KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/3/2016, 10:30

Zdravo, eto mene sa jos jednim pitanjem:
da li je neko primao Progesteron depo na dva dana? Ja ga primam na tri, ali mi toliko pada progesteron da me to zaista brine. Jutros je bio 28 (5. bi nedelja trebalo da sam). Istina, vadim ga pre nego sto treba terapiju da uzmem, mislim da je to jedino ispravno.
Ja kao da ne reagujem na ovaj Utrogestan. Moze li biti da ga u apoteci nisu nesto cuvali kako treba, pa da ne reaguje kako treba?
Ufff

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/3/2016, 10:39

tatjanica ::.... saga o jastuku se nastavlja,zvala sam i ovu drugu kompaniju sto vozi iz subotice za cg,cuveni bozur,,,,kazu ne mogu da prime jer su im pre neku noc ceo tovar decijih igracaka rasparali na carini,sumljaju na drogu.....eto,sleperi ko zna cega im prolaze,a plisane mede i beluga jastuci su glavni problem nase zemlje maleneee!!!!  v

Tatjanice no te preocupes! Ima ih ovdje kod nas rekli su mi. Čim me malo pusti prehlada idem da ga kupim. Nemoj se vise muciti. Moj dragi radi na granici i on mi je rekao da ne dozvoljavaju takve stvari da predju granicu, i neki cajkani i carina znaju bas da naprave problem. Ljubim te za trud i bez brige. Ljubi mi Sofkicu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 31/3/2016, 10:47

Mimi ja sam kotistila pg depo na 2 dana.U 5-toj nedelji sam prokrvarila,ostala sam u bolnici i tu su mi ga ubacili na 2 dana.Tako sam primala do mislim 13-te nedelje,posle sam pocela na 3 dana i tako do 15-te kada su mi ga iskljucili.
I pritom sam koristila utrogestan,standardno 600mg dnevno.
Tako da ako ti pada pg slobodno bockaj na dva dana.
Blankic jedva cekamo izvesaj o skocicama sa uzv .
Drage poljubac za sve vas ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/3/2016, 11:05

kiki5 ::Mimi ja sam kotistila pg depo na 2 dana.U 5-toj nedelji sam prokrvarila,ostala sam u bolnici i tu su mi ga ubacili na 2 dana.Tako sam primala do mislim 13-te nedelje,posle sam pocela na 3 dana i tako do 15-te kada su mi ga iskljucili.
I pritom sam koristila utrogestan,standardno 600mg dnevno.
Tako da ako ti pada pg slobodno bockaj na dva dana.
Blankic jedva cekamo izvesaj o skocicama sa uzv .
Drage poljubac za sve vas ljubav

Hvala Kiki puno! Onda cu tako. Ja ne krvarim, bas nista, al ja s tim Utrogestanom bas se lose slazem. Kad izvadim posle depoa krv, nalazi su super, izvan granice (sto me ne brine). Cim prestane da deluje, ja se vracam na min luteralne faze.
Doktorka mi je rekla da se ne brinem, da je min na tri dana, a da zapravo niko ne vadi i ne proverava progesteron da bi znao ovako kao ja sto se desava. I da se opustim Sad


Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 31/3/2016, 12:52

Zdravo devojke, trudnice i mamice.poljubac
Htela sam da pitam dali je neka od vas radila amniocintezu i kakvo je iskustvo imala. Meni prdlozili da radimo sad u 20 nedelji, zato sto u familii imamo dva slucaja daunonvog sindroma. Radili smo skrininge i krvne pretrage koje su bili ok, ali kazu da je ovo ipak najsigurnije
Sta vi mislite sta je pametno raditi???
Ljubimmm sve a posebno vasa medena deca ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 31/3/2016, 13:14

....caci,znam samo da postoji neinvazivna metoda,test iz krvi,,,prena,nifty,,,,kako ga ko zove....ima devojaka koje su radile,pa ce ti se javiti....skup je,od 650 pa navise,zavisi od laboratorije....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 31/3/2016, 13:31

tatjanica ::....caci,znam samo da postoji neinvazivna metoda,test iz krvi,,,prena,nifty,,,,kako ga ko zove....ima devojaka koje su radile,pa ce ti se javiti....skup je,od 650 pa navise,zavisi od laboratorije....

Znam za taj test ali sad je kasno za njega. taj se radi od 11-14 nedelje.
Mi smo radili kombinirani test krvi zajedno sa UZ skriningom koji je bio sve u redu.Ali zbog slucajeva u familii predlazu nam amnio
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 31/3/2016, 13:44

Drage moje evo konacno da se javim i zahvalim svima na divnim cestitkama i podrsci koju sam imala u Vama dok je trajala moja trudnoca.
Primili su me u Visegradsku 28. februara posto sam u toku dana pocela da osecam ucestale kontrakcije i odlucili su da me zadrze iako je ctg bio uglavnom u redu a ja sam bila otvorena samo 1 cm. Primljena sam na deljenje humane reprodukcije kako je i planirano i za njih imam samo lepe reci.Odeljenje je cisto, lekari veoma korektni, sestre takodje. Carski rez mi je uradjen 02.marta i u 12.05 smo dobili Isidoeu. Posle cr su me prebacili na odeljenje rezova. Sestre su sve bile vrlo fine a rana uzasno boli, barem je mene bolela dok nisu poceli da deluju lekovi. Kasno popodne su me prebacili u apartman i to prebacivanje sa kreveta u kolica je za mene bilo uzasno bolno. Uspela sam iz treceg puta sa dva kolabiranja. Od sutra su pocele sve devpjke da ustaju a ja sam tek uspela drugi dan i to uz pomoc supruga i sestre da se malo pridignem. Rana me je jako bolela i stalno sam kolabirala pri ustajanju iako stvarno nisam neki pekmez. Pustili su nas 05.marta na moj sok, jedva sam izasla iz bolnice a o tome drugi put. Generalno sam zadovoljna svima, osoblje je bilo korektno, moja dr Dukanac vrlo fina a o daljem oporavku uskoro pisem...
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/3/2016, 13:45

Zdravo Caci, a zasto ne pitas jos nekog dr? Oni cesto preporucuju nekad nesto "za svaki slucaj", posebno ako nisu dovoljno strucni da preuzmu odgovornost za neku situaciju. I zasto tek u 20-oj nedelji se pojavljuje situacija "za svaki slucaj"? Gde su bili do sad?
Vidim imas vec dete, onda sigurno znas da amnio test nije bas bezopasan?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/3/2016, 14:19

Diki,sada je to sve iza tebe,imas svoju mrvicu Isidoru i uzivajte u njenom odrastanju. Ljubim vas osmeh srce

Caci, taj ko ti je to rekao za Prena test te slagao. Ja sam ga radila i bas sam se o njemu dosta raspitivala. Gornja granica za Prena test ti je 32 nedelja. To mozes da provjeris licno sa kompanijom Bio Save, ja sam ih zvala zbog komsinice koja je u trecem trimestru radila test ne znam koja je tacno bila nedelja. Znam tada da su rekli da je girnja granica 32 nedelja a donja granica 12 nedelja. Obicno savjetuje posle 12- te da se radi.

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/3/2016, 14:33

Drage moje evo i mog izvjestaja. Bebice su da kucnem odlično. Napredujemo lijepo. Teske smo :
Lijeva skočica 1250 gr ( to je nemirnija prdica)
Desna skočica 1212 gr ( to je nocna ptica prdica)
One su super po onim raznim parametrima, mada ja i ne pitam sad detaljno sve,mene samo zanima je li sve ok, kad kaze doca da jeste onda mi je srce na mjestu. Grlić bez tunelizacije, 4 cm. Drži čika serklaž dobro. Nalazi su super kao i inaj oggt. Nisam se zdebljala ni kilo od zadnje kontrole, ona kaze da slucaj kao moj ne pamti,da nosim dvojke a da se nisam zdebljala ni mrvu. Kaze da je sve to zbog moje ishrane, zdrave ishrane, da sve ide dje treba , kod beba. Za bolove koje imam, rece normalni su, bebe rastu,rasteze se materica. Na kraju se ponadah da ce reci da je kontrola makar za 3. nedelje ali ne ona rece za 4.( kaze dako se do tada završi štrajk) Ja u čudu kakav sad štrajk,kad reče da svi naši doktori stupaju u štrajk 5 aprila zbog plata i situacije u zdravstvu itd.
Elem, rekla mi je da nikako ne mazim stomak, da to izaziva kontrakcije,naročito kod blizanackih trudnoca,ja ostah u čudu,to ne znadoh. Takodje da sto vise lezim i odmaram jer sam ja sada inkubator za skočice,da se što manje krećem. Nalazi su mi ok, hemoglobin je 104 ali rece da nije strasno zbog dvije bebe je takav. I eto, to je to. Raspisah se ko srećna, pa da, i jesam srećna. Ljubimo vas moje skočice debeloguzice i ja srca1 srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 31/3/2016, 15:28

...blankice,pa to jedan divan izvestaj!!!!....tako volim da citam divne vestiiiii...ljubi mi te dve skocice,lepo rastu,bice to krofnice kao moja sofka! sunny lol! srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 31/3/2016, 15:28

Blankic predivan ti je izvestaj,najsladje od svega mi je kako ih zoves zagrljaj . Samo miruj i odmaraj sada,to je najbitnije.
A za mazenje stomaka je rekla i meni moja doktorka da to izaziva kontrakcije materice.
Diki,uzivaj sada sa svojom devojcicom,sve ostalo je iza tebe.. ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 31/3/2016, 15:31

Blanka divan izvestaj, bas mi je drago da sve ide kako treba! A bude mi i lakse kad cujem da nisam jedina koja se ne goji, jer sam ja na pocetku smrsala 3kg zbog puno povracanja i mucnina i evo sutra ulazim u peti mesec i jos ni te tri kile nisam uspela da vratim. Mada ipak ti imas dve bebe pa je drugacije... Cula sam to za mazenje stomaka i kontrakcije, mislim da je ok da drzis ruke na stomaku ali da ga ne mazis. I meni je dugo cekanje 4 nedelje do kontrole, izdrzim 3 i onda pocnem da umisljam svasta i da me hvata neka panika.
Ja inace sutra idem na kontrolu, ne mozemo da docekamo da vidimo bebu, drzite nam fige da bude sve ok :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 31/3/2016, 15:40

Jao i ja isto ne mogu da docekam 4 nedelje za kontrolu.U pocetku smo isli na 2,pa na 3 nedelje i kada nam dr.kaze dodjite za 4.nedelje mi uvek skratimo jednu,heheee.E sad smo se dogovorili da sacekamo 4 nedelje,medjutim kako prodje treca nedelja ja kriziram,sto kaze Lija umisljam sve i svasta.Pa cim se jedan dan bebi manje mrda,ja se odmah unervozim lol!

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/3/2016, 16:14

Tatjanice, nadam se da ce biti dućkaste kao Sofka. osmeh srce Kiki,Lijo, hvala vam puno. Jedva čekam vase izvjestaje. I mene uvijek uhvati panika negdje oko treće nedjelje, uvijek nadjem neke nove simptome i paničim. Lijo ja bih po nekim parametrima blizan.trudnoće trebalo da sam se vec ugojila do 10,5 kilograma a ja od početka trudnoče do sada samo 3. kg. I to je sve individualno,sve zavisi od ishrane,bitno je da bebe napreduju i da se trudnica zdravo hrani. Dok je tako sve je u redu bez brige.
Ljubac za sve ljubav

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 31/3/2016, 16:27

Grlim vas devojke i decicu! :*
Mimi normalno je da puno brines, ja kad se setim trudnoce bila sam konstantno u strahu. Samo vera da ce biti sve u redu mi je pomagala da se saberem, i svaki put kad zapadnem u krizu da li ce beba biti zdrava govorila sam sebi na glas da se cujem, bice beba zdrava, pretrpecu sve sto treba ali beba ce biti zdrava... nestasna zdrava beba... i ispunilo se, a vera je pomogla da prodje sto lakse neizvesno cekanje.
Prog depo sam dobihala prvo na dva, pa na tri dana, uz prog depo i utrogestan 3x200 dnevno osim kad sam bila u bolnici 3x100 dok mi je bila prikljucena tokoliza (po nedelju dana na tri nedelje) i do 36te ned kad sam smanjila na 3x100, pa 1x100 uvece i u 37 prestala, sa punih 37 cr.
Blanka tvoj izvestaj je divan saljem vam poljubac!
Vasa je mali smeker :*
Diki nadam se da si dobro! I mene su brzo pustili iz Visegradske jer je na odeljenju cr guzva, a kod kuce oporavak. Nadam se da si se dobro oporavila do sad :*
Tatjanica i Sofija su prelepe, pratim ih na fb :*

Moj momak je veliki nemirko, bas onakav kakvog sam i zelela, sad imam mirka i nemirka, starijeg dobricu i bebu za koju sam zelela da mi se i na glavu penje samo da se zdrav rodi. Sve zelje su mi se ostvarile sa akcentom na penjanje na glavu Very Happy puzi, bezi sa kreveta kao veliki unazad pa na noge a na guzu, glumi usisivac pokusavajuci da pokupi sve mrve sa poda, jede mnogo vise nego stariji momak (beba dnevno pojede vecu kolicinu hrane od starijeg bratanecejeda), sisa na zahtev kao novorodjence i ne znam kako cemo smanjiti a ne i prekinuti dojenje do leta.
Posto mi je na cru desni jajovod odstranjen sa hidrosalpingsom, sada je sumnjiv i desni jajnik sa nekom cistom koja vec 6meseci ne puca i ne nestaje. Posle hematometre imam i Asermanov sindrom i cekamo da prestanem da dojim da bih ponovila hormonske analize i da bih se spremila za histeroskopiju i laparoskopiju. Onda dodjem kuci sa kontrole i sve lepo zaboravim kad me zatrpaju dva vragolana :) i nemam vremena da se nerviram. Jos uvek imam pola dijagnoza iz trudnoce, do leta nije zabrinjavajuce, bitno da moj momak ima brata :)
Mahmah od nas


Poslednji izmenio Vecka dana 1/4/2016, 12:10, izmenjeno ukupno 1 puta

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 31/3/2016, 16:38

Joj dobro je da nisam jedina, prosle nedelje sam uspela i da se rasplacem jer me je tako uhvatio neki strah, a kad realno sagledam situaciju nije mi nista. Muz mi je rekao da ga stresiram Very Happy naravno, odmah je hteo da idemo ranije kod dr (ne moze ni on da doceka) ali smirila sam se i izdrzali smo te duge 4 nedelje. Ja jos ne osetim bebu, sad sam 17+4, valjda ce uskoro poceti... Deluje mi da ce tad biti lakse jer cu znati da je tu, ali vidim da nervoza nikad ne prestaje Very Happy lude smo, ali sta da se radi, nije bilo lako doci do ovoga pa ako treba, dubicu i na glavi, samo da bude sve ok.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/3/2016, 16:43

Vecka dušo dobra,ljubim tebe,mirka i nemirka osmeh srce pre, pre, preslatki su likeit
Ti si žena zmaj, šta si sve pretrpjela da bi vragolana rodila, trebalo bi da ide u anale. Hrabriša si pravi. Nadam se da ćeš svoje zdravstveno stanje uskoro srediti. Još jednom, ljubim i grlim zagrljaj srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 31/3/2016, 16:48

Blankice :* grlim!
Sve kutanjke su veoma hrabre zene i meni ste bile primer i uzor da ne treba klonuti. :)
Posle 8 meseci mogu da kazem da vise nisam u postporodjajnoj depresiji. A nemam vise ni kad Razz

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 17:56

Blankic, izvestaj ti je bas takav kakva si i ti, divan i disciplinovan osmeh srce

Nego me samo brine sto ne mogu da dokucim za onu picu od pre neki dan... koliki je njen udeo u ta silna 3 kg koja si dodala... zbunjen zbunjen zbunjen


Poslednji put izmenio BabyBear dana 31/3/2016, 18:10, izmenio ukupno 2 puta
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 31/3/2016, 18:02

Blankic fivan izvestaj! Nisam cula to do sada da ne treba maziti stomak!!!! Al svasta cu nauciti...
Divnooo napreduju skocice loptice slatke. 

Tatjanice poznato je da su trudnice glavne svercerke, svercuju bebe u stomacima hihihi.... Al jastuci i decije igracke su glavne pretnje nasoj drzavi! 
Vecka divna su ti deca! 

Ljubim sve mame, trudnice i decicu!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 31/3/2016, 18:03

Bb carice valjam se od smeha, pascu sa ljuljaske!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 31/3/2016, 18:08

Drage zene da vas pozdravimo samo...Mi smo bas bolesni par dana vec zato me i nije bilo....
Aleksa mi ima upalu nosa...nisam ni znala da to postoji...
Blankic samo kad je sve super sa skocicama draganim...
Vecka,frizura je prava! :) Divne su bate!!!
Devojke,ljubimo vas sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 18:09

O Boze! Na cemu sam ja bila kad sam pisala komentar??? Pazi molim te padeze i slovne greske:
"...za onu picE od pre neki dan... koliki je njen udeo OD tE silnE 3 kg kojEe si dodala"
Nemam reci! Odoh odmah da korigujem.

A ti Mimi nisi uspela ni PP da vidis od pada sa ljuljaske, a? usne
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu