KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 23 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 14/4/2016, 21:45

Klopa je super, ali su porcije male  lol! BB zna koliko ja mogu da pojedem i kad videh u svom tanjiru danas 3 spagetice dobro se nasmejah .Sreca pa sam uzela i corbu i salatu, inace bi i ja i deca ostali gladni  lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 14/4/2016, 22:00

BB neka ti je sa srecom,cekamo i iscekujemo skupa ... igracice igracice
Koliko vidim to prilicno lako i brzo ide,dobivas terapiju (individualna je) obavezna je ciklo proginova i estrofem i ides kad ti jave..Jesi ti prije imala situaciju da prokrvaris oko 15. dana ciklusa .Ja ne znam kako ce meni regulisati jer ja i cikla nismo bas u najboljim odnosima..
A vidim i u klinici da ide lako sve..Poslije transfera jesi sama presla na drugi krevet i nakon koliko?
A vidim i internet imas u klinici ili je tvoj privat?
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od SoJa 14/4/2016, 22:16

BB & Tebi, laganim koracima do beta beta Prašimo, navijamo jaaako!! vv vv vv vv vv vv jumping jumping roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 14/4/2016, 22:23

Samo ti nama odmaraj i ne naprezi se! Nemoj ni toliko da mi sedis jesi cula, leskarenje i malo setnje! Moze koji TC za dusu hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 23:49

Bas kazem Tebi veceras, meni je mnogonlakse kad setam negonkad lezim. Kad lezim osecam kao da me dole zateze unutra nesto, a kad setam ne osecam nista Very Happy

Amna, oni iz klinike daju mikroginon, ali ja sam ciklu koristila vec godinu dana i onanminje prijala tako da sam nju nastavila. Iz klinike lepo dobijes mejl kad sta treba da pocnes da pijes i nista ne razmisljas. Estrofem ti uvode od prvog dana ciklusa, a posle, otprilike 4 dana pre transfera uvode ti i utrogestan, nakon sto im javis rezultat sa UZV, koliki ti je endometrijum. Terapija uopste nije individualna, uglavnom je svima ista, osim ako ne pijes glukofaz ili primas ftpraxiparin akonimas neku mutaciju, to je individualno. Ostalo je svima uglavnom isto.

Nisam imala situaciju da prokrvarim ranije jer sam ja u menopauzi i dobijam ciklus samo pomocu cikloproginove. Kod mene nema sta ranije da izadje lol!

Sam transfer traje 5-10 min. Ja nisam ni znala ni osetila nimkad mi je ubacila, ni kad se zavrsilo, Sonja to radi majstorski. Sto kazu, niko ne barata tako lako instrumentima kao ona. Kao da je rodjena sa njima. Cim zavrsi transfer sestre dovezu tvoj krevet pored ovog na kome si lezala i svi ti pomognu da polako, na ledjima ili na stomaku (u zavisnosti kakva ti je materica i gde ti je smesten embrion), predjes na taj drugi krevet i odvezu te da lezis ispred sale, gde se i ceka da udjes u salu. Tamo lezis oko 1,5 sat, a mozda i duze. Ako zaspis kao sto je Tebi prvi put zaspala, mozes da lezis i satima, nije problem. Cula sam da je neka zena pitala jel moze duze da lezi i da su joj rekli da nema problema i da moze da lezi do 16h, jer posle zatvaraju kliniku lol!

Sto se interneta tice, oni imaju wifi koji je super, ali tu ispred sale sad nije radio, a na recepciji i u cekaonici je radio, i onda sam ja urgirala, rekla im da ne radi i opravise ga, tako da ga je posle bilo. Niste valjda sumnjali da cu cutati lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 23:51

Hvala vam svima zene moje drage na ovolikoj podrsci. Znate da bez vas nista ne bih znala kao telence i ko zna gde bih lutala jos uvek
:-******************
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 15/4/2016, 00:06

Joj kad se samo setim da sam odvalila 3 sata posle aspiracije, a muz mi se uspanicio i sto puta pitao da li sam dobro :) Kad me konacno video samo sto nije zaplakao.Jos uvek mi nije jasno dal su mu oci bile pune suza od srece sto me vidi ili  muke jer je shvatio da ce i dalje da bude sa mnom  lol! lol! lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 00:09

Hehehehe...ja znam samo da si ti mene prvu videla posle ET, a ne muza Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Dora1 15/4/2016, 00:16

Bb trudnice, ne znam koju je Mimi kafanu preporučila ali evo i ja da preporučim kafanu kod Ljube ako još uvek nisi bila tamo. Mazi tibu. ❤
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 15/4/2016, 00:31

Da. Very Happy Koja sreca kad vidis poznato lice dok se budis, a nisi siguran gde si.  osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Jerapetra 15/4/2016, 00:35

Svratih samo na sekund i pogledah poslednih par postova, vidim prica se o kafanama, sve je pod kontrolom, dakle i ja mogu na spavanje. BabyBear, Tebi, vi sve delite, pa podelite i malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 01:16

Lepo se druzite i onda vreme brze prolazi do beta .

Inace, da se predstavim: ja sam ta zena sto je trazila duze da lezi pa mi rekli da lezim koliko hocu, samo da zatvaraju u 16h g . Dobro, meni je transfer bio dosta kasno, tako da ta napomena nije bila na odmet. Izasli smo bukvalno u 15.55 sa klinike. A Tebi cestitam ako si mogla da zaspis! Hahaha, svaka cast! I jadan tvoj muz.
I za Amnu da dodam na BB izvestaj da su meni radile druge doktorke transfer, jednom dr Alena, ovog puta dr Martina. Prvog puta je dr Sonja bila na odmoru, a drugog nisam ni insistirala da ona bude jer sam prezadovoljna bila kako je bilo sa dr Alenom. A cini mi se sad da je dr Martina bila jos brza od nje i apsolutno nista nisam osetila kao ni BB. Osetis samo spekulum kad stavi i to je sve. Da ti ne pokazuje na UZ sto radi i da je prebacila embrione, ne bih ni verovala da je to to. Oni prosto rade toliki broj transfera dnevno da im je to rutina.

Tebi srecan put! BB kad se vi vracate? Ne zurite, ovde bas ruzno vreme....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 01:35

Bravo Mimi kraljice za 15:55 lol!
Vidis da je to kod tebe urodilo plodom Wink

Meni je prvi put radila neka dr Gabriela i bolelo me je u p.m.! I na samom transfer, a i posle sve vreme do par dana posle bete. Uopste nisam mogla da sedim. Nisam ni znala da mi Sonja nece raditi dok nije dosao sam dan ETa. Bila sam popizdela kad sam cula da Sonja nije bila na klinici, ali bila sam dovedena pred svrsen cin, gotovo, sta je tu je. E posle kad sam dosla u BG sam im poslala jedan fin mejl, tako da im to vise nije palo na pamet. Jbg, ipak sam ja uglavnom zbog Sonje i otisla tamo. Msm, najmanje sto ocekujem je da mi se da mogucnost izbora za moje pare.

I Tebi je imala slicna iskustva, pricace vam ona.

Mi krecemo u ponedeljak, pa polako. Da li cemo voziti u cugu ili cemo preseci put, videcemo.

Kisssssssssssss za sve vas
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 01:46

Pa ja malo licim tu na tebe. Uvek imam jos neko pitanje ili zahtev sreca Verujem da svakog puta jedva cekaju da nas isprate, hahaha.
Sto cu? Radoznao karakter. Takva sam bila i u skoli kao mala.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 15/4/2016, 08:39

Bb mazi decicu! Ovde najzad sinulo sunce...nadam se da ce se i zadrzati! Mislim punooo na tebe draga i pazi sta jedes nadgledmo te Blanka i ja hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 15/4/2016, 09:13

BB, dušo danas sunce sija i veselo je. sreca
mazi dečicu i uživaj!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 15/4/2016, 09:20

Uzivanjac! roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od srculence 84 15/4/2016, 10:06

BB i Tebi trudnica zelim vam pune ruke beba
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 10:11

E drago mi je sto je sunce samo zbog Sirijus Wink

Uzivajte zenske jer danas je petaaaaaaaak Very Happy

Mi cemo oko podne da idemo da se vidimo sa Tebi i njenom decicom i da ih ispratimo na put, pa malo u setnjicu do grada napokon. Ja jos nisam bila u centru od kako smo dosli u Prag. Ono u utorak kad smo stigli nisam znala za sebe, posle u sredu FET i prodje vreme.

Ljubac za sve vas :-*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 15/4/2016, 10:57

Dobro jutro Baby. Kako si buduca mamice? Slusaju li ta dječica u stomaku?. osmeh srce Nemoj puno da mi se naprezes i skitas, lagano samo. Jedno oko mi je u Prag pratim desavanja ispred restorana i kafana, ko sta jede i pije, nadgledamo Mimi i ja ništa nam ne može promaći lol!
Ljubimo vas skočice i ja srca1
Malo i rodica da posaljemo da te sacekaju ispred kuce kad dodjete.roda roda roda roda roda rodaroda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 11:11

Hvala Blanki. Znam da ste mi vas dve za vratom lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od kiki5 15/4/2016, 13:46

Baby trudnice  trudnica
Evo malo rodica za vassss roda roda roda roda svakoj po dve bebe...Uzivajte u divnom Pragu ... srca1

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 15/4/2016, 14:08

Cure hvala vam od srca za svaku napisano slovo.. :-) cvet doktor
Sve guram ,citam,skoncentrisem se pa se vratim da ponovim :-)
Nisam ni znala da lezanje ovisi o maternici ,ali super da sad znam ..Dobro mi je doslo i ovo detaljno opisivanje ,kako i kad te prebace i gdje...I WI-fi jako bitan,neka si se bas pobunila :-)
Mikroginon,za to jos nisam cula..Ali vidjecu sta je..I ja sam u menopauzi,kod mene dijagnoza pise rana menopauza.ali opet prokrvarim od cikle ali doslovno svaki mjesc..Tako da cu to bas morati da im kazem da nebi se desilo i sa mikroginonom..
Mimi12,cula sam da su neke cure pisale o toj Dr. Aleni da je dobra,ali se nadam da ce biti Sonja ,nekako bi mi bilo draze a i da mi sve fino objasni ..
Mada ne vjerujem da bi se bunila i da nije Sonja tu,nekako vjerujem da ako je sudjeno uspjece ko god da je tu...
A sta je spekulum ,kad to ubace...
Eto rekoh ja da ce ovo biti nas dnevnik :-) Idem i trazim rupe, ispitivam ko pravi pocetnik ljubav
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 15:15

Amna, spekulum je onaj ginekoloski "alat" za pregled. Nista posebno.
Meni je najvise prijala kad sve saberem bas dr Martina. Nekako je topla zena, prosto uliva poverenje da ce sve biti u redu... A sto se objasnjavanja posle tice, to je sad preuzela sestra Sladjana. Pisala je i BB o tome. To im je neka "organizaciona promena", mislim od prosle godine. Valjda da malo dr Sonju rasterete.

BB, gde si? Nemas net dok se setas po gradu? Hihihi  b

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 15:18

Amna, spekulum je instrument koji ti prvo stave u vaginu da bi mogli da te pregledaju. To je ono sto ti stave u tebe i kod obicnog pregleda kod ginekologa i kad ti uzimaju briseve, znaci to je osnovno sredstvo ginekologu za rad da bi ti, da izvines, rasirili malo vaginu i prisli gde treba lol! sto ginekologu omogućuje da vidi unutrašnjost vagine i grlić materice i da uzme različite uzorke za testove.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 23 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu