KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - mesec zime i trudničke plime :)

+26
Zmajuška
SladZana
JocY
bak
fight&faith
caci
jelena*mama2andjela*
Vuchica
millena
AriesGirl
MalaSaJuga
tatjanica
BabyBear
twinsi
Sofija Veks
BiKsi :)
Ema78
bebko
mimi85
Shizika
SoJa
Blanka
Ancica 87
medolino
nina :)
HappyGirl
30 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 30/1/2016, 10:33

Ljub za vas dve šmizlice ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 30/1/2016, 10:47

...hej blaaanki,kad vas tri zenske krenete kroz grad,ima niksic da ste treseeee! ....jedva cekam te dve lepojke maleeeee!!! sunny sunny sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od MalaSaJuga 30/1/2016, 10:50

Pozdrav drage zenice...
Mimi srecan rodjus....
Tatjanice bice to naslednica mamina Laughing Laughing
Biksi kad ces u nas kraj na pljesku Razz .Ljubi nam Arsu...
Mi skitamo, koristimo ovo lepo vreme...Inace dete mi slabo spava nocu,on bi da brblja Laughing
Pozdrav za vas sve queen
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 30/1/2016, 10:52

...aahhahahah...vasica je nocni govorni,srce malo...mozda bude politicar...hihihihihih.... lol! ....uzivajte u setnjiciii vas troje! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 30/1/2016, 11:06

Tatjanice ima nego šta Razz srcasti poljupci

Drage moje skoro svaku drugu, treću noć sanjam tatu...joj što bih voljela da je samo dočekao radosnu vijest da sam trudna, mnogo je patio zbog toga i sjekirao se... Nadam se u boga da on to nekako zna, i da je srećan zbog mene tamo negdje. srca

Ljubi vas Blankić cveće
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 30/1/2016, 11:15

Jao kakve ste mi lepe osmeh srce Nego šta nego je maskota agencije.Koliko vidim gleda u globus Very Happy Šta je izabrala, gde će? Very Happy
Biksić, bez koke koja skakuće ništa lol! Ljub za direktora i držim fige da brzo prođe osmeh srce
mimi, ma bolje je bez slatkiša. Idu godine gde se sve lepi, veruj mi Rolling Eyes Laughing
Blanka, kada bude vaskrsenje videće tvoj tata sve osmeh srce Nemoj da brineš zagrljaj
Cure, ljubim vas sve i uživajte u ovom vikendu. Ovde je divno vreme, idem malo u prirodu da uživam i osnažim se Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 30/1/2016, 11:18

...blanki,duboko sam uverena da on to zna i da ga zato i sanjas... zagrljaj


..hepice,gledamo gde nam sve tajko plovi,ima dete da doktorira geografiju dok se tata vrati sa broda! lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 30/1/2016, 11:26

Bravo, znaće geos za 10! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 30/1/2016, 12:18

Happy, Tatjanice zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BiKsi :) 30/1/2016, 16:39

Blankic, ako se ne varam, je li tebi tata umro u januaru, ili sam to nesto pobrkala? Sigurno dosta i misliš na njega, pa ga onda i sanjaš. Tvoj tata sigurno zna za vašu sreću, kao što mislim da i moj tata to negde tamo zna. Uvek je teško što ih nemamo više, kad se porodiš tek ćeš to osetiti, ustvari, kad god je nešto lepo, ili nešto teško, ili kad su praznici, tad najviše boli, bar mene. Ja Arsi već pričam o mom tati. Nije mu jasno gde je deda, al zna mu lik i ime. Vremenom ću mu pričati više.

Sanja, ako sve bude teklo po planu, a ja verujem da hoće, eto nas u maju na leskovački roštilj!

Bakonja, drugarice, srećan ti divan dan! Volim što te imam za prijateljicu!

Mimi85, srećan ti rodjendan, ove godine i ti i Bak da šetate trudničke stomake, važi?

Arsica je bolje, hvala svima! Ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 30/1/2016, 17:26

BiKsi :) ::Blankic, ako se ne varam, je li tebi tata umro u januaru, ili sam to nesto pobrkala? Sigurno dosta i misliš na njega, pa ga onda i sanjaš. Tvoj tata sigurno zna za vašu sreću, kao što mislim da i moj tata to negde tamo zna. Uvek je teško što ih nemamo više, kad se porodiš tek ćeš to osetiti, ustvari, kad god je nešto lepo, ili nešto teško, ili kad su praznici, tad najviše boli, bar mene. Ja Arsi već pričam o mom tati. Nije mu jasno gde je deda, al zna mu lik i ime. Vremenom ću mu pričati više.

Sanja, ako sve bude teklo po planu, a ja verujem da hoće, eto nas u maju na leskovački roštilj!

Bakonja, drugarice, srećan ti divan dan! Volim što te imam za prijateljicu!

Mimi85, srećan ti rodjendan, ove godine i ti i Bak da šetate trudničke stomake, važi?

Arsica je bolje, hvala svima! Ljubim vas!

Jeste Biksi, u januaru. Prije dvije nedelje je bila godisnjica. Hvala na svemu sto si napisala, vjerujem da je tako, i ja jedva čekam da mojim djevojčicama pričam o njemu. On je posebno volio djevojčice, a kad sam se ja rodila posle 2 brata to je bilo slavlje i veselje 3 dana, bila sam njegova mezimica, njegov " treći sin ", iz njegovih ruka sam prohodala... Sada imam te lijepe uspomene koje ću dijeliti sa svojim princezama jednog dana, i bogu hvala što imam o čemu da im pričam. Ljubi mi Arsića medunjavog. love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 30/1/2016, 23:45

Za moje drugarice koje jedu slatko Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 250upm0 
Za drugarice koje ne jedu slatkise jedan kolac no sugar added Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 2me5wgm

Bez vas ne znam kako bih, voli vas vasa Mimi!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 31/1/2016, 01:32

Mimi e pa srecan rodjus, pa da sledece godine slavis sa bebcem u rukama. Hvala na kolačima lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od sanja 73 31/1/2016, 08:34

mimi da nam budeš uvek vesela i srećna,hvala za torticu ja ću bez šećera Razz
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 31/1/2016, 09:43

Hvala vam drage moje od srca!!! 

Moji roditelji mi idu na zivce...nadrndali se sto sam im rekla da ne dolaze na rodj ako ne ozdrave(imaju neki virus, temperaturu kaslju ko magarci) prvo jer ne zelim da tata vozi takav 100km a drugo spremam se za Prag, ne smem da se razbolim!!!! Oni sto su stariji sve su gori...i kao da sve manje shvataju.... I sad oni tumace da sam JA rekla da oni ne treba da dolaze jer mi nisu bitni!!!! Ej!!!! Pa juce mi pola gostiju nije bilo jer su bolesni i nisu zeleli da bilo koga zaraze!!!! I jos mi tata napisao eto plasim se da ce me oni zaraziti a mogu virus da zaradim i u skoli od dece(?!?!?) sta prizeljkuje mi da se razbolim????? Sebicni, egocentricni i nemoguci!!!! Uh al mi kidaju zivce... Na njega sam besna od dana kad mi je na dan vadjenja bete kidao zivce, oprasta se od mene, on ce da umre 100% eto oslabio naglo, malaksao bla bla sigurno ima rak pa da se on opsrosti dok jos nije kasno(!?!?) a pusi ko Turcin i vece pre oprastanja popio nekoliko rakija na brzinu da nazdravi sto se seka vratila sa broda, pa normalno da mu nije bilo dobro!!!! Tek posle 5dana je SKONTAO da na taj dan nije trebao tako nesto da mi priredi.... Opet kaz m, postaju gori od male dece
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 31/1/2016, 10:19

Mimi i Bak, srecni rodjendani....

Mimi, stavi roditelje na ignore... to ti je jedino moguce u takvim situacijama...

A sto se torti tice, uh... Razz

Ne znam ko je pitao da li se Ema vratila kuci... jesmo je nasli, ali je jos uvek kod moje zaove. Nikako da odemo po nju, mm hronicno nema vremena,a ja da vozim 150 km sa Petrom bas i ne bih. Verovatno cemo ici u selo za Sretenje,pa cemo je dovesti. A ja jedva cekam, mnogo mi nedostaje. Jeste da pravi lom za medalju i da mi je kuca puna dlaka, ali fali mi....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 31/1/2016, 11:34

...mimiceee,svima koji te nerviraju smanji ton i gotovo...sad ti treba mir i pozitiva...ko to nije prosao me razume,zato ih i ne krivi nego samo na mute u svojoj lepoj glavici i polako...misli na rode...misli na prag...i vas dvoje,uskoro troje...ps napravila sam jutros ciz kejk,toliko mi je ovaj tvoj bio primamljiv da sam morala pa cu se letos kupati u gacama za duboku vodu! Wink

...emiceee,brzo ce to pa ce vam se vasa kuca vratiti.....a za muza ne brigaj,nisu srecnije ni one sto im muzevi po ceo dan leze po kaucevima...ovi nasi su odsutni jer im je takva profesija...ljubi tebe tvoja tatjanica,zeno,majko,zubarko!!! :*

...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 31/1/2016, 12:25

Ljubim vas sve puno sunny
Ma ja znam da sam ja sebi sad najbitnija i imam pravo da budem sebicna. Drugi ne kapiraju... Bilo mi lakse onog momenta kad sam vama napisala, bolje nego da ulazim u raspravu sa njima. Nerviranje mi ne treba. Bolovanje sam ovaj put sredila, pred put otvaram i nema me na poslu do bete sunnysunnysunny a mozda i stavim okolinu na ignore f pa nek se ljuti ko koliko hoce ne zanima me.

Ovaj kutak je carobno mesto, sve vas voli vasa Mimi!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od fight&faith 31/1/2016, 13:44

Bak i Mimi sretni rodjendancici. Da vam se ispune sve zeljice d Mimi slazem se da roditelje i sve koji te nerviraju treba staviti na ignore. Davno sam naucila da je tako najbolje. I uopste me ne zanima. Iskreno bas me briga. Njihove reci su cesto cista emotivna manipulacija i ucena. Ja vise nisam dete tako da to kod mene vise ne prolazi. Razz
Tatjanice u pravu si. Ti i Ema bar znate da su vam muzevi odsutni zbog posla. Ovi koji se po citav dan premestaju sa kreveta na fotelju, sa fotelje na trosed su stvarno posebna prica. Mad

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 31/1/2016, 14:04

Ff u pravu si sve su to manipulacije i ucene. I kad krenu sa pricom kako su sve zrtvovali zbog nas zeludac mi se okrene... Ugl ocutim a nekad i kazem da to nije moj problem vec njihova licna odluka... I one "pretnje" videces kad budes imala decu...ja ih razumem i d a brinu i da strepe ali ne razumem odluku da osim mene i sestre nista u zivotu drugo nemaju! Rekoh im da se uclane u klub penzionera, nadju hobi, idu na izlete i da me manu vec jednom na miru sa nabijanjem "krivice". Svako zivi svoj zivot za sebe!!! Sve se mislim da su se oni javljali svojim roditeljima svakih pola sata... Ako sam negde otisla i ne ponesem tel drama kao da su me vanzemaljci oteli...a sto su stariji to su gori... Kad sam imala. 15 dolazila kuci sa svirke u zoru oni spavali niko brinuo nije a sad drame svakih 5 minuta.... Ako budem takav roditelj oklepetacu sama sebe po glavi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Niny 31/1/2016, 14:13

Hej drugari, samo da vam mahnemo. Ja ne volim januar i jedva cekam da prodje pa da zivnem u februaru :)
Ljubimo vas Koki i ja sve redom
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 31/1/2016, 14:33

...niny,ljubimo vas dvoje medenjaka! :* :*

...fight & faith,mnooogo mi se svidja tvoj nik a tek potpis tvoj sto volim kad vidim! <3

...mimiiii,vole te i zato te guse,cuti i trpiii,cim dodje beba presaltace se na nju! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Zmajuška 31/1/2016, 15:59

Mimi, srećan rođendan i da ti se ispuni želja najveća!!!
Takvi su ti roditelji, uglavnom, zato pokušaj da se ne nerviraš, to ti kažem ja koja se nerviram svaki drugi dan zbog stare mi majke od 77 leta.

E sad, pre otprilike 3 meseca u našoj zgradi se pojavila mačka, velika, lepa, šarena, i komšije su počele da je hrane. Malo-pomalo počela sam da je puštam unutra tako da je moj suprug malo popustio i sada maca, koju zovem Žozefina, jer je jedna gospođa, provodi deo dana sa mnom, što mene čini srećnom i nekako sam manje usamljena kada je ona tu! Sada mi leži u krilu i prede. Jupiii!!!

Tatjanice, Sofka je buduća nastavnica geografije!!!

ljubav ljubav ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 31/1/2016, 16:16

Mimi, pade mi na pamet... sto ne pitas tatu, kad je vec resio da mre i da se oprasta, kad to tacno planira, da se ti uklopis sa svojim planovima? Kad je vec covek resio, da vise ne kuka...mozda zvuci grozno, ali mislim da bi ga to malo sredilo, barem na neko vreme. U slucaju moje kume, koja je imala slican problem,upalilo je...

A sto se tice muzeva, ne znam sta je gore... meni bi znacilo da je moj malo vise kod kuce i da mogu da racunam na njega, jer mi nemamo baka-deka servis, niti bilo kakvu pomoc u kuci...uglavnom smo Petar i ja sami, sto nije problemm kada je zdrav... a dok je bio manji i bolesniji,bilo je situacija kada nisam znala gde udaram i odakle mi snaga da prolazim kroz pakao bolnica, lekara,taksista u gluvo doba noci...hvala bogu, to je sada iza  nas ! Sada me malo brine finansijska strana, jer ja mogu da radim samo dok je Petar u vrticu, popodne ga nemam gde, a najveci broj pacijenata moze da dodje samo popodne... ali, snaci cu se. Za par meseci mi se mama vraca, konacno, pa ce biti lakse. yes

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 31/1/2016, 17:49

...zmajuskaaa,i ja sam imala.macku zozefinu,belu persijanku,pravu damicu...bas se radujem da te je tvoja ljubimica nasla,ma macke su cudooo...verujem da donose pozitivnu energiju.....prrrrrrrrrr...ljubim zmajuskuuuuu nasu dragu!!!

....ema,cim dodje baka bice lakse,ja ne znam sta bih bez moje mame!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 8 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu