KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trudnice, šta oblačite? :)

+2
noja
Šašava
6 posters

Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Šašava 13/10/2015, 00:07

Evo, stigli su hladniji dani, kako se snalazite?

Šta biste prepopručile od "specijalizovane odeće"?

Farmerke za trudnice su extra korisne sada :)

Brine me jakna, kakva treba da bude... i kolika, da pregrmimo do februara ... Embarassed
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od noja 13/10/2015, 08:06

Isto sam ja cekala februar :) duga crna perjana, broj veca , u tom tejloru  sam je uzela tad i jos uvek mi je ok . I farke sam nosila dzempere ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Šašava 13/10/2015, 10:29

Letos je bilo lako, a bilo bi mi i dalje lako da je leto (iako rastem), posto imam dosta sirokih haljina, koje vaze za sve velicine Very Happy

Sad jakne zatezu, farmerke trudnicke neke jos velike, neke kratke malo (kupila sam neke polovne)... Smor oko te garderobe :/

Kazu da svrnem kod Kineza za jaknu... mada cisto sumnjam da imaju neku da valja (tu sam zahtevna). Ejh, zene bi trebalo da su jednostavne :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Ancica 87 13/10/2015, 13:38

Sasava ne znam odakle si ali moja drugarica prosle zime prilicno siroka bila,porodila se u martu,jaknu kupila na najlonu u NS kaze nigde bolje izbor nije videla :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od AriesGirl 13/10/2015, 14:51

Ja sam kupila troje trudnickih pantalona (dvoje tanjih letos i sad sam kupila farmerice) i 2 para punijih trudnickih hulahopki, kad krene hladno vreme. Ostala garderoba mi je iz perioda pre trudnoce, sva dobijena kilaza mi je u stomaku (trenutno +8kg, sto smatram da je odlicno za 31 - 32. nedelju). Jedini problem imam sa jaknom. Za sada mogu da zakopcam jedino dve debele, perjane zimske, a za njih je jos rano. Tanje jesenje jakne nema sanse da zakopcam, a verovatno ni te zimske necu moci kad dodje vreme za njih. Ne kupuje mi se nova jakna, jer mi je termin za 2 meseca. Mislim da cu ici u nekom debelom dzemperu, umotana u veliki sal i raskopcana.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Šašava 13/10/2015, 19:26

Iz Beograda sam, ali kontam da ima i ovde da se nadje. Verujem da je najpovoljnije u Pancevu.
Nisam znala da postoje hulahopke za trudnice. Nesto ih ne volim, i ne nosim nista ispod farmerki, eventualno dokolenice... :/
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od AriesGirl 13/10/2015, 19:31

Šašava ::Iz Beograda sam, ali kontam da ima i ovde da se nadje. Verujem da je najpovoljnije u Pancevu.
Nisam znala da postoje hulahopke za trudnice. Nesto ih ne volim, i ne nosim nista ispod farmerki, eventualno dokolenice... :/

Hulahopke su kao i za zene koje nisu trudne, samo su "dublje", tj. mogu da se navuku preko stomaka (poput helanki za trudnice). Dobre su za zene koje nose haljine i suknje. Ja sam ih kupila u H&M-u.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od tatjanica 13/10/2015, 20:27

.....postoje hulahopke za trudnice u svakoj boljoj radnji vesha...ja sam ih otkrila jer sam od 7. meseca bila vlasnica najvecheg stomaka(model blizanci) pa sam samo haljine i nosila...hihiihiii...ljubim moje zgodne trudnice!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Šašava 14/10/2015, 13:50

Hvala na informacijama :)

jasno kako izgledaju hulahopke :)

Vala ce biti problem i za dzempere,
moram da prekopam po ormaru da vidim sta sve imam,
mi zene to sve obicno zaboravimo,
pa imamo izgovor da kupujemo nesto novo :)

Mama mi ide sutra na kraci put, ali je obecala da ce mi sasiti zimske pantalone kad se vrati :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od pegaz 14/10/2015, 15:44

Ja trenutno još uvek nosim svoje jakne a za zimu sam dobila palerinu onu na A. Mislim da je to baš praktično jer stomak poraste a ramena opet ostanu ista.
Imam i trudničke pantalopne i helanke, a po kući nosim svoje trenerke samo sam im gumu promenila, uvukla dužu da me ne steže.
Sada sam u potrazi za obućom. Još sam u patikama ali kad dođe ta zima i vreme za tu palerinu planiram da uzmem one UGG bar neku dobru kopiju, možda bi one bile zgodne i ako noge počnu oticati...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od AriesGirl 14/10/2015, 16:17

pegaz ::
Sada sam u potrazi za obućom. Još sam u patikama ali kad dođe ta zima i vreme za tu palerinu planiram da uzmem one UGG bar neku dobru kopiju, možda bi one bile zgodne i ako noge počnu oticati...

Ne mora da znaci da ce ti jako oticati noge, pogotovo sto ce biti zima. Ja i dalje nosim broj obuce kao i pre trudnoce i molim Boga da tako i ostane, jer bi mi bilo jako zao da vise ne mogu da stanem u svoju staru obucu (totalni sam manijak po pitanju iste, kupujem je na tone, kao da sam stonoga). Jedino sto ne nosim stikle od kad sam trudna.

Ako ti bas noge budu oticale, mislim da ce ti UGG ili neke na taj fazon dobro doci, jer su one bas komotne i ne stezu.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Šašava 14/10/2015, 21:13

Te UGG cizme su bezveze jer su od neke kao prevrnute koze, i kad se pokvase promene boju.
Preporucujem skijasko-planinarske cipele... kao neke glomazne patike. Ja to redovno nosim zimi i najbolje mi je Wink

Noge oticu zenama, ali se posle trudnoce vrate na staro,
ne ostaje im "novi broj" Wink
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od AriesGirl 14/10/2015, 22:37

Šašava ::Te UGG cizme su bezveze jer su od neke kao prevrnute koze, i kad se pokvase promene boju.
Preporucujem skijasko-planinarske cipele... kao neke glomazne patike. Ja to redovno nosim zimi i najbolje mi je Wink

Noge oticu zenama, ali se posle trudnoce vrate na staro,
ne ostaje im "novi broj" Wink

Postoji sprej koji se naprska i onda cizme ne propustaju vlagu, mada ja moje Replay koje su na fazon UGG cizmama izbegavam da nosim po bljuzgavici.

Poznajem vise zena kojim se noga nikad nije vratila na staro nakon trudnoce. To je sve individualno.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Šašava 15/10/2015, 15:38

nisam jos cula da je nekom noga trajno porasla,
aups, dislike...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice, šta oblačite? :) Empty Re: Trudnice, šta oblačite? :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu