KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/3/2016, 22:00

BabyBear ::Nego, spremas li se ti, osim za vto, i za proslavu 75 godina od Uzicke Republike, koja vam je ove godine? Taman ces imati vremena da ti ne bude dosadno sad kad budes trudna lol! lol! lol!
lol! Bome, da znas da se spremamo! Very Happy

Mimi, ja se trudim da se ne opterecujem, ko zna zbog cega je to dobro, sto kaze mm, makar nam sve skrenulo tok misli, pa sad nemamo vremena o postupku da mislimo. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 29/3/2016, 22:15

mimi85 ::Wow Biksi kakav spid. Zene na kutku su cudo!!! A bilo je citam, ne verujem, sa dr na viberu ovo ono i mislim se boze moja ne zna ni da sam joj pacijent lol! zelim ti sutra dobar rezultat ogtt! Pandure ste mogli i zaobici al namesti se to tako.... A za auto sta da kazem, nama je deset dana pred put u Prag otisao hladnjak na autu!!!

Tebi je prosla jos gore, nesto tipa 2-3 dana pred prvi put u Prag im je crkao auto i jos kojesta...da ne pricam ja
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 29/3/2016, 22:25

Biksi kraljice svaka čast na obavljenom zadatku radost radost radost radost radost Sve mi je to poznato i kod mene često tako bude trka frka juri tamo juri vamo kad u svom gradu nemogu ništa obavit osim naj osnovnijh pretraga .
Srećno sutra i jedva čekam sledeći izvještaj.Ljubi Arsu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 29/3/2016, 22:31

Pa ti si stvarno zena zmaj, sta si sve uradila danas. To sa pandurima vam nije trebalo, al sta da se radi.
Jos sutra pozavrsavaj sta sve imas, pa onda da uzivate u Le. Bice taman lepo vreme. Ljubimo Arsu i mamu kvocku
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/3/2016, 22:39

Hvala puno drugarice moje! I ja jedva cekam da vidim kako deluje ovaj puregon.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 29/3/2016, 22:39

ahahahaha Biksi ko roman da čitam :)
nama je crkavala klima dan pred porođaj i onaj putni kompjuter pokazivao neki kuršlus :)
treba znati da se nisam porađala u NS već u Segedinu ahahhaha znači krenule kontrakcije a mi krenuli za Segedin. koja avantura hihihih
sad kad pomislim, bože nisam bila normalna. a tad, ništa.ladna ko špricer. u to ime cheers!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/3/2016, 22:42

Suki, to je to, ne moze sve kako planiramo, vecina stvari se sama namesta! Ti bila mlada i luda tada, a? lol! lol! lol! Ziveli!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 29/3/2016, 22:46

Neko s.... mora da se desi. Za puregon ne brini ima on da odradi svoje, u oba postupka sam ga primala.
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/3/2016, 22:49

Zmaje, bes tri s...., ne moze nista. Prvo mi auto pocne da zeza, onda skontam za knjizicu, a onda i policija! Kaze mi mm, sto mi ne lupi samar, pa da to bude trece, a ne ova policija! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 29/3/2016, 22:52

BIKSI SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA. Evo svratih da vidim kako ste i bas si me prijatno iznenadila. ja da pozelm da Arsa dobije dve seke yes yes . javi nam se da prosetamo koji krug. srca srca srca srca srca srca srca roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/3/2016, 22:58

Sanja, hvala, vazi se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 29/3/2016, 23:06

A sto se tice iscudjavanja sto zelis jos dece pa sta je bre s ljudima???? Ok put je malo tezi ali nije nemoguc. zasto svom detetu da uskratis mogucnost da ima brata ili sestru kad je to najvece bogatstvo koje moze imati. Mi nismo ni do prvog deteta dosli ali dogovor je da cemo imati bar dvoje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 29/3/2016, 23:11

Bixi ubAci u drugu misli na tsh
Kako tm nije jednu crvenu izvadio :) obicno to upali u takvim situacijama
Da sve pozavrsavas pa da se i odmoris a odmaraces u trudnoci tako trudnica beba beba srca1
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od HappyGirl 29/3/2016, 23:11

Srce moje veselo, neka bude pun pogodak! Navijam svom silom as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 07:52

Hvala Happy,  srce moje!

Mimi,  neverovatno koliko retko ko od dr hoce da pruzi podrsku.  Ja da mogu rodila bih petoro.  Ja upravo zbog deteta hocu jos jednom da pokusam.  Da probamo da ne ostane jedince.  Drugacije je kad imas nekg svog,  posebno sto smo stariji,  kad se ostane bez roditelja.

Noja, nismo se setili za pare, ako smem da priznam. Prosla kazna mu je bila pre nekoliko godina, slicna situacija, mislim da smo se bas iz Lesskovca vracali. Nismo ti ni on ni ja dobri u podmicivanju, ahhahahha. Tsh mi neki dan bio 0.2, kaze mi mm juce posle te scene, evo, sad ti je tsh sigurno preko 1, hahahhaha.

U labu sam,  radim ogtt.  

Recept za utrogestan napisan,  kasnije cu otici da ga uzmem. Nalaz papa gotov i uredan je.  

Kamo srece da sve emailom moze da se zavrsi sve,  bile bi sto puta manje guzve.  Vidim da na klinickom moze da se zakaze emailom,  dakle krece osavremenjavanje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 30/3/2016, 08:56

Bilo je i krajnje vreme... Pa samo kad bi se rezultati i recepti izdavali elektronskim putem znas koliko bi manja guzva bila.... Ooohhh ogtt i ja cu taj u skorije vreme ponoviti a ne mili mi se.... 
Moja drugarica dr se vratila na posao kad joj je beba imala 1,5mesec mi smo svi bili u soku, a ona u fazonu pa moram, pa sta i moja sefica se vratila kad joj je beba imala mesec dana i ne znam ko jos... Tako da pusti ti njih sto se iscudjavaju nisu bas bazdareni uvek lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 30/3/2016, 09:00

jel danas samo OGTT? Neka bude po ps-u yes radost
auuuu Mimi posle mesec dana affraid Mada i moja je komšinica ali je zato muž na porodiljskom lol!
A to što se ljudi iščuđavaju tako je normalno. Valjda smatraju da treba da si srećan što imaš jedno dete i šta sad hoćeš više. Moj brat ih ima troje, ljubi ih tetka. osmeh srce i to mi je mnogo slatko yes Tako da još dve devojčice da dobiješ i da se veselimo lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 30/3/2016, 09:31

Ovde je deda na porodiljskom, tata je u inostranstvu...ma ne znam meni to malo prebrzo... Nit je dojila dete, kad dodje sa posla crknuta, mala imala grceve tri meseca nije ni nocu spavala... Meni to nije normalno al' svako radi kako misli da treba.. 
Biksi je l' se dosadjujes u lab???
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sofija Veks 30/3/2016, 10:19

Biksi,

Skoknula na brzinu na forum, kada nabasah na tvoj novi, fantasticni dnevnik!!! Da zalijem kako valja, pa da veoma brzo otvaras trudnicki, da citamo o seki ili bati sa onoliko zadovoljstva koliko smo citali o Arsi manekenu smekercini! Obozavam vas!

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 12:41

Hvala Sofija, hvala devojke moje najdraze navijacice!

Knjizica stigla umotana u cokoladu, Palcice, hvala ti punooooo jos jednom, ovako javno!

Mimi, i moj brat ima troje, obozavam ih! Tetkina deca, oni sad obozavaju Arsu!
Ako ne radjas drugo, sto ne radjas, ako hoces, sto hoces, ludilo zaista, kako okrene ne valja! Za pojedince, al ko ih shisha!

Ogtt nije los, cekam kod dr da pogleda nalaz. U labu sam jutros citala knjigu, pa mi brzo proslo.

Recept kod ginekologa za utrice uzela, podigla u apoteci, uzela papa nalaz, kad zavrsim kod endokrinologa, a to je u narednih pola sata, idem u higijenski za nalaze i zavrsavam sve. Posle da se vratim na posao da jos nesto zavrsim, pa se odjavljujem na duze staze. Jajnike bas osecam, valjda sam se preforsirala. Od sutra u Leskovcu ima da odmaram.

Sto se tice tog ranog odvajanja ja sam protiv, sem ako nekome posao od toga ne zavisi. Ne razumem zene koje jure karijeru kad rode decu, pa ih ne vidjaju uopšte preko dana. Meni je poštenije ne radjati decu, nego ih dati drugom da ih odgajaju. Deca to itekako osete i kasnije cesto imaju neki vid problema.

Odoh, sledeca sam na redu. Kiss
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 30/3/2016, 12:58

od sutra zelim da odmaras u Le! E da, ide li Arsa sa vama? Ja pp da ide al da ipak pitam... i jedno pitanjce da li je ona slika na sajtu SBEBO klinike njegova?
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 30/3/2016, 13:27

Biksi jooj prava drama! Ali ti si jaka i nema šta da te ometa. ajde lepo se odmori u LE i dođi s punom tibom mrvica :) ljubiiiim!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 30/3/2016, 13:32

E red je da se u tom Leskovcu odmoriš posle sve ove jurnjave i da se iz njega vratiš vesela i trudna roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SladZana 30/3/2016, 13:42

Bravo Koko na obavljenom poslu, sad laganica u Le osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od dragana76ns 30/3/2016, 13:53

osmeh srce
Ka' od sale...rusi sve pred soobom...cudo jedno veselo :)))
Pratim...i skakucem
Ljubi mi Arsu
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu