KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 23/1/2016, 13:06

Drage devojke, ja samo da javim da sam u 34 nedelji i da dr Dukanac planira caraski rez u 38 nedelji, tako da se polako priblizava ukoliko ne krene nesto i ranije. Mislim na sve Vas i zeljno iscekujem nove informacije o svima.Inace pala je odluka da porodjaj bude u Visegradskoj posto mi je rodjena sestra lekar u klinickom pa se nadam da ce moci cesce da me obilaI a dr Dukanac je slucajno upala posto mi je radila fetalnu ehokardiografiju i saavim mi deluje strucno i ozbiljno. Nadam se da ste sve dobro! Poljubac
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 23/1/2016, 13:09

Da li neko ima neka iskustva sa dr Dukanac? Inace pao je dogovor da ce se nasa devojcica zvati Isidora, stvari su spremne, torba spakovana a ja jedva cekam da konacno postanem mama, kada me na pregledu pitaju koja je VTO u pitanju i kazem da se sesta, ne mogu da verujem da je toliko vrwmena proslo , ali se konacno i isplatilo.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/1/2016, 20:35

AriesGirl ::Ancice, super za vratic.

Eho, bravo za dobre rezultate.

Tatjanice, srecno na poslu.

Blanka, kad pre peti mesec?! Meni je to proletelo. Ja sam koristila Macmiror vaginalete u trudnoci, jer sam imala eserihiju u vaginalnom brisu.

Aries proletjelo je I menu, ali bas. Nekad kad pogledam ticker ne vjerujem.
Reci mi da li si macmiror koristila svih 12 dana( koliko ima I tableta) ili manje dana I u kom mjesecu trudnoce ili nedjelji ako se sjecas?

Ljubi bebca jako osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/1/2016, 21:06

Diki81, srecno, javi nam kad se porodis!

Blanka, upravo videh tvoj tiker! Srecno u petom, meni tvoja trudnoca leti! Mada imam dosta obaveza, pa mi i sopstveni zivot leti! lol!

Annci, srecno draga, jedva cekam izvestaj sa upoznavanja!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/1/2016, 21:21

Blanka ::
AriesGirl ::Ancice, super za vratic.

Eho, bravo za dobre rezultate.

Tatjanice, srecno na poslu.

Blanka, kad pre peti mesec?! Meni je to proletelo. Ja sam koristila Macmiror vaginalete u trudnoci, jer sam imala eserihiju u vaginalnom brisu.

Aries proletjelo je I menu, ali bas. Nekad kad pogledam ticker ne vjerujem.
Reci mi da li si macmiror koristila svih 12 dana( koliko ima I tableta) ili manje dana I u kom mjesecu trudnoce ili nedjelji ako se sjecas?

Ljubi bebca jako osmeh srce

Potrosila sam svih 12 vaginaleta, a koristila sam ih recimo u 30. nedelji otprilike. Ne secam se bas tacno, ali tu negde je bilo. Ljubac za tebe i tvoje mrvice princezice.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/1/2016, 21:22

Diki, srecno!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 23/1/2016, 21:29

Hvala Vam! Ja mislim na sve i nadam se uskoro lepim vestima :)
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/1/2016, 21:40

Blankic, a da nije kandida? Od nje bas hoce svrab?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/1/2016, 22:47

BiKsi :) ::Blankic, a da nije kandida? Od nje bas hoce svrab?

Biksi vadila sam briseve I svi su uredni. A mene svrbi izludjeh. Dr mi rekla ne treba nista da diramo, a ja je premolila da mi nesto jer ja ovo ne mogu izdrzati. Kamilica ne pomaze. Stavljacu ovaj macmiror sto mi je dala pa dako pomogne. Nego sam se malo ufrcila da li smijem macmiror,( a dr nije luda da bi mi dala nesto sto skodi),ali luda glava mnogo misli jer u upustvu pise trudnice NE.
Inace lete dani moja Biksi, ni ja ne vjerujem 5-ti mjesec, samo da nastavi ovako kao do sada, a dako se ovog cuda" dolje " oslobodim, nista ne prijatnije od toga, pih. Ljubac za tebe I Arsica osmeh srce

Aries hvala na info draga. Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jadranka 23/1/2016, 23:13

Blanka, uvece pred spavanje se istusiraj, potom pomesaj kesicu sode bikarbone sa 1/2 l mlake vode i lepo se isperi (cucni). Nemoj da se ispiras, samo se ovlas obrisi.

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jadranka 23/1/2016, 23:21

Malo sam konfuzna s ovim isperi se ne isperi se, nemoj posle sode bikarbone obicnom vodom da se isperes. Imas i propovag mast u apoteci. Ja ne bih nista invazivnije od toga radila, posebno sto su ti brisevi u redu.

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 24/1/2016, 01:57

Blankic, ne sekiraj se, ne bi ti dr dala to ako ne smes, a i to kad pise da nije za trudnice najcesce se odnosi na prvi trimestar. Ajd pa da se resis tegobe sto pre.

Tatjanice, vec na posao? Bas leti vreme. Srecno i da se brzo naviknes!!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/1/2016, 10:36

Eho ::Blankic, ne sekiraj se, ne bi ti dr dala to ako ne smes, a i to kad pise da nije za trudnice najcesce se odnosi na prvi trimestar. Ajd pa da se resis tegobe sto pre.

Tatjanice, vec na posao? Bas leti vreme. Srecno i da se brzo naviknes!!

Eho ljubav

Tatjanice, ti bas uzivas u poslu ili ja bar tako mislim jer bih ja uzivala, zavrsila sam fax za turizam, a sad radim u potpuno drugoj oblasti, I rado bih se mijenjala sa nekim ko radi u turizmu, ali nikad se ne zna. Mozda kasnije I sve promijenim, kada dodju bebe zivot se mijenja zasto onda ne I posao promjeniti Very Happy

Ljubim vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/1/2016, 10:37

Blankic tokom cele trudnoce sam koristila vagonalete.smes makmiror.meni je koristie i ginodaktanol ali kod mene je bila kandida.mada je macmiror sirokog spektra zato.ih daju.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/1/2016, 11:14

markosanja.radosavljevic ::Blankic tokom cele trudnoce sam koristila vagonalete.smes makmiror.meni je koristie i ginodaktanol ali kod mene je bila kandida.mada je macmiror sirokog spektra zato.ih daju.

Sanjice, od nocas startujem jer sam do juče isprobavala " domaće radinosti" ali trt,ništa ne pomaže. Noćas ću da je tisnem dolje pa će biti bolje lol!
Ljubi mi Vasilija dusu slatku i milu srcasti poljupci

Jadranka, sve sam to isprobavala liše te kreme, nju nisam. Ali od nocas startujem sa vag.ne moze da skodi. Kako si ti? Koja si nedjelja? Jel znas pol bebica? Ljubac za vas poljubci

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 24/1/2016, 12:16

Blankic, nadam se da ce vaginalete pomoci. Hvala Bogu, nisam imala tih problema (da li zato sto se celu trudnocu nalivam cajem za trudnice protiv bakterija, ili je prosto takva trudnoca, nemam pojma), pa ti ne mogu nista pametno savetovati. Prolete skoro polovina....diivno...tek vas ceka lepo prolece, pa pripreme za susret...ih! Jedva cekamo te lepotice...da do kraja protekne ovako mirno i da ti taj svrab bude najveci problem.
Zenice, mozda sam luda, ali meni je ovih 9 meseci proletelo...nikada brze...mogla bi trudnoca i duze da traje, sto se mene tice lol! lol! lol!

Diki, zelim ti puuno srece na upoznavanju! Ja cu u Frontu, tako da o Visegradskoj ne znam nista, ali je super da ti je tamo sestra. Mnogo znaci da imas nekog svog...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 24/1/2016, 13:28

Annci sestra mog supruga se dva puta poradjala u Frontu i zaista je lepo prosla. Posle je bila u apartmanu i to od srca preporucuje. Nadam se da ces i ti tako roci, ona nije imala svog lekara tamo, celu trudnocu je vodila privatno.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jadranka 24/1/2016, 13:49

Blanka, 19-ta, okruglo 1 nedelja vise od tebe :) ok sam, imam bolove, nemam vise krvarenje, lezim, ali dobro sam Very Happy ne znam jos pol, ali se nadam bar jednoj devojcici :)

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/1/2016, 14:05

jadranka ::Blanka, 19-ta, okruglo 1 nedelja vise od tebe :) ok sam, imam bolove, nemam vise krvarenje, lezim, ali dobro sam Very Happy ne znam jos pol, ali se nadam bar jednoj devojcici :)

Bravo osmeh srce Ja sam bila ubijedjena da nosim dječake ali me osjećaj skroz prevario. Prena test, a kasnije UZ potvrdio je djevojčice.Samo neka su nam živi i zdravi i da mi to izguramo sve do kraja kako treba srca Mene po malo bolucka donji dio stomaka,rastemo, šta ćemo. Mazi stomačić ljubimo vas troje nas tri srca1

Annci iz tvojih usta u bozije usi. Do sada je sve islo super, samo da tako i nastavi, dace dragi bog.
Ljubac za tebe i Djoleta love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/1/2016, 23:11

Diki81 dr Dukanac je the best!A odeljenje carskog ne zelim da komentarisem.Blanki,moj dr je svim trudnicama na humanoj rekao da koriste Nistatin tokom cele trudnoce jer u trudnoci hoce da se pojavi iritacija,naravno ako je bris ok.Macmiror je koliko ja znam ako imas neku bakteriju,gljivicu,upalu
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/1/2016, 23:23

Ancice i mi smo imali taj problem sa rucicama,drzala ih je u pesnici i pomogla nam je vezba,mozda i vi radite tu vezbu.Okrenes bebu na stomacic i drzis je kao da je ucis da pliva,ispruzis joj rucice i odozgo na dole je spustas niz krevet kao da pada i beba instiktivno misli da ce pasti,otvara sakice da bi se uhvatila za krevet.Nadam se da si me razumela,nama je ta vezba pomogla sad je sve ok
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 25/1/2016, 07:20

....ljubim moje trudniceeee lepoticeeee.....

....ancci,prijo,prolete tebi ova trudnoca sto je znak da ce uskoro i druga.... queen yes roda

...blankice,kakvo je stanje posle vaginaleta? doktor

....ehoooooo,sasaviceeeeee,ljub u stomacice!!! usne usne

....jadranka,drzimo fige za curicuuu!!! bebe

....dobrodosle nove trudniceeeeeeeeeee,pune nam se straneeeee trudnickeeeee!!! d d d

...i hvala vam na podrsci na posao,moje uporiste ste,kao i do sad...ako me nema svaki dan,prastajteeee.... love
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/1/2016, 09:05

Hvala, Diki. Nadam se da cu i ja tako proci. Apartman smo svakako planirali. I ja privatno vodim trudnocu, ali kod jednog od nacelnika Fronta. Sa njim smo se i dogovarali da me porodi. Sestra koja kod njega radi u ordinaciji, radi i u Frontu, tako da se nadam da cu i tu imati malu protekciju. Nista ne trazim, samo da mi ga dovode cesce ako budem u apartmanu. Ako sam na odeljenju, sta da se radi, kako druge zene, tako i ja.

Danas ctg i UZ popodne...jedva cekam....
Trudnice i mamice
ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 25/1/2016, 11:14

Super annci mislimo danas na tebe da sve bude u redu. Ja cu isto na zakazani cr i posle nadam se u apartman, znaci mi komentar za dr Dukanac, ona me je preuzela posle prof. Ljubica i deluje ozbiljno i smireno. Ne znam samo kako zakazuju prijem za cr kada ides kod lekara privatno, ali napisacu cim saznam. Poljubac za sve.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/1/2016, 12:13

Moram da zabilježim ovaj trenutak i da ga sa vama podijelim, saborke moje divne. Prije 20 min.sam prvi put osjetila bebe, neke lagane pokrete, kao da me neko mazi, mali moji leptirići. Suze same potekoše...osjećaj neopisiv...Dragi Bože hvala ti... srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu