KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
HappyGirl
ivanicasale
winni
d77
saska1
Bobaue
Padobranka
Lija
andjeo77
ragaco
Mimi12
SoJa
ahosame
Tebi
masato
bak
bosiljka
AriesGirl
sareni leptir
noja
libra35
annci
Zmajuška
Lina73
BiKsi :)
kiki5
tatjanica
zumbulcic
mirjanamirjana1986
Vanja80
lilly13
jelena.kuburic
Pikseta
SannyP
dzefri
zsuki75
sanja 73
Eho
nina :)
BabyBear
alisa
Dora1
Jerapetra
Blanka
PalcicaBg
srculence 84
Sirijus
dada88
mimi85
53 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 30/3/2016, 07:01

Zmajuška ::Strašno i žalosno je šta se sve kod nas dešava, čovek stvarno nikome ne može u potpunosti da veruje, prepušten je sam sebi i sreći, ako je ima.

Tebi, važno je da si došla do pravih informacija i da ideš ka svome cilju. Dobro je i to što ćeš imati dobro društvo, jer tada je sve lakše. yes



....tebi,navijam od srca za tebe i tvog malog baby kalimera!!! roda ...uzivajte u suncanom pragu i vratite se brojniji!!! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 07:45

Tebi, dobra ekipa i prava organizacija su kljuc uspeha! Ja ti zelim da sad budes trudna, a njih da organizujes!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 30/3/2016, 08:53

sirijus ::Žene opustite se i uživajte :) ja na čekanje tipa zakazano u 18 a ja dođem na red u 19 gledam ovako: Pre mene je možda ušla neka ženica kojoj mnogo znači da joj se objasni i pojasni i neka to traje i duže i neka uđe u moj termin, ako će njoj zbog toga da bude lakše ja ću da sačekam Very Happy  Ne opterećujem se uopšte sa tim sitnicama. Sednem, čitam knjigu i samo pazim da se ne zanesem pa prečujem kada me prozovu lol!
samo tolerancija i fleksibilnost,pustite  misli da odlutaju na drugu stranu,trudnujemo mi draga uskoro osmeh srce


Poslednji izmenio sanja 73 dana 30/3/2016, 13:37, izmenjeno ukupno 1 puta
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/3/2016, 09:05

Pa Sanja, mislim da je ovog proleća red i na našu generaciju da trudnuje ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/3/2016, 09:11

Tebi, neka ti je srećan odlazak u Prag, sa dobrim društvom u dobrom raspoloženju, ma sve se lepo namestilo lol! i da se cela ekipa vrati u proširenom sastavu!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od andjeo77 30/3/2016, 10:11

Zdravo svima. Nova sam u Kutku :) Molila bih za pojasnjenja informacija o cenama u Sistini (bolnici u Skoplju):
- znate li da li je u cenu IVF ukljucen Assisted hatching?
- da li se radi klasican IVF (sa spontanim spajanjem spermatozoida i jajne celije u lab. uslovima) ili ICSI (Intracytoplasmic Sperm Injection)?
- da li se aspiracija folikula posebno placa ili to ulazi u cenu od 1750E koju je SoJa objavila?
- koliko kosta sperma donora i koji joj je MOT?
- ima li neko konkretnih iskustava, odn. da je zavrsio proces u Sistini?
Hvala lepo unapred na odgovorima :)

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od andjeo77 30/3/2016, 12:05

Tek što sam vam postavila pitanja, a došla sam do nekih odgovora, pa će možda nekom značiti.
Dakle, u Sistini je stanje ovakvo:
- IVG stimulirani ciklus - cena je 1700e, i tu ulazi punkcija (aspiracija), folikulometrija i transfer
- Assisted hatching se dodatno plaća 250evra
- rade klasičan IVF.

Ostaju pitanja za koje molim odgovore članica/članova Kutka:
- koliko kosta sperma donora i koji joj je MOT (odn. koju ste vi koristili)?
- ima li neko konkretnih iskustava, odn. da je zavrsio proces u Sistini?
Hvala lepo unapred na odgovorima :)

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 30/3/2016, 19:54

Zdravo Andjeo77 i dobrodosla!
Znace bolje "starosedeoci Kutka" da ti pomognu sa informacijom da li je neko od clanica tamo isao. Ja se ne secam nikog u poslednje vreme.
Zasto ne posaljes mail klinici sa svim pitanjima? Tako smo sve pocele kad su klinike u inostranstvu u pitanju. I zakazivanje konsultacija, ako je potrebno. Nije Skoplje toliko daleko ni da odes tamo. Velika je to stvar odluciti gde raditi postupak.
Puno srece u svakom slucaju.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/3/2016, 21:19

Tebi ::Poslala sam email Genesisu , onako kulturno :) Sada mi je vazno da je sve reseno i dai mirno mogu u Prag. Mi krecemo za koji dan da malo tamo odmorim i dodjem sebi.
Kad bih ti rekla moja BB da mi je sad muz uvalio posla vise nego prosli mesec, ne bi mi verovala Very Happy Ali kaze moja sveki da nista ne brinem, sve ce ona umesto mene da odradi. Plus imam zaovu, zenu zmaja, tako da nemam brige i jednu koleginicu na koju uvek mogu da se oslonim, tako da idem spokojno :)

Ma moreeeeeeeee... i tebe i tvog muza (jest' mi drug, ali sam ja starija) cu preko kolena pa ima da me molite da prestanem i to cim vas vidim u Pragu pa ima ovako da zbunjeno da izgledas h
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/3/2016, 22:04

E pa drage moje najjace zene na svetu, zvanicno objavljujem da sam danas i ja dobila diklus i startovala sa pripremom. Jupiiiiiiiiiiiii!!!

Idemo dalje, idemo bolje...idemo...ma idemo najboljeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

I tako polako se pripremamo da krenemo u Prag po nase malo Jupce ili male Jupcice koji nas zeljno cekaju tamo. Sapucu nam vec danima da im je sad vec previse zima i da jedva cekaju da ih zagrejemo. Drzite nam palceve! Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 30/3/2016, 22:09

Jeeeeeeej!!!!!! flikeitlikeitlikeitsrca1sretan početaksretan početak
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/3/2016, 22:26

Jupi jeeeeeeeee BB da se jupici ugnezda kod mame. I nema zabusavanja, znas da nam treba ceo tim igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 30/3/2016, 22:40

Krece i BB!!! srca1
Oces da otvaras dnevnik?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 23:42

Bb,  zvanicno nek je srecno i bebicetno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/3/2016, 23:46

Alisa, upravo sam ga otvorila Wink

Sirijus, Biksi, Alisa srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/3/2016, 23:50

Upravo sam se prva upisala,  jes!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 31/3/2016, 00:11

Biksi pretekla si me :p 

Ne znam za druge devojke, ali meni u celoj ovoj prici od lekova estrofem najvise smeta. Rasutura me glava prva tri dana....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 31/3/2016, 00:42



Ne znam za druge devojke, ali meni u celoj ovoj prici od lekova estrofem najvise smeta. Rasutura me glava prva tri dana....[/quote]

Mene naprotiv, bas mi prija. Super se osecam kad pocnem da ga pijem, zato sto je moj valjda u minusu. Imam osecaj da mi je lepsa koza, manje bore,...mozda umisljam.
Ali kad pocnem utrogestan-ja sam druga osoba. Njega bas ne volim. Nemam one problematicne simptome muke, vrtoglavice,...kao neke zene. Meni je samo mozak na "off"-u, zaboravna postajem, umorna, smusena,...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 31/3/2016, 00:49

andjeo77 ::Tek što sam vam postavila pitanja, a došla sam do nekih odgovora, pa će možda nekom značiti.
Dakle, u Sistini je stanje ovakvo:
- IVG stimulirani ciklus - cena je 1700e, i tu ulazi punkcija (aspiracija), folikulometrija i transfer
- Assisted hatching se dodatno plaća 250evra
- rade klasičan IVF.

Ostaju pitanja za koje molim odgovore članica/članova Kutka:
- koliko kosta sperma donora i koji joj je MOT (odn. koju ste vi koristili)?
- ima li neko konkretnih iskustava, odn. da je zavrsio proces u Sistini?
Hvala lepo unapred na odgovorima :)

Dobrodosla na Kutak. Koliko znam nasa clanica Enap je radila vto kod njih, pa je mozes kontaktirati za detalje koji te zanimaju. Mozes joj poslati i privatnu poruku, gore u desnom uglu imas prozorcic za poruke.
A evo ti i link o ovoj klinici pa iscitaj mozda nesto i nadjes. https://kutak.forumotion.com/t513-malabogorodica-sistina-acibadem-iskustva

Srećno!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 01:42

Dobro nam dosla Andjele. Sreca te pratila u tvojim koracima Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 31/3/2016, 07:50

Dobro dosla Andjele. Zelim ti da uspes u tome sta si naumila cvet
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 31/3/2016, 07:55

BB bravo draga,zelim ti bebicetno prolece roda
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 31/3/2016, 08:27

Au koliko zena pocinje uskoro ili je vec u postupku, bice veselo prolece i jos veseliji docek Nove godine ovde na kutku! Svima vam zelim puno srece i saljem jato roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda roda roda  roda roda roda
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 31/3/2016, 09:43

...samo da ljubnem moje hrabre koracaljke,cekalice,nadalice,bockalice,....nase buduce mamice!!!
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2016, 10:24

Ijaaaooo, zemske!!!
Koliko prolecnih cekalica!!!
Kakav divan period na kutku!

Navijamo da bride dlanovi
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu