MIMI85-čarobna magija Praga (FET)

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MIMI85-čarobna magija Praga (FET)

Počalji od zsuki75 taj 4/3/2016, 16:29

E pa u tri p...lepe!
Baš sam se nadala. ...Joj. grlim jako da što pre prođe i da skupiš snagu za dalje. ..kakva god odluka bila.

zsuki75

Broj poruka : 792
Datum upisa : 05.05.2015

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 4/3/2016, 16:31

Sve znam i razumem ali ipak mi je tesko, jos jedan neuspeh... Nesto ocigledno ne stima jos uvek u mom organizmu... 
Sad prvo treba otkriti sta i zbog cega. 
Progesteron je bio danas 10,74ng/ml po onoj tabeli to pripada lutealnoj fazi. Ne znam da li je to bilo dosta ili ne. Jos 12 embriona ceka u Pragu, valjda ce neki biti onaj pravi.. Samo ne znam kad cu imati snage da idem ponovo. 
Happy zakljucaj dnevnik. 

Hvala vam drage moje na svoj podrsci koju ste mi pruzile
mimi85

Broj poruka : 2933
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dora1 taj 4/3/2016, 16:32

Mimi, draga, meni suza krenula jer znam koliko ovo boli!! Izdrži, zagrli svog dragog, odboluj i polako ali sigurno ustani i kreni dalje, čim skupiš snage! Stvarno se saosećam sa tobom. Grlim!
Dora1

Broj poruka : 546
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ganedina taj 4/3/2016, 16:36

mimi to je fantastican broj embriona koji vas ceka u Pragu, to je fakticki jos za 6 pokusaja
Ma bices ti mama jednog dana, u to nemoj ni da sumnjas I to mama prelepih blizanaca
Ne moras sada da zuris za sledeci pokusaj , odmori I odboluj koliko god to bude potrebno
I uradi jos neke dodatne analize koje nisi do sada, ipak postoji neki factor koji ometa implantaciju .
ganedina

Broj poruka : 982
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BabyBear taj 4/3/2016, 16:37

Ja sam nekako, ali stvarno imala osecaj da ce beta biti pozitivna...

Mimi pusti ti sad nas, isplaci se, isprazni se, regenerisi, odmori od svega i bice bolje...kadgod ali bice.

Grlim te jako jako

19.08.2014.-PFC - FET+klasicni heching+EG, 2 3-dnevna embrio, beta<1
11.09.2014.-Genesis/Kopitovic: Cikloproginova, DHEA, Co Q10, vit D
03.12.2014.-Genesis/Kopitovic-1 folikul, nije stigao do aspiracije
2015.-Betanija&Ferona/Kopitovic-2 aspiracije/0 jc+nekoliko puta nezreli folikuli
13.04.2016.-PFC - FET+LAZT+EG, 2 morule, beta<1
25.05.2017.-PFC nova donacija - ET+LAZT+EGlue+Intralipidna infuzija+Akupunktura+Aviva vezbe, 1 3-dnevni embrio
09.06.2017.-nase jedince ostalo BETA 1049
Ne postoji nemoguce! Hvala Ti Boze!
Lilypie Pregnancy tickers
BabyBear

Broj poruka : 3116
Godina : 48
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zmajuška taj 4/3/2016, 16:37

Razum i srce ponekada ne mogu jedno drugo da razumeju, pogotovo u situacijama kao što je ova tvoja. Znam da ti je teško i da sada nemaš snage, pruži sebi oduška koliko god želiš, ali znaj da nije gotovo. Možda ti ovo i nije neka uteha, ali veruj da ti zavidim na tih 12 embriona koji te čekaju, pa to je čitavo bogatstvo i sigurna sam da je jedan od njih vaša beba koja vas strpljivo čeka.
Zmajuška

Broj poruka : 1134
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 4/3/2016, 16:43

Iskreno drzite me celom da ne vristim... Igrom slucaja imam neke majstore u kuci trenutno, mm je sa njima i svaka mu cast kako se junacki drzi, a ja se sakrila u spavacoj jer ne mogu suze da obuzdam. 
Znam da imam jos dosta pokusaja pred sobom, samo sebe prvo u glavi da sredim. Ne znam vise ni sta od analiza da radim uradjeno je brdo do sad. Pojma nemam. Nek moji dr gledaju sta ce sa mnom...
Grlim vas sve, svima nam pokvarih dan...
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ganedina taj 4/3/2016, 16:52

Mimi ovaj kutak I postoji zato da budemo jedna uz drugu, da se podrzavamo, bodrimo,radujemo, zajedno tugujemo I pomazemo jedna drugoj .
Kad budes spremna zajedno cemo proci kroz tvoje analize, rezultate da vidimo sta bi jos to trebalo da se uradi od analiza sto vec nisi .
Ne brini, tu smo sve da ti pomognemo oko toga, sve sto bude trebalo
Mi ti ovde na kutku vise znamo nego ovi nasi doktoriu .Nasa muka iborba nas je tome naucila, mi smo ti ovde Konzilijum Kutka .
Ja da sam samo slusala doktore nikad ne bih uspela da zatrudnim I da rodim .
ganedina

Broj poruka : 982
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 4/3/2016, 16:53

E bre,majku mu Mad
Mimi mnogo,mnogo mi je zao,nisam ocekivala ovo.
Sto se progesterona tice mislim da je dosta nizak,pa otud i ono brljanje.
Ko zna sta je ovaj put falilo,ali i sama znas da je veeelika sreca sto imas jos 12 smrzlica,pa vala ima da uspe s nekim i to ne jednom nego dva,tri puta!
Uzmi vremena koliko god ti treba pa opet jovo nanovo.Odustajanja nema!
zagrljaj
PalcicaBg

Broj poruka : 3786
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 4/3/2016, 17:05

Mimi zao mi je jako. Mlada si, i imas jos 12 embriona!! 12!!!!!! Jedan ce biti pravi. Ma sta jedan, bar 2! zagrljaj
lenjivica

Broj poruka : 616
Godina : 41
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 4/3/2016, 17:16

Mima bas mi je zao No Sve su ti zene rekle, nista ja tu ne bih dodoala, odboluj pa u nove pobede
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanja 73 taj 4/3/2016, 17:28

Mimice grlim te jako,imamo cilj i zato se borimo,poslušaj savete,ceo kutak je uz tebe, ljubim te puno
sanja 73

Broj poruka : 722
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od srculence 84 taj 4/3/2016, 18:19

Mimi draga,nemoj da si tuzna imas jos 12bebica koji te cekaju i neka ti to bude snaga za dalje. Nemoj da si tuzna bicemo mi mame kad tad.
srculence 84

Broj poruka : 1126
Godina : 33
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 4/3/2016, 18:24

Mimi, grlim te jako, bem mu misa. Ja  sam bila ubedjena da je to to. Progesteron ti je nizak, sledeci put obavezno da ga uradis 3. dana posle et, jer ti vracaju blaste.

Ja bih ti rekla da places, vristis, da izbacis svu tugu iz sebe, da nista ne ostane. Ulozimo sve u ovu pricu, svu snagu,zdravlje, pare, svu volju i zelju, i zato nas te negativne bete slome. Mora da boli. Ali procice.yes  I onda, kad izbacis tu tugu iz sebe, nastavljas dalje, jos jaca, jos hrabrija, jos spremnija da budes mama! Ti znas za sta se boris, za vas, za novi zivot, za najvecu radost i srecu, i zato neces posustati! Ovo sad malo se nece racunati, to cemo zvati predah. I moras ga sebi dati! Zagrli svog mimiboya, imate jedno drugo, i zajedno cete uspeti, ljubav ce vas gurati napred, do konacne pobede! Sigurna sam da bar jedne rucice cekaju da budu samo vase! Samo je bitno da das sebi predaha, i onda u novu bitku, koja ce biti dobijeni rat!

Do tada, odmaraj, isprazni mozak, ocisti dusu koliko mozes od tuge, uradi analize ako neke nisi, mi smo tu da ti pomognemo oko svega!

Grlim te i ljubim jako.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21230
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 4/3/2016, 18:39

Mimi,draga grlim te jako.
Ovaj put je neuspeh i to jeste tako,znam taj osecaj,nazalost,prosla sam i ja tu prazninu, jecala,pitala se zaso i skupljala snage za dalje. Ko sto Biksi rece, vristi,nek to izadje iz tebe, bices jaca. I veruj posle svake kise dodje sunce. Brzo ce proci sve i ponovo ces ti u nove pobede. USPECES,USPECETE, TI I TVOJ MUZ. Kao sto su mnoge od nas uspele. Tvom muzu je mozda jos teze,ali se drzi zbog tebe, drzi se i ti. Nek ti vodilja i moc budu tvoji smrzlici, tvoje bebe, od kojih ce te bar jedan od njih nazvati MAJKOM. LJUBIM TE PUNO
MalaSaJuga

Broj poruka : 1437
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 4/3/2016, 18:47

Hvala biksi tacno znas sta mi treba. 

Mm je sjajan, drzi se junacki, tesko mu je ali zna da mora da bude jak zbog mene. A ja se raspadam... Pa se malo sastavim i onda ga pogledam i raspadnem se ponovo... Jer on koji je inace baby face (izgleda bar 10 god mladje no sto jeste) danas mi ostario za tih 10 godina od tuge zbog mene. 
A znala sam ja da ne moze sa mnom nikad nista biti jednostavno.. Put bez zbunja sa trnjem ne moze da postoji. Oporavicu se, znam da hocu al danas moram da izbacim sve iz sebe. 
Svesna sam da bi mnoge zenice sve dale da ih ceka onoliko zamrznuto blago i da nemam prava da toliko placem i jadikujem, samo sam bitku izgubila... 
Prosli put sam bila spremna za neuspeh a sada bas i nisam. Zato me je i slomilo ovako jako.
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 4/3/2016, 18:54

Tako je moja Mimi, tako je i meni bilo i prvi i drugi put. Drugi put jos i gore jer sam imala dobru betu,pa krah na uz. Jos veca podgrejana nada, i mene je bilo slomilo. Ljudi smo, volimo, nadamo se, zelimo, otuda i bol! Ja drzim fige da i kod tebe, kao kod mene bude treca sreca! I da dobijete bar jedno dete kao sto je moje, da smo ga izmisljali ne bismo ga mogli takvim smisliti, tako cete i vi, sigurna sam! Samo se drzite zajedno, jer vam je to snaga za dalje! Pa i da placete zajedno, sigurno isto osecate, a hrabrite se jedno zbog drugog! Grlim!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiki5 taj 4/3/2016, 18:55

Mimi draga,veomi mi je zao sto nije sada uspelo.Drzi se...Ali ce zato uspeti sledeci put,imate 12 beba,to je veliki brojjj.Kao sto su ti rekle zenice,jedna od njih ce biti vasa.Odradi sve dodatne analize i obavezno pg kontrolisi u toku cekanja bete.Ljubim te punoo

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 4/3/2016, 19:03

12 veličanstvenih bebirona te čeka, i to je dovoljno da znaš da sledeći put mora da uspije. Ja ti želim da to bude treća sreća kao meni. Ljubim te i grlim lepojko zagrljaj
Blanka

Broj poruka : 3498
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 4/3/2016, 19:41

Draga moja mimi, naravno da boli i boleće još neko vreme, nije se radilo o klikerima...Zato je potrebno da se isplačeš, izridaš i izvrištiš. Ništa gore nego da sve potiskuješ. Odboluj pa kad budete spremni opet u bitku, ovog puta pobedničku. Stiskam te najjače na svetu v

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 4/3/2016, 19:55

Volim vas sve puno, bas kazem mm da ste mi u nekim trenucima blize od svih ljudi koje poznajem citav zivot. Gadna je nasa borba, ko u ovom nije bio ne moze ni da nasluti kroz sta prolazimo. Isli smo da malo setamo, sipi neka gadna kisica, al prijalo je malo da ohladim usijanu glavu. Znam da moram napred, da me moja sreca ceka. Ako nista drugo makar iz cele ove price mm i ja izlazimo povezaniji, upuceniji jedno na drugo, bliskiji svakim danom. Puno pricamo, iako smo 8godina skupa ne cutimo a to je dobro. Kad ljudi u braku izgube komunikaciju tu nastaju komplikacije. On vec neko vreme ide kod psihologa, resava neke svoje probleme porodicne vezano za roditelje na taj nacin a vi ste moja terapija. Ali na kraju dana kad smo skupa mi otvoreno pricamo o svemu.
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lina73 taj 4/3/2016, 20:36

Mimi,draga mnogo mi je zao.Drzi se....Ljubim te... Crying or Very sad
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 44
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 4/3/2016, 21:23

Mimi grlimo te jako , odbulujte pa po vase eskimce
Jel mozes da navedes sta si sve radila od rezultata pa da dopunimo
Koliki  jti je tsh jel si sad proverila
NK jel si radila ? Sve sve pa po decu 
Ljubim
noja

Broj poruka : 6198
Godina : 39
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 4/3/2016, 22:13

Mimi,  to j jedan kvalitetan odnos,  izgradjen na ljubavi! Uspecete!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 4/3/2016, 22:37

Mimi, mnogo mi je zao Sad  odboluj koliko treba pa opet u Prag. Imas puno eskimcica koji te cekaju.
Lepo je sto imate takav odnos tm i ti. Samo tako nastavite. Teska je ovo borba ali ne treba odustati. Ceka vas vasa beba :)
Niny

Broj poruka : 3299
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh