KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 7 od 27 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 2/4/2016, 10:58

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Da zalijemo malo, da lepo narastu jc! Uziva li najveselija porodica, lepo vreme, toplo(nadam se da nisi ponela samo deblju garderobu), ja sam se juce posteno zeznula! Pogledam prognozu, vidim 29, ali za svaki slucaj obucem potkosulju, majicu kratkih rukava i ponesem jaknu, pa tek je april hahahahaha. U prvi butik sam uletela da nesto isprobam da bih skinula podmajicu a jaknu sam vukljala po rukama ceo dan. Bilo mi intersantno da posmatram ljude bilo je bas nesnadjenih u vremenu, u kaputima(doduse tanjim ali ipak i za kaput nije) muskarce u duksevima pored razgolicenih cura (to mi bilo najsmesnije).....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 2/4/2016, 11:04

Biksi, lepo vreme, lepo raspoloženje i da tako isto lepo narastu jajne ćelijice!!!!
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 2/4/2016, 11:11

Bak,  imao je ideju da za vikend odemo do Grcke!  Kao blize nam je odavde!  
lol!

Sanja,  danas idemo u Nisku banju kod prijatelja,  sutra bismo mogli u parkic,  ajde,  javljam ti se. Mislm da sam na spratu klinike videla Vasinu slikicu,  mo gde daju boce.  Bili smo juce dugo isto sa nekim prijateljima,  a prepodne isli na Hisar.  Uzivamo. 

Stanje od jutros.  Bunovna odem na kliniku,  i kod dr se skinem i ostanem samo u majici na bretele.  Srecom bila samo dr Jelena,  inace bi me Nebojsa vervatno odrao od zezanja.  Ja sam ujutru neuracunljiva,  dobro se tamo nisam skroz skinula.  Lol

Danas je sedmi dan stimulacije,  endo 8 mm. Folikuli od 11-16 mm,  ima ih dosta,  dr broji najvece.  Od jutros mi uveli i menopur od 75 j,  tako da sad imam 200 j puregona,  75 j menopura i 0.25 cetrotide. Ne znam da li uopste ima smisla porediti s proslim putom,  jer je bilo pre tri godine,  mnogo sam bolje reagovala na terapiju gonalom,  uz manju dozu, cini mi se,  no nisam sigurna. Morala bih da pogledam. 

Krv mi sutra vade,  danas konacno pauza. 

Tsh 0.65, ft4 je 18. Sto je super. 

Toliko od mene izbušene,  odosmo na celodnevno druzenje! 

Bice da ni danas necemo jesti pljeskavice,  hahhahahaha! 

Stisak za moje navijacice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 2/4/2016, 11:34

Vidim kod tebe veselo lol! samo neka tako i ostane. ljubav
Navijam za lepe folikule u kojima su smeštene sestrice za Arsu navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 2/4/2016, 11:38

BiKsi zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Lep provod u Niškoj banji!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 2/4/2016, 14:44

Bravo Biksi. Samo naprijed! Uživajte igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 2/4/2016, 14:51

Meni to sve izgleda super i ja se ne sekiram za tebe.Znas da mi sa pcos malo sporije napredujemo od ostalih.
Za 2,3 dana i eto stopa.
Uzivajte u Niskoj banji,ljubac za veselu porodicu!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 2/4/2016, 18:00

Opa bixić ala će biti dece! Hihihi
Navijam barem za trojke kao kod mene!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 18:37

Bravo za izvestaj Bixi!
Sve to lepo napreduje i buja, kao i ovo prolece, koliko vidim Very Happy

A evo mi kao tvoje cheerlidersice navijamo jako, najjace
b b b b b b b b b b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lina73 2/4/2016, 20:12

Biksi,mislim na tebe srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 2/4/2016, 22:16

Biksi da zalijemo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje poljubci
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od lenjivica 2/4/2016, 22:30

Ooo Biksi, pojma nisam imala sta se kuva! Aj nek' je sa srecoooooom! family family
vv vv vv bb bb bb bb d d d d d
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od HappyGirl 2/4/2016, 23:42

BiKsi :) ::
Sto se tice tog ranog odvajanja ja sam protiv,  sem ako nekome posao od toga ne zavisi.  Ne razumem zene koje jure karijeru kad rode decu,  pa ih ne vidjaju uopšte preko dana.  Meni je poštenije ne radjati decu,  nego ih dati drugom da ih odgajaju.  Deca to itekako osete i kasnije cesto imaju neki vid problema.


Biksi, kao da sam ja pisala :)

Kao što sam i znala za sada je kod tebe sve odlično, tako će i ostati i ti ćeš trudnica postati Very Happy as Šibaj koko osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Shizika 3/4/2016, 00:37

Ohoho, kako ovde sve lijepo buja. Josh malo da zalijemo: zalivanje zalivanje zalivanje

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Shizika 3/4/2016, 00:51

Shto se tiche roditeljstva, ponekad je veoma teshko praviti kompromise na poslu. Neki dan natrchim na neshto shto mi se jako dopalo, nadam se da cu uspjeti nakachiti ovde o cheme se radi (i da se Biksi nece ljutiti shto je u njenom dnevniku, inache neka se obrishe ili prebaci gdje se bolje uklapa):
https://imgur.com/gallery/nRI1l
zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od sanja 73 3/4/2016, 11:56

Biksi igracice igracice igracice igracice srca love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 3/4/2016, 15:07

Bambi familijo osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 3/4/2016, 16:00

Ej,  nikako ne stizem da pribelezim izvestaj od jutros. 

Endo kilavi i dalje je 8 mm,  folikuli rastu,  ima ih dosta,  od 13-17 mm.  Mozda sutra bude stop,  videcemo.  Pustih krv za e2. Danas na klinici bi guzva,  kao nijedan od prethodnih dana,  bas se zacudih. Cekala sam sat vremena,  a prethodnih dana nimalo.  Eto,  nema pravila,   a bas danas sam ocekivala da cu brzinski sve obaviti,  al eto,  radna nedelja samo tako.  Znam da su radili jednu aspiraciju,  a sve ostalo uz i terapije. 

Vi sad zalivajte da mi ovaj endo malo poraste,  makar na deset,  ja crkh vise od ananasa,  kvasa,  paprike i badema,  lesnika.  

Shiz,  ljubim te!  Neka si stavila u moj dnevnik,  zanimljivo je, slazem se.

Happy,  Bak,  Palcice,  Sirijus  Sanja,  Mimi,  Lenjivice, Zmajuska,  BB,  druga Sanja,  Lina,  Blanka,  Dora Zsuki,  i sve ostale moje navijacice,  puno vas ljubim,  samo zalivajte! 
Danas je opusten dan,  nadam se da ce pasti druzenje sa Vasom i Sanjom u parku.  Sutra sa Djoletom i njm,  planovi se samo kuju!  

Mah mah! 

Da nemam modrice po stomaku,  i da ne sevaju jajnici,  i da nije poceo sekret, kao ovulacijska sluz tacnije,  ne bih ni skontala da smo u postupku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 3/4/2016, 16:05

Bravo Bixić, samo tako napred!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 3/4/2016, 16:58

Zalivamo, časa ne časimo. A taj endo će se ubuciti, mora .
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 3/4/2016, 17:01

Da natopimo mi taj endo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od HappyGirl 3/4/2016, 22:14

Ajde, ajde da nabubri :) zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 3/4/2016, 23:24

Bixi zalivamo endo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Pozdravi dole sve nase drugare srca
Bice to ok prvo ide stop pa aspiracija pa jos tri dana pa ttansfer tako da ima vremena da se dobro ubuci
beta beta beta roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 3/4/2016, 23:29

Biksic, navijam za tebe i za endo, jako, najjace!

Uzmi zeno popij pivo za endo. Sve ti dzaba ovo sto grickas Very Happy Pivo pali uvek, bar kod mene Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 3/4/2016, 23:43

Hvala cure!  Poceli jajnici opasno da zigaju.  Stomak mi se bas naduo.  Primirila sam s maksimalno veceras.  A u parkicu sam na kratko srela Vasu,  smekera i najsladjeg smeska,  i njegovu mamu Sanju,  nasu kutanjku! Mnogo su mi slatki,  mlada ona,  mogu skoro keva da joj budem!  :-)  A on ce opasan zavodnik da bude,  ima neke vragolaste oke,  i jamice na obrazima!  Secer! 

Noja,  endo raste do aspiracije,  posle se sabija,  tako da ohs dva tri dana maks ima vremena,  nadam se da ce se bucnuti. 

U tripu sam da ne odem u hiper.  Posebno sto sam danas i sama videla da ima dosta folikula. Imam taj neki bol u donjem delu stomaka,  kao pritisak,  ne mogu da se setim da li mi je tako bilo prosli put,  zaboravila sam, jedino da jurim po starom dnevniku! 


Ne slikah pljeske,  setila se posto sam smazala!  Moracu jos koji put da ih porucim,  cisto zbog vas,  ahhahahha!  

Bb,  ne mogu pivo zbog glukofaza,  hoce dijareja da me rokne,  sad sam na jacoj dozi leka,  pa se organizam jos navikava. 


Volim vas i stiskam!  Ujutru novi izvestaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 27 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu