KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 13 od 17 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od HappyGirl 25/3/2016, 16:17

Žene, petakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk vv vv bb d x c

mimi, juče sam se častila sa novim cvikama a imala u planu da obnovim i malo svoje planinarske rekvizite. Na kraju sam ipak rešila da sačekam platu da ne bih kao ti peglala po kreditnoj lol! Ja u nedelju na Povlen i jedva čekam igra Vreme se prolepšava, što znači sve će biti lepše i bolje.
Danas bila do dzdravlja da me pregleda i da uzmem neke upute, pa do ginekologa... i na kraju ništa nisam uradila sve mi nešto zakazali, odložili a rešila sam da se malo iskontolišem. Nešto se osećam čudno pa reko ako ću da umirem da znam unapred da se lepo spremim lol!

Uživajte u vikendu sreca d b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 25/3/2016, 16:28

Ne zzaj, kakvo umiranje to zabranjeno ovde na Kutku!!! Mi u nedelju idemo na Strazilovo, prijateljica proslavlja Uskrs malim druzenjem.. Da se ispravim ne peglam kreditnu vc platnu karticu...nikad ne trosim pare koje nemam lol! inace bih u zatvoru zavrsila hihihi. Ja danas odnela da mi urade suncane naocare sa dioptrijom f sad sam kompletirana u svakom pogledu... Sutra idem malo u sumu po sremus mljac
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 25/3/2016, 18:14

Mmmmmmmm sremuuuuuuuuuuuuuuuus
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 25/3/2016, 18:18

Lepo se provedite sve vi koje idete negde za vikend.

Meni muz radi nocnu smenu i veceras i sutra, sto znaci da ce sutra i prekosutra pre podne da spava, sto znaci da cu biti puno bez njega, a sa njim ne mogu nigde da idem. I sad me uhvatio neki pundravac i hocu da odem negde posto-poto, a ne znam gdeeeeeeee Sad

Drugarica me zove da dodjem u Vranje, daleko mi. Mozda skoknem do Kraljeva sutra, gde mi se odselio moj omiljeni i jedini frizer jos u avgustu prosle godine i iselio i salon tamo, i od tad ga nisam videla, a bas mi jako nedostaje. Nije samo sto meni on nedostaje, nego sto nedostaje i mojoj kosi. Razmisljam da sutra "skoknem" do njega, ali mi se ne trosi ni jedan dinar sad pred Prag bez veze i eto, to vam je moja muka u ovom trenutku. A znam da bi mi dusu to ispunilo...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 25/3/2016, 18:38

BB nek ide zivot priusti sebi to Kraljevo nije na kraj sveta. Mene su za prosli vikend pitali gde sam bila? Ja odgovorih: tu do Žagubice lol!
Pali su mi od smeha. Kazu to si rekla kao da si skoknula do Ade lol!
Sta cu kad volem da skitam.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 25/3/2016, 18:43

Joj i ja!
Jedva cekam vikend da mrdnem malo iz ove BG dzungle. A jos kad je ovako lepo vreme...joj sto volEm Very Happy

Nego bre Sirijus, ti kao da si znala sta da napises u poslednjem redu u potpisu. Jesi li to napisala malopre? lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sofija Veks 25/3/2016, 19:00

Baby bear, idi u Vranje, moj rodni grad, veseli ljudi, znas kako je vec sa nama juznjacima Wink
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 25/3/2016, 19:05

BB. Potpis je od ranije. Ali mogla bi da ga izmenim u: kampujemo u Feroni lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 25/3/2016, 19:52

Sirijus cekam izvestaj!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 25/3/2016, 20:52

Jel sator izdrzljiv? Msm, hoce li ti jos dugo trebati Sirijus? Da saljemo SOS ekipu?
Treba li ti neka hrana, voda, sta god?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 25/3/2016, 20:55

Ona je ocigledno zaspala tamo cekajuci lol! ili voli da nas drzi u neisvesnosti
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 25/3/2016, 21:48

Ja je dozivam na svim temama hahahahahahaha
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 26/3/2016, 09:31

...sirijus je na kampovanju pocela sa stimulacijom,znaci i bebe ce biti speleolog/planinar/kamper kao i ona...hihihihihiihih....divnoooo...mala gorana i goran,posto je narucila bliznace razlicitog pola!!! sunny sunny

...bb,cekamo slike nove frizureee!!!  osmeh srce

...zmajuskaaaa,vi se sigurno mazite sa onim slatkisima malim,,,,mijauu,,,mijauuuu,,,, igra

...sofijaveks,vi ste cure sa juga temperamentne,nase spankinje!!! ...kako su male lepotice,nadam se da su bolje....  cvet  cvet

...mimi & happy uzivajte u prirodiii i napunite baterije nase prosvetarke!!!  likeit

....ljubim vas drugarice moje sa kutka i odoh posle posla da svasta nesto nakupujem za kucu a popodne setnja sa sofkom koja molicu lepo po kraju nevoljno seta,svega po 45 min i vec krece da se buni a kad ide u centar,place kad idemo kuci iz kafica/igralista queen .....na*ebali smo,sto bi rek'o moj dragi! ....hihihihiihih.... Laughing
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 26/3/2016, 12:15

Nisam otisla ni u Kraljevo na frizuru ni nigde Sad
Najavio mi se brat sa zenom i cerkicama da ce doci popodne i bas su se posebno mene uzeleli. A ima preslatke klinke, jedna ima 11 godina (ista ja u svemu, ljubi je tetka, cak se i kao sasvim mala slikala sa mikrofonom, pevacica moja), a druga ce u maju 2 godinice i obozava ih tetka :))))))))))))))))))))))
Tako da cu popodne provesti u setnji sa muzicem po keju na Savi i sa devojcicama
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 26/3/2016, 15:56

Drage moje, ne zaboravite da veceras tj. nocas pomerite sat na letnje racunanje vremena. To znaci sa 02 na 03h Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 26/3/2016, 16:17

BB lepa poseta i lepa setnjica. Ja setam od kuce do konzilijuma i obratno lol!
A i pre rezultata Pg kupih Bromokriptin. Nek se zna ko je gazda lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 26/3/2016, 16:41

Bromokriptin za PG?

Jel sad ja tebe treba da ispravljam ili nesto nisam razumela? lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 26/3/2016, 16:45

Drzim papir i pise Bromocriptin 2,5mg 2x1 dnevno. Ili Dostinex 0.5mg 2x1 nedeljno. Za Bromocriptin je receno da ga brzo skida pa sam se vezala za njega. Posto kaze Dostinex je za odrzavanje nivoa. A drugarica apozekar da se on nabavlja na crno.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od sanja 73 26/3/2016, 16:49

Sirijus pažljivo sa bromokriptinom početna doza je četvrtina tablete,kasnije polovina tek onda cela tableta nadam se da si tako dobila savet i u apoteci,
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 26/3/2016, 16:50

Sirijus bre, skoncentrisi se  lol!  lol!  lol!

Bromokriptin skida progesteron (PG)?

Znam da skida Prolaktin (PRL), pa zato rekoh ili nisam nesto dobro razumela ili treba da te ispravim Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 26/3/2016, 16:55

Koncentracija zlatne ribice bb. Prolaktin u pravu si to cudo i vadim 😃 sve je to od manjka krvi. Nego jel neko tu procitao moguca nezeljena dejstva?
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 26/3/2016, 16:56

Valjalo bi o tim dejstvima prodiskutovati. Sita se ismejah
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 26/3/2016, 16:57

Bromokriptin sam ja pila za Prl kao i mnoge zene ovdje. Mnogo dobar lijek. Kasnije poslije aspiracije mi je uvela dostinex koji je krvnicki skup zbog hiper stimulacije. Tako da Sirijus samo cepaj Bromokriptin. Ja ga nisam polako uvodila vec onako kako sam ti pisala, samo OBAVEZNO posle jela, zna da bude bas zeznuto ako ne jedes. Ima malo nus pojava, vroglavice, mucnine ako ne jedes prije tablete. Lagano samo, sve mi zene preguramo i izdrzimo.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 26/3/2016, 17:11

Ma sve to ok Blanka. Mene visse zabavlja onaj deo gde pise: Nekontrolisana zelja za kupovinom i sexom 😂😂😂
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 26/3/2016, 17:22

Eeeeeeee Sirijus, ne smes taj stres kod povecanog prolaktina Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 13 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 17 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu