KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
HappyGirl
ivanicasale
winni
d77
saska1
Bobaue
Padobranka
Lija
andjeo77
ragaco
Mimi12
SoJa
ahosame
Tebi
masato
bak
bosiljka
AriesGirl
sareni leptir
noja
libra35
annci
Zmajuška
Lina73
BiKsi :)
kiki5
tatjanica
zumbulcic
mirjanamirjana1986
Vanja80
lilly13
jelena.kuburic
Pikseta
SannyP
dzefri
zsuki75
sanja 73
Eho
nina :)
BabyBear
alisa
Dora1
Jerapetra
Blanka
PalcicaBg
srculence 84
Sirijus
dada88
mimi85
53 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 29/3/2016, 01:29

Iscitala sam sve sajtove o ERA testu. Dvoumljenje mi je bilo to sto se u ERA testu analizira 238 gena, a oni iz Praga tvrde da je dovoljno da se pomeri primena progesterona, a iz Genesisa tvrde da se to ne sme raditi. Dosla sam do toga da jedan profesor iz Ilinoisa kaze da estrofem i progesteron, zavisno od vremena primene iniciraju aktivaciju gene za implantaciju  Very Happy  Znaci ipak moze da se pomeri primena progesterona i nema brige. UH! Sad lepo da uzmem da tuzim Genesis zbog proslog ciklusa kad sam izvisila Very Happy
Eto da se i ja upisem u aprilske cekalicE posto si me BB prozivala ovih dana osmeh srce  
Ako ne pre,BB vidimo se u Pragu love
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/3/2016, 01:38

E pa draga moja, ja sam cekala da ti to ovde sama kazes, tako da i zvanicno, SRECAN POCETAK TEBIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

Znam da ce nam ovaj Prag biti dobitni i znala sam da ne mozes bez mene, ali ovoliko... lol!

Idemo Tebiiiiiiii :***********
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/3/2016, 01:52

Zene, ako ja umem dobro da brojim,

ZA SAD NAS JE 9 koje ce biti APRILSKE CEKALICE! Pa jel to moguce? Jupiiiiiiiiii!!!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/3/2016, 07:00

Srecno Tebi!
Mislim da PFC ni u kom slucaju ne radi nedeljom. Ja sam prvi put prokrvarila kad smo stigli u Prag, bila nedelja, dopisivala se s koordinatorkom, ali sam morala da cekam ponedeljak, iako je po meni to bila hitna situacija.
U ovom postupku mi je kontrolni UZ padao u subotu, molila da ga uradim tamo. Ali su mi rekli da ne rade i da ga pomerim za petak i uradim u Bg.
Tako da mislim da ti je pomeranje terapije jedina opcija kad su oni u pitanju. Nisam radila ERA test, nemam nikakvog iskustva s tim, ali za obican ciklus znam da produziti s progesteronom nije problem. E sad, za ERU stvarno ne znam...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 29/3/2016, 08:12

Jutrooo cure
Da vam i ja zazelim sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak igra igra igra igra igra konfete konfete konfete konfete konfete one koje su otvorile dnevnike sretno otvaranje i da ih zatvorite s visokim betama.
Ove sto su na spisku su aprilske cekalice, onda sam ja jos na cekanju hehehehe ja cu biti prvomajska cekalica.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 29/3/2016, 10:24

Dobar dan devojke..dobili smo jos jedan embrion.😍
Imamo tri tako da cu i ja biti aprilska cekalica.💜💜💜💜
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/3/2016, 10:33

Libra divno!!!! Ovo prolece ce da prsti od pozitivnih beta i navijanja!!!! Pozdravljam sve cekalice!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 29/3/2016, 10:35

.....tebi,zumbulcicu,libra navijamo.....evo nama fudbalskog tima na koracimaaaa........bravo cureee!!! igracice igracice igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 29/3/2016, 11:31

Wow, koliko ženica, mislim da će ovo biti najplodonosnije proleće na kutku!
cveće cveće cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 29/3/2016, 11:32

Bravo drage moje,navijam za sve vas ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 29/3/2016, 11:35

Bravo buduće trudnjačice, biće ovo veselo proljeće pa da nam se svaka pridružite na trudničkim stranama. radost d b navijači1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/3/2016, 11:42

Moram da nesto kazem, nemojte se ljutiti al' uvidecete da sam u pravu. Ljutimo se sto klinika ne radi nedeljom a zaboravljamo da i tamo rade ljudi od krvi i mesa kao sto smo vi i ja. Da li vi radite nedeljom ili vam je potreban i dan odmora? I kad bi pravili ustupke zenicama, to bi znacilo da rade SVAKE nedelje jer uvek bi nekoj bilo hitno. Razmislite malo o tome.
Ja sam npr bila iznenadjena da u Rotterdamu prodavnice rade do 17h cak i u TC, jedino petkom rade do mislim 21h. Cak i prodavnice hrane rade do 17h, ima par koje rade duze ali oni imaju jace cene. A onda sam stala i razmislila i zakljucila da to ima smisla jer u tim radnjama rade LJUDI koji takodje imaju porodice i imaju zelju za slobodnim vremenom. Ni nama ovde nije nista falilo kad radnje nisu radile nedeljom a subotom pojedine. I svi smo imali vise slobodnog vremena i za druzenje i za neke aktivnosti. Ovim danasnjim sistemom postajemo zapravo robovi jer ne radimo da bi ziveli nego upravo suprotno zivimo da bi radili.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/3/2016, 11:58

Jao Libra cestitam i da krajem aprila cestitamo ogromnu betu!!! osmeh srce  Zumbulcic brzo ce maj!
Mimi nisi bas u pravu, uvek moze da se napravi dezurna ekipa za hitne slucajeve... svake nedelje druga... nisam lekar niti iciji zivot zavisi od mene pa sam opet bila u situacijama da sam radila bez slobodnog dana od ujutru do uvece jer su potrebe posla to zahtevale
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 29/3/2016, 12:05

libra35 ::Dobar dan devojke..dobili smo jos jedan embrion.😍
Imamo tri tako da cu i ja biti aprilska cekalica.💜💜💜💜

Bravo Libra, navijamo igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/3/2016, 12:07

Da ali razmisli sve mi hocemo da nam bas taj odredjeni dr bude prisutan, da nam on radi, u njega imamo poverenja itd... radila sam i ja ali ne mogu reci da sam bila odusevljena sto radim bez slobodnog dana.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/3/2016, 12:15

Druga prica bi bila da oni kazu tad i tad je dezurna ta i ta ekipa pa onda je na tebi da odlucis ... ovako ispada da sve i da umires dzabe, oni ne rade.... a pritom da ne pricamo o parama koje uzimaju za postupak i sta se desava sa jc ako se aspiriraju dan pre ili dan posle... jedno je imati dezurnu ekipu a drugo je ne raditi uopste....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/3/2016, 12:21

Al niko ne bije nikog od nas po usima da moramo doci bas kod njih. Ako nam ne odgovara klinika i njeni uslovi, trazimo dalje. Meni takvi kakvi jesu odgovaraju i uopste se ne opterecujem.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 29/3/2016, 12:32

Hm, u pravu su i Mimi i Alisa, svaka sa svog aspekta. Ono što se meni dopalo u Spebu je to što oni rade 7 dana u nedelji, bez obzira na praznike (prošlu vto sam radila baš tokom Vaskrsa) i što njihovi zaposleni rade samo tu i nigde više, osim anesteziologa. Na kolektivni odmor idu u avgustu, mada i tada imaju jednu sestru koja dežura svako prepodne, u toku godine svaka od sestara ide na još jedan odmor od 2 nedelje. Uvek po jedna sestra dežura i popodne. Preglede, aspiraciju, et rade pre podne i svi doktori su tu, bez obzira da li je nedelja, neki praznik ili sl.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 29/3/2016, 12:50

Srećno,koračaljke!!!!
Jakov i ja vam želimo uspeha!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 29/3/2016, 13:25

Alisa slazem se ja sa tobom. No, ja sam presekla, izabrala sam ih i moram da im verujem, druge mi nema. Odgovorila mi je na email doktorka Sonja i sve lepo objasnila Very Happy
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/3/2016, 13:36

Mimi, izvini, ali ne bih se slozila sa tobom. I ja sam radila dugo vremena 15 sati dnevno, 7 dana u nedelji i to je trajalo par godina jer smo morali od nule da pokrenemo neki posao u firmi. Nisam imala vremena ni kosu da operem kad dodjem kuci, morala sam da "ustinem" na spavanju da bih oprala kosu. Ali mi je bilo lepo, taj posao je mi je bio najbolji. A mislis da sam bila dodatno placena?

A za ovo, prvo, njihov posao je takav da moraju da rade i vikendom. A mislis da rudari ne rade 7 dana u nedelji, zeleznicari, vozaci autobusa, svi u proizvodnji (oni rade po turnusima i tako prave raspored i radnici tako imaju slobodan dan, ali firma nema)...a i ovo je neka proizvodnja, proizvodnja beba Very Happy
A drugo, kod nas sve klinike za vto rade i nedeljom. Imam drugaricu koja radi u jednoj od njih i kako ni kazu, kad je "sezona" rade po ceo dan, svaki dan, ali zato imaju te duze kolektivne odmore. Prosto, to je takav posao. Na nama je da izaberemo kod koga cemo. Mi smo izabrali njih Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/3/2016, 13:37

libra35 ::Dobar dan devojke..dobili smo jos jedan embrion.😍
Imamo tri tako da cu i ja biti aprilska cekalica.💜💜💜💜

Welcome to the club osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/3/2016, 13:44

znam ja sve kako funkcionise ali i dalje tvrdim da necu da zivim da bih samo radila! Oni kao klinika imaju pravo da odluce kako ce i sta ce raditi. Ako mi to ne odgovara idem gde mi odgovara i kraj price.
Cmok za drugarice znala sam da ce buknuti pozar hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 29/3/2016, 13:55

Drage moje da li mozda znate za nas koje imamo IR smemo da jedemo med sa cimetom? Cimet je ok za insulin al med? zbunjen
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 29/3/2016, 13:59

Neka Mimi neka si popalila masu, treba malo adrenalina i cirkulacije ahaha

Ljubim vas sve aprilske bockalice cekalice! Ja ne mogu da ispratim više koliko nas ima!

Meni danas treći dan od Et. Kako sporo prolazi Hihi Luca mi bolesna idemo danas kod dr. Ako za par dana bude bolje ceo dan ćemo biti napolju, divno je vreme.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu