KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blistava junska jutra

+11
adriatika
jul
terka
gogs-ii
Nekica
TetaSneki
maus
maja76
HappyGirl
vakic
Jelence
15 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od TetaSneki 14/6/2008, 10:22

Dobro jutro drage moje. Danas mi je subotitis, a subotitis obožavam :cheers: . Ustala sam u 9:00 (otkad nisam ustala tako kasno). Skufala kaficu, sela na kutak i piskaram se sa vama.
Moram još jednom da vam kažem, mada vi to dobro znate divne ste love .Nisam čitala par dana jutra i sad sam se baš nasmejala. Zamišljam hitron sa svim kesama kako joj ispada telefon  b . Trebala si hitron da, kad su ti dolazili majstori da zoveš, da se cela zgrada ori, da polude i izvade ti ga za džabe.

Zamišljam našu Mišicu kako samo spava. Pazi ti njenih postova... te spava mi se, te sad sam ustala, te spavala sam od .... do Laughing. Što se tiče dolaska u Lo, mi smo se već dogovorile da dođemo na Drinu, nego čekamo da još neki stomačić počne da raste da bude više trudnica Wink . Sećam se prošle godine kad si nas Mišice pozivala i kad si govorila da će Jelenče da dođe sa bebironom, a mi ćemo da budemo sa stomacima. To mi je tad bilo simpatično, a sad se ostvaruje.
usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne

Happy mnogo mi je žao zbog seke. Iskreno sa nadam da će sve biti u redu. Pozdravi je i reci da joj šaljemo pozitivne vibracije i da nam brzo ozdravi.
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maja76 14/6/2008, 11:49

Drage moje!
Iako nisam sujeverna, juce mi je petak trinaesti bas bio baksuzan, ostala sam bez posla, tj resila sam da se razidjem sa svojom direktorkom! Nazalost ispalo je tako kao da tu nisam provela duze od dve godine, onako hladno, bez emocija. Kaze mi muz da nije mogao da veruje kada sam mu poslala poruku bilo je tacno jedan i trinaest (tj 13 i 13) Shocked . Ali dobro, rekla sam da me ove stvari samo jacaju i bilo je neizbezno pre ili kasnije!
Isplakala sam se, i posle toga kao da se nista nije desilo.

Ali drago mi je sto je sam juce cula lepe vesti za Nadu i srce mi je bilo puno:aa1:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Nekica 14/6/2008, 15:52

MAJO, zagrljaj
Nadam se da ce se ubrzo naci neko bolje resenje i da ce sefiica biti mnooogo bolja od ove, sad vec bivse. Meni je na poslu mnogo bitna pozitivna atmosfera. Ako radis pod stresom, pritiskom,u strahu...nema tog novca koji ce ti nadoknaditi sve to, tako da podrzavam tvoju odluku.
Drzim fige da sto pre nadjes neko mnogo bolje resenje a onda brzo odes na trudnicko bolovanje molitva

Snekic, i mi tebe love , sad zvucim ko Sloba  b , ali stvarno tako mislim. Ja volim hrabrice, a nekako mi se cini da smo sve ovde od te fele, pa se zato i razumemo i volimo.
Sad kad malo bolje razmislim, zakljucujem da nam je ovaj kutak, stvarno pravi kutak za srce i dusu i da se ovde osecam toliko opusteno i domace, da mogu da vam ispricam toliko toga i lepog i tuznog sto samo potvrdjuje da vas dozivljavam kao prave drugare d

Happy, nadam se da je seka sad dobro i da je to bila trenutna slabost usled ludog vremena. Ja se u cetvrtak osecala grozno, toliko mi je bio tezak dan da nemam reci...
Jubim vas sve, odo sad da nesto raduckam po kuci pa se cujemo posle usne
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty m

Počalji od Hitron-Luka 14/6/2008, 19:03

Heppy nadm se da je seka danas vec bolje.....



[size=18]radost Bonbonica dobila 1kg radost

Jeco mi smo jedni od tih koji su jako lose prosli sa vakcinama,
Luka je prvu primio sa 4 meseca
(tj.6 od jednom:difteria,tetanus,pertuitis,hiB,hepatitis B,pneumokoken) jer sam ja trazila da se odlozi
smatrala sam da je on jako mali da se izbori sa tolikim otrovom...
Od tad se Luka skroz promenio ,vise nije hteo mleko ni da lizne,poceo je lose da spava (citaj nikakao)da udara levom rukicom po rebrima.....
to udaranje sa rukicom je trajalo sve do 7mes Rolling Eyes

Drugugu je primio i bilo je malo blaze,tempertura,povracanje ali je brzo proslo ...
treca tu i tamo je nekako pregrmeo
ali ova zadnja sa 12mes to je bilo uzas jedan ne ponovilo se ... 5dana proliv povracane i temp koja se nije spustala ispod 39,dok cepic deluje sve je ok,cim prestane dejstvo temp.skace ponovo..
uf ,uf nimalo nisu jednostavne te vakcine....

Molim se bogu da kod vas sve prodje kako treba i da bonbonica sve te vakcine podnese junacki
usne usne usne


TetaSneki :: .Nisam čitala par dana jutra i sad sam se baš nasmejala. Zamišljam hitron sa svim kesama kako joj ispada telefon  b . Trebala si hitron da, kad su ti dolazili majstori da zoveš, da se cela zgrada ori, da polude i izvade ti ga za dzabe.


Smej se smej,sad je i meni smesno ali u onom momentu i nije bas bilo
Ah ,samo da si me videla kako sam bila besna i koliko sam psovala,(redak slucaj da psujem ali kad se dobro iznerviram onda nista ne izostavljam..)
A evo zasto sam toliko pobesnela:
Prosle godine jos dok sam bila trudna (8mes )mesec februara kupim sebi novi gsm na snizenju,moj bio star..
nedelju dana pred porodjaj (mesec mart )odem kod frizera da se osisam i u povratku izgubim telefon;nista odem sledeci dan i kupim isti ali po punoj ceni..
Mesec maj Luka star dva meseca perem mu guzu u lavabou a iznad mi stajao gsm ,pojma nemam kako ali se telefon odjednom nasao pod cesmom...telefon mrtav ladan ....ha ha mozete samo zamisliti kako je mm cekicao..
onda sam kupila sebi najkeftiniji koji je bio ,taj me je sluzio sve do prekljuce dok nije resio i on za svagda da me napusti ,ali eto vratih ga iz mrtvih....za citavih 75eura i to bez fakture c c c
suprugov komentar ne bi ni da vam prenesem....bilo je Embarassed Embarassed Embarassed



Ajd zive mi i zdrave bile....



Majo bas mi je zao,nadam se da ces uskoro naci neko resenje... zagrljaj
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od vakic 14/6/2008, 20:40

Ali danas kisan dan auuuuuuu

veliki pozdrav do megi i lep odmor i jos lepsi provod igra
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 15/6/2008, 07:51

Dobro jutro svima!
Majo nacices ti uskoro mnogo bolji posao. Ti se jako vredna i dobra devojka.Znam da ti je tesko,ali sve ce se to na lepo zavrsiti. Sada se par dana lepo odmori, napuni baterije i u potragu za novim poslom.
Hitron vazno je da je tvoj mobilni spasen,sa fakturom ili bez nje.
TetaSneki ::

Zamišljam našu Mišicu kako samo spava.
Ovo juce je bilo strasno. Od 12h nisam mogla doci sebi. Spavala sam skoro sve vreme.Ustajala sam samo da jedem i opet Sleep sve do jutros.
Sve vas mnogo usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od TetaSneki 15/6/2008, 08:27

Majo, mnogo mi je žao. Jesi li ti rešila da je napustiš ili ti je dala otkaz. Svejedno šta je, na osnovu naše priče shvatila sam da za njom ne treba puno žaliti. Ti imaš dobar posao u rukama. To je lep posao (mislim na tip posla) i ja verujem da ćeš brzo naći zamenu. Moja parola je ko hoće da radi, za njega uvek ima posla. Nemoj da se sekiraš, nađi nekog gazdu gde ćeš još malo da odradiš svoju "praksu" (ne znam kako se to još kaže na vašem jeziku), pa se onda osamostališ. Samo hrabro, što kaže Mišica, odmori malo i u akciju!

maus ::Ovo juce je bilo strasno. Od 12h nisam mogla doci sebi. Spavala sam skoro sve vreme.Ustajala sam samo da jedem i opet Sleep sve do jutros.
Sve vas mnogo usne
Maus samo ti spavaj, to je znak da se bebana dobro razvija usne
Hitroniška, pazi sad šta radiš nemoj opet da mu se nešto desi, mislim gsm-u usne
Jeco ljubi bombonicu i mazi je i pričaj joj da bude hrabra, da će vakcina malo da zaboli, pa će posle da prođe :aa47: :aa47: :aa47:
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 15/6/2008, 08:29

Hitroniška znači ti si nam majstor za telefone Very Happy Ma sve je to sastavni deo života, malo s eiznerviramo i izgubimo para ali šta ima veze bolje i to nego nešto drugo.
Što se tiče tih vakcina, zar mora sve to odjednom, što su mu dali druge kad je dete imalo tako lošu reakciju. Svašta sam se naslušala i načitala o tim vakcinama , strašno. Uf , užas. Molim Boga da nema nikakvih više posledica.Joj stvarno je dilema. Jeco kako bonbonica, ima li nekih reakcija?

Majo draga curo što reče maus i pametna si i vredna, nemoj da se razočaravaš dobićeš ti mnogo bolje mesto.Vidiš kako je Sneki, sad joj je bolje. Navijam, držim fige da te Bog blagoslovi sa novim boljim radnim mestom.Ja verujem da će tako biti. wavecrowd usne

Što s etiče moje sestre ok je trenutno.Kad bude skinula jedno 25 kila neće nas više štrecati i traumirati a do tada Rolling Eyes
Svim curama veliki zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od vakic 15/6/2008, 12:51

Majicu ja znam da se mora raditi ali da te kreteni nerviraju nema smisla Nekica je lepo rekla pod stresom se ne radi
A posto si ti dobar radnika acices posao
Bravo za seku
Sneki bravo za radove lagane ali spremam fige za setembar mozda ti se pridruzujem
Zenske d c usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 15/6/2008, 16:05

Znaci Maki ko ih sisa, oni su na gubitku,a ne ti.Za sve postoji razlog,zasto se desava,mozda ti sad izgleda strasno ali Gospod misli na svoju jagnjad i nista ti ne brini,nesto bolje te ceka sigurno,to tek kasnije vidimo,kad vreme ucini svoje.
Budi mi zdrava i dobra kao sto jesi love ljubav Znam ja dobro kako ti je jela sam taj hleb yes yes

Sto se tice vakcine za sada hvala Gospodu neke manje reakcije,a ja molim Boga da nema nekih trajnih posledica od nje,inace da je mnogo za bebeci organizam mnogo je,verujte toliko smo razmatrali sta da radimo i jedva nekako prelomismo,sta sve nema u tim vakcinama...strasno,ali samo neka je Gospod cuva,jer on mi ju je darovao, pa na njega se oslanjam da mi je i cuva molitva
Hitron bolje sto kaze moj tata da das pare na to, nego ne daj Boze nesto drugo doktor ,eto tako se ja tesim kad puknem pare na nesto neplanirano usne za tebe i zagrljaj Luku
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 15/6/2008, 16:22

E sad da vam ispricam moj jutrosnji affraid Shocked c fd znaci nesto najodvratnije...bljak,bljak,bljak.
Znaci sve lepobeba spava muz i ja da jedno jutro popijemo caj i kafu zajedno,kad se on okrene i napravi facu,odmah sam shvatila da nesto nije u redu,i kaze mi idi u sobu i zatvori kuhinju.
Tu ja shvatim da je vrag odneo salu i brzom brzinom ga poslusam.Pitam iza ztvorenih vrata sta je kaze ni manje ni vise :aa44: MIS !!!!!!!!!!!!!!!!
Odlepila sam jer mi smo ipak na drugom spratu,drugo nismo aljkavi(barem ne toliko Wink )i trece odakle BRE MIS,narocito sad kad imam bebu u kuci?????????
I sad se spremam za DDD i samo mi je frka da idem sa njom kod mojih jer joj remetim navike,prostor i da li to cudo bilo negde po njenim stvarima.srecom kaze MM da je minijatura,ali ipak je bio u nasem stanu.
Eto ceo dan sam pod utiskom,jer mi nismo imali nikad bubasvabe,ni ruse ni bilo koju drugu gamad od koje mi se dize kosa na glavi i povraca i gadi i .......
Pomagajete sta da radim?????????????????
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od terka 15/6/2008, 16:44

Pa,to je bar lako ,Jelence,nabavite cica macu Very Happy !

Ja zivotinje mnogo volim, cak i misonje,samo se buba svaba bojim affraid .
Ima odlican fazon za hvatanje miseva,uzmes serpicu i prepolovljen orah(sa ljuskom),orah stavis pod serpu tako da malo viri,mis dodje,pomeri orah ,serpa se spusti i on tu ostane.

Pozdravljam te,a posebno bombonicu.

p.s.Mozda nasa :aa44: ima neki konstruktivan predlog?
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Nekica 15/6/2008, 16:50

E Jelence, sad me potseti na moje-nase dogodovstine sa :aa11: .

Ja sam i odrasla u kucici u kojoj su oni bili vrlo cesi gosti, ne znam sto i kako ali secam se da ih je moj tata nekako cesto lovio. Majku je hvatala histerija svaki put kad bi ga videla a otac je da i ja ne bi bila tako histericna kad porastem meni pricao divne price o malim, slatkim misicima, koji su tako mali da mi nikako ne bi mogli nauditi....i zaista dok sam bila mala, nisam imala nikakav strah...
Medjutim sa godinama, pocinjem da licim na svoju mamu. Proslog leta nam se usunja jedan, mali :aa11: u kuhinju i verovala ili ne jurili smo ga 9 dana!!!
Bukvalno smo se iselili iz kuhinje, jeli suvu hranu, postavili sve moguce klopke, sve sto smo culi, ali nikako da mu dodjemo glave..I posle 9 dana kad smo bili na ivici nervnog sloma, posebno ja, resimo da udjemo u kuhinju i suocimo se sa zverkom!!!
Sve smo pretumbali, pomerili i nigde ga nema i taman kad smo pomislili da nas je napustio, on se lagano iseta ispod stola. Joj kad sam to videla, posto smo u prizemllju, prozor bio otvoren, ja skocim i hop kroz prozor izletim iz kuce  b , joj i sad mi je smesno kad se setim zabezeknute face mog muza kad me je video kako iskacem kroz prozor zbog jednog misa...
Da ne duzim dalje, moj hrabar muz se tad izborio sa ljutom zbverkom i od tad, hvala Bogu nismo imali goste te vrste u kuci. Najgore u svemu je bilo detaljno pranje svega u kuhinji...
Moje iskustvo ti kaze da ces lako provaliti gde je bio, jer on ostavlja za sobom tragove u vidu malih crnih kuglica, koje su znas sta....
Ako ste ga uhvatili, mislim da nema potrebe da se selis sa bekom, operi sve sudove i ono gde mislis da je mogao biti, proverite da nema neke rupice iz koje je izasao, mada je sad leto tako da je mogao uci i kroz prozor, a svekrva mi je pricala da je njima mis dolazio na 4. sprat kroz malu rupicu pored stekera!!
SRECNO!!!
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 15/6/2008, 17:51

Ko bi rekao da maus nije rado viđen gost Wink Laughing
Ma imala sam ja jednog kod mame i tate, redovno mi dolazio do kreveta pa se propne na prednje noge i onako stoji i gleda u mene, ja mupričam i pričam.To trajala mesec dana posle nestao Crying or Very sad Baš mi je nedostajao. yes
Poslušaj terku , uzmi mačku kao hitron i nema da brineš Wink Nego sad ozbiljno, mislim da nema potrebe da se seliš, prvo izbacite nezvanog gosta,operi posuđe, obriši patos i to je to.
Nekice legendo as Laughing nasmeja me Laughing
Jao šta li naša Megi sad radi zbunjen Uživaaaaaa garant Very Happy :cheers:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 15/6/2008, 18:03

Uf Jelence! Iako moj nik ima veze sa malim gostom u tvom stanu ja se njih jako plasim.Cini mi se da BI se lepo slagala sa lavom i lagano ga pripitomila nego da me neko stavi u istu prostoriju sa misem. Ja sam imala jednom gadno , ali vrlo gadno blisko iskustvo sa tom malom stetocinom.Pre 10 godina radila sam na registraciji vozila i samim tim moj posao je jednim delom bio vezan i za SUP. Morala sam jedan deo radnog vremena provoditi u njihovoj kancelariji gde je bilo miseva(stara zgrada). Sedela sam za stolom,nesto pisala i osetila sam kako me nesto golica uz potkolenicu. Posla sam rukom da se pocesem i napipam misa koji je lagano usao u moju nogavicu i poceo da se penje uz moju nogu. Urlik koji sam ispustila je cuo ceo SUP. ToliKo sam mlatnula nogom da sam imala osecaj da sam je iscasila iz kuka, a pri tom sam kolenom darila o ivicu stola. Za sekund sam bila na stolu i urlikala MIIIIIIIIIIIIIS MIIIIIIIIIIIIIIS!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MIIIIIIIIIIIIIIIIIIS!!! Stranke koje su bile u kancelariji su stale kao ukopane i gledale u mene i nista bas nista im nije bilo jasno.
Jelence nisam neki ekspert za hvatanje miseva. Znam da si se uplasila ali nadam se da cete se vrlo brzo resiti nezeljenog gosta.
A kada smo kod miseva da bar objasnim otkud bas MAUS. Kao malu deko me je zvao Miki Maus, a inace mog muza svi zovu Maus, i tako to mi je prvo palo na pamet.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Nekica 15/6/2008, 20:54

Joj bre Misice affraid , sve me zmarci spopadose, joooj, mogu da zamislim kako ti je bilo, uf sva se najezi, ja bi se slognula na tvom mestu...
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 15/6/2008, 21:25

Ufffff pa to stvarnoveć nije fer! Doživela isto samo sa buba švabom Mad Fuj,fuj,fuj Mad
Nego zaboravila sam da vam se pohvalim Rolling Eyes Embarassed Pre neki dan našla se ja sa sestrom i kao ajde da kupimo neke bluzice, tunikice... i tako smo išli iz radnje u radnju i probale jedno 100 komada. Kad smo sve završile ja nisam ni primetila da svoju bluzu, posle poslednje probe, nisam zakopčala. Kopčanje je inače sa strane od miške skroz do dole. I tako sam ja išla kroz ceo grad i još svratila po neke stvarčice otkopčana, dizala ruku u busu da bi se držala ...dođem kući i kao ajd da se presvučem i op imam šta da vidim, ceo grad je gledo u moje dude i stomak Embarassed Kad se nisam srušila Embarassed Embarassed Embarassed affraid Shocked ma reko baš me briga imali su šta i da vide Embarassed Posle sam se sama sebi smejala Laughing Laughing Laughing a mm me samo značajno pogledao Laughing  b
Cure laku i slatku noć vam želim ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 15/6/2008, 22:19

Hvala na recima utehe i razumevanja,ali ja sam totalno pod utiskom,ne mogu da se ponasam normalno,svasta tripujem,i hvala Bogu da se to desilo kad je mm bio kod kuce i da je on to video,da sam bila sama sa Andreom,verovatno bih svisnula i samo je scepala i pravac iz kuce kod mojih.Ovako je mm ubio TO i oribao ceo stan ali ja se tripujem da toga ima jos i to ko zna gde,pa me strah da ne dodje kod Andreinog kreveca,e onda bih odlepila.
Ma ja sam pre neku noc videla komarca kod njenog krevetica i htela sam da ga lansiram,a ovo, ma uff,ne daj Boze.
A ta prica Misicina,to je GROZNO No No No
Mrzim to i zaista ne mogu da te razumem draga moja Happy kad kaazes da si pricaa sa NJIM,stvarno mi je ne shvatljivo,jos da ti nedostaje Shocked pa znas sta sve prenose ta stvorenja i koliko su opasna po zdravlje.... :confused:
Sutra ili prekosutra ceo stan naglavacke,a za nocas Boze pomozi,svasta mi pada na pamet,tesko da cu mirno spavati.
Laku noc
LJubim vas sve redom drugari ljubav
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maja76 15/6/2008, 23:15

Jelence moja skroz te razumem, grozna situacija. Potpuno opravdano se plasis, ali izvini moracu nesto da ti kazem oni uvek idu u paru, tako da postoje realne sanse da je pokojni mis imao nekog drugara. Za njihovo unistavanje najbolji lek je lepak. Tako smo ih se mi resili. Nije mi jasno kako ali se penju i na vise spratove. Postavite lepak, on se ne oseca sa malo sira, slanine i cekajte. Mi smo imali problema sa njima a to nema veze sa cistocom!


Happy mnogo si me nasmejala  b
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 16/6/2008, 07:05

Dobro jutro ŽeMske drage :cheers: Jes malo oblačno ali nema veze ipak savršen dan za ljubav.Very Happy Imam običaj svaki put mm da izljubim pre nego što krenem, baš mi to nešto znači, pogotovo ako on još lala. Ajd cure ljubite i grlite se danas srca
Nego jeco nemam pojma meni to ništa nije gadno. Ja sam ti detinjstvo provela na selu i svaki put kad bi došli u kuću, izmeta je uvek bilo i niko se nešto nije uznemiravao samo se pralo svo posuđe. Deda se trudio da to reguliše ali nije imalo efekta.Tu pored kuće smo imali silose za kukuruz, žito... ko će se rešiti miševa.Ovde u Bg-du smo ih imali ali naravno ne toliko, povremeno i isto nije bilo nikakvog uzbuđenja, baba se trudila da ih se reši...Inače i u Bg-du smo uvek imali životinja, istraživali smo i razne bube, gliste, insekte redovno a imali smo guske, patke, zečeve, mačke, psi, morski presići, ribice, papagaji...ma šta hoćeš i sa svima smo spavali u krevetu, ljubakali ih. Tata je ludeo od nas(ima nas troje) , dolazio pre spavanja da ih izbacuje iz kuće a mi pocepali (imali smo krevet na sprat)donju tkaninu gornjeg kreveta i tu ih poubacujemo on vidi nema ništa a ujutru kad uđe affraid Nikada nije provalio kako to uspevamo i mislim da mu još nismo otkrili tajnu , moraću da mu kažem Laughing A taj mišić je redovno dolazio u sestrinu i moju sobu, pa imale smo oko 15 godina. Lepo dođe do kreveta podigne se na nogice i nas dve mu pričamo i tako... to nam JE bio doživljaj miš koji sa nama priča kao u crtanim filmovima. :) Šta znam jednostavno nisam gadljiva, dok se nisam udala u zgradu nisam kročila Laughing i strašno mi nedostaje ta sloboda i kad uveče legnem na travu i gledam u zvezde i kad mravi pokušavaju da se popnu na mene i ...ali zato ne bi ušla u vodu na adi ni za živu glavu, baš mi se gadi, fuj.Ništa posebno samo smo različiti Very Happy

Ajd žene žive mi bile i mnogo dece izrađale love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od TetaSneki 16/6/2008, 09:09

Jeco, mnogo mi je žao što ti se nezvani gost ušetao u kuću. Ni ja ne znam šta bih radila da nađem miša u stanu. Katastrofa. Za svaki slučaj stavite još neku mehaničku klopku za slučaj da ima i prijatelja kako Maja kaže. Nemoj te hemikalije zbok bekane. A lepak je grozan. Postoji mogućnost da se svašta zalepi na njega, a ako se mišonja zalepi to je tek FUJ.
Heppy, evo volimo se usne , a i ja volim mužića da poljubim dok spava, a onda se on iznenadi i pita šta se dešava Very Happy
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 17/6/2008, 06:56

U Beogradu osvanuo sunny dan.Neka tako bude i u našim životima Very Happy
Snekiša bravo za usne , što bi moja baba rekla valja se Very Happy
Maus a da promeniš ti ime u meda, vidim ja uhvatio te zimski san Wink :DJa jedva ustah jutros, juče došla kasno, kasno ležem, rano ustajm , sanjam o tome da budenje
Majček nadam se da si danas mnogo bolje zagrljaj Nadam s ed a ćeš nas uskoro obradovati sa lepim poslovnim vestima.
Ljubim vas sve po 10000000000000000000000000000000 puta sreca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 17/6/2008, 08:01

Dobro jutro!
Happy da znas da ti nije losa ideja sto se tice promene imena. Ja sam spavala tacno 11 sati sa budjenjem zbog utrogestana,u stvari Milan me je bukvalno morao drmati i naterati da ustanem.Uf kako sam ga mrzela u tim trenucima i utrogestan sam mrzela...samo sam zelela da spavam,spavam,spavam.
A kada smo vec kod zivotinja ja samo ne volim i plasim se miseva, pacova i zmija. To je nesto jace od mene,paralisem se od straha kada ih vidim. Cak ni na tv-u ne mogu da gledam emisije o zmijama. I ja sam kao mala imala puno dvoriste zivotinja i sve sam ih nosila, ljubila,spavala sa njima... U Bosni,kod tatine familije spavala sam u senu u stali iznad konja. Imala sam svog konja-Acko i njega sam ljubila i grlila, a tatin rodjak je znao cesto da kaze:" U ti lude Srbijanke. Ma dje se konj ljubi???" Da ne pricam o jaricima, kozama i ovcama. Ovce sam cuvala tako sto sam non-stop trcala za njima, jer sam htela da ih mazim, a one su jadnice samo trcale i nisu mogle na miru da pasu. Tako mi nedostaje sve to. Posledni put smo nas tri sestre pre 7 godina sele u ato i otisle tamo gde smo provele nase detinjstvo,u Bosnu, selo Veljasnica(kod Kljuca).Tanja planira ovo leto da ide sa klincima i bice im super.I volela bi da moje dete oseti bar jedan deo svega toga i da se bar jednom probudi na senu i oseti miris vruce pogace.
Drage moje sta ima novo kod vas? Kako ste mi? Megi se sada lepo odmara i uziva. I zasluzila je. Mijice dugo nema? Gde li je ona odskitala?
Sve vas mnogo volim i zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maja76 17/6/2008, 10:03

Dobar dan drugarice moje!
Meni je super, sada sam nekoliko dana na odmoru, zvanicno do kraja meseca. Krivo mi je samo sto za ovo vreme necu moci nigde da otputujem sa muzicem. Uvek je bilo povuci potegni za uklapanje!
Ima nekih stvari u najavi vezano za posao, ali jos nista ne znam.

Maus - Medo pa sada ti je vreme za spavanje, u ovom periodu trudnice najvise spavaju! Proci ce i to do kraja treceg meseca. Samo ne znam da li ti zelis da prodje ili zelis da se izlezavas Wink
Sta li nam je Jeca uradila sa stetocinama? Da nije emigrirala, Jeco javi sta ima novo po tom pitanju!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 17/6/2008, 11:14

maja76 ::
Sta li nam je Jeca uradila sa stetocinama? Da nije emigrirala, Jeco javi sta ima novo po tom pitanju!
E ta ti je dobra yes yes malo je falilo,ali mm je ubio stetocinu istog jutra,a ja jos uvek zazirem jer si ti napisala da idu uvek u paru i samo zveram po coskovima.
Sve sam se rasp[itala i cekam da se dogovoromi da li idem ili samo pretumbavam stan i dezinfikujem.
Vise u sledecem javljanju Andrea se buni.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 4 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu