KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 8 od 17 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 09:27

HappyGirl ::Ema, imaš dosta planinarskih društava ali ja idem na ture i učlanila sam se u Iskru. Tamo mi je dobar prijatelj jedan od vodiča i zadovoljna sam. Imaju jednodnevne, dvodnevne i trodnevne ture i imaju ih svake sedmice. Ima ih u Srbiji ali i van naše zemlje.  U stvari ima za svakog po nešto. Cene su pristupačne. Meni mnogo znači. Jednostavno sam shvatila da ću prsnuti od obaveza i jurnjave ako neko vreme ne posvetim sebi ali u prirodi. I vratila sam se starom hobiju, planinarenju. Uživam u svakoj sekundi. http://www.uzivaociprirodeiskra.com/index.html
Juuu al je cudan font na sajtu, neko se bas zaigrao...pre kafe ne mogu ni da se trudim da procitam ture za april! 
Meni su ta druzenja po planinarskim domovima i u setnjama fantasticna, toliko se napunim pozitivne energije. Ja se nadam da cemo uskoro u sumu po malo sremusa i na punjenje baterija. 

I kampovanje je super
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 23/3/2016, 09:36

Doci cemo mi kod tebe Tatjanice, nista ne brini Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 23/3/2016, 09:53

....joj,bas bi to bilo lepo!!! sunny ....ako idete na palic ili do madjarske u soping i na banjanje,ja sam vam usput.....nemoj moju kapiju da prodjes,sto bi rek'o narodni umetnik! lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 10:14

Cim krenem u tom pravcu eto me kod tebe na kafici :-*
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Vecka 23/3/2016, 10:36

cveće

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 23/3/2016, 10:40

Juhuu, ženske, da vam se pohvalim da smo dobili nove stanare, doduše prinudno. Žozefina i njeni mačići od 6 dana su sada kod nas u stanu, jer nas je komšija iz zgrade zamolio da se rešimo mačića jer navodno zgrada od njih smrdi kao štala. Većini komšija nisu smetali i mnogi hrane mačku, ali eto ne vole svi životinje.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od alisa 23/3/2016, 11:00

Jao ovo morate da vidite Very Happy

https://www.facebook.com/john.lambregts1/videos/614051312036094/
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 11:02

Kakvi su ljudi.... Cestitam, slikaj nam bebice ( sto ja volim male cica mace posmatranje kako odrastaju je fantasticno, moja mezimica cim se rodila bila mi u rukama) poljubac za moje drugarice sa kutka, ja lezim da prezdravim, pas mi greje ledja a macka tibu-mora da ih je mm zaduzio da me cuvaju)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od MalaSaJuga 23/3/2016, 12:18

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 29wacle
Evo da vidite kakvo cvece gaji nasa Ganedina osmeh srce
Pozdrav za sve vas. osmeh srce
Nemojte zameriti sto nas nema. Nemam vremena, puno obaveza oko Vasice,muzica i kucice. Mislim na vas i puno vas grlim. Inace mi napunismo 9 m osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od alisa 23/3/2016, 12:22

Zmajuska cestitamo na novim stanarima i da ih srecno udomite i samo jedan savet, ako je Zozefina uglavnom napolju sterilisite je obavezno osmeh srce

Ganedina kakvi lepi narcisis osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 23/3/2016, 12:41

...mimice,znas da to jedva cekam! love

...sanjci bravo za naseg vasicu i 9 meseci,da ste mi uvek tako nasmejani i veseli a bogami i napredni!!! ff

...ganedina,divno ti je cvece a bogami i hacijenda!!!! f

...vecki,cmok za tebe,volim da te vidim na kutkuuuu!!! d

...zmajuska,hocemo slike od macica...tu smo i oko izbora imena,ako trebaaa!!!!


....alisa,super je video... sunny

...babybear,ti konobarises kod zsuki u kafanici sa onim konobarima sa zecijim repicima,ode ti i ostavi nas zene na jutrima...ahahahahahahhaa.....legendooo!!! vv vv vv
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 12:55

Obozavam narcise!!!! Divno je ganedina!!!! 
Ljubim vas puno ovako iz daljine, ubi me neko cudo sto sam pokupila u skoli....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 23/3/2016, 13:16

Ganedina svaka ti cast, cvijece je predivno!
Sanjci superiska za 9 mjeseci, mašala!

Mimi, stalno si mi nešto šmrkeljava. Preznojavanje, prijeki lijek, pa ti vidi sta ti je činjeti lol!

Zenske ljubim vas sve srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od AriesGirl 23/3/2016, 13:48

Sanja, bravo za Vasicu, velikog decka!

Ganedina, cvece ti je prelepo!

Zmajuska, kao sto kaze Tatjanica, postavi fotkice od maca.

Mimi, zelim ti brz oporavak.

Ja sam danas bas jako emotivna. Prosle godine na danasnji dan sam imala ET, od jednog embrioncica je nastao moj Filip srca

Tatjanice, mi planiramo kad bude lepo vreme izlet na Palic i posetu zooloskom vrtu. Taman ce i Filip biti malo veci, pa ce mu biti interesantnije da gleda sta se desava. Volela bih da zajedno popijemo kafu.

Devojke, ljubac svima od Filipa i mene.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 14:05

Znam!!! Kao bivsi asmaticar skona sam respiratornim infekcijama i previse... Cela zbornica nam bolesna, deca da ne govorim... Koliko god se trudila ne mogu da izbegnem. I iritira me to uzasno... Valjda cu uskoro pregurati i ovo... Cmoook
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 23/3/2016, 14:05

AriesGirl ::
Tatjanice, mi planiramo kad bude lepo vreme izlet na Palic i posetu zooloskom vrtu. Taman ce i Filip biti malo veci, pa ce mu biti interesantnije da gleda sta se desava. Volela bih da zajedno popijemo kafu.

...cekam vas i da znas da se unapred radujem!!!osmeh srce ...ima da svrljamo po palicu u duetu!!! sunny   ps. videla si mozda da smo mi bili u nedelju,sofku uopste nisu zanimale zivotinje u zoo vrtu,samo deca,tako da ce filip da gleda fokice i lavove a ona filipa! lol!


...mimi,brzo mi ozdraviiiii!!!! osmeh srce


Poslednji izmenio tatjanica dana 23/3/2016, 14:13, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 14:11

U kakva divna hacijenda :) svaka čast domaćici :)
Mimi brzo ozdravljaj sunny
Aries, ljubac za Filipa
Ema, Radnički planinarski klub iz Beograda ima sekciju klinci planinci pa kada malo porastete super je decu voditi sa njima.
Ja inače obožavam planine prirodu kampovanje i koješta pa se bavim i speleologijom a kako to izgleda pogledajte u priloženom f  b f  b  b f  b  b  b p.s. pih ni slika neće da mi ode Sad
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 14:17

Mimi ako bi negde bliže u šetnju predlažem i Kosmaj. Imaju tamo otvoreni bazeni Tenesi se zovu :) bila sam prošlo leto. Deliblacka peščara je jako lepa za šetnju i kampovanje, isprobano Wink Vršac i breg nisu daleko... Na drugu stranu predlažem Golubac i Ram, prelazak skelom iz Rama je pravi doživljaj, a u Ramu restorančić i tvrđava imaš utisak da si na moru.. ma predivno
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 14:29

[img]Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Bi5gqq[/img] e pa ko bi da isproba neka se javi  b f f f
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 23/3/2016, 14:33

vidi ti naseg kutanjskog speleologa na delu.....sirijuuuus!!!! srca srca srca ....jel' to neki fosil iz doba jure ili? Laughing
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 14:40

Tatjanice, to su ostaci speleologa koji izašli iz jame nisu nisu  b  b  b
A u stvarnosti ostaci crkotina koje naš narod baca i iste jame, preprani i oprani godinama stajanja i nadolaženja vode svega ima dole lol! Ako nekome treba šerpa za ajvar, znam de je jedna povelika  b f f f
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 14:56

Ooooo sirijus znas li da nikad nisam isla u neku ozbiljniju pecinu??? Zavirila sam jedino u neku malu na FG.... Znate sta volim ja sumu, moju prelepu pescaru ali DUNAV je ono sto obozavam!!! Da budem pored vode.... I da jedem pecene paprike i rostilj hihihi 
Zao mi sto nemamo onoliko vremena koliko bi zeleli da idemo redovno u prirodu...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Vecka 23/3/2016, 14:59

Mimi kako bisi astmaticar? Pocinje napeto za astmacare, polen i ostali alergeni, prrdah j prijao tokom zime...
Tatjanice :*
Genadina prelepo ti je cvece ♡♥ ja sam posadila jos ruza ove godine. :)
Aries :* divan datum za pamcenje :*
Sirijus sjajna slika :)
Sanja Vasica je veliki momak :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 23/3/2016, 15:00

...nisam ni ja mimi,osim postojnske jame kad smo bili na ekskurziji a oduvek sam mislila da cu se u nekoj izgubiti,kao tom sojer kad je bio mali....a ustvari mogla bih mnogo toga da nadjem,sirijus kad budes isla u expediciju,organizuj nas zene,bila bi to luda zurka!!! lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 15:04

Pa lepo imala sam bronhijalnu astmu do 7.godine zivota... Ne patim od alergena (samo bi mi to jos falilo)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 8 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 17 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu