KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 22 od 44 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od HappyGirl 13/4/2016, 20:58

Bravo, bravo, bravo osmeh srce Sad sve četiri u vis i uživaj jer treba i jer ti se može- trudna si igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od MalaSaJuga 13/4/2016, 22:10

Bb bravo draga. saljem rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Niny 13/4/2016, 23:54

Divan izvestaj :) uzivaj, odmaraj, izvoljevaj i naravno mazi pupicu sa dve praske sunkice :) od danas si trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 11:10

LJubac za ekipu u Pragu, ček koliko vas ima, BB, dve bebe i muž, plus Tebi, dve bebe i muž! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca family family Znači ovo ste vi na slikama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 11:47

Hahahahaha lol! lol! lol!
Tacno toliko nas ima. Pun nas je Prag Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 14/4/2016, 11:52

Bravo BB, da se bebice lepo ugnezde, ti uzivaj i samo izvoljevaj, moze ti se trudnice nasa! trudnica radost radost radost

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 14/4/2016, 11:56

Baby nam je trudna trala la la la la. Beby ce da peca sa stomakom, tra la la la.
Ljubim tebe i trbu, mazi bebice, uzivaj! srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 14/4/2016, 11:57

Pa gde si ti nama BB ljubav Kako provodiš dane u Pragu? Kažeš: trudno! Ako ako neka, uživaj i odmaraj sad love
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 12:23

Tu je BeBe i tu su bebe. Mislimo na vas sve tetke nase divne i ljubimo vas puno (bez emotikona na tabletu i mobilnom grrrrrrrr a mrzi me da otvaram laptop, tezak mi sad Wink )

Leskarim jos uvek, setkam po stanu, muzic me mazi i pazi, sprema hranu, sve mi ugadja. Danas cu malo napolje u setnju, ici cemo negde ja rucak sa Tebi i njenom velikom porodicom. Mozda u onu kafanicu sto nam je Mimi12 preporucila ili u Harfu, opet na neke pirincane nudle. Ja bih najradje u Meku jela svega i mnogo (sto bi rekao moj muz), ali onda mi se, kao u onom oblacicu iz stripa, ukazu Blanka i Mimi84 kako me popreko gledaju i govore mi prsticem no noooo, i odmah me prodje zelja lol!

A danas ce moja i Tebina decica da se upoznaju Very Happy Very Happy Very Happy

Ovde je hladnjikavo danas ali suvo. Oblacno sa tragovima sunca ponekad. Juce popodne i sinoc je pljustala kisa, ali neka je, ionako mi je to bio dan za lezanje Wink Valjda nece vise...

Blankic, e nasmeja i mene i muza za pecanje tralalalaaaaa lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 14/4/2016, 13:07

Baby ljubav

Kakav Mek sestro slatka samo zdrava ishrana. Mimi i ja te nadgledamo samo da znaš zagrljaj
Pozdravi mužinja lik je pa neka nije iz CG. Kad sam vidjela njegovu sličicu na fb sa trudnicama ribolovcima, shvatila sam koliko te tvoj dragi voli, i koliko je vasa ljubav jaka! Bravo vam ga, i zivjela vasa ljubav koja ce sada biti potpunija kad dodje bebeto. Uživajte srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 13:15

Hvala ti Blankic moja dobra :******

Nego mogla bi ti da mi posaljes program ishrane u PP Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 14/4/2016, 13:26

BabyBear ::Hvala ti Blankic moja dobra :******

Nego mogla bi ti da mi posaljes program ishrane u PP Wink

Moze, slala sam prije neki dan Winni pa cu samo kopirati poruku, a ti ako je nesto nejasno pitaj.To su samo neke smjernice sta smijes sta ne a na osnovu tabele kombinujes sama u zavisnosti od toga sta volis. Svakako cu nedje kad sjednem za laptop napisati za sve , da to ima na jednom mjestu. Oko toga ima bas dosta literature i potrebna je edukacija sto je meni govorila endokrinolog.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 13:53

Mogla bi i temu novu da otvoris :-*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 14/4/2016, 13:59

BabyBear ::Mogla bi i temu novu da otvoris :-*

Pa hocu to je dobra ideja. Veliki broj nas je sa ovim problemom. Samo treba da se nakanim, ne mogu puno da sjedim bole me prepone, ali hocu obecavam. Poslala sam ti pp. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 15:44

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 14/4/2016, 16:08

Sta bi mi bez tebe koko nasa osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 14/4/2016, 17:58

BiKsi :) ::LJubac za ekipu u Pragu, ček koliko vas ima, BB, dve bebe i muž, plus Tebi, dve bebe i muž! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca family family Znači ovo ste vi na slikama!
sreca sreca family family
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 14/4/2016, 18:28

Oprastam joj sto mi dodaje godine samo zato sto je truuuuudnnnaaaaaaa!!!!! BB!!!!!! kakav Mek nemoj da ti dodjem tamo (iovako znam gde je stan hahahahha)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 14/4/2016, 18:47

Trudnice drage mah,mah iz kisnog i tmurnog Beograda.
Uzivate li,setate?
Mc strogo zabranjen naredne 2 godine,a posle kako hocete.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 14/4/2016, 18:57

Nadam se da se lepo druze vase bebice i da se gnezde u tibama kod tebe i Tebi!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 14/4/2016, 19:12

Cao, sta rade deca?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 21:12

Deca su danas prvi put izasla u grad. Rano su pocela da izlaze po kafanama, ali dobro, ivo je bilo upoznavanje sa praskim drugarima pa kao hajde. S obzirom da mi je muz ogranicio setnju na pola sata danas kao da se ne naprezem (rekla sam mu da cu da ga tuzim vama), vecinu vremena od 15.30 do 20h smo proveli u kafani koju nam je Mimi12 preporucila. Mimi bila si u pravu, klopa je bila extra i odlican odnos cena/kvalitet.

Sutra nam Tebi ide nazad pa cemo se i sutra druziti na nekom ranom rucku.

Mimi85, oprosti trudnici sto je promasila godiste. Em je matora, em trudna...kud ces goru kombinaciju Laughing
I Tebi mi je vec u kafani rekla da sam pogresila lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od sanja 73 14/4/2016, 21:23

BB ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav as trudnica
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 21:29

Sanjiceeeeee kissssssss trudnjacice
:************

Kako si? Jel leskaris ili setkas po malo? Ljubim tebe i bebe
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od sanja 73 14/4/2016, 21:38

sve po malo red,ovo red ono, hehhe,opuštena maksimalno moram da priznam da mi itekako prija vaše drušvo i veseli kutak osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca srca srca srca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 22 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 44 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu