KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IUI dnevnici

+23
Mivela
mpantic
Sirijus
bak
PalcicaBg
Amna84
micaubica83
noja
Ica1171
snowwhite
sunny.tp
KoMetaK
Ancica 87
BiKsi :)
tiramisu
lela1984
lelas
mamadabudem
zvoncica36
Vecka
ragaco
Ema78
Sanjci87
27 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od snowwhite 15/6/2015, 19:25

Navijamo za roda
Svakako cu otići sutra ili u sredu na UZ čisto da vidim jel taj folikul i dalje tu
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od BiKsi :) 16/6/2015, 00:03

Snow, baci se ti na muža, ja držim fige da vam ivi ne bude ni trebao!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od snowwhite 16/6/2015, 09:14

Hvalaaaa Biksi osmeh srce love
Nego devojke jel moze da se desi da od ovulacije ziga u krstima na levoj strani i ako je folikul na desnom jajniku? Nesto me bas zateglo bilo preksinoc i juce pustilo. Prvo sam mislila da je moja naceta kicma, ali ne bi me ona pustila tako brzo ...
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Ema78 18/6/2015, 14:01

Snow, ja sam imala osecaj da mi je gradiliste u stomaku... ne znam sta me je vise bolelo, zatezalo i zezalo tih dana...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od mpantic 10/9/2015, 10:27

Evo da opisem svoje jucerasnje iskustvo sa inseminacije u Narodnom frontu, jer mi vasa iskustva i saveti uvek mnogo znace. Posto u mom gradu rade samo cervikalne inseminacije jer ne postoji mogucnost obrade uzorka, nakon dve takve, a kako mi je vec sesti ciklus sa klomifenom, poslali su me u Narodni Front. Dosli smo u 7.45, m0j muz je dao uzorak, obradili su ga za dvadesetak minuta, pohvalili da je nalaz super. Malo smo sacekali da prethodni parovi zavrse drzeci uzorak ispod miske, doktorka je postavila speculum, pitala me da li osecam pritisak, ja sam odgovorila: "onako" ona je nekako gurnula jace, sto me je zabolelo, pa je "popustila". Pitala me je jos jednom isto, ja sam rekla da osecam, mada to ne bih bas nazvala pritiskom, isti takav osecaj imam i pri obicnom ginekoloskom pregledu i to je bilo to. Trajalo je manje od minut, ja sam odlezala petnaestak minuta i zatim sam bila slobodna i rekli mi da se ponasam normalno, bez ikakvog mirovanja. Inace sam osim klomifena uvek primala i bar jednu dve inekcije Menopura da bi mi dovoljno narasli folikuli, pa Pregnyl. Ovog puta su mi narasli dovoljno samo sa Klomifenom, da li zbog FemisanA kapi, da li zbog mora i sunca, ko ce ga znati. Pitala sam doktorku da li da pravim sada pauzu, ona mi je rekla od Klomifena svakako, ali mogu da promenim lek, a ja sam mislila da cu morati pauzu od bilo kakve stimulacije. Preporucila bih svima koji nemaju mogucnost IUI inseminacije u svom gradu, da traze uput za Bg ili vec gde postoji i gde im je lakse da odu. Inace sam Pregnyl primila maltene 24 h pre inseminacije, a ovde sam obicno primala 36 sati pre. Savetovala nam je jos jedan odnos danas, pa da proverim da li je folikul pukao, pa ako jeste, utrogestan 2 puta dnevno i cekamo!!!

mpantic

Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od mpantic 10/9/2015, 10:29

Mada sam sinoc, dakle 36 sati nakon inseminacije, osetila neku nadutost i kao neka "desavanja" , tako da se nadam da je pukao.

mpantic

Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 12/10/2015, 11:23

Pozdrav, radila sam inseminaciju u privatnoj klinici pre 4 dana. Prva dva dana me bolio stomak a onda je naprasno prestao da me boli. Da li imate iskustva, da li treba da boli ili ne?

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Deni 13/10/2015, 11:35

Mivela, jesi li imala neku stimulaciju klomifenom ili necim drugim? Koliko je bilo folikula na uz ?
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 13/10/2015, 12:12

Deni ::Mivela, jesi li imala neku stimulaciju klomifenom ili necim drugim? Koliko je bilo folikula na uz ?
Pozdrav, da imama sam klomifen 1×dnevno 5 dana i cycloproginova 5 dana nakon toga. Ukupno 6 folikula od cega dva na desnom ovarijumu 15mm i 8mm i na levom 21mm, 18.5, 14 i 15mm. To je bilo 9og dana ciklusa. Inseminacija uradjena 11og dana, tacno 35 sati nakon sto sam primila pregnyl od 5000 jedinica. Jako sam se prehladila i to na dan inseminacije tj to vece je pocelo. Imam kobstantu temp od 36.8 do 37.4 vec 5 dana.

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Deni 13/10/2015, 23:38

Posto si imala lep broj folikula, kad su oni popucali, verovatno je ostalo malo tecnosti i zato te stomak boleo. Bitno je da je proslo.

Inace , za sve sto te boli, obavezno nazovi kliniku , ili tvog doktora, cisto da budes mirna. Uvek ce ti neko dati odgovor ili savet kako da se ponasas.

Vucem za nosic, i navijam za debelu betu igracice

Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 14/10/2015, 03:54

Deni ::Posto si imala lep broj folikula, kad su oni popucali, verovatno je ostalo malo tecnosti i zato te stomak boleo. Bitno je da je proslo.

Inace , za sve sto te boli, obavezno nazovi kliniku , ili tvog doktora, cisto da budes mirna. Uvek ce ti neko dati odgovor ili savet kako da se

Vucem za nosic, i navijam za debelu betu  igracice


Nazalost u klinici sui samo rekli da zene kojima uspe obicno boli ali da eto, sve je individualno.
Inace juce sam.zbog bolovanja morala da vadim krv, posto se od petka tj dana insrminacijr osecam malaksalo, kasljem, i imam nisku temp. Ja uradim usput i betu, iako znam da je prerano posto je za vreme vadjenja krvi proslo tek 5.5 dana i beta mi je 15. Kazu da je moguce da je od Ovitrelle koji jos nije izasao iz tela...

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Zmajuška 14/10/2015, 09:35

Mivela, iz sveg srca ti želim pozitivnu betu i da budeš dobro! cvet navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 14/10/2015, 10:10

Zmajuška ::Mivela, iz sveg srca ti želim pozitivnu betu i da budeš dobro! cvet  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica
Hvala zmajuska!
Evo temp 37.32 rekose mi da ponovim betu za dva tri dana al ne smem... lakse mi da se razocaram.kad dobijem nego kad vidim mail sa rezultatom 😢

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Deni 14/10/2015, 10:36

Mivela, nemoj da zuris. Pusti polako da organizam odradi svoje. Znam da je to lakse reci, nego uciniti, ali pokusaj da se opustis. Gledaj neke komedije, radi samo ono sto ti prija.
Ta temperatura i nije tako losa. Mozda uopste neces da se razocaras. Navijam iz sve snage!
ljubav
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 14/10/2015, 11:13

Deni ::Mivela, nemoj da zuris. Pusti polako da organizam odradi svoje. Znam da je to lakse reci, nego uciniti, ali pokusaj da se opustis. Gledaj neke komedije, radi samo ono sto ti prija.
Ta temperatura i nije tako losa. Mozda uopste neces da se razocaras. Navijam iz sve snage!
ljubav
Hvala ti od srca!
Otvorila sam bolovanje i uzivacu kod kuce pa sta bude bude ionako sam se usresredila na vto u decembru.


Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od lela1984 14/10/2015, 12:47

Mivela,to mote biti progesteronska temperaturica,tako da je dobar znak,sviđa mi se.Ponovi betu kako su ti rekli,a ja navijam!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 14/10/2015, 12:53

lela1984 ::Mivela,to mote biti progesteronska temperaturica,tako da je dobar znak,sviđa mi se.Ponovi betu kako su ti rekli,a ja navijam!
Hvala Lela...evo sad smo na 36.8.... videcemo... pokusavam da ne ulazem nade

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Ema78 14/10/2015, 16:12

Mivela, ako si trudna, oborices moj rekord !
Ja sam najranije uhvatila betu, 21, 6 10-11 dana od iui.

Nije bitna vrednost bete, vec da se duplira na otprilike 48h.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 14/10/2015, 16:53

Ema78 ::Mivela, ako si trudna, oborices moj rekord !
Ja sam najranije uhvatila betu, 21, 6  10-11 dana od iui.

Nije bitna vrednost bete, vec da se duplira na otprilike 48h.

I kolika ti je bila beta tada? To je znaci 12-13 dana nakon stop inekcije....

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 15/10/2015, 09:05

Devojke, mene od juce jako boli stomak. Jurcala sam u dom zdravlja zbog bolovanja pa napred nazad....i pocne da me boli stomak bas bas....i evo celu noc i juce popodne.... mogla bi da uradim betu danas da bidim jel se poduplala ali me strah..... ne mogu da se razocaram mailom.... jel treba da boli stomak...kao menstrualni bolivi. Juce he bio 5-ti dan od inseminacije....

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od AriesGirl 15/10/2015, 11:30

Mislim da ti je jako rano da radis betu 5. dan od IUI. Bolovi u stomaku su individualna stvar. Niko ti ne moze reci da li je pravilo da boli ili ne boli. Mene stomak nije boleo nakon druge, uspesne IUI (koja se nije lepo zavrsila, ali to je druga tema). Jedino sam osecala neko cudno "ziganje", kao da se nesto desava.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 15/10/2015, 12:04

AriesGirl ::Mislim da ti je jako rano da radis betu 5. dan od IUI. Bolovi u stomaku su individualna stvar. Niko ti ne moze reci da li je pravilo da boli ili ne boli. Mene stomak nije boleo nakon druge, uspesne IUI (koja se nije lepo zavrsila, ali to je druga tema). Jedino sam osecala neko cudno "ziganje", kao da se nesto desava.

Znaci da sedim sa ovom temeraturom i bolocima u stomaku i brojim dane? 7mi dan imam temp....

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od AriesGirl 15/10/2015, 12:13

Mivela ::
AriesGirl ::Mislim da ti je jako rano da radis betu 5. dan od IUI. Bolovi u stomaku su individualna stvar. Niko ti ne moze reci da li je pravilo da boli ili ne boli. Mene stomak nije boleo nakon druge, uspesne IUI (koja se nije lepo zavrsila, ali to je druga tema). Jedino sam osecala neko cudno "ziganje", kao da se nesto desava.

Znaci da sedim sa ovom temeraturom i bolocima u stomaku i brojim dane?   7mi dan imam temp....

Ja nisam dr i ne mogu ti reci zasto imas temperaturu, bolove u stomaku i da li je to povezano sa IUI ili si pokupila neki virus (cini mi se da si negde spomenula da si se razbolela). Samo sam napisala da je jako rano da vadis betu. Procitaj na netu kad pocinje da se luci hormon beta hcg, koliko dana od oplodnje i kad dolazi do oplodnje nakon IUI, ako meni ne verujes. Za temperaturu zovi dr ili idi kod njega. Ja ti u svakom slucaju zelim srecu i uspesan postupak.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Mivela 15/10/2015, 12:31

AriesGirl ::
Mivela ::
AriesGirl ::Mislim da ti je jako rano da radis betu 5. dan od IUI. Bolovi u stomaku su individualna stvar. Niko ti ne moze reci da li je pravilo da boli ili ne boli. Mene stomak nije boleo nakon druge, uspesne IUI (koja se nije lepo zavrsila, ali to je druga tema). Jedino sam osecala neko cudno "ziganje", kao da se nesto desava.


Znaci da sedim sa ovom temeraturom i bolocima u stomaku i brojim dane?   7mi dan imam temp....

Ja nisam dr i ne mogu ti reci zasto imas temperaturu, bolove u stomaku i da li je to povezano sa IUI ili si pokupila neki virus (cini mi se da si negde spomenula da si se razbolela). Samo sam napisala da je jako rano da vadis betu. Procitaj na netu kad pocinje da se luci hormon beta hcg, koliko dana od oplodnje i kad dolazi do oplodnje nakon IUI, ako meni ne verujes. Za temperaturu zovi dr ili idi kod njega. Ja ti u svakom slucaju zelim srecu i uspesan postupak.
Bila sam kod lekara, kaze virus iako su mi nalazi toliko smesno malo iznad ref vrednosti. .....evo prodje kasalj a jos sa temp....
Da znam da je rano za betu pogotovo jer sam primila pregnyl ali mislila sam ako se povecao od pre neki dan da je to dobar znak ☺
Hvala ti u svakom slucaju na sabetu i tvojim iskustvima, javljam sta se desava.
Pozzzzx

Mivela

Broj poruka : 23
Location : Beograd
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od AriesGirl 15/10/2015, 12:33

Mivela ::
AriesGirl ::
Mivela ::
AriesGirl ::Mislim da ti je jako rano da radis betu 5. dan od IUI. Bolovi u stomaku su individualna stvar. Niko ti ne moze reci da li je pravilo da boli ili ne boli. Mene stomak nije boleo nakon druge, uspesne IUI (koja se nije lepo zavrsila, ali to je druga tema). Jedino sam osecala neko cudno "ziganje", kao da se nesto desava.


Znaci da sedim sa ovom temeraturom i bolocima u stomaku i brojim dane?   7mi dan imam temp....

Ja nisam dr i ne mogu ti reci zasto imas temperaturu, bolove u stomaku i da li je to povezano sa IUI ili si pokupila neki virus (cini mi se da si negde spomenula da si se razbolela). Samo sam napisala da je jako rano da vadis betu. Procitaj na netu kad pocinje da se luci hormon beta hcg, koliko dana od oplodnje i kad dolazi do oplodnje nakon IUI, ako meni ne verujes. Za temperaturu zovi dr ili idi kod njega. Ja ti u svakom slucaju zelim srecu i uspesan postupak.
Bila sam kod lekara, kaze virus iako su mi nalazi toliko smesno malo iznad ref vrednosti. .....evo prodje kasalj a jos sa temp....
Da znam da je rano za betu pogotovo jer sam primila pregnyl ali mislila sam ako se povecao od pre neki dan da je to dobar znak ☺
Hvala ti u svakom slucaju na sabetu i tvojim iskustvima, javljam sta se desava.
Pozzzzx

Nema na cemu. Javi sta se desava, a ja navijam da sve bude kako treba i da nas obradujes trudnocom.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

IUI dnevnici - Page 4 Empty Re: IUI dnevnici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu