KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+42
BiKsi :)
micam
ljikaca
NikolaMaja
Zensko pero
mimi85
beauty queen
TrebamNaDijetu
Hobbes
Sirijus
Lenaaa
Strumfeta78
alisa
dzenica
Mimi12
Jerapetra
Amna84
sanja 73
Sofija Veks
sanja369
Hugolina
Vanilla
mamadabudem
lela1984
Iva79
PalcicaBg
Nevena77
aurora
Magnolie
Erata
MaloMorgen
JocY
noja
kiki5
annci
ganedina
tatjanica
Dora1
Tebi
lenjivica
bak
ata
46 posters

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Nataly17 22/2/2017, 10:56

Mozete li mi reci sa kojom koordinatorkom da stupim u kontakt. Odlučila sam da probam opet u Prag kod dr Sonje. Ranije sam komunicirala sa Danicom ali sad zelim da promijemim zbog srece.
Inace sam stupila u telefonski kontakt sa dr jos u decembru i poslala mi je protokol putem maila i prije neki dan sam joj poslala mail sa pitanjima medjutim nema odgovora. Vjerovatno je u guzvi. Zato sam i mislila da posaljem koordinatoru. Sta vi mislite iz iskustva?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 22/2/2017, 11:41

Nataly

Ja sam najvise srece imala sa Ivanom, ne znam da li ona i dalje radi, ali ona je moja preporuka, naspram danice ili Mirne (ne znam da li imaju sada jos neku novu koordinatorku, jer to je bilo pre 3 godine...)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Nataly17 22/2/2017, 13:19

Hvala Sofija ali na sajtu ne stoji vise njeno ime medju koordinatorima vec je nova Ksenija. A sa Danicom nisam bila prezadovoljna.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja 73 22/2/2017, 14:01

Nataly ja sam pre mesec dana kontaktirala sa Katarinom Puskarov na svako moje pitanje mi je sve lepo objasnila i odgovor nisam baš dugo čekala..
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od micam 22/2/2017, 17:46

Nataly17 ::Mozete li mi reci sa kojom koordinatorkom da stupim u kontakt. Odlučila sam da probam opet u Prag kod dr Sonje. Ranije sam komunicirala sa Danicom ali sad zelim da promijemim zbog srece.
Inace sam stupila u telefonski kontakt sa dr jos u decembru i poslala mi je protokol putem maila i prije neki dan sam joj poslala mail sa pitanjima  medjutim nema odgovora. Vjerovatno je u guzvi. Zato sam i mislila da posaljem koordinatoru. Sta vi mislite iz iskustva?

Nataly ja se spremam za mart u PFC.Komuniciram sa Ksenjiom Medved.Brzo odgovara na svako pitanje,detaljno objasni i uvek kaze ako ima jos nesto da nas interesuje da pitamo.Ja sam zadovoljna.Ako te jos sta interesuje pitaj.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Nataly17 22/2/2017, 18:23

Hvala micam. Definitivno cu koordinatorku morati kontaktirati jer cekam svaki cas ciklus da krene i ne znam da li da pocnem sa terapijom. Dr mi jos uvijek ne odgovara.
Zelim svima srecu najvecu ljubav
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 1/3/2017, 18:01

Nataly, koliko znam doktorka Sonja ne odgovara vise na mailove, vec samo koordinatori. Zato nemoj da cekas odgovor, nego bolje kontaktiraj nekog od njih.
A osim Danice mozes Kseniju da kontaktiras. Ona je zamenila Ivanu, koja vise tamo ne radi.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 3/3/2017, 23:57

Mimi,cestitam od srca :-*
Ne zamjerite sto me nema,ne mogu ,jednostavno ne mogu..
Nataly,javi se Kseniji,moje iskustvo sa njom,licni kontak u klinici i njena pozitivnost su svakako za preporuku...
Usla sam jer me zanima dojenje,nigde ama bas nigdje na netu nema teme o dojenju kod donirane celije.Svaka info mi znaci.
Ja vec imam kontrakcije i razmisljaju o cr..Vidjet cemo..svakako se javim..
Ostala mi je jos jedna blasta u PFC da li treba da im se javim nakon godinu ili se oni meni jave,moze li da se uplati odma cuvanje za narednih 5god ili vise?
U mislima ste mi...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 4/3/2017, 09:06

Hvala Amna i iako nije tema ovde da znas da nema razlike u dojenju. Zato i ne nalazis tekstove. Sad si vec u fazi trudnoce da je donacija nebitna, i zaboravi na to. Ponasaj se najnormalnije kao i da je u pitanju prirodna trudnoca. I ozbiljno se edukuj za dojenje, ja nisam i nije mi niko to naglasavao. Posle porodjaja je em kasno em nemas vremena. Ljubimo te.
Samo nam javi kad sr porodis lol!


Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Jerapetra 4/3/2017, 10:02

O, Amna, baš je lepo znati da si ok, drago mi je da si se javila, svi smo se pitali gde si. Divno, znači još malo i gotovo. Da, javi nam svakako kad se porodiš i srećno! sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od micam 4/3/2017, 15:15

Amna uz tebe smo
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Nataly17 6/3/2017, 09:31

Hvala vam drage moje.
Kontaktirala sam Kseniju i u roku od pola sata mi je odgovorila.
Amna puno te pozdravljam poljubac
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 1/5/2017, 21:07

Devojke, pozdrav!
Volela bih ako može da se javi neka od vas koja je u zadnja dva meseca radila FET u PRagu.
Znam nekoliko njih koje su FET platile 600E.
Ja planiram da u avgustu idem na FET i koordinatorka mi je rekla da je FET 700 eura.
Zanima me da li su digli cene ili je ovo varijanta,ako prodje prodje...
Sve ovo pitam jer je moja drugarica isla pre 4 meseca i receno im je 600 eura u mejlu a tamo im Mirna rekla 700.
Kad se pobunila onda joj je Mirna rekla dobro, onda 600.
Meni je i prosli put pre 3 godine, sticajem okolnosti, Mirna zapala kao koordinator, jer je Ivana bila na odmoru pa sam sada nju i kontaktirala i neprijatno se iznenadila.
Hvala na odgovorima!
Pozz
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 21:52

Strumfeta, imamo devojku sa nikom NikolaMaja, radila fet, danas se vraca iz Praga. Kontaktiraj je na Koracima, pre ce sigurno videti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 1/5/2017, 22:27

Videla sam, sad sam isčitala korake...Hvala :)
Cekam da doputuju pa cu im poslati poruku...
A tebi zelim naravno veeeliku betu yes yes yes ...(odoh u off Embarassed )
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 23:15

Strumfeta, hvalaaaaa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 2/5/2017, 17:24

Ćao Štrumfeta, meni je kordinator bila Ksenija Medved, inače predivna žena. Embriotransfer (ICSI/72h)  je koštao 700e, a mi smo još doplatili 300e za LAZT i embriogen( Omotač oko embriona mi je baš bo debeo pa su ga istanjil da bi se ove moje bebe što čvršće zakačile za mamu) . Čak i kada smo u avgustu radili prvu VTO kod njih u cenovniku s i tada bile ove cene. Što znači da se nšta nije promenilo od prošlog leta. Ako ti je potrebna još neka informacija slobodno pitaj sreca

Biksi, naravno da jedva čekam tvoju ogromnu BETU!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 2/5/2017, 22:13

Mnogo Vam hvala na odgovoru. Mi se spremamo za FET u avgustu.
Znam za njih 2 koje su isle u novembru i januaru i platile 600 eura.
Ok, pripremicemo se i za to.
Zelim Vam uspeh i naravno pozitivnu betu!!! beta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 4/5/2017, 16:00

Cao,
Mi smo pre 14 meseci platili 600e (+300 LAZT).
Ocigledno je posle toga poskupelo

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od dzenica 11/5/2017, 13:53

Djevojke pozdrav,

izvinite ako sam off od teme ali znam da je ovo jedino mjesto gdje mogu dobiti odgovre. prije dvije godina sam u PFC-u radila vantjelesnu koja je hvala Bogu rezultirala jednim slatkim dječakom :-). Kod njih imam još zaleđenih embriona, međutim ja nikada nisam platila dodatno čuvanje. Tek sada mi je to ponovo palo na um, oni se meni nisu nikada javili a nisam ni ja njima...Da li je neko bio u sličnoj situaciji, da li da ih kontaktiram radi uplate za čuvanje ili...
Hvala vam na svakoj informaciji.
Želim vam puno uspjeha...

dzenica

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 11/5/2017, 14:16

Dzenice pa pisi im i to odmah danas! Ne verujem da bi bacili embrione a da te prethodno ne pitaju... jel proveravas mail redovno?
Najbolje da im pises i to odmah
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Lenaaa 24/5/2017, 13:00

Dobar dan! Dugo sam vas citala evo resih i da se upisem. Pripremam se za FET u Pragu posle neuspele prve vto, pa me zanima vasa preporuka kod koje doktorke ili doktora je najbolje ici da me pripremi za FET? Beograd je u pitanju.
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 24/5/2017, 14:11

Zavisi kada planiras da ides. Dr. Sonja je na godisnjem ceo juli.
Za FET ti ne treba neka priprema posebna, ako imas redovne cikluse. Samo uradis UZ 10-11 i javis u Prag koliki ti je endometrijumi i dominantni folikul, oni ti kazu kad da bocnes stop injekciju i kada ces raditi FET. U slucaju da imas neku terapiju bockas se sama.

Ja se spremam za avgust i dr. Sonju, mada koliko vidim sve doktorke su ok
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Lenaaa 24/5/2017, 14:27

Necu pre septembra. Rekli su mi da je Sonja od 07.07. do 10.08. na odmoru. Radice mi FET sa estrofemom ali bih da me ovde isprati neki doktor jer treba da pijem kontracepciju ciklus pre i da se proveri da li je sve dobro u smislu da nema cisti.
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 13/6/2017, 19:09

Cao zenske! Evo mene kao povratnice iz praga krajem maja. Oni jesu nesto digli cene, ali mislim da kod nekih koje poznaju od ranije progledaju kroz prste. Ja sam sada isla na novu donaciju, nisam radila FET, ali mi se cini da sam negde u cenovniku videla 700 evra. Naravno na to se dodaje sve ono pride sto hocete da uzmete uz transfer.

Htela sam reci jednu mozda NOVU INFO u vezi sa starosnom granicom u Pragu:

Starosna granica u Pragu je sad 48 godina + 364 dana. Znaci, sa 49 punih godina vise se ne moze tamo na vto. Pitala sam jel to sad smanjena starosna granica, kazu da nije, da je takva bila i ranije ali su gledali kroz prste, a sada im je to poostreno i striktno se pridrzavaju. Eto, mozda ce nekome i znaciti ta informacija.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 13 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu