KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 7 od 17 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 17/3/2016, 13:27

mah, mah i od mene... vidim svasta se kupuje i prodaje ! Laughing

Sofija, bas mi je zao zbog devojcica, ali to tako mora da bude...sacekalo bi ih kad tad... Ali, proci ce... Sa druge strane, kandida je retko kad eksterna infekcija, obicno je u pitanju remecenje imunog odgovora i abnormalan rast sopstvenih kolonija.  Tako da, radi na jacanju imunog sistema, pa ce se i to resiti. Videces, proci ce, iz licnog iskustva ti govrim, tj pisem... petar je imao sve i svasta, a eno ga sad, nista mu ne fali.

Hemija i jaja... fuj... Wink

E sada, ja se bavim svojom ordinacijom i poslom, ide nekako, privodim kraju neke stvari, neke nove krecu u rast i razvoj, i tako...nije mi svejedno, treba voditi firmu, pa makar imala i dva zaposlena, ali ne dam se...bitno da je dete zdravo i pravo... sve ostalo cu lako.

Ljubim vas sve, uzivajte u lepom danu !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 17/3/2016, 16:12

Ko kaze da nisam vestica????lol! Nekoj deci sigurno jesam, teram ih da nauce cak dve strane, teror s moje strane, znam Laughing 

Ema svaka cast! Samo napred hrabra jaka zeno!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sofija Veks 17/3/2016, 22:54

Hvala na podrsci, drage moje...

Ema, da, secam se dobro tvoje situacije sa Petrom...medenjak se sa svim uspesno izborio <3 Reci mi jesi li i dalje nakon sto je kandida nestala nastavila da mu ne dajes uglene hidrate, ili se posle vratio regularnoj ishrani?

ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 18/3/2016, 01:07

Tatjanice nedostajes nam. Ima te, ali nam nedostaje onolika tvoja velika pozitiva u ogromnim kolicinama.
Ako treba pomoc u agenciji, vici da dodjemo zagrljaj
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od AriesGirl 18/3/2016, 08:12

Sofija, navijam da ti se devojcica sto pre resi kandide. I mi se trenutno borimo sa njom (Filip je ima u stolici).

Devojke, sve vas ljubim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 18/3/2016, 10:17

Sofija, jede sve normalno, mozda cak slatkise i vise nego sto bi trebalo. Preko nedelje jede u vrticu, popodne se mucimo sa mamama iz parka koje svjoj deci daju grikalice i slatkise, pa jede i on, a vikendom se trudim da jede integralni hleb, kuvano i sl. Medjutim, uticaj druge dece je jako velik, pa ne mgu sve da iskontrolisem.  Ali, bez obzira na sve, sada je sasvim ok...
Mora da prodje ta faza inicijacije...to mu dodje kao prijem u neko sestrinstvo/bratstvo... Wink Da je lako nije, muci te sto nekih muka i osecanja, ali zilavi su oni, i sve to prodje. Al, dok traje, pokida ti sve zivce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od fight&faith 18/3/2016, 10:39

Nini i dalje dajem preventivno probiotik Biogaia svaki dan po tri kapi. Mislim da probiotik ima bitnu ulogu kod suzbijanja kandide. Doduse, ona jos sa njom hvala Bogu nije imala problema, a nije ni pila antibiotike. Sofija i meni pada na pamet da oni u jaslama koriste vlazne maramice i neke jake obicne sapune ukoliko uopste peru guzu, pa to unisti normalnu floru i namnozi se kandida koja je inace prirodno prisutna u organizmu u malim kolicinama. Ja kod kuce koristim Mixa preparate za bebe i time joj perem guzu, videcemo sta ce biti kad ona uskoro krene u vrtic.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od HappyGirl 18/3/2016, 17:51

sirijus ::Happy ako licitirate za istu torbu samo javi da mu oborim locitaciju  b  b  b  b
Pomak napred je sto sam mu danas pokazala kako da postavlja oglase f f f

sirijus ::
Iiiiiiii samo da vam javim da je moj otac srecno izlicitirao zensku torbicu jel i da ja sa njim ako je bude nosio u grad ne idem  b  b  b  b

tatjanica ::...sirijus,torbica je dostojna kraljice majke!!! Laughing

Hvala vam cure, umirem od smeha, ma valjam se  b  b  b  b
Sirijus, licitirala sam neka pera za kaligrafiju Very Happy Sreća!  b  b Tata ti je king
Sofija, držim fige da se što pre rešite problema osmeh srce
Inače polako se vraćam planinarenju i krenula sam na ture. Toliko mi je bilo potrebno da se vratim prirodi, miru...Da nisam opet krenula poludela bih Very Happy
Cure, uživajte i vikendu! Cmokili usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 18/3/2016, 17:57

To happy!!! Bravoooo!!!! I meni nedostaju setnje po Fruskoj Gori(za mene vrhunac planinarenja, mm je zaduzen za osvajanje ozbiljnijih vrhova) i jos malo da otopli i krecem u sumu
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Niny 18/3/2016, 23:44

Bas se slatko ismejah :) sirijus, tata ti je car :) i moji su pola kuce rasprodali na Limundu, mozda smo i tvom tati nesto prodali hi, hi.

Sofi, bas mi je zao sto je tako zapocelo u vrticu, nadam se da brzo proci. Kako se one snalaze? Placu li? Moj Koki place sve vise, umesto da place manje vremenom. Mada ja ne idem svaki dan na posao, pa je tako mozda i teze da se privikne. A kad dodjem kuci nece vise da mi prilazi, vec kao bude ljut, a samo gleda gde sam, da ne odem opet.

Sofi progovorila crnogorski, nego sta :) bravo mala pricalice.
Cekam da mi se ispeku kolaci, pa odoh da spavam, sutra moram da radim. Al dobro, lencarila sam 10 dana :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 19/3/2016, 15:02

Odoh kod sveki na produzeni vikend u Backu Palanku. Obozavam tu zenu, a i stalno nam ugadja, pa malo da se odmorim od moje mame koja stalno nesto zvoca lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 19/3/2016, 15:18

Uzivaj draga! Meni je tata u gostima(mama odmara od njega kod kuce) a on kosi travu, pece rostilj i u trenucima dokolice me gnjavi svojim novim touch telefonom(jer on NE ZNA da koristi klasican mobilni ali ove moderne koristi bez problema lol!)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sofija Veks 19/3/2016, 15:41

Hvala Ema, nadam se da ce tako i kod nas biti!

Niny, i kod nas je klimavo, jer taman su pre dve nedelje krenule, i onda su pola tog vremena zbog prehlada i svacega bile kod kuce, pa taman uhvate ritam, i neka bolestija ih prekine. I mi smo zaradili od njih virus, pa se ne zna ko je od nas cetvoro bolesniji...inace, vaspitacice kazu da su tamo vesele i ukljucene u drustvene igre, jedino placu kada odlaze u vrtic, krokodilske suze pa se meni stegne srce, ali to traje svega par minuta, mada treba preziveti tih par minuta, i onda se smire. Kada se vrate iz jaslica (za sada idu 5.5 sati, nazalost od aprila kada se vratim ce biti tamo punih 9-9.5 sati, jer je i meni i suprugu takvo radno vrem (osim petka, tada ce biti nekih 6 sati jer tada ja radim krace) onda se prilepe za mene prvih sat vremena, i pobice se medjusobno koja ce me vise zagrliti, mice male moje. Malo su nervoznije u ovom periodu, ali kapiram da je to taj adaptacioni period...

Stisak, cure!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 20/3/2016, 08:38

Hepi, ajd napisi nesto vise o planinarenju, ili mi posalji pp.Prijalo bi mi bekstvo iz grada...
A ako neko ima ideje kuda sa trogodisnjim detetom, a da nije Ada, bila bih mu zahvalna...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od alisa 20/3/2016, 09:59

Kosutnjak, Hajd park, Kalis...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 20/3/2016, 13:15

Hmmm...okacila sam komentar, a vidim da ga nema. Izvinjavam se ako bude dupli.
Predlozila sam Emi Nauticki klub Biser u Boljevcima. Nije mnogo veliko, ali je mnogo lepo. Na Savi je i ima i parkic
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 21/3/2016, 12:10

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 IMG_0135-blog-kolaci...planinarke moje,ja sam jedna debelica ravnicarska tako da samo po ravnom hodimo sofki i ja...hihihihihiihh....ljubim i mislim na vas iako nemam puno vremena za internet....tako da neka mi se ovi neopravdani izostanci nekako opravdaju! Wink


Poslednji put izmenio tatjanica dana 21/3/2016, 13:00, izmenio ukupno 2 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 21/3/2016, 12:36

Hvala devojke !!!

Ja na poslu, mala pauza, i umesto kolaca cokolada i kafa...mada, moracu da se vratim hrono shrani, jer vidim da mi hormoni divljaju.

Ljubim vas sve...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 21/3/2016, 12:37

Tebi je sve oprosteno, panonska dušo, ljubi vas dvije jedna planinarka koja se odavno nije verala nigdje ali jedva čekamo da ekipa bude brojnija pa idemo u akciju ljubav srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 21/3/2016, 14:42

...bice to prava expedicija,blanki!!! family
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od HappyGirl 22/3/2016, 08:05

Ema, imaš dosta planinarskih društava ali ja idem na ture i učlanila sam se u Iskru. Tamo mi je dobar prijatelj jedan od vodiča i zadovoljna sam. Imaju jednodnevne, dvodnevne i trodnevne ture i imaju ih svake sedmice. Ima ih u Srbiji ali i van naše zemlje. U stvari ima za svakog po nešto. Cene su pristupačne. Meni mnogo znači. Jednostavno sam shvatila da ću prsnuti od obaveza i jurnjave ako neko vreme ne posvetim sebi ali u prirodi. I vratila sam se starom hobiju, planinarenju. Uživam u svakoj sekundi. http://www.uzivaociprirodeiskra.com/index.html
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Niny 23/3/2016, 00:11

Hepi, to je odlicna stvar. Mora da se nadje neki ventil i onda bude sve mnogo lakse.
Ema, mozete i na Topcider, tamo je divno. Mi idemo cesto na Tas, Kalis ili Manjez. Mozda Zoo vrt, sad kad krene lepo vreme. Kej ili setaliste pored reke na N.Bgd-u.
Ovo sto je BB predlozila, odlicno deluje :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 23/3/2016, 00:16

Niny, mora da si mi komsinica Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od alisa 23/3/2016, 08:25

Izgleda da ste mi obe do skoro bile komsinice lol!
A ako je Nini i odrasla u tom kraju mozda se i znamo lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 23/3/2016, 09:11

...oho ho,vidi ti kruzok komsinicaaaa...e da znate da mi je zao sto vas nemam u komsiluku pa da mi zivot u veselju prodje!!! :*


Poslednji izmenio tatjanica dana 23/3/2016, 09:49, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 7 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 17 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu