dve bebe, sigurno ce biti turbulentno.

Vec je i ovdje turbulentno. Kod nas u bolnici je baby friendly program, bebe su stalno kod majki,samo ih uvece vode u boxove. Neispavana, umorna, nervozna, jer su babice i sestre vecinom bljak, boli ih dupe za sve. Ali dobro, izguraćemo mi sve osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/6/2016, 09:06

Auuu, nisam znala da ste vec zajedno. Onda bi ti bilo bolje da ste kuci, bar bi imala pravu pomoc. Ne ovu koja obaveze prebaci na tek operisanu zenu. Iskustva nekih mojih poznanica sa baby friendly programom su ista i u Bg, mada sam sigurna da nije tako zamisljen program.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 2/6/2016, 09:22

Jao Blankic bravo! Velike devojke!!! Mogu samo da zamislim kako je u bf sa 2 bebe affraid dobro je da ih bar uvece uzmu... jos malo pa ce te vi vasoj kucicu osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 3/6/2016, 11:16

Devojke, moze jedan info? Pocela su da mi oticu stopala i nozni zglobovi iznad njih. Znam da je to ok za kasniji period trudnoce, ali za sam pocetak 4. meseca sigurno nije. Ima li neko od vas predstavu od cega to moze biti? Pritisak merim sama, on je u redu. Urin sam skoro proveravala, isto je u redu....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 3/6/2016, 11:49

Pozdrav trudnice i mamice!

Blanka čestitam draga, da su vam djevojčice žive i zdrave 100 godina. Prelijepa ste imena izabrali srca srca srca

Prošle smo slično, kod mene je nastupila preeklamsija, ali se na kraju sve dobro završilo yes


Mimi12 ne znam da li si provjeravala proteine u mokraći? Ako nisi obavezno provjeri! Minimum dva litra vode dnevno i izbjegavaj slano.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 3/6/2016, 11:50

Sad vidjeh da si provjeravala urin.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 3/6/2016, 12:51

Uff,Mimi,ja zaista ne znam sto ti oticu stopala,najbolje da to vidis sa tvojim doktorom.Jedino ako ti smeta ova vrucina,pa mozda hoce zbog toga.
Ja sam takodje pocela da oticem,sad kad sam usla u osmi,oticu stopala i sake,ali to je normalno u zadnjim mesecima trudnoce..Ali meni definitivno sad ne prijaju vrucine,mnogo sam se bolje osecala dok je bilo hladnije vreme,sad sam cini mi se stalno malaksala.Operem zube i mene vec bole ruke,bas se umorim...
Blankic,kisss veliki za vas tri devojke,mislim na vas  osmeh srce

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 3/6/2016, 15:26

Kiki ti si vec isto u finalu, za tebe nije cudo sto ti oticu. A i kazu umor iz prvog trimestra da se premesta opet u treci.
A za sebe stvarno ne znam. Zvacu doktorku u ponedeljak, danas ne radi. Nemam ideju o cemu se radi. Jedino sto sam malo vise sedela, a u poslednjih nekoliko dana nisam nesto mnogo setala kako je ovo bezvezno vreme. Pritisak mi je pritom 95/65...
Uvek nesto mora da bude da se brines...
Ja stvarno ne znam kako neko moze da kaze da uziva u trudnoci, najiskrenije. Ne mislim zbog tezine stanja, nego stalne brige oko neceg. A ne mogu kod dr da idem za svaku stvar, svake nedelje otprilike... Da mi nema vas, verovatno bih odlepila.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 3/6/2016, 16:18

Mimi i meni je nizak pritisak 102/70 i rekli su mi da je to ok. Bolje nego visok. A za noge stvarno ne znam.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 3/6/2016, 18:17

Mimi,sad se setih da je meni moja dr.rekla da smanjim upotrebu soli u ishrani da bi manje oticala..pa ne znam ako jedes slano,probas da to svedes na minimim..
Eto to se sad setih naknadno..

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 3/6/2016, 22:30

Plasim se. Nesto mi se "dole" steglo i kao nikako ne mogu da ga opustim iako lezim. Prvi put to osecam tako,cudno je. Ulazim u 8-mu ned sutra.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 3/6/2016, 23:14

Tiramisu, možeš li da pojasnis malo, gde dole i kakav osećaj? Misliš li na stomak ili na šta?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 3/6/2016, 23:20

Da,na stomak dole gde je materica. Kao da se stegla,kao grc ali nista bolno,samo napeto.
Popustilo me je sad ali je trajalo sat vremena. Dal da idem na uz sutra. Tek 09.og juna.idem kod ginekologa po fraksi.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu