KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 19/4/2016, 09:49

u Biksi miša mu poljubim, pa baš bez veze. Ljubac za hrabru koku i za blastice koje čekaju ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 19/4/2016, 09:53

I ovde da te zagrlim i poljubim,ti si jedna hrabrica i zena zmaj i ja verujem da ce Arsa kad tad dobiti drustvo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vuchica 19/4/2016, 10:01

ma bas je moglo da bude i sad.... Rolling Eyes
ali ajd, jesen je blizu, a blastice - ne zna se koja je od koje bolja Wink

ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 19/4/2016, 10:04

E bre Biksi, bas sam stigla na losu vest Sad((((((

Nocas stigla oko ponoci i komirala se do malopre i sad tek citala i za crticu i za betu Sad(((

Jako, jako, jako mi je zao. Jel taj rezultat znaci da bas, bas nista ne moze biti? Da nije ipak rano ta beta?

E u p.m.! Ja sam bila 100% ubedjena da stize bambina sad Sad(((((((
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 19/4/2016, 10:05

Ali Biksi otkud ona druga crta ja nisam nikad cula da test moze biti lazno pozitivan .Nije da ti dajem laznu nadu ali sta mislis da uradis betu 14 dan?Grlim ljubim 😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 19/4/2016, 10:06

auuuuuuuuuuuu mamicu mu njegovu. evo ja se rastužih umesto tebe ali stvarno.
meni je bilo potrebno da bar nekom uspe da bi mogla i dalje da verujem...

no, znam ja da si ti veliki borac!!! čeka te brdo dece još u frozengradu!!!

ljubim i grlim

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 19/4/2016, 10:09

Ja jos ne mogu da se osvestim ni probudim od toga sta sam procitala. Mislim kao i Saska da bi sigurno trebalo da ponovis betu Bixic. Aj majke ti, nemoj da te mrzi.
Ljubim te!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 19/4/2016, 10:11

U bre Biksi! Pa kako bem mu misa?
Ali znas kad ni 1% nisam imala sumnju u pozitivan ishod. Prosto je sve nekako letelo u ovom tvom postupku....

I u pravu si, sigurno je lakse kad kuci ceka Arsa! Iskuliraj sad..znas sve i sama...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od kiki5 19/4/2016, 10:13

I bre Biksi,jako mi je zao.... ne znam sta bih ti rekla,sem da imas svoju srecu kod kuce,a blastice ce da odrade posao na jesen  zagrljaj

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Jerapetra 19/4/2016, 10:26

Zao mi je sto nije bilo sad, ali Arsa je kod kuce, blaste u zamrzivacu, jesen blizu, a Biksi je pravi heroj, to znamo odavno srca srca srca srca srca Za test nisam pametna sta da mislim, iskreno...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 19/4/2016, 10:29

Piii jeee.... žao mi je Biksi! Ali ajde imaš smrzlice. Sledeći put je dobitni.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zumbulcic 19/4/2016, 10:38

Biki a u pm bas mi je zao...Samo nemoj klonut duhom i glavu gore, sreca imas svoje smrzlice pa upalit ce drugi put. Sreca imas Arsu kod kuce pa ce ti biti lakse prebrodit ovaj period.

saska, test nije bio lazno pozitivan, trudnoca je bila u maternici ali se nije zakacilo iz nekog razloga i sad je tijelo to prepoznalo kao strano. Pa se ova trudnoca vodi kao biohemijska. Tako je meni dr objsnila

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vanja80 19/4/2016, 10:39

A nanu mu, bas bezveze, sve je tako dobro krenulo...Grlim Biksi jako, sreca Arsa je tu, blastice te cekaju, mora da uspe na jesen!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SoJa 19/4/2016, 10:41

saska1 ::Ali Biksi otkud ona druga crta ja nisam nikad cula da test moze biti lazno pozitivan .Nije da ti dajem laznu nadu ali sta mislis da uradis betu 14 dan?Grlim ljubim 😚

Slažem se sa Saškom, ponovi je, ljubim te! Znam da si realna i svesna da je loše, ali, znaš da su cure imale jako nisku betu u početku, pa je porasla. Stvarno je nemoguće da je druga crta bila od Pregnyl-a, pa i ja sam primala Stop, pa mi je beta ipak bila 0.1
U svakom slučaju, tu su blastice, možda si bila u pravu za endo, kad si rekla da on može da zezne. Sledeći put ćeš ga pripremiti ekstra!
Ljubim vas, drugari! Grli Arsu i Rođenog, puni baterije do jesen! osmeh srce

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 19/4/2016, 10:47

E jbg-a bas se nisam nadala da ce me ovo sacekati jutros, odmah podjoh na tvoj dnevnik da vidim rezultate Sad Inače, tvoj stav je neprikosnoven, bravo zeno!.Ali jesen je vasa a i Arsic je kuci pa ce sve biti lakse da ovo prebrodis. Grlim vas zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 19/4/2016, 10:58

zumbulcic ::Biki a u pm bas mi je zao...Samo nemoj klonut duhom i glavu gore, sreca imas svoje smrzlice pa upalit ce drugi put. Sreca imas Arsu kod kuce pa ce ti biti lakse prebrodit ovaj period.

saska, test nije bio lazno pozitivan, trudnoca je bila u maternici ali se nije zakacilo iz nekog razloga i sad je tijelo to prepoznalo kao strano. Pa se ova trudnoca vodi kao biohemijska. Tako je meni dr objsnila

Draga moja ja sam rekla da nisam nikad cula da test moze biti lazno pozitivan naravno da je od trudnoce zato sam i rekla da ga ponovi 14ti dan.
A sto se tice biohemiskih ja sam ih imala na pretek pogledaj malo moj potpis.
Biksi molim te ponovi ga mozda je kasnije bila implantacija znas i sama ja nekako vjerjjem da si rano uradila mozda su se bas juce gnijezdili pa otud i to krvaruckanje.Drzim fige naj najjace sto mogu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 19/4/2016, 10:59

zumbulcic ::Biki a u pm bas mi je zao...Samo nemoj klonut duhom i glavu gore, sreca imas svoje smrzlice pa upalit ce drugi put. Sreca imas Arsu kod kuce pa ce ti biti lakse prebrodit ovaj period.

saska, test nije bio lazno pozitivan, trudnoca je bila u maternici ali se nije zakacilo iz nekog razloga i sad je tijelo to prepoznalo kao strano. Pa se ova trudnoca vodi kao biohemijska. Tako je meni dr objsnila

Draga moja ja sam rekla da nisam nikad cula da test moze biti lazno pozitivan naravno da je od trudnoce zato sam i rekla da ga ponovi 14ti dan.
A sto se tice biohemiskih ja sam ih imala na pretek pogledaj malo moj potpis.
Biksi molim te ponovi ga mozda je kasnije bila implantacija znas i sama ja nekako vjerjjem da si rano uradila mozda su se bas juce gnijezdili pa otud i to krvaruckanje.Drzim fige naj najjace sto mogu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zumbulcic 19/4/2016, 11:34

saska i ja sam za da ponovi betu...slazem se s tobom da je mozda i rano odradila. Samo sam napisala sto sam jedne prilike pricala s dr o tome. Licno kod mene nije nikad bio test pozitivan i nisam imala biohem.trudnoca.
Mi cemo ovdje da drzimo podrsku i da navijmo, ishod je samo visa sila i na to ne mozemo uticat

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 19/4/2016, 12:49

E baš bez veze! Očekivala sam visoku betu, tako je sve vodilo ka tome. Ne znam. Važan je tvoj pozitivan stav i Arsa.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 19/4/2016, 12:49

SoJa ::
saska1 ::Ali Biksi otkud ona druga crta ja nisam nikad cula da test moze biti lazno pozitivan .Nije da ti dajem laznu nadu ali sta mislis da uradis betu 14 dan?Grlim ljubim 😚

Slažem se sa Saškom, ponovi je, ljubim te! Znam da si realna i svesna da je loše, ali, znaš da su cure imale jako nisku betu u početku, pa je porasla. Stvarno je nemoguće da je druga crta bila od Pregnyl-a, pa i ja sam primala Stop, pa mi je beta ipak bila 0.1
U svakom slučaju, tu su blastice, možda si bila u pravu za endo, kad si rekla da on može da zezne. Sledeći put ćeš ga pripremiti ekstra!
Ljubim vas, drugari! Grli Arsu i Rođenog, puni baterije do jesen! osmeh srce
Mi cekamo 14 . Dan Bixi
Nemoze onakva crta biti na testu i primiri se maximalno koliko mozes
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 12:56

Ej macke, evo me. Dok dodjoh iz laba, popih kafu, popricah sa mamom i svekrvom, odgovorim na 50 poruka, uspavah Arsu, pa da vam se javim.

Upravo su me zvali sa klinike, da obustavim terapiju, i naravno kad budem htela, da se javim na fet.

Inace,
tsh je 2.56
ft4 26
progesteron 14 ng/mol (Ref vr od 4 do 50).

D dimer cu sutra podici.

Ja sam zaista ok,nema ti ni zaljenja, ni plakanja, niti bilo cega. NIje bilo sudjeno. I pored vrhunskih embriona, nema pravila, to uvek govorim. Moguce da je stitna napravila haos,u tom skoku sto je bila, moguce da je endometrijum zakazao, u sta vise verujem,jer je na drugom transferu bio 8.5,a na prvom 9.5mm. Nema pravila, kocke se nisu slozile, i to je to! Na jesen cemo mi na odmor u Leskovac opet! Very Happy Very Happy Very Happy MM je prilicno razocaran, bas ga drmnulo, a ja sam valjda racionalniji tip,nisam bas toliko verovala kao on. Sledeci put cu uvesti i progesteron depo,sigurno,od viska glava ne boli, od manjka moze!

A kakvo sam dete rodila, pa on je sreckovic pravi! Dolazim iz laba,i on se tu mota,gleda neke pesmice, pita me, mama imas bebu u stomaku, ja rekoh nemam, a on kaze, uzmi me onda u krilo! srca srca srca srca Pa on je sa dve godine skontao sto ga ne podizem, macka moja, milica pilica! Najsladje i najbolje dete na svetu, pu pu pu, da ga ne ureknem! I kako biti tuzan pored njega takvog,nema sanse, verujte mi na rec!

LJubim vas sve, hvala vam za nesebicnu podrsku! Da je beta malo visa, pa da ima nade, ovako je to sve zavaravanje. Moguce da je pocela bila da raste,pa uz pad progesterona i pala, pa otuda i onaj test u plusu. Jesen ce biti plodnija!

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 19/4/2016, 13:00

Bixi al ti imas dva embriona vracena tako
Jao ja se nekako nadam da ce biti sve ok ... ne znam vise sta da mislim da nije u labu neka greska ...uf ..
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 19/4/2016, 13:03

BiKsi :) ::
A kakvo sam dete rodila, pa on je sreckovic pravi! Dolazim iz laba,i on se tu  mota,gleda neke pesmice, pita me, mama imas bebu u stomaku, ja rekoh nemam, a on kaze, uzmi me onda u krilo! srca srca srca srca Pa on je sa dve godine skontao sto ga ne podizem, macka moja, milica pilica! Najsladje i najbolje dete  na svetu, pu pu pu, da ga ne ureknem! I kako biti tuzan pored njega takvog,nema sanse, verujte mi na rec!
U bre razneži me Arsa osmeh srce skroz na skroz.
Imate vi vaše blastice, a i Leskovac je lep s jeseni Wink
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 13:03

Noja, da imam,al oni su istog dana zaceti, tako da su trebali i da se izlegu do sada! Laughing Laughing Laughing Nije greska, drzavni je lab, oni ne omanjuju! Moguce da je ipak test bio od malo pregnila koji je bio u opadanju! Idemo napred, nema odustajanja, imamo pet blasti, pa cemo na jesen probati opet! Nek smo mi zivi i zdravi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 19/4/2016, 13:15

Evo od jutros razmisljam, ja ipak mislim da se onaj prvi bebac zakacio pa odustao.... Otuda taj tragic bete, da si vadila 14 dan ne bi ga ni zabelezila. I moguce je da je onaj sok stitne kao sto smo pricale i pad progesterona prouzrokovao da bebac odustane. Znam ja, cekas ti mene da zajedno trudnujemo Wink

Ljubi medenjakovica, tesi Rodjenog sta da ti kazem. Smisljajte akciju za letovanje, ne sumnjam da je to sledeca aktivnost kucnog saveta Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 24 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu