KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+56
Baš za andjele 75.
ragaco
mirjanamirjana1986
Padobranka
Leptirko88
Jeka1984
Vecka
libra35
dzefri
dacans
Tebi
MalaSaJuga
lela1984
nina :)
winni
Amna84
Ancica 87
AriesGirl
alisa
Bobaue
Hiperaktivna
Pikseta
PalcicaBg
Sirijus
Lina73
dada88
Lija
diki81
zsuki75
lenjivica
Dreamerka
ganedina
kiki5
Sofija Veks
Dora1
Zmajuška
SoJa
tatjanica
Jerapetra
srculence 84
lilyt
annci
Vanja80
bak
jelena.kuburic
Blanka
sanja 73
BiKsi :)
noja
mimi85
saska1
BabyBear
Iskra
jelena*mama2andjela*
Eho
SannyP
60 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/3/2016, 08:34

Hvala ti draga Jelena ljubav javljam se nadam se lepim vestima
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/3/2016, 08:35

Dobro jutro
Vanja80 hvala na uputi na Dodatne analize, bas sam sinoc uz kafu iscitala i u biti sam odradila skoro sve. Recimo nisam lupus provjerila a pitala sam dr a ona kaze da ne trebam jer su mi neka antitijela negativna.Sad razmisljam o kariogramu oba partnera i o antiseprmatozoidnim antitijelima a i na to kaze dr doslo je do oplodnje pa da nema potrebe.
Danas idem s muzem da potpisemo ugovor o odmrzavanju a nisam pametna koliko da odmrznem..Dr sugerise jednu slamicu s 1 blast., muz je takoder za to a meni opet daje dvije. Kontam ako je sudeno da se izgura do kraja izgurat ce se ha bila jedna ha dvije.Muz se plasi rizika. Meni je 27 a muzu 37 godina
Cekalice beta drzim fige da bude trocifrena

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/3/2016, 09:08

Babybear srecno danas na uz,da sve bude ok i da uskoro idete po svoju decicu!

Srculence navijam za veliku betu,drzim palceve najjace!

Zumbulcic dobro nam dosla i sto pre ostala trudna :-)
Sto se tice tvoje dileme oko broja odmrzavanja ja bih odmrzla dve,ipak su vece sanse,sta znam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 17/3/2016, 09:20

Srculence, očekujemo tvoju veliku betu i navijamo d d d d d d d d d d
BB neka UZ bude po PS-u pa da uživate u lepom proleću u Pragu.
Zumbulcicu, slatke muke su to beba
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 17/3/2016, 09:48

BabyBear, čekamo lepe vesti danas sa uz-a.

Srculence, koji ti je dpt danas?

Dado, kako si?

Veliki poljubac za ostale koračaljke! ljubav

Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/3/2016, 09:50

Hvala drage moje,posle 17rezultati al cekacu muza da se vrati sa posla. Posto ovde pakuju u koverti i zatvorena je tako da bolje muz da otvori ljubav Dora danas je 12dan. Sta ti radia trudnice,jel beta u petak?navijam iz sve snage za srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 17/3/2016, 09:54

Ajde, ajde biće to lepa beta!!! Navijam iz sve snage! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Moja beta dolazi na red sutra :) hvala ti srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/3/2016, 09:56

Nadam se, mada posle onog testa sad mi je sve jedno. osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 17/3/2016, 10:04

BabyBear, da sve danas bude dobro na ultrazvuku pa da nas obradujes na prolece!
Pikseta sretan početak
Srculence, navijamo i prasimo, danas da se veselimo! tapšanje tapšanje tapšanje vv vv vv

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 17/3/2016, 10:42

Srculence, cekamo sa tobom i navijamo i nadamo se! b b
BabyBear, srecno na UZ!
Pikseta igracice igracice

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/3/2016, 10:45

Hvala drage moje! Pisem tek veceras u neko doba kad dodjem kuci...ko zna kad Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/3/2016, 11:16

Koracaljke srecni vam počeci, vadjenje beta, bockanje i pripreme. Vučemo za noooos love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/3/2016, 11:23

Hvala vam jos jednom na dobrodoslici, stvarno ste divne i pozitivne osmeh srce
sirius hehehehe u pravu si, slatke su ovo muke
BabyBear srecno i od mene na uz
srculence nemoj osjedit do 17h... bit ce to sve ok
Posto se jos nisam uhodala ovdje a zelim, recite mi kako da napisem ovaj opis ispod posta?
Palcice i ja sam tog misljenja da je sigurnije dvije...al dr sugerise jednu jer sam kao mlada, prva vto je uspjela iako se lose zavrsila pa ona misli da ce ovaj put biti sve kako treba jer su blast. dobrog kvaliteta

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 17/3/2016, 11:25

srculeneeeeeeeee! mene neće biti ceo dan, ali navijam!!!!

bear i tebi!!!

ljubim vas

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/3/2016, 11:34

Oh drage moje hvala vam od osmeh srce ja sam smirena i cekam nadam se lepe novosti
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 17/3/2016, 11:35

Zumbulcicu, klikni u gornjem desnom uglu na Profil, otvorice ti se opcije - Informacije, opcije, potpis, avatar.....
Kod potpisa mozes da ubacis svoj opis. ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/3/2016, 11:48

Hvala Vanja, evo uspjela sam ljubav

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/3/2016, 11:48

Pikseta, duso, tako sam srecna sto ste konacno krenuli! Znam da ce ovog puta to da se dobro zavrsi. Ti si jedna vise nego hrabra i pozitivna osoba, i zasluzujes da budes nagradjena na najlepsi nacin. Moje ostatke estrofema sam davno poklonila, sorry. Ako ne nadjes danas do kraja dana, kukaj, da se razletimo po Bg, mada vidi koliko divnih zena ceka ko zapeta puska da pomogne. Djole i ja ti saljemo jedno omanje novobeogradsko jato
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Zumbulcicu, dobrodosla ti nama draga, i sto pre te ispratili na trudnicke strane. Jedino sto mi jos pada na pamet, su NK celije. Meni su one bile sledece na spisku, ali na srecu, nisu mi trebale. Sto se tice broja blastica, ja sam uvek za dve, bas zato sto jesi mlada, pa je i rizik manji. Naravno, ako su sve ostale fizioloske predispozicije tu. Cinjenica je da je blizanacka trudnoca uvek riskantnija, ali znas li koliko smo ovde divnih blizanaca docekali i izljubili...Posavetuj se ti jos jednom sa dr i razmisli...odluka je svakako tvoja. Sta god odlucis, mi krecemo sa navijanjem
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

BB, cekamo veceras tvoj izvestaj sa nestrpljenjem. Mi smo u Pragu bili u stanu preko airbnb-a. Prezadovoljni! Krece sezona i guzva, mada ja imam utisak da je tamo uvek guzva i frka. Ali po zasluzi. Predivan je grad!

Dora, da nam beta sutra skaace do nebaaa!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/3/2016, 12:05

hvala anci ljubav Znas kako je s ovim dr, dok ne izgubis 2-3 trudnoce sve im je prirodna selekcija i normalno. Evo ja dzaba dala novac na 2 iui, dr mi nije dao da radim iri i trombofiliju jer je pretpostavljao da je sve ok. Tad se presaltala kod njegove supruge i ona odmah to trazila i tu je i kocilo. Imam novac samo za jedan fet i bas sam u nedoumici a zelja za bebicom mi je znate i same kolika. Evo cijelo vrijeme kalkulisem u glavi. Idemo danas oko 16h dr i tad cemo presudit.
A da htjela sam vas pitati za estrofem, kakav je on, imal bas ucinak na endometriji? Citajuci ove vase postove vidim da vi provjeravate i progesteron poslije O...meni to nisu trazili, samo sam isla na f-metrije a poslije punkcije mi prepisan utrogestan 3x2.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/3/2016, 12:21

Zumbulcicu, i kod nas su dr isti takvi. Vecinu stvari mi proveravamo samoinicijativno, jer smo cule od prijateljice ili (mnogo cesce), ovde na forumu.
Da nije bilo saveta sa Kutka, ne bi bilo ni mog Djoleta, ali to je neka duza prica, a posto se moj andjeo vec meskolji i brzo ce se probuditi, nemam vremena sada da ti je ispricam. Ukratko, da i meni su zene ovde rekla da proverim Pg (na zalost, ja sam vec uveliko krvarila), i posto je bio uzasno nizak, uvela sam ga samoinicijativno u obliku pg depo injekcija. Inace, cesto ga preprisuju na 3 odnosno 5 dan od transfera. Meni su u Pragu takodje dali i prednison posle transfera, ovde nisu. Estrofem sam nastavila do mislim 12 nedelje. Zbog iste trmbofilije koju imas, sve vreme sam bila na fraxiju u pocektu, pa do kraja trudnoce na clexanu.
Utrogestan 3 x 200 se podrazumeva
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 17/3/2016, 12:32

...srculence moje,cekamo da se ta koverta otvori a u njoj lepe vesti!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

...baby bear,navijam za dobar uz i jos bolji pocetaaaak!!! d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/3/2016, 12:34

anci hajde ti svom Doletu a bit ce vremena da pisemo. Meni su injekcije prog ukljucene tek kad se pojavila krv a to je bilo 2 dana prije nego ce nastupiti spontani. Rekla sam dr da cu uzet injekcije na svoju ruku ako se pojavi smede, necu cekati krv. Definitivno cu prog da provjerim i prije transfera na dan kao i tsh.
Bas mi je zao sto nisam prije naletila na ovaj kutak, bas ima dobrih stvari za informisat se. Ja sam inace na ringeraji

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/3/2016, 13:29

Zumbulčiću i ja sam za dvije blaste, ako smijem da kazem misljenje. Ti si jako mlada tako da mislim da nema zime za tebe. Starija sam od tebe 7 god.meni su vratili 3 blaste i sad cekamo bliznakinje. Želim ti isti scenario. Ljubac osmeh srce

Srculence, sve sam ti rekla davno i drzimo fige. Kad muz otvori koverat javljaj, nestrpljive smo. Ljubac i za tebe poljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/3/2016, 13:56

Hvala blanka osmeh srce javio se tek oko 7h.zavrsice posao i do tada stvarno cu da osedim,hahahaa...drage moje kako god bude ko zna zasto je tako a ja vas sve ljubim jel ste mi bile velika podrska u ovakoj teskoj i lepoj borbi srca1 zagrljaj
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 17/3/2016, 14:05

Srce ti ustvari već imaš rezultate u rukama i čekaš do 7? ???
Joj svaka ti čast. Ja bih izludela. Ja sam kao uvek cool do bete a kad je izvadim hoću da znam sadomasad. Uvek nešto izmišljam zašto mi treba nalaz hitno i pretim da ću ići u drugu lab da bi mi uradili za sat vremena Embarassed Embarassed Embarassed

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu