KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 1 od 44 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 30/3/2016, 23:43

E pa doslo je vreme napokon i za moj dnevnik i po mojoj tradiciji na Kutku, posto sam jedan od retkih clanova "trece smene" i otvaram ga u trecoj smeni, i zelim vam dobro jutro zene moje najjace na svetu!
Iako sam i do sada htela da pisem dnevnik, pravila nalazu da treba da se pocne sa dnevnikom kad se pocne sa stimulacijom/pripremom. E pa da sam do sada pokretala svoje dnevnike (kaze Happy nema dnevnika pa je pocela da razmislja da ih ukine) ja bih ih imala nezavrsenih...ne zna im se broj...jer su razni hteli da pokusaju sa mnom kojesta, pa nista od toga.

Elem, da pocnem moju "pricicu". Izvinjavam se unapred na izgubljenom vremenu onima koji ce je citati, jer oni koji me znaju, znaju i da kad pocnem da pisem ne umem da stanem Very Happy

Tog davnog avgusta 2012. godine, u mojoj 43. godini, upoznah ja srecu moju najvecu, u njegovoj 37. godini, preko Fejsbuka (da, da, dobro ste procitale), dovukoh ga iz BP kod mene u BG u septembru i vencasmo se u novembru (te divne prestupne godine).

Moram da vam kazem da ja do tada nikad nisam pravila bebu, nisam imala abortusa, spontanih, trudnoca bilo kakvih, tako da nikad nisam ni znala da li mogu da imam dete ili ne. Gledam koliko ovde ima mladih zena sa nekim problemom pa se cesto zapitam ko zna sta bi bilo i da sam mnogo ranije htela da imam bebu. Kazu "pravo vreme"...ma pravo vreme je onda kad ti to zelis. Ko mi garantuje i da sam ranije htela da li bih mogla i da li bi mi se dalo...

Na drugom susretu sa mojim dragim odmah se dogovorimo da pocinjemo da zivimo zajedno i tada odmah pocnemo da pravimo i bebu, ali bezuspesno prirodnim putem, pa resismo da odemo kod prof. Radunovica u BIS Intermedicus (sto kod njega? porodicni prijatelj moje snaje, preporuke samo takve, bla, bla). Kod njega prva aspiracija u 2013., bez pronadjenih jajnih celija. Kaze covek, s obzirom na vase godine i rezultate hormona, ja bih vam preporucio da ne gubite vreme ovde nego da pravo odete u Prag na donaciju. Nas shok, tj. vise izgubljenost zbog necega nepoznatog, je trajao citava 2 minuta, on nam je lepo objasnio da ce to dete biti moje i da tu nema dileme, te odmah rekosmo ok, gde i kome da se javimo. Dali su nam kontakte od PFC i Sonje i mi smo se odmah javili i tako odemo na prvu donaciju u maju 2014. godine. Ja tada o VTO prici ne znam nista, odem tamo kao tele sa sve blago telecim pogledom za sve sto mi se govorilo. Verovala sam (a i danas verujem) da lekari znaju sta rade i ne mesam im se u posao. Mislila sam ok, ubacili su mi 1 embrion i to je to, ja sam sad trudna. Nisam ni pomislila da bi beta mogla da bude negativna. Prvi neuspeh.

Javim PFCu da je beta negativna i pitam kad STO PRE mogu da dodjem na sledeci FET. U medjuvremenu se "upisem" i ovde u vasu Kutak skolicu, pomalo nesto naucim, ali nista spektakularno. I tako odem najbrze moguce u avgustu 2014. Ubace mi 2 embriona. Opet neuspeh. I tu kazem sebi, cekaj, stani, koci. Preostala su ti jos samo 2, sad ces detaljno da se pripremis i ne ides ponovo tamo dok sve ne doteras u red.

I tako u septembru 2014. odem kod Kopitovicke da se konsultujem sa njom kako bi me ona pripremala za sledeci FET u Pragu. No medjutim, kaze mi zena, a sto vi ne biste pokusali ovde da vam ipak nadjemo vasu jajnu celiju. Ja bih probala. Tu se nama rodi nova nada, poverovali smo joj. U septembru i oktobru odradim SVE dodatne analize, od svega mi nadju IR i PAI 4g/4g. U novembru cak odradim i operaciju zucne kese (imala sam kamen koji mi nije smetao, ali sve za cilj kome tezim). Kad sam se pojavila kod Kopite krajem novembra i rekla joj sta sam sve odradila, zena se shokirala. Nisam ja dzabe ovan Wink

Kopita mi odradi nekoliko stimulacija kojecim, uspemo da spustimo FSH ali neki folikuli nisu stigli do aspiracije, a uspela sam da dodjem do 2 aspiracije i obe budu bez jajnih celija. I tako u novembru 2015., kad je FSH poceo potpuno da divlja i da skace svaki prethodni mesec (ipak sam ja zena u menopauzi), kaze ona da ja nemam sta vise da trazim ovde i da sam ipak za Prag.

Iz mog potpisa mozete da vidite sta sam sve radila do sada: imala konizaciju u Visegradskoj 2003. god., radila HSG u Zemunskoj bolnici 2013. god., zbog polipa, koji su mi nasli na kontrolnom UZV 12. dc, tj. 3 dana pred odlazak u Prag, radila sam i operativnu histeroskopiju u Visegradskoj tog prestupnog 29. februara ove godine ('bes mi sve ako mi zbog tog prestupnog datuma nisu nasli i septum od 2,5 cm za koji nisam znala da ga imam niti mi je Kopitovicka rekla/videla da ga imam), i tako...bilo je toga, da se ne vracam na ruzne stvari. Odlucila sam da sve do tog dana zakopam u rupu i idem samo napred, uz moto "ne okreci se sine".

E sad, da budem potpuno isrekna (samo tako umem, izvinite) moj naaaaaaaaajveci problem, pored menopauze, jesu bili i kilogrami (i jos uvek su, da se ne lazemo). Jos mi je Radunovic govorio da MORAM da smrsam dosta jer je to najveci problem, nisam to uradila, Kopitovicka govorila, nisam to uradila (tj. skinem malo, pa se vratim, pa skinem i tako u krug). Cak mi ni ovo sve nije bio dovoljni motiv da kazem sebi stoko jedna, glupaco, itd. Ali ipak, u svoj toj mojoj muci i skidanju pa vracanju kilograma, ja sam u odnosu na pocetak price laksa za 20-25 kg. U medjuvremenu sam sredila i IR sa dijetom i 2x1000 glukofaza, ali sam i dalje na toj terapiji.

Posto je jos u februaru, sa mojom Tebi, trebalo da idem u Prag i desi se sta se desi sa tom histeroskopijom, za tada sam bila odradila sve briseve, urinokulturu i ne znam da li jos nesto.

Od danas sam pocela da pijem Estrofem, cekam taj kontrolni UZV 11-12. dc, bila sam danas kod moje dr ginekolog u DZ po uput za Visegradsku za to, uspela da joj maznem recept za 3 kutije Utrogestana od 200 mg i idemo dalje. Ovo je stvarno sad VISE OD IGRE!

I tako se 2 ovna (oba u podznaku rak) polako i strpljivo (samo ne trazi strpljenje od ovna) pripremaju da krenu put Praga po svoje ovcice koje nas zeljno cekaju tamo. Sapucu nam vec danima da im je sad vec previse zima i da jedva cekaju da ih zagrejemo. A nas dvoje, oboje vatreni, pucamo od pozitivne energije i znamo da smo to zasluzili i da cemo za 9 meseci prosiriti nasu za sada malu porodicu sa nasim Jupčetom ili Jupčićima, a onda i kucom i macom Very Happy

Voli vas sve vasa BB (a mislim u ovom trenutku i fizicki najstarija koja ide na ET, ali koja duhom nikad nece odrasti), pa i one koje me citaju, a cute  lol!

P.S. Kaze moj dragi muzic "napisi tamo i da te ja volim najvise na svetu", pa ja napisah Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 23:44

Prva!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 23:46

Da ovaj dnevnik bude ispunjen samo smehom,  srecom i otkucajima malih srdasaca na prvom uz!  Srecno BB!  

Muz ti je bas lik!  Ja posipam mamecom prasinom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 30/3/2016, 23:55

Druga :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 30/3/2016, 23:57

Hahahahaha...evo i on se smeje lol!

Hvala Biksi, Ercovka moja ljubav

Znas kad je moj muz rekao kad smo se nesto bili sprdali, ali mrtav ozbiljan sasvim slucajno..."eto, sad sam ja ispao Ercovac" lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 30/3/2016, 23:58

Tebi ::Druga :)

love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 31/3/2016, 00:01

Love you my BB  osmeh srce Ako ti se ne upisem ovde to je isto kao i da nisam uz tebe  lol!  Znas ti sve sta ti mislim i da mi srce kuca i za vas koliko i za nas  roda radost radost igracice love
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 31/3/2016, 00:02

Baby, dušo naša raspjevana i vesela, ma ko bre pita za godine. " Zar ne znaš da prava ljubav godine ne broji, zar ne vidiš da mi tvoja mladost lepo stoji? Ne sudi po ambalaži videćeš na kraju, da i ove ruke moje milovati znaju ". Srećno otvaranje dnevnika pa da se i dalje druzimo u trecoj smjeni. Ti da ne mozes da spavas zbog stomaka a ja zbog beba. Ljubimo te moje skočice i ja , i vučeeeeeemo za noooosić likeit igracice ljubav
A mužinjo ti je car, ko svi crnogorci, znala si ti dje ces muža tražit. lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 31/3/2016, 00:06

Treca Cetvrta :)))
BB da se dva ovna vrate bar sa dva mala jagnjeta, ili jarica jel januar time  
Navijamo svim silama vreme je za bebe !!!!
Zlatni Prag ,
Samo pozitivno i bez nerviranja teta salterusa i ostalog ,
evo i roda roda roda roda roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 00:10

Blanka ::Baby, dušo naša raspjevana i vesela, ma ko bre pita za godine. " Zar ne znaš da prava ljubav godine ne broji, zar ne vidiš da mi tvoja mladost lepo stoji? Ne sudi po ambalaži videćeš na kraju, da i ove ruke moje milovati znaju ". Srećno otvaranje dnevnika pa da se i dalje druzimo u trecoj smjeni. Ti da ne mozes da spavas zbog stomaka a ja zbog beba. Ljubimo te moje skočice i ja , i vučeeeeeemo za noooosić likeit igracice ljubav
A mužinjo ti je car, ko svi crnogorci, znala si ti dje ces muža tražit. lol!

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Jao draga, najdraza Blanka, evo i muz i ja se ovde valjamo od smeha i suze mi idu. Taman sam zamalo zaplakala od vasih emotivnih poruka, kad poceh da se valjam od smeha tvojoj poslednjoj recenici.
Nemoj da se ljutis, ali BP = Backa Palanka (mada sam imala decka svojevremeno i u Bjelom Polju...hoce me taj BP)

Hahahahahahahaha

E ljubim te zbog ovoga ljubav ljubav ljubav love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 00:10

Hvala Nojice draga usne usne usne
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 31/3/2016, 00:13

Hahahahahahah lol! lol! lol! lol!  Fenomenalana sam!. Ne zamjeri mi pod teskom sam prehladom, a inace sam potpuno sludjena ovih dana. Hahahahaah vrh! Molim te piši punim imenom hahahahahaha lol! lol! sreca
Ps. Navikli svi crnogorci da idu u Beograd, pa mi bi logičnije hahahahaa. Pozdravi muža svakako nema veze što nije Crnogorac. :)
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 31/3/2016, 01:18

Srecnooo BB!

Jeste li razmisljali o LAZT? To je valjda laserski hetching?
Mi razgovarali (na nas zahtev) sa nekom finom zenom embriologom da vidimo mozemo li sto popraviti u proceduri. Bila je u cudu kako nam LAZT nisu preporucili proslog puta, jer ona kaze da bez obzira koliko su dobre celije, da im to pomaze da se lakse i brze oslobode opne koja je znacajno tvrdja kod zamrznutih celija i da brze nastave sa deljenjem. A nama proslog puta rekli "Nema potrebe". Tako da ne znam ko je u pravu....
Ima na youtube-u bas njihov klip sa daljim razvojem celije posle LAZT, pa pogledaj (ovo nam nije ona rekla, nasla sam negde sama Laughing ).
Embryogen kaze nema smisla, to je vec po sastavu onaj rastvor u kojem ih drze i kojim rade transfer.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 01:49

Mimi, ovaj put laserski hecing obavezno ;-)
Za EmbryoGen jos ne znam, nisam pametna, pa evo otvaram diskusiju :-)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Pikseta 31/3/2016, 01:50

Sesta! sunny Kao sto sam vec rekla mirises mi na bebe/bebu!Srecno i pozitivno prolece poljubci poljubci poljubci
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 01:51

Pixeta :****************************
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od micaubica83 31/3/2016, 03:03

Srecno babybear i ne zaboravi da je najbitnije da imas nekog ko te voli najvise na svetu a bebice ce doci :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od alisa 31/3/2016, 05:37

Od ovih nocobdija ne stigoh  da se upisem na vreme fd  al opet sam u prvih 10 f
Dragi ovnici SRECNO !!! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 31/3/2016, 06:31

Bb srecno draga!!!!!! Od srca ti zelim uspesno prolece u Pragu!!!! Voli te Mimi!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 31/3/2016, 07:32

BabyBear, srecno! Da bude bebicetno ovo prolece i uskoro da te selimo na trudnicke strane! poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 31/3/2016, 07:36

BB, nel ti je sa srecom. I da se vratis sa jednim malim jarcem. A moze i dva necemo da se bunimo lol! Fini su ti jarcevi, znam jednog otac mi je lol!
Neka si ti nama vazda vesela i srecna. I pozdravi mi Prag, jednoga dana moram i ja da ga posetim i odem na to pivo i kobaje. Al to racunam da ces da nas vodis za koju godinu kad kupimo kombi da mozemo svi da se potrpamo ukljucujuci i decicu. ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od sanja 73 31/3/2016, 09:03

BabyBear srce si,tako pozitivna i vesela takav će i ishod biti uskoro,od srca ti želim srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od jelena.kuburic 31/3/2016, 09:27

Bb neka ti je da srecom otvaranje dnevnika

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od tatjanica 31/3/2016, 09:40

....baby,znas da te ja volim od prvog dana,to sad nema veze sa dnevnikom al' samo da kazem!!!....a sad mi je jasno i zasto,,,mnogo toga zajednickog imamo(podznak rak,visak kilograma,kasniji ulazak u beba pricu,mladji muz i to iz cg koji je isto ovan,beskrajna pozitiva...da ne nabrajam dalje,stvari su jasne kod dan! sunny )

....zelim ti sve sto sam sebi pozela pred vto i to svim srcem!!!...pa da mi iz praga dodjes uduplana!!! roda ziveo jupce!!! beba
 ....i da udje i ovo u zapisnik prijateljica moje mame u svojoj 52. godini iz praga donela bebu,decaka iz snova....eto toliko o godinama!!! yes

...i za kraj ovog prvog javljanja samo da te pitam,da li je to normalno da ti imas fejs a da ja to ne znam!!!??? Laughing
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Lina73 31/3/2016, 10:25

Srecno draga!!!Da ovaj put bude uspesan!!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 44 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu