KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+42
BiKsi :)
micam
ljikaca
NikolaMaja
Zensko pero
mimi85
beauty queen
TrebamNaDijetu
Hobbes
Sirijus
Lenaaa
Strumfeta78
alisa
dzenica
Mimi12
Jerapetra
Amna84
sanja 73
Sofija Veks
sanja369
Hugolina
Vanilla
mamadabudem
lela1984
Iva79
PalcicaBg
Nevena77
aurora
Magnolie
Erata
MaloMorgen
JocY
noja
kiki5
annci
ganedina
tatjanica
Dora1
Tebi
lenjivica
bak
ata
46 posters

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 19/2/2016, 22:30

E Dora, mozda se i sretnemo u ponedeljak na klinici :-) 
Znam, meni je Alena bila na transferu prosli put, divna, pozitivna osoba. Imam poverenja i u nju naravno. Bice to sve kako treba znam :)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 20/2/2016, 22:07

Ja imam u utorak aspiraciju. Malo sam se smorila, imam samo 5 vecih folikula i 4 manja. Alena nije bas bila odusevljena sa ta 4, ali je rekla da je ipak dovoljan i jedan da uspe. Moguce je to rekla da bi me utesila, sto je i ok sa njene strane. Hm e sad videcemo. Moram biti pozitivna! Bas se borim sa mislima i negativnim i pozitivnim u isto vreme. molitva

Mimi, samo pozitivno!!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 20/2/2016, 22:37

Samo pozitivno!!!! Imas pet dobrih to je sjajno!!!! A ta cetiri mozda se i tu jos neki izbori za ova dva dana ne odbacuj ih u startu! Samo pozitivno razmisljaj, znam da ova kisa malo kvari raspolozenje ali ne daj se!!!! Bice to sve suprer!!!! Veliki poljubac!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 21/2/2016, 14:02

Mimi, hvala ti od srca na podršci! srca
Danas se dobro držim. Kako si ti?
Nego, da pitam nekog ko možda zna da mi kaže, već dva dana imam kao egg sekret, i stomak me ne boli kao na primer pre 3 dana. Da li postoji mogućnost da polako pucaju folikuli? To mi je palo da pamet danas... da li je to normalno da bude par dana pred aspiraciju?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od noja 21/2/2016, 20:35

Dora super znak nebrini to se desava u ovulaciji , tu su folikuli do utorka nebrini ...  pridruzi nam se na koracima da bavijamo mozes i dnevnik da otvoris . Navijam za Praske bebe ☺😊☺😊
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 21/2/2016, 20:47

Pitanje: Koja je cijena donacije jajne celije u ovoj klinici ?
Da li je visina,kilaza,boja ociju i kose sve sto mozete znati i birati? Sta je sa nekim upecatljivostima na licu ili tjelu koje ne spadaju pod noramlana izgled ( primjer, jako sitne oci, izbacena celjust itd,)
Bez napada i uvreda ako je ovo pitanje jako grubo ili cak i ruzno..Svjesna sam i sama  toga i osjecam se lose..Ali moram da znam...

Mi smo dobili preporuku klinika  Ferticent Bratislava,to je u sutini kilika od austriskog goldens kreuz..Cijena je 6000  ...
Krenula sam smao sa istrazivanjem..Na donaciju idemo ove godine ,samo se jos dvoumimo izmedju juna ili novembra...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 21/2/2016, 20:54

Amna imas par stranica napred.... u PFC-u je donacija 4500e
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od noja 21/2/2016, 20:57

Amna uglavnom su iskustva iz Pfc ... nek ti posalju ponudu na mail . Sonja je dobar strucnjak ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 21/2/2016, 21:33

Hvala Alisa ,razlika od 1500 nije zanemariva
Noja ,bas cu to da uradim ,hoce da posalju ?.
Ovdje smo dobili komplet mapu sa svom dokumentacijom od mape grada ,cijene do svi detalja i zakonski odredbi
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 21/2/2016, 21:36

Amna presaberi troskove jos malo.... ti si u Becu, Bratislava ti je mnogo bliza nego Prag.... okvirno sam racunala da bi meni za Prag trebalo oko 6000 ( 4500 PFC + put + smestaj)
I iscitaj temu imas i preporuke i mejlove na koje da saljes
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 21/2/2016, 22:06

joojjj krenula sam sa citanjem, :=)jooooj pojmova,izraza i rijeci .....dobro je,imam vremena :-) :-)
na njihovoj stranici ja opet dobijem cijene od 4500 do 6000 nesto sa garancijom i bez garancije..ne znam ni sta je to ..al polako prostudirat cu ja to.... :-)
A nije mi neka razlika Prag ili Bratislava ,mislim blizo je to meni sve.
Problem je vise da li da idem sama ili preko austrijeske partnerske klinike..al otom - potom :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BiKsi :) 21/2/2016, 22:19

Dora1 ::Mimi, hvala ti od srca na podršci! srca
Danas se dobro držim.  Kako si ti?
Nego, da pitam nekog ko možda zna da mi kaže, već dva dana imam kao egg sekret, i stomak me ne boli kao na primer pre 3 dana. Da li postoji mogućnost da polako pucaju folikuli? To mi je palo da pamet danas... da li je to normalno da bude par dana pred aspiraciju?

Dora, pridruzi nam se na ovoj temi https://kutak.forumotion.com/t3059p990-korak-po-korak-na-putu-do-bete#545913, da ne idemo u off.

Tamo je najveca frekvencija, pa ce dosta cura sigurno i odgovoriti! Mozes da otvoris i svoj vto dnevnik, kao sto ti i Noja rece https://kutak.forumotion.com/f16-vto-dnevnici, evo link i za dnevnike, ako se ne snalazis. Tu smo za sva pitanja, al zbog preglednosti foruma, imamo i neka pravila kojih se moramo pridrzavati, da ne bi administrator morao da brise postove. Imas i dosta dnevnika od ranije sto su cure vodile, pa mozes da vidis jesu li pisale sta na temu koja te interesuje. Zelim ti uspesan postupak u svakom slucaju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 22/2/2016, 13:35

Biksi, hvala ti što si me uputila na pravu temu.
srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 22/2/2016, 19:27

meni vise nista nije jasno...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 22/2/2016, 19:37

Amna sta te buni?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 22/2/2016, 19:42

nije mi jasan cjenovini od 4500 do 6000-- ujednom nude od 1 embriona za 500e vise nude od 2 embriona pa dalje sve neke rijeci i opise ponude itd
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 22/2/2016, 19:47

Ja koliko sam shvatila devojke ovde na forumu, bas na ovoj temi... za 4500 ti ne garantuju broj folikula i da li ce biti nesto da se zamrzne dok ti za tu vecu cifru kao daju garanciju da ce biti vise folikula... iscitaj lepo sve ove strane
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 22/2/2016, 19:55

citam,ali da bi dosla do par konkretni info ,moram da procitam tonu neki prepiski...
Bas to sto kazes,sta garantuju za te 4500, jednu celiju i to je to ... Kao sto kazes nista za zamrzavanje, pa cemu onda vodi sve
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 22/2/2016, 19:59

Pa evo ti najsveziji primer.... Anci .... platila 4500 ... i sad ljuljuska bebicu i razmislja kad ce po eskimcice... nemoj da ti bude tesko... iscitaj temu.... ja sam je gotovo celu procitala.... mislim ako tako gledas i da das 20000 nemas garancije da ce uopste da uspe
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 22/2/2016, 20:31

Mene jednostavno zbunjuje ,da li se moze desiti da nema celija za smrzavanje..Evo bolje da napisem ponudu koju sam ja dobila,jako jelosa na spram ovog sto vi pisete--

FERTICENT Bratislava

6500e transfer od 2 blaste ukljucujuci kryokonservirung vise embryona
6000e tran. od 2 blaste
5500e transfer od 1 blaste
5000 transfer od 2 embriona u visecelijskom stadiumu 3. dana
4500 tran. od 1 embriona u visecelijskom stadiumu 3. dana

u cijenu nije ukljuceno :
medikamenti za mene , lagerovanje embryona (ako ih ima ) i kryo transfer embriona.
embryon ,to znaci ako bude vise dobro je,ako ne nikom nista?? Pa po toj logici svi bi dodali jos ovih 500...Ili je ova klinika nepovoljna ,ne znam....
Ako uzmemo ovu ponudu sto je annci platila 4500 u PFC ,ovdje garantuju samo jedan
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 22/2/2016, 20:48

Mislim da bi trebala da posaljes mail Sonji i nju lepo sve pitas da ti objasni.... a ako ti nije daleko ne bi bilo lose da odes i na konsultacije.... mozda da probas i sa svojim celijama neki put.... da sam na tvom mestu ja bi prvo pisala Sonji i otisla na konsultacije pa tek posle odlucivala sta i kako dalje
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 22/2/2016, 20:51

Cekaj bre.... ja tek sad vidim da si okacila ponudu iz Bratislave a ja mislila da pises cene iz Praga...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 22/2/2016, 20:58

Slazem se sa Alisom, posalji mail dr Sonji, sve analize koje imas slobodno posalji i trazi cenovnik i pitaj za savet. Mail te nista ne obavezuje na kojoj klinici da radis postupak. Ne spominji drugu kliniku u mailu, samo pitaj za misljenje. Evo ja sam danas radila kriotransfer i u mailu sam naglasila da sam zainteresovana za LAZT ( lasersko stanjivanje opne embriona) da bi mi danas embrioog rekao da nam to ne treba jer je blasta u pitanju. Znaci ne gledaju ni da uzmu novac jer mogli su reci uradjen je, otkud bih ja znala jeste li il nije, realno posmatrajuci. Niti je moje da znam bas sve o postupku. Nisu me ni opterecivali uzmi ovo ili ono. Ako postavis pitanje sta preporucuju, oni posavetuju ali niko te ne smara da nesto moras. I meni je to sasvim ok. Nisam neuka totalno, ima dosta stvari koje su mi bliske, ali se ne opterecujem da znam koliko i oni.. Jer da sam to htela zavrsila bih i taj fax sunny mada djavo me znao sta mi jos moze pasti na pamet:D
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 22/2/2016, 21:06

je li Soni pisem na onaj mail od klinike ili ona ima svoj direkt?
Da to je ponuda od Bratislave ,odma smo dobili i citav ugovor sve spremno samo potpis hahahha ...ustvari ja to tek sad citam a od maja mjeseca je kod mene..
Ne odlucivam ja nista samo pocinjem sa prvim skupljanjem informacija,i upoznavanjem sa svim ovim izrazima ..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 22/2/2016, 21:27

Ja sam pisala na taj od klinike i koordinatorima... Ugl sve ide preko koordinatora. Mozda neka od cura ima i licno sonjin mail
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 3 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu