KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 4/12/2015, 00:17

Cestitke, Aries! čestitamo čestitamo čestitamo
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 4/12/2015, 08:54

Aries, neka ti je sin ziv i zdrav bar jos 100 godina!!!
čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca  srca
ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 4/12/2015, 09:04

Tatjanice, ih kad bi Djole dogurao do 3100, ne bih se sekirala ja puno. Nego mi se cini da je to tako daleko i nedostizno...mozda je vreme da prestanem sa tom svojom zdravom hranom. Lepo kaze moja mama, od hrane za ptice (mekinje, pahuljice...) ili trave (sve moje salate i povrce), moze da postane ili vrapce ili zec lol! Od danas udaram po pihtijama i sampitama Very Happy Redovno pijem Mg, ali ovo je def neki nerv. Cak sam otkrila polozaj (izgleda uzasno smesno i sekundarna svrha mu je  i uvesaljavanje ukucana) kojim ga malo otpustim. Ali cim se vratim u normalu, ona opet trne. Ma navikla sam i ne zalim se. I dalje kazem, neka mi je to najveci problem...

Blankic, ja inace malo spavam, ali ovo sada je za medalju. Svi kazu "spavaj dok mozes", a ja bas treniram. Do skoro sam se budila u 6 (kao za posao), ali sada se to pomerilo na 5! Ne zaspim pre 1-2....Preko dana nema sanse da dremnem...i tako. Kada Djole stigne, ja cu biti spremna i budna 24/7 lol!

Marija, primaklo se....diiivno! cvet
Niny, Biksi, Sojce,
cveće
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 4/12/2015, 09:27

...anci,djole je taman koliko treba,nemoj da te kilazha zabrinjava...on che dogurati do 3 kile,imate vi josh vremena...a i ako bude manji ne brigaj,obe cherkice mog brata su rodjene sa 2300 a danas su prave devojke.....vazhno da je on nama zdrav i da lepo napreduje...istini za volju,ja sam u trudnochi stalno bila gladna i jela bukvalno non stop pa sam nabila 30 kg...eto sad je ostalo nekih 10 vishka..zato,drzhi se ti lepo i dalje zdrave hrane...i jedi ono shto ti se jedeee,. shto djole trazhiii...a kad on dodje kod mame na siku,kilazha ima samo da raste...ljubim vas dvojeeeee i uzhivajte u shampitama u polozhaju zvanom slatka mala izvrnuta torta!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 4/12/2015, 09:44

Aries,cestitam,nek je bebac ziv i zdrav
srca srca srca b b b b
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 4/12/2015, 09:58

Aries cestita, neka je momak ziv i zdrav 100 godina srca srca srca srca srca srca

Ancice mojoj je mami u trudnoci sa mojim bratom desna saka bila utrnuta 3 meseca. U 9. nije mogla da drzi ni casu, nista... Kad se porodila sutradan je sve pororadilo lol! Tako da, jeste neprijatno ali proci ce . Raste Djole srca
Debelice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 4/12/2015, 10:13

Drage moje, evo napokon da vam se javim. Prvo zelim da vam se zahvalim na cestitkama i lepim zeljama, kao i na svim mesecima u kojim ste me bodrile i navijale za mene.

Porodila sam se u sredu, 02.12., carskim rezom u totalnoj anesteziji. Anesteziolog nije bio za spinalnu zbog terapije Fragminom. Stigla je moja duga, ceo moj svet, moja sreca Filip. Sve je proslo kako treba, hvala Bogu. Jos uvek smo u bolnici, oboje smo dobro, rana me malo boli, ali sam vec juce uveliko setala. Jedva cekam da stignemo kucici i da se mazimo i uzivamo.

Devojke su bile u pravu kad su rekle da se za ovako nesto vredi boriti. Ljubim vas sve, javicu se kad budem imala vremena.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 4/12/2015, 12:28

Cestitam Aries deckica, zelim vam svu radost i zdravlje❤
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 4/12/2015, 14:47

Čestitam Aries, neka vam je Filip živ i zdrav 100 godina !!!
igracice igracice igracice srca1 srca1 srca1 srca1

Annci, odlično za izvestaj Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 4/12/2015, 15:57

Aries cestitam! Neka je ziv i zdrav Filip i uvek srecan! čestitamo
d d d d d d d

Okruglice debelice ljubim vas sve i zelim sto ugodnije trudnoce! d
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 4/12/2015, 19:22

Divno Aries! Neka je Filip uvek zdrav i srecan! Tebi zelim brz oporavak! čestitamo
Annci,ime...bravisimo za Zorza :)
Palcice...pa gde si nam ti? Sunjas se na strane ? :*
Devojke ljubimo vas!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 4/12/2015, 20:29

Aries cestitam,Filipe dobro nam dosao I da si nam ziv I zdrav 100 godina .

Annci, bravo za dobar nalaz UZ . Rekla sam ti posle proslog da ne treba da se sekiras , da ce sve to biti dobro, kao I sto jeste . Uzivaj , opusti se, uzivaj........
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 4/12/2015, 21:33

Aris cestitam, da ste zivi , zdravi i srecni 100 godina ! osmeh srce

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 4/12/2015, 22:19

Nek je Filip ziv i zdrav sto godina!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 4/12/2015, 23:23

Aries,nek ti je sin ziv i zdrav...Anci,meni je leva ruka bila skroz utrnula,kad sam se porodila proslo je nakon par dana
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 6/12/2015, 00:21

Aries, cestitam! Radujem se sto je sve proslo dobro i sto ste dobro oboje! Cekamo detalje kad stignes.

Annci, super za Djolenceta! Kako ide u skoli za trudnice? Kad je predavanje o saobracajnim propisima?

Tatjanice, hvala sto pitas za mene. Preselili smo se ovih dana u prizemlje kuce, sad imamo probleme sa netom. Citam vas ja sa moba, ali nisam uspea da utrefim sifru da se ulogujem, do sad :)
Mi smo dobro, cekamo sledeci pregled koji je za desetak dana. Tripujem se nesto oko pokreta bebe, nesto mi je bila mirna ovih dana, ali sad se razludela :) krena sam na vezbe za trudnice u dom zdravlja. Nije lose, mada sam ocekivala vise vezbi a manje disanja i ispiranja mozga Very Happy ...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 6/12/2015, 00:53

Anči neko te pitao jesi li psiholog? Razz
Mogu ti reći da ne bi bilo loše da se baciš i na pisanje nekog bloga,tebe je tako divno čitati. Baš bih voljela da otvoriš i roditeljski dnevnik to bi bilo uživancija. Ljubac za tebe i Djoleta ljubav
Trudnice i debelice grlim zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 6/12/2015, 08:00

Aries mamice, cestitam! :)) Neka ti je sinak mezimak ziv, zdrav i uvek nasmejan.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 6/12/2015, 10:16

Aries, draga, neka ti je Filip ziv i zdrav 100 godina!!! Divno sto se brzo oporavljas. Jos malo, pa vas dvoje idete kucici da se mazite i upoznajete na tenane...i sa tatom, naravno!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Sasavice, na zalost, ja-glavni streber i tri puta djak generacije, ta ista ja, proustih prva dva predavanja! Prvi put rodjendan kod sestricine (to se ne propusta), drugi put rodjendan u kafani uz Balkan expres (pa ni to se ne propusta), a izgleda da cu propustiti i 09/12 jer kum slavi slavu Sad Sad Ubi me sramota.

Tatjanice, Deni, Bak, Ganedina, Blankic, Mico, Ancice...hvala, drage moje
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 6/12/2015, 14:27

Drage devojke, konacno mi vise nije muka i ne povracam pa mogu da kucam i sedim normalno. Drago mi je da ste sve dobro posebno Ancci, Aries i sve ostale lepotice. Ja sam vec 26. nedelja i sada konacno, nakon svih problema malo uzivam:). Svima saljem puno poljubaca i lepih misli.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 6/12/2015, 16:55

Ijaooo... zene... Pocela sestra da mi pakuje bebece stvari koje je cuvala... Previse ima, ne znam ni gde sve da spakujem ni koje velicine garderobice da metnem na vidno mesto :) Za cas sam napunila predvidjenu rubriku, moram da se izreplaniram :)

@Annci, ja nisam ukupno bila na dva predavanja, i jaako mi je zao zbog toga, ali svi koji zavrse skolu imaju pravo da propustena predavanja nadoknade u sledecim mesecima bez prijavljivanja. Tako da ne brini, i ne odustaj, skolica je korisna... makar teoretski :) Posle u praksi neke stvari mozda necemo uspeti da primenimo...ali za start je jao dobra.

@Diki, dodaj tiker da te pratimo :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 7/12/2015, 08:21

E, hvala Sasava. Stvarno mi je glupo, ali tako se nesto zalomilo...I sve mi je u vecernjim terminima. Danas ponovo imam punu kucu gostiju na rucku. U 17. Nema sanse da ih izbacim do 18.30 kako bih isla na predavanje...pogotovu sto su u pitanju, pored ostalih, moji omiljeni tetak i teca:D .
Blago tebi za garderobicu. Ja osim ogradice za krevetac (koju sam narucila, niam mogla da odolim tom savrsenstvu), jos nista nisam ni narucila ni nabavila. Mislil da cu krenuti u skolicu pa imati spisak, ali ni spiska ni stvari...Djole ce izaci go i bos iz porodilista, kakva mu je majka lol! lol! lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 7/12/2015, 10:57

Eh, drage moje...kao da je juce bilo, a evo prodje god.dana od rodjenja moje male dusice...Danas svecano ulazimo u 2.godinu...
Grlimo vas i ljubimo ja i moja Nadja ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 7/12/2015, 11:47

Pozdrav kutanjke...
Nije me bilo neko vreme na kutku, samo da vam javim da smo dobro. Sada sam 27. nedelja (od sutra 28.). Povraćala sam do 25. nedelje i evo popistilo me to.
Inače ja sam počela sada da malo konkretnije razmišljam o pripremama. Drugarica mi je napakovala stvarčica od njene ćerkice. Kolica i krevetac sam otprilike izabrala koji bih da kupim... Malo sam u dilemi oko one daske za prepovijanje da li da je držim na krevecu i kadicu da li da kupim onaj stalak ili jednostavno da stavim kadicu na komodu koju već imam...
Inače moja bebica je izgleda mirna, vidim na uzv da se baš vrti ali ne ositim ja to tako jako. Mlo ona meni kucne ujutru malo uveče dovoljno da mi se samo javi.
Još smo u dilemi oko imena, tačnije ni nemamo neki spisak niti nešto određeno.
Drago mi je da lepo naprdujete i vi sa svojim trudnoćama. Eto dan po da i vreme lagano prolazi... ff
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 7/12/2015, 13:30

Pegaz, ja sam uzela podlogu za presvlacenje sa tvrdim dnom, da bih mogla da je stavim i na komodu i na krevetac, po potrebi.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu