KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 23/10/2015, 07:00

Ja sam rekorder. Krenula sa 53, porodila se sa 78. Sada imam 54-55, bez ikakvih dijeta. Nemojte se opterecivati. Vaznije je kako cete izgledati posle porodjaja. Ima zena koje se ugoje 10kg, ali im posle ostane kilaza. Ja sam izgleda na moju mamu. Vrlo brzo je vracala kilazu, a u obe trudnoce dobijala 25 kg. Ona ima strije, a ja ni jednu. Ostali su mi i misici, jer sam dosta trenirala. A ti spiskovi za bebe su golemi i pola od toga vam ne treba.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/10/2015, 07:57

Lepojke moje imam jedno pitanjce. Vadila sam juce d dimer vrijednost 1,1 a referentna tamo pise <5 a ppsto sam ćutuk za to ima li negdje tema o tome ili mi vi rastumačite nalaz. Inače sam na clexanu 0.4.
Ljubim vas
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 23/10/2015, 10:12

Aries, 1792 puta bravo za dobar UZ!!! Bas se primaklo....jos malo pa najlepsi susret u zivotu...U koju skolicu ides? Ja se prijavila za Nadu Lazic, ali su prebukirani, tako da idem tek u decembru...tada cu biti bas velika, i bice sneg i hladno, ali sta da se radi, nije bilo za novembar slobodnih mesta. O njima sam cula sve najbolje i sve preporuke, ali ako je ta tvoja dobra, a ima mesta u novembru, mozda bih probala...

Sasava, psici su ti diiiivni (macu ne komentarisem, mada moram priznati da je slatkasta, jer ne volim macke Razz ), predivni! I tako je lepo to sto ih spasavas i ucis svoju bebicu da bude takva...koliko ljubavi ce je samo sacekati kada stigne srca1 srca1 srca1

Marija, mislim da si ti sa 10 + super. Ja sam dodala za sada 6 (imam trenutno 58), ali mi je stomak vec ogrooooman. Kao da je svih 6 u stomaku i grudima doduse (sto uopste nije lose, s'obzirom da sam negovala "daska" izgled pre trudnoce). Briga me za kg, slazem se sa tobom, samo se bojim koliki ce taj stomak biti za 15 nedelja!!! Imam ja vec sada taj blagi visak plodove vode, ali ni ginekolog ni endokrinolog ne brinu zbog toga. Brinem samo ja, kako cu nositi toliki stomak :lol!:Moram da pocnem da gledam te pojaseve...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2015, 10:42

annci ::Aries, 1792 puta bravo za dobar UZ!!! Bas se primaklo....jos malo pa najlepsi susret u zivotu...U koju skolicu ides? Ja se prijavila za Nadu Lazic, ali su prebukirani, tako da idem tek u decembru...tada cu biti bas velika, i bice sneg i hladno, ali sta da se radi, nije bilo za novembar slobodnih mesta. O njima sam cula sve najbolje i sve preporuke, ali ako je ta tvoja dobra, a ima mesta u novembru, mozda bih probala...

Annci, ja sam iz NS-a i idem u sklolicu koja je kod nas pri DZ. Ona vazi za dobru, ali ti sigurno ne odgovara zbog lokacije lol!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2015, 10:48

marija123 ::
Imam jedno pitanje. Koliko ste se ugojile? Ja zasad 10 kg. Ne opterecujem se zbog izgleda, bitno mi je da mom decaku bude dobro :)

Ja imam +9 kg kad se merim ujutru na prazan stomak i u donjem vesu, a kad sam bila kod dr imala sam +10 kg (obucena i posle obroka). I meni je na prvom mestu da je sa bebcem sve u redu, ali mi je bitno i da ne budem kao bure, prvenstveno jer me i sa ovom kilazom ubijaju ledja. Ne smem ni da pomislim kako bi tek bilo da imam vise kg. A i pokretnija sam i hitrija sto imam manje kg, pa mi i to znaci. Mada, ko zna koliko cu kg dobiti do porodjaja i kasnije tokom dojenja...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2015, 11:07

Blanka ::Lepojke moje imam jedno pitanjce. Vadila sam juce d dimer vrijednost 1,1 a referentna tamo pise <5 a ppsto sam ćutuk za to ima li negdje tema o tome ili mi vi rastumačite nalaz. Inače sam na clexanu 0.4.
Ljubim vas

Blankic, mogu ti odgovoriti samo na osnovu svog iskustva. Po ovom sto si napisala, vrednost D dimer-a ti je u redu (Clexan radi svoj posao Very Happy ). D dimer u toku trudnoce skace. Meni je cak na pocetku isao na 700 i nesto, pa je za dve nedelje pao. U labu gde ja radim analize drugacije su referentne vrednosti (<500). Referentne vrednosti se razlikuju u trudnoci. <500 je vrednost za zene koje nisu trudne. Nigde zvanicno nisam cula podatak koliko su max granicne vrednosti po trimestrima. Na netu sam nasla da je u 1. trimestru do 500, 2. do 1000, a trecem do 1500. Ja sam od starta na istoj minimalnoj dozi heparina. Prvo sam bila na Fraxiparinu 0,3 / 24h, a onda sam, zbog alergije, prebacena na Fragmin 2500 / 24h. Dozu mi dr odredjuje na osnovu kilaze, vrednosti D dimer-a, a gleda uvek i KKS, aPTT i PT. Na kontrolu idem na 4-6 nedelja, s tim sto sam u pocetku isla i na 2 nedelje (dok se D dimer nije ustalio). Vrednost D dimera zavisi i od toga kad si vadila krv, a kada primila injekciju. Uvek mi je bolji rezultat kad prvo dam injekciju, pa vadim krv, sto je i logicno. Pitala sam dr da li to ima neke veze, rekla je da nema i da ona moze da proceni kolika bi bila vrednost da sam prvo dala krv, a onda injekciju (u odnosu na dobijeni rezultat). Ja mojoj dr verujem sto se tice terapije i ne sekiram se vise oko vrednosti D dimera. Redovno idem na kontrolu i slusam sta mi kaze. Ne mogu reci da u pocetku nisam bila izbezumljena kad je D dimer "divljao", ali sam se vremenom opustila. Inace sam na heparinu od 1. dana stimulacije i bicu 6 nedelja nakon porodjaja (sto ce biti ukupno oko 11 meseci).
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/10/2015, 11:43

AriesGirl ::
Blanka ::Lepojke moje imam jedno pitanjce. Vadila sam juce d dimer vrijednost 1,1 a referentna tamo pise <5 a ppsto sam ćutuk za to ima li negdje tema o tome ili mi vi rastumačite nalaz. Inače sam na clexanu 0.4.
Ljubim vas

Blankic, mogu ti odgovoriti samo na osnovu svog iskustva. Po ovom sto si napisala, vrednost D dimer-a ti je u redu (Clexan radi svoj posao Very Happy ). D dimer u toku trudnoce skace. Meni je cak na pocetku isao na 700 i nesto, pa je za dve nedelje pao. U labu gde ja radim analize drugacije su referentne vrednosti (<500). Referentne vrednosti se razlikuju u trudnoci. <500 je vrednost za zene koje nisu trudne. Nigde zvanicno nisam cula podatak koliko su max granicne vrednosti po trimestrima. Na netu sam nasla da je u 1. trimestru do 500, 2. do 1000, a trecem do 1500. Ja sam od starta na istoj minimalnoj dozi heparina. Prvo sam bila na Fraxiparinu 0,3 / 24h, a onda sam, zbog alergije, prebacena na Fragmin 2500 / 24h. Dozu mi dr odredjuje na osnovu kilaze, vrednosti D dimer-a, a gleda uvek i KKS, aPTT i PT. Na kontrolu idem na 4-6 nedelja, s tim sto sam u pocetku isla i na 2 nedelje (dok se D dimer nije ustalio). Vrednost D dimera zavisi i od toga kad si vadila krv, a kada primila injekciju. Uvek mi je bolji rezultat kad prvo dam injekciju, pa vadim krv, sto je i logicno. Pitala sam dr da li to ima neke veze, rekla je da nema i da ona moze da proceni kolika bi bila vrednost da sam prvo dala krv, a onda injekciju (u odnosu na dobijeni rezultat). Ja mojoj dr verujem sto se tice terapije i ne sekiram se vise oko vrednosti D dimera. Redovno idem na kontrolu i slusam sta mi kaze. Ne mogu reci da u pocetku nisam bila izbezumljena kad je D dimer "divljao", ali sam se vremenom opustila. Inace sam na heparinu od 1. dana stimulacije i bicu 6 nedelja nakon porodjaja (sto ce biti ukupno oko 11 meseci).

Puno ti hvala na opsirnom odgovoru. Bas si divna. Ljubim te tj ljubim vas love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 23/10/2015, 12:06

Blankic, ja isto imam te granicne vrednosti u labu od <500. Sve do neke 16 nedelje je bio ispod te granice, tj oko 400. A onda je skocio na 950. Prvo smo promenili na 2 x dnevno Fraxi od 0,3. I dalje je imao te visoke vrednosti, ali vidim da se hematolog nije bas mnogo potresao, tako da smo verovatno pokrivene terapijom. Posto mi se pojavila uzasna alergija po stomaku, promenio mi je na Clexan 0,4 jednom dnevno. I pre dve nedelje je pao na 600, tako da se nadam da ce do sledece kontrole za dve nedelje pasti na normalne vrednosti.
Kazem ti samo da ne bi brrinula ako slucajno krene da skace i divlja. Ja stvarno verujem prof Elezovicu, i ako se on nije traumirao zbog ovih vrednosti, ne verujem da je nesto strasno.


Aries, malo bi mi bila daleko ta skolica lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2015, 12:54

Blanka ::
AriesGirl ::
Blanka ::Lepojke moje imam jedno pitanjce. Vadila sam juce d dimer vrijednost 1,1 a referentna tamo pise <5 a ppsto sam ćutuk za to ima li negdje tema o tome ili mi vi rastumačite nalaz. Inače sam na clexanu 0.4.
Ljubim vas

Blankic, mogu ti odgovoriti samo na osnovu svog iskustva. Po ovom sto si napisala, vrednost D dimer-a ti je u redu (Clexan radi svoj posao Very Happy ). D dimer u toku trudnoce skace. Meni je cak na pocetku isao na 700 i nesto, pa je za dve nedelje pao. U labu gde ja radim analize drugacije su referentne vrednosti (<500). Referentne vrednosti se razlikuju u trudnoci. <500 je vrednost za zene koje nisu trudne. Nigde zvanicno nisam cula podatak koliko su max granicne vrednosti po trimestrima. Na netu sam nasla da je u 1. trimestru do 500, 2. do 1000, a trecem do 1500. Ja sam od starta na istoj minimalnoj dozi heparina. Prvo sam bila na Fraxiparinu 0,3 / 24h, a onda sam, zbog alergije, prebacena na Fragmin 2500 / 24h. Dozu mi dr odredjuje na osnovu kilaze, vrednosti D dimer-a, a gleda uvek i KKS, aPTT i PT. Na kontrolu idem na 4-6 nedelja, s tim sto sam u pocetku isla i na 2 nedelje (dok se D dimer nije ustalio). Vrednost D dimera zavisi i od toga kad si vadila krv, a kada primila injekciju. Uvek mi je bolji rezultat kad prvo dam injekciju, pa vadim krv, sto je i logicno. Pitala sam dr da li to ima neke veze, rekla je da nema i da ona moze da proceni kolika bi bila vrednost da sam prvo dala krv, a onda injekciju (u odnosu na dobijeni rezultat). Ja mojoj dr verujem sto se tice terapije i ne sekiram se vise oko vrednosti D dimera. Redovno idem na kontrolu i slusam sta mi kaze. Ne mogu reci da u pocetku nisam bila izbezumljena kad je D dimer "divljao", ali sam se vremenom opustila. Inace sam na heparinu od 1. dana stimulacije i bicu 6 nedelja nakon porodjaja (sto ce biti ukupno oko 11 meseci).

Puno ti hvala na opsirnom odgovoru. Bas si divna. Ljubim te tj ljubim vas love

Nema na cemu. Mazi bebe. :-*
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 23/10/2015, 13:16

Evo i nas posle duzeg vremena.
Cestitam svim novim trudnicama i novim bebama. Mi smo 19.08. dobili decaka Novaka. Sada bebac ima dva meseca i ja konacno 5 min da vam se javim. Stalno se mazimo, hranimo, ljubimo, presvacimo... pa mama nema vremena ni da jede ni da trkne do kupatila.
Sva muka se isplatila, sada samo uzivamo. Ja jos nisam svesna da je to moje dete, pa ga svaki cas gledam i ne verujem...
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 23/10/2015, 14:12

Kakve divne fotografije! srca

Aries, super za kompletan izvestaj, da lepo pazarite i okrecite, pa da nam uskoro javis lepe vesti iz Betanije. Very Happy

Sasava, koji si jastuk narucila? Ja kupila Beluga, u Aksi bio na snizenju. Nisam ga jos isprobala. lol! I super za spasavanje kuca i maca, preslatki su. Very Happy

Ja sam spisak potrepstina gledala ovde: http://shop.aksa.rs/UserFiles/spisak%20prvo%20opremanje%202015.pdf
cisto da imam orijentir dok mi ne pocne skola za trudnice.

Na poslednjem pregledu smo imali skoro 500 grama, sve je bilo u redu, sledeci put radimo i fetalnu ehokardiografiju. Sad se bebac cesce mrda i udara, pa sam opustenija. Very Happy
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 23/10/2015, 14:19

Kilogrami mi smetaju jer nisam navikla. Ja sam stalno na manje-vise istoj kilazi, 2 kg gore-dole, a ta kilaza je taman za moju visinu i konstituciju. Sad me od ove tezine brzo zabole noge, a povremeno mi zasmeta i poremecena ravnoteza.
Medjutim, dokle god kilogrami rastu predvidjenim tempom od pregleda do pregleda, i dokle god sam u onim okvirima koji su utvrdjeni kao pozeljni za dobijanje na tezini tokom trudnoce (navodno od 11 do 16 kg za zene koje su imale pre trudnoce normalnu kilazu), ja sam zadovoljna (ne bi valjalo da kg ne rastu ili da, ne daj boze, padaju). Sto rece Aries, tegobice zbog izmenjenog tela i (ne)sposobnosti kretanja lol! idu u rok sluzbe.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 23/10/2015, 16:21

Makac bravo za deckonju. Neka je ziv i zdrav :* Meni je u trudnoci pomagala joga. Bila sam super pokretna, vozila do poslednjeg dana, setkala. Po meni je joga spas i za dusu i za telo, samo ako trudnica moze da ide.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 23/10/2015, 16:27

Ja da se nisam vagala, ne bih verovala koliko sam se ugojila.
Nisam izgledala niti se osecala kao da sam dobila toliko kg. Ja se time nisam ni opterecivala. Zene se cesto ugoje dok doje, mnogo vise nego u trudnoci, a to se tesko skida. Vazno je da je sve super sa bebicama, a koje kilo gore dole - precenjena prica.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 23/10/2015, 17:28

I ja idem na jogu za trudnice. Iako sam i bez toga pokretna i u voznom stanju, radim i sta treba i sta ne treba lol! , dobro mi dodje i malo istezanja i vezbi disanja na jogi. Odabrala sam jogu jer mi se to cinilo kao naprimereniji i najbezbedniji nacin da ostanem aktivna, u skladu sa trenutnim fizickim mogucnostima. A planiram i u skolu za trudnice kad dodje vreme.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 24/10/2015, 07:52

Makac, neka vam je svaki dan ispunjen radoscu, uzivajte srca1

Niny, srecan vam rodjendanko sa zakasnjenjem! Prelepi ste mi svi, ali Koki je najlepsi, nema ljutis :* cvet
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 24/10/2015, 10:29

Mamice ,bebe su vam slatke i preslatke,mali medenjaci  ljubav  ljubav
Okruglice,ja sam +2,kao kornet sam....sa jednom kuglom sladoleda...samo mi stomacić raste,a nogice kao dva stapića ....bitno je da je moja Jana ok i da ona raste,sad je počela sa noćnim akrobacijama,mrvica moja mala
Sve vas zagrljaj zagrljaj
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 24/10/2015, 10:35

Makac, diiivno draga sto si se javila. Ja mislila da je normalno da ne verujem i dalje da sam trudna, bez obzira na stomak i stalno sutiranje...kad ono izgleda, to se nece promeniti ni kada ga budem mazila, presvlacila, kupala....hihihiii...valjda cemo se opasuljiti do skole lol!

Sto se joge tice, ja sam pre trudnoce isla 10 godina redovno na jogu. Prestala sam kada sam otisla u Prag. Na poslednjem pregledu pitala sam dr sta misli mogu li se vratiti, posto je sada sve ok. Na zalost, odgovor je bio odrican. A zaista mi je joga uvek bila lek za dusu i telo...Sada samo radim vezbe disanja...ali jedva cekam povratak jogi.
Inace, energije imam vise nego ikada. Nista me ne boli, malo stomak smeta...i vrv ce sve vise smetati, ali nekako, tu je moj sin...malo ga popsujem kada teze ustajem iz lezeceg polozaja, ali ga onda i pomazim...Joj, bicu uzasna majka! Razmazicu ga 100%, pa ce me za 15-20 godina neka spica bas ogovarati lol! lol! lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 24/10/2015, 21:17

Ja nisam nikad ranije isla na jogu. Za mene su vise ekstremniji sportovi. lol!
Sad sam pitala doktora smem li, rekao je da smem sta god hocu dokle god je sve u redu na pregledima i dokle god se ja dobro osecam i nemam nikakve probleme. Pa da ne bih isla bas na voznju bicikla i skakanje padobranom lol! , odlucih se za jogu (za trudnice, ne obicnu). Nije to bas "sport" za mene ali trenutno mi odgovara.

I desi mi se da se cesto zaboravim da sam trudna. Pa kad osetim da mi neke aktivnosti idu teze i sporije nego inace, opsetim se o cemu se radi. lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 25/10/2015, 00:05

Ma beba sa grcecima i kg nestaju:).
Desava se da se tokom dojenja zena ugoji desilo se i meni.ali kad god krenem da.smanjujem obroke smanji se i mlekce,tako da za sada,do daljnjeg ne drzim dijete bitnije mi je da beba ima sta da posisa.slatkise retko i jedem al me ubise pite i pogace.sta cu ne mogu bez lebac:)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/10/2015, 10:26

AriesGirl ::
Spisak je bas obiman, od krevetica i kolica, preko pelena, kozmetike i sto cuda. Ako ti bas jako znaci, napisacu ti kad budem imala vremena. Moram pisati sa kompa, ne mogu sa moba, nezgodno je, jer ima dve ili tri strane A4 formata. Skoro sve planiram da kupim u Madjarskoj (necu bas povidon jod za pupak, alkohol, mrezaste uloske i tako te stvari). Prvenstveno idem zbog kolica, krevetica, auto sedista, bebece garderobice i opreme.

Ma neee, nemoj da se mucis, vec imam neki Aksin spisak, i od jedne trudnice,
a plus cu i ja ici u skolicu, pa nadam se da cemo i i dobiti...
Pitam ako imas odstampano, nikako da prekucvas osmeh srce


Mi tu glavnu skupu opremu imamo od sestre, tako da smo na konju.

Hvala na odgovoru.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/10/2015, 10:28

marija123 ::Devojke drago mi je da dobro napredujete. Jedva cekam da i ja setam sa bebanom kao ove novopecene mamice :)
Aries super za dobar izvestaj, mi idemo u utorak na kontrolu.
Imam jedno pitanje. Koliko ste se ugojile? Ja zasad 10 kg. Ne opterecujem se zbog izgleda, bitno mi je da mom decaku bude dobro :)

Ja sam dobila iliti porasla za sad 8 kg.
Ne volim da kazem ugojila se, jer nije to gojenje Wink
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/10/2015, 10:31

Imam jedno, mozda glupo pitanjce.
Sutra cu da idem da vadim krv za odredjivanje krvne grupe,
da li to treba ujutru kao i uopste kad se vadi krv, i pre jela,
ili to u ovom slucaju nije bitno?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 25/10/2015, 11:02

Nije bitno za krvnu grupu mozes kad hoces i da jedes sta hoces
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/10/2015, 11:56

Hvala ti, Annci :)
Ja isto vise volim pse, ali su mi i mace zanimljive :)
Ja sam se isto prijavila kod Nade Lazic, i to za oktobar,
ali posto sam i dalje radila, ja otkazala tada,
ne znam ima li mesta, pa da idemo zajedno u novembru :)
Ja sam se prijavljivla za Senjak, nekako mi srcu bliskii taj kraj.

Eho, hvala na komplimentu za zivuljke :)
dobila sam od mm na poklon "Gnezdo" jastuk,
bass velik :) Nisu bas bili profesionalni, kasnili sa isporukom,
ali na kraju castili jednu jastucnicu :)
Ne odvajam se od jastuka, bas je udoban za spavanje,
a kapiram da ce u kasnijim mesecima biti neizbezan i tokom dana.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu