KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 15 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 10:00

A da promenis gin?
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 28/3/2016, 10:01

Naša prijateljica je imala namćor ginekologa, ali je išla kod nje zato što je dobra. Jednom tako ode i sedne a ova ne progovara, kaže joj dobar dan opet ništa, i tako ćuti ćuti....... da bi joj Dada u trenutku rekla: vidite doktorka nisam ja ovde došla rekreativno lol!
A ima ih baksuza, onih koji se boje da ako napišu uput više neće dobiti stimulaciju v
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 10:02

Ja sam takodje budna od 6.30(po starom 5.30 eto to je deo koji ne volim hihihi) ma volim ja da je dan duzi ali sam sva poremecena nekoliko dana, ne mogu da ocenim koliko je sati
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od sanja 73 28/3/2016, 10:04

samo da me prodrma kafica i ko nova sam,ja se nešto uspavala malo,nema veze, zmajuška nedaj da te nerviraju
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 10:06

O tome i razmišljam. Prošle godine kada sam to htela odem kod načelnice dispanzera koja me je tako fino napušila rekavši mi da smo mi pacijenti sa sterilitetom jako nezgodni jer tražimo analize danas za sutra i da mi je bolje da ostanem tu gde jesam jer su svi prebukirani sa pacijentima. Moram da napišem zahtev arhivi sa jasnim i konkretnim razlogom zašto hoču da promenim izabranog ginekologa, pa se nadam da će uvažiti to što mi je na poslednjem uz rekao:" Uh, blago tvom mužu ima mladu ženu." Shocked
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 10:09

ja sam pre desetak godina naletela na kretenku (po ponasanju) od ginekologa, toliko je bila odvratna prema meni da sam godinama izbegavala da odem kod ginekologa. I zapravo zbog tog dogadjaja sam i krenula da idem privatno. Jer apsolutno mi je nedopustivo takvo ponasanje zdravstvenih radnika da urlaju na pacijente, samo sto me nije i udarila. Da bi mi uradila uz naterala me da odjednom popijem 2l vode i ja sam to naravno povratila.. Uzas kad se samo setim
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 10:16

Jes nezgodni smo, teramo ih da rade a cesto ih i ucimo sta da rade jer pojma nemaju. Gin u dz ce ti reci da se uz ne radi kad imas menstruaciju, da bi izvrsio pregled treba ti ceo dan a cesto i dva dana. Zakazu svima u 8h ujutru da dodju, a onda uz pocinju da rade od 11h (!?!) i to svaki dan drugi dr ima svoj termin ne mozes kad ti hoces i kad ti treba. Pa onda poseban dan kad samo trudnice dolaze i ostale nebuloze... Po meni je sve to ocajna organizacija u pitanju... Meni kad su nepotrebno radili kiretazu bila sam smestena u hodniku jer kreveta u sobi nemaju, i budi me sestra iz anestezije i trazi pare za participaciju, a ja pojma nemam ni gde se nalazim!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 10:18

Njima i jeste cilj da idemo privatno, tada se ponašaju drugačije. Zato onda plaćamo zdravstveno, ako ni najosnovnije analize ne možemo da uradimo? Mene je tako pred prvu vto poslao u privatnu polikliniku da uradim briseve jer naša laboratorija nije radila ceo mesec.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 10:22

Opet kazem kad bude regulisano da mozes da biras da li ces placati drzavno ili privatno zdravstveno osiguranje i kad oni budu morali da biraju da li ce da rade samo privatno ili samo drzavno da vidis kako ce se odnos promeniti. Nigde bre nema toliko privatnih lab i klinika kao u Srbiji. O mitu da ne govorim...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 10:22

Stvarno strašno. Ni kod nas nije bolje, stalno menjaju. Meni je trebao čitav mesec da uradim kompletan ginekološki pregled i na kraju kada sam odnela rezultate i kada mi je saopštio konačnu dijagnozui sestra je uvela drugu ženu samo da mu nešto kaže. Meni se u tom momentu ruši svet, pri tome sa uredno 3 sata čekala da me prozove da pogleda rezultate.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 10:24

Da, to si u pravu. Mislim da će još mnogo vode proteći dok oni to zakonski ne budu regulisali. Nama samo ostaje da se borimo i snalazimo kako znamo i umemo.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 10:27

I ono dr radi drzavno i u dve-tri privatne klinike pa cek sta je on robot pa moze sve to da postigne? U drzavnoj se cesto desava da dr nigde nema ceo dan i nikom nista, platu uredno dobija a nije radio. Cast izuzecima koji posteno rade i zaradjuju svoj dinar ali mutivoda i manipulatora na svakom cosku....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 10:34

Kod nas nema lekara koji ne radi državno i privatno. Kod endokrinologa se čeka 3 do 6 meseci, a privatno jedan dan. Ista priča. Samo 2 ginekologa imaju isključivo privatnu praksu i naravno deru sa cenama, mada ni ovi drugi ne zaostaju.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 10:39

Ono što je lepo je to da su mačići prolgedali i uši im rastu, sada su baš slatki. A što puste sirene za uzbunu kad ih na momenat uzmem u ruke, glasni su nema šta. Juče sam dragog iznenadila, dok je čitao novine stavila sam mu mace na grudi, prvo se uplačio i zbunio, onda ih je pomazio. Inače, to mu je bilo prvo takvo iskustvo. Very Happy
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 28/3/2016, 10:52

Zmajuška divno što mace rastu sunny ja sam imala male macove do pre mesec dana i prava su radost. A imam i dve velike u kući.
Ja samo mogu da se pohvalim sa mojim ginekologom, sjajan čika, prosto fenomenalan. Ja sam znala da radi privatno i folikulometriju mi je radio privatno, 5x uz i naplatio mi je samo 1200din. Kada sam pitala što tako malo, rekao je da se dogovorio sa ordinacijama gde radi da on za svoje pacijente sam može da formira cenu tako da praktično naplaćuje samo simbolično da se pokriju troškovi. A dobila sam od njega i broj mobilnoga da mogu da ga nazovem kad mi nešto zatreba. Na žalost naši DZ su užas od organizacije i stvarno UZ je tamo jadan i samo utorkom ovde gde je moj doc kao da možeš da tempiraš ciklus po njihovom UZ
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 28/3/2016, 11:09

....cure moje,mom dragom danas rodjos,peti za redom na brodu....ali,nadoknadimo sve kad on dodje,pocetkom leta pocinju drzavni praznici u nasoj kuci koji traju do novembra dok ne ode...hihihihiihih.....u to ime,ko sta pije,izvoljevajte,sluzimo sofka i ja danas..... sunny Razz srca1    ps. veceras ima da se ljuljaju pijani oficiri,umesto broda...ahahahaha....

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 2qsc4k4


Poslednji put izmenio tatjanica dana 28/3/2016, 11:16, izmenio ukupno 2 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 28/3/2016, 11:14

Tatjanice, srećan rođendan tvom dragom! Za mene jedna ceđena narandza. Poljubac za Sofku i tebe! ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 28/3/2016, 11:21

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 9238261-Orange-juice-and-Soy-milk-Stock-Photo...izvoli zmajuska i nadam se da ces resiti te probleme sa ginekologom sto ne nervira od ranog jutra.....naranzda za tebe,mlekce za mace...


Poslednji izmenio tatjanica dana 28/3/2016, 11:22, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od alisa 28/3/2016, 11:22

Ja samo da prijavim da sam verovatno rekorder lol!  ja budna od 5 i 15 i tako svaki dan Rolling Eyes  vikendom eventualno odspavam do 6, pola 7 ...

Tatjanice srecan rodjendan muzu osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 28/3/2016, 11:28

Prvo, poljubac za ovu malenu lepoticu što drži tati poruku onim medenim prstićima, ljepota mala love

Drugo srecan tati rodjendan, i da zna da je najsrecniji kad ima vas dvije lepojke pored sebe. Ja cu limunadu da je pomijesam sa tothemom. srca ff vv

Čujem pričate o zdravstvenom sistemu Srbije, pa kad bih ja počela da pišem moja iskustva sa raznim ginekolozima po CG, to bi bila bruka, nego dosta smo im prostora dali, nema vise nervoze oko stvari koje ne mozes da promijenis. Živjele mi moje saborke, navijači1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 28/3/2016, 11:32

...alisa ti si moj drug,sofki pa samim tim i ja se budimo u 5....u to ime kafa za nas ranoranioce... bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Coffee-cup-wood-log-sunset-sunrise-beach-close-up-61732499


....blankice,evo z atebe,sveza limunada od kotorskijeh limunaaaaaa....navijam da male lepojke budu krofnice kao moja sofka pa da ih stipkate stereo !!! bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Lemonade2
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 28/3/2016, 11:41

oh kakva lepotica čestita taji rođendan osmeh srce prosto imam želji da je onako skroz ištipkam koliko je slađušna.
Srećan rođendan i taji koji je baš srećan što ima vas dve lol!
Meni mesto pića neka sveža salata...... obožavam salate yes
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 28/3/2016, 11:46

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Fruitplate2  ....e pa buduca mamice ,izvoli!!! srca srca srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 28/3/2016, 12:05

Srecan rodjendanac !!!!  A ta mala, tatjanice, ko med je...

A sto se tice zdravstvenog sistema... he he... ja sam privatnik, i dusa me boli kad vidim sta se sve desava. Ali, zato mogu svoje lekare u DZ Vozdovac  bas da pohvalim...nikad nisam dugo cekala na bilo koji pregled, upute uvek dobijala bez problema, zakazivanje funkcionise besprekorno...jedino im je pedijatrija malo kilava, al i to nekako kompenzujem...privatno.... Wink

Odoh da radim, ljubim vas sve...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 28/3/2016, 12:17

Tatjanice Sofkica je med medeni! Srecan taji rodjendan! Ljubac za vas lepotice! za mene pelinkovac(nisam jos popila glucophage hihih)
Ema ja drzavno kod zubara nisam isla ima 15 godina! I ne planiram da menjam na tom planu nista! A dok imam para radicu sve analize i preglede privatno jer ja stvarno nemam toliko vremena za gubljenje!
jao zmajuska cicaroni progledali milina sad ce za koji dan da pocne istrazivanje prostora hihihihi na kakvim sam ja sve mestima u kuci nalazila uspavane cica mace osmeh se pojavi kad se samo setim
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 15 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu