KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 1 od 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 26/3/2016, 20:50

Dobro veče,

pretpostavljam da me sve cure vec znaju, al eto da se predstavim, ako ste propustile  iz potpisa:

ja sam `80 godište (ako nekom ide loše matematika, imam nepunih 36 godina  Laughing ), moj Rođeni `79 (za njega je još teže izračunati  Laughing ).

Utvrđene dijagnoze  za mene: hipotireoza, Hašimoto, PCO, hiperinsulinemija i mutacija na genu PAI1 4G/5G,
moj Rodjeni, ni manje ni više, neg azospermija.

U braku smo 12 godina, zajedno 15.

Prva vto radjena u Leskovcu, na klinici Spebo, u novembru 2009, duga sema, kontracepcija, diferelin, gonal f od terapije, al sam prokrvarila pre bete, mada tada nisam lecila ni stitnu kako treba, nit bilo sta drugo. Nisam radila nikakve dodatne analize, pa ko zna gde je zapelo bilo.

Druga vto, tj. vto iz zamrznutih embriona radjena takodje u Spebu u LE, u aprilu 2010. godine, kontracepcija, diferelin, estrofem, i tada je beta bila pozitivna, fino rasla, ali na uz ničeg nije bilo, pa sam se upisala u red onih sa biohemijskim trudnoćama.

Treći postupak smo takodje radili u Spebu u Leskovcu, po kratkoj šemi, gonal f i cetrotide od terapije.  U postupak sam ušla rasterećena, i spremna, veliku pauzu napravila od prethodnog postupka do tog, odradila dodatne analize, bila pokrivena kompletnom terapijom, i kao što znate, iz te vto sam rodila predivnog decaka koji sada ima dve godine i tri meseca!  srca  srca  srca  srca  srca On je uneo punoću i dodatnu ljubav u naš brak!  osmeh srce  Uživamo maksimalno u svakom danu! On je jako zanimljiv i pričljiv dečak, prilično poslušan, čitaj banda nevidjena  Laughing , nekad ga uhvate bubice, pa pomahnita, al uglavnom smo zadovoljni kao su ga napravili!  lol!  Aktivan je, kao i sva deca u tom uzrastu! Svašta nešto zna, i već uveliko se zeza i pravi gegove. Ma da smo ga izmišljali i smišljali, ne bismo ga takvog smislili, baš je dete po našoj meri! Što  reče moja sestra od tetke, ovakvo dete je vredelo čekati tolike godine!  srca Mogla bih ja tako da se hvalim u nedogled, al ne ide!  lol!

Nakon pauze od tri godine, rešili smo da udjemo još jednom u ovu priču, ne toliko zbog nas samih, već zbog njega, mm i ja želimo da mu podarimo brata ili sestru, jer oboje imamo tu sreću da imamo kraj sebe, ja brata, mm dve sestre, koji nam baš mnogo znače u životu! Ne želim da se kajem da nisam probala bar taj jedan put još.

Imamo zamrznute spermiće na klinici od jesenas za svaki slučaj, mada su mm nalazili iz svežeg uzorka dovoljno spermića za moje jajne ćelije. MM uzima vec dva meseca čaj od ovsa, gricka semenke, i nič drugo, jednostavno nismo hteli da se opterećujemo jer imamo te zamrznute spermiće. Jesenas je rezultat takodje bio loš, nadjeno je osam komada u čitavom ejakulatu i ti su bili lenji. No, takvi su, pa smo se pomirili da neće da jure nigde! Baš kao i mm, on je sav tako oladjen! Uz to valjda i takvi spermići!  lol!


Ja uzimam 125mg eutiroksa za štitnu, uz kombinaciju od 100 mg, jer mi je tsh trenutno 0,2, malo sam ga ubila u poslednje vreme! Anti tpo su mi 162.

25.3. mi je stigao ciklus. Od juče sam počela i bevipleks 2 x 2, folnk 2 x 1, aspirin od 100 1 x 1. Pijem i glukofaž 2 x  500, al od juče pojačala na 3 x 500.

26.3. (2. dan ciklusa), tj danas smo otišli u LE, gde su mi izvadili fsh, lh i estradiol.
Uveden mi je puregon od 200 svaki dan. Na ultrazvuku sve ok, imam osam antralnih folikula. Ja sam se bas pozitivno iznenadila. Sledeća kontrola je u četvrtak i tada ostajemo u LE. Našli smo lep smeštaj danas, blizu klinike je.

Do četvrtka imam do uhvatim internistu da mi da dopust za ulazak u anesteziju, da nahvatam endokrinologa, imala sam zakazano 4.4. (postupak smo hteli sledećeg meseca da radimo, al na klinici ne mogu da se uklope sa mojim ciklusom da mi svi dr budu tu, pa smo zato  izabrali ovaj mesec, da ne odlažemo za kasnije), da overim uput za hematologa u Bgd, jer mi hematolog u mom gradu nije htela odrediti terapiju, nije imala slučaj kao moj, dakle u utorak moram uhvatiti hematologa na Klinickom u Bgd, i moram ubrzati dr u higijenskom da mi brisevi, virusologija budu gotovi do tog 31.3. I kod ginekologa za utrogestan, i kod dr opšte prakse da poručim heparinske pošto dobijem izveštaj hematologa. Šta je to za mene, imam tri dana za sve!  lol!  lol!  lol! A da, da uradim i d dimer i koagulaciju, jer ce internisti i to trebati, kao i ekg. Ma sve sitnice zaista!  lol!  lol!  lol!

Dobrodošle u još jednu avanturu sa mnom!

I moje čuveno: PU, PU, PU, USRALE ME KOKE! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 26/3/2016, 21:08

Bravo Biksi!!!! Ma cuj ti si super koka bice to sve superiska!!! Navijam iz sveg srca za uspesan postupak i da Arsa dobije seku il batu ili seku i batu!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 26/3/2016, 21:11

Biksi koko naša, srećno otvaranje dnevnika i sada navijamo za seku bambija. Ljubim te i radujem se tvom dnevniku likeit sreca sretan početak
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ganedina 26/3/2016, 21:20

Bixi srecno otvaranje dnevnika i da ga zavrsis na najlepsi moguci nacin, da nam Arsica dobije pojacanje

A sigurna sam da ce se i ova VTO zavrsiti na najlepsiji moguci nacin i ispuniti jos 1 vas san , jer kao retko dobri i pozitivni ljudi vi to i zasluzujete .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 26/3/2016, 21:29

Usrale te usrale, pu pu pu ma do guše!

Ti si žena zmaj možeš ti to sve za tri dana!
Nego što si tražila šemu bez kontracepcije?

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 26/3/2016, 21:32

Hvala cure mojeeeee!

Suki, i prosli put sam trazila, jer me prethodno kontracepcija ubijala, završavala sam u hitnoj zbog nje, a onda saznala da je kontraindikovana sa trombofilijama, i da se preporučuje postupak bez kontracepcije ko je na heparinu. Dr me prošli put poslušao, a ni sada mi nisu pravili problem. Teže je sve držati pod kontrolom ovako, da ne odu mnogo folikuli napred, da ne popucaju i slično, al uzdam se u svoje unutrašnje biće i intuiciju i ovaj put!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 26/3/2016, 21:36

Aaaaa sad mi je jasno!

Tvoja intuicija nam svima pomaže pa verujem da će i tebi!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lina73 26/3/2016, 21:47

Biksi,srecno otvaranje dnevnika!!!Da ga zatvoris sa velikom betom!!! srca srca srca
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 26/3/2016, 21:48

Hvala Lina, sad citam vase poruke, kao da pisete nekom drugoj curi, a ne meni, ja jos nisam svesna cele situacije jer smo brzinski odlučili juče da krećemo od danas! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 26/3/2016, 21:58

BiKsi, srećno otvaranje dnevnika!
Ne sumnjam uopšte da ćeš sve stići i postići željeni cilj.
srca srca srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SoJa 26/3/2016, 22:27

E, mašala, kad dođe red na još jedan tvoj dnevnik u kome ću, znam, uživati sunny
Ne mogu da verujem da se pogodilo da baš juče nisam čitala forum, ne biste mi vi prošli danas bez druženja sa mOnom, ali dobro, biće prilika i ja jedva čekam igra
Ona ponuda, znaš o čemu pričam, idalje važi, ukoliko se predomislite, a volela bih da se predomislite. No, neću da insistiram.
Drago mi je što ste krenuli i verujem da će ovo biti uspešna misija. Skrenula si mi misli, ceo dan mi je toplo oko srca. Navijam najjače da SPEBO još dve vaše slike (minimum) okači na svoj zid radost radost radost
Pu, pu, pu, usrale te koke vv vv vv vv

sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od jelena.kuburic 26/3/2016, 23:02

Biksi usrale te koke pu pu pu bas sam srecna zbog tebe srecno otvaranje dnevnika i da Arsa dobije batu i seku

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od nina :) 26/3/2016, 23:25

biksi bila sam I prosli put podrska kad je bila priprema I sve oko arse a sad cu ti biti podrska za najmanje blizance da za 9 meseci javis .kinder suprims nas iznenadili I dosli par dana ranije da upoznaju nas kao sto nas je arsa sve iznenadio dolaskom par nedelja ranije
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Tebi 26/3/2016, 23:52

Jeeeeeeeee Biksi :) Navijamo svim srcem  radost radost igracice igracice igracice family igracice
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Bobaue 26/3/2016, 23:56

Biksi srecno ! poljubac

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 27/3/2016, 00:18

Juuuuuuuuuuuuuuuu! Pa zar ja da kasnim ovoliko!?

Biksi, evo i ovde da ti pozelim srecu. Sve sam ti vec rekla i znam da ce to biti sve ok bas zato sto je sve ovako na brzinu i nemas vremena da razmisljas. A oni koji me odavde znaju, znaju i da sam vestica...potvrdjeno Wink

Ti si vec potvrdjena koka nosilja, tako da koko nasa uz tebe smo! sretan početak bravo
srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 27/3/2016, 06:57

pu, pu, pu usrale te koke sunny
Najbolje se zavrsi kada je tako brzinski. Neka ti je srecno i bericetno. I neka u LE uskoro okace jos minimum jednu sliku kraj bambijeve. A moze i dve lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 27/3/2016, 07:47

srca srca srca
Bixi queen  srecno U Le , pravi trenutak prolece rode sve pupi ,
Zaprasujemooooo sunny sunny sunny
Ljubi Arsu
king
trudnica
beba beba
vv vv vv vv vv vv vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od alisa 27/3/2016, 08:42

Srecno draga!!! U pravo vreme otvaras dnevnik! Sace Zsuki da povuce nogu i da vise pomerimo ove bete sa mrtve tacke! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 27/3/2016, 10:08

Hihihi hoću hoću!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Ema78 27/3/2016, 11:06

Koko, samo napred...

roda roda roda
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mirjanamirjana1986 27/3/2016, 12:12

biksi srecnoooo!!!;**** da zatvoris dnevnik pgromnom beturinom..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 27/3/2016, 13:06

Saborke moje, hvala vam puno!

Sojo, druzimo se mi za koji dan, nista se ti ne brini! cvet

Da pribelelezim da sam od danas pocela da jedem po pola ananasa, obicno mi ranije kilavio endo, i grickam brazilski orah, malo badema, lesnika, jednu suvu smokvu i dve suve kajsije. Sve to stane u pola case od dva dl. Plus cu i po kvas dnevno, da ne razmisljam o endu, da ga odmah ubucim kako treba. Izbacicu slatkise maksimalno, jer znam da mi oni sada nisu pozeljni.

Dakle, od danas, treceg dana ciklusa, pala prva boca puregona od 200.

Nabrojah danas da pijem 11 boba dnevno (1 eutiroks, 4 bevipleksa, 2 folnaka, 3 gluformina, 1 aspirin).

Plus danas popih i lek za kicmu, jer me sprzila, a kako da ne sprzi kad kisa ubija, plus juce samo sedenje u autu do Le i od Le preko 9 sati. Sto kaze mm, mogli smo do mora stici!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 27/3/2016, 13:53

bravo Bixić! šta ćeš primati od stimulacije? po 200 puregona svaki dan?

zalivanje za folikule!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Jerapetra 27/3/2016, 14:20

Biksi, srećni koraci ka debeloj beti! sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu