Oktobarska jutra

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Oktobarska jutra

Počalji od Ema78 taj 14/10/2015, 16:14

Ancice, ako mislis na herpes na usni, nemoj da ljubis dete i obavezno kupi u apoteci flastere za herpes.Mozda se zovu herpatch...zalepe se na mesto groznice i sprecavaju kontaktno sirenje.
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 14/10/2015, 20:37

Sofija da vidimo fotkice kad sve bude gotovo :)

Cure, na Bla Bla je napisano oko proslave rođendana Kutka.Pogledajte, zakazali smo, informišite se :)

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13338
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 15/10/2015, 05:54

Evo i nas.u bg dr Voja kaze dobro za sada,odlozili o operaciju za nekoliko god.a i tqda ce prvo pokusati dq stavi veci balon kroz preponu
E sas novi problem od kog smo opet zabriniti i pitam se sta nas moze jos da snadje.bili kod pedijatra na kontrolnom pregledu fontanela vec srasla. Zakazali smo pregled kod jednog dr koji je bas poznat kod nas pa ce mo videti.ako nas i tu ceka operacija poludecu vise zivota mi.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga

Broj poruka : 1686
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 15/10/2015, 08:04

...sanjice,ja mislim da tu nece biti problema jer kad smo bili na vakcini(pre 5 nedelja) doka je rekla - evo fontanela je pochela zatvara,dobro da smo na vreme uradili ultrazvuk glave(mi smo to morali jer je bila 5 dana na kiseoniku)...ljubim vasicu lepotana nasheg!!! srca

...SOFIJAAAA,LEPO SE PROVEDITE I OBAVEZNO NAS POCHASTI SLIKAMA TVOJIH LEPOTICA! radost radost
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 40
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od AriesGirl taj 15/10/2015, 11:48

Ema, ismejala sam se slatko za tvoju pricu o Petru, kucetu i usisivacu...

Sofija, stavi slicice sa rodjendanca kad stignes, da vidimo princezice.

Sanjice, za te stvari sam totalni duduk, nista se ne razumem, ali navijam da sve bude dobro.

Poljubac za decicu, trudnice, mamice, koracaljke...
AriesGirl

Broj poruka : 1354
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 15/10/2015, 11:55

Evo i mi da se upisemo u oktobru :)
Pre neki dan smo proslavili prvi rodjendanac i krstili se :) bilo je divno. Moj mali princ je sada veliki decko, napravio prve korake, stoji, brblja, svasta ume. Produzila sam bolovanje tako da sada uzivamo zajedno kod kuce.
Ljubimo vas sve. Idem malo da izcitam novosti
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 15/10/2015, 12:48

Hvala puno devojke!

Postavicu slicice nakon rodjusa, priblizava se... Very Happy Very Happy

Niny, srecan rodjus lepotancicu!!! srca srca srca srca srca srca

Bravo za produzetak bolovanja! na osnovu cega su ti produzili bolovanje, na jos koliko? Ja imam preporuku od fizijatra za produzetak, mada nije bas napisala na osnovu cega, samo da preporucuje jos neko vreme produzetak nege dece, i cekam komisiju da me pozove (savski venac), trebalo bi mislim da to bude u toku sledece nedelje, jer mi za 10-ak dan istice porodiljsko, pa se sve molim da mi barem za jos koji mesec produze. Vidim da pises da je Konstantin napravio prve korake, a cula sam da ako beba napravi prve korake, cak i ako samo samostalno stoji da ne produzuju, a i moje curice samostalno prave korake (po nekoliko)...

Grlim, ljubim!!
Sofija Veks

Broj poruka : 2739
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 15/10/2015, 13:25

Sofi i mi smo na savskom vencu. Tamo je ok.dace ti bar 2 meseca. I mi smo imali izvestaj od fizijatra, tad je stajao ali nije pravio korake,nista posebno nije pisalo u izvestaju. Ti naravno korake ne spominji da dobijete sto vise. Ja sam bila na komisiji 2 dana pred zavrsetak bolovanja. Ljubi tvoje devojke slatke
Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 15/10/2015, 13:27

Hvala Niny! Da li su ga pregledali tamo, ili su mu nesto trazili da uradi (puzi, stoji, hoda)? Znam da mi rekose da je obavezno da se bebe vode sa sobom...

ljubav ljubav
Sofija Veks

Broj poruka : 2739
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 15/10/2015, 16:20

Da, bebe vodis obavezno. Pregledace ih kratko, stavi ih na sto neki mali gde mogu samo da sednu a nema prostora da puzaju. Drzi ih u kolicima i odmah prebaci na taj sto, ne stavljaj ih na pod da ne prohodaju tamo, onda nista od bolovanja.
Jos malo rodjendanac? Jelda prolete godina?
Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 15/10/2015, 16:34

Da ja i Vasa cestitamo rodjendan Konstantinu.da je ziv i zdrav 100 godina.
MalaSaJuga

Broj poruka : 1686
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 16/10/2015, 08:28

Konstantine, lepoto srećno ti bilo!cvet Kako on i Maša? Very Happy

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 16/10/2015, 10:45

Konstantine momcino, srecan ti rodjendancic!!! love Vec godina...

Konacno petak... Nesto sam mrtva, svega mi je preko glave, ne mogu docekati vikend.

Ljubim ljubav
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 17/10/2015, 17:07

Cure, šta ima, uživate li u ovom lepom subotnom danu :)
Cmoka svakoj :)

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 18/10/2015, 09:13

Ej hej. Ja sam u oktobru kao pregazena. Uvek mi energija padne. Bice valjda bolje, mora biti.
Happy, kako ti je mama?

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21691
Godina : 37
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ganedina taj 18/10/2015, 10:16

Ova jesen je bas prava ona bljak jesen, nista od miholjskog leta . Ova kisa mi se vise smucila, pada sad kad nizasta ne treba umesto da je lepo vreme da oberemo ovo malo kukuruza , ovako ce proklijati na stabljici . Ne mozes ni zemlju pripremiti za setvu psenice ....Sad je nasal svakodnevno da pada kad ne treba , a kad je trebala letos ne pade ni kapi nego nam sve u bastama I njivama pogorelo . A I mi ljudi jedva prezivesmo na onim paklenim vrucinama. Izvinite, sta cu kad sam seljacko dete pa me sve ovo direktno pogadja , jer svake godine ulazemo velike pare u tu poljoprivredu I na kraju ne dobijemo nista, samo cist gubitak od mnogo stotina, pa I hiljada evra . Jbg.

Cure ljubimo vas Laza I ja . Danas cu do setre pa ako njeni klinci budu kuci i instaliraju mi Viber saljem vam Lazine fotke .
ganedina

Broj poruka : 1002
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/10/2015, 12:10

Mama dobro kao devojčica :) Hvala na pitanju  Very Happy
Svi smo trenutno ok, zdravi i veseli  Very Happy
A meni je 16.10. bila veridba :) I volim oktobar zbog boja, crvena, žuta, oker...
Šta da ti kažem ganedina, teško je, teško kad uložiš trud i novac a za uzvrat dobiješ ništa. Opet uvek kažem teško je ali preživeće ovaj narod sve muke, samo zdravi da budemo. Gledam kolektiv u kome radim, seoski je, neki koji rade u mom kolektiva su i iz tog sela.Imaju svoje njive, bašte i primaju platu a svi u kreditima i dozvoljenim minusima, dugovima...A isto i mi iz grada, svi u dugovima i kreditima. Plaču ljudi. Meni prošle godine na nepunoj normi skinuli 10% od plate a ove godine izgubih 15 % norme i na kraju sam došla do plate od 26 000 tj. 60% norme sa dva državna fakulteta. Onda sam malo tražila, gledala i pronađem drugu seosku školu u kojoj je jedna moja koleginica imala 125% nastave i primala 125% plate. Lepo konkurišem za tih 25% njenih i prime me. Morali po zakonu. Ona ima višu i fina je žena ali eto ja 15 godina nisam mogla da neđem pun fond jer neko eto prima i 125% plate. Sad imam 85% prvi i jedini put za 15 godina radnog staža, uz to nađem i neki posao privatno i opet nije dovoljno da pokrijemo osnovne troškove. Dok pomognem bratu, samohranom ocu troje dece i podstanaru, dok se kupe knjige, sveske, obuća, odeća za decu...Jadan je naš život u ovoj zemlji. Svakako razmišljamo šta da menjamo ali koliko god da stisneš kaiš nije dovoljno. Ne vidim da će biti bolje ali uopravo razmišljamo i na početku smo procesa da menjamo malo radikalnije nešto...
No u svakom slučaju, kao što rekoh, najbitnije je da smo zdravi a sve ostalo i pored svih muka i problema će proći i doći na svoje.

Uživajte cure i volite! osmeh srce

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 18/10/2015, 20:38

Slazem se zdravlje je najbitnije...
Bezparica sve pogadja i nas na selu,i ove u gradu.
Ali parama se ne moze kupiti mnogo toga...Ima neko para gomilu,pa opet nije srecan,imam slucajeva u okolini....
Mi smo napunili 6 nedelja pa nam guzvancija u kuci pocela,u utorak idemo kod fizijatra,imamo izbacenu zilu na vratu,neko kaze od porodjaja a neko kaze da je tako bio namesten u stomaku...Valjda cemo brzo srediti..
Ema hvala na informacijama!

Ancica 87

Broj poruka : 1298
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 19/10/2015, 22:22

Au što sam umorna :) ali se spremam za neke velike odluke :)
Cure, uživajte i volite se. Šta će čoveku sve ako ljubavi nema :)

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 21/10/2015, 15:16

Sad naletih i na oktobarska jutra,vidim pišete i o poslu.Ja sam u startu dobila 30 meseci porodiljskog,tj možeš da biraš,godinu dana uz neku platu ispod osnovnog minimuma za puno radno vreme ( što mi dodje kao neka kazna jer i čistačica i doktorica dobijaju isto,isto je ta sve).Ja sam uzela vremenski maximum,ali zato je plaćeno samo 40% od osnovnog minimuma, ali neka,bar ću biti 2,5 god iz moje dete,a to mi nikakve pare ne mogu nadoknaditi. Samo mi deluje,bez obzira na zapad, ni malo podsticajno za buduće majke,čak te podstiče da se što pre vratiš na posao jer tek tad imaš punu platu.No kako god,uzivacemo jer tek u januaru 2018. treba da se vratimo na posao,a onda ćemo malo nešto da vrdamo da još malo budemo kući.
Kod nas oktobar pun kiše,za koji dan spremamo se kući.Prošli put kad smo bili dole Dimi je bio samo jedna tačkice.
Happy Girl,drago mi je zbog tvoje mame,a Djumrici si sigurno pružila najlepših 5,5 god života.
Veliki pozz...
millena

Broj poruka : 208
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 21/10/2015, 23:33

Opet mi je pripala cast da okacim prelepe slike!

Sve vas ljube Koki, Niny i Ninyboy!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 21/10/2015, 23:34

I od mene stisak.

Happy, drago mi je da je mama super, pu pu pu, i da si uspela da nadjes veci procenat casova. Kad bi jos negde nesto uletelo, drzim fige za te velike odluke!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 22/10/2015, 13:38

Hvala Biksi, srce si :)
Ovaj oktobar je stvarno kisovit, nikada ovako nije bilo. I ja sam se nadala miholjskom letu, ali nista od toga. Kazu da ce novembar biti lep.
Happy, bas mi je zao za macu Sad
Koka i Masa se sada bolje slazu. On nju bas voli a ona je i dalje pomalo suzdrzana. Jedino voli kad on jede posto je sad u fazi da joj baca hranu :)
Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 23/10/2015, 18:22

Konstantine, lepoto smajli angel A i mama je kao med osmeh srce

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 24/10/2015, 07:43

Dobro jutro jutro sneno, dobro jutro nebo plavo, hvala ti za ljubav ženo, hvala ti za ležaj travo. ( V.Nikolić)
Dobro jutro drage ženice...eto meni je oktobar donio pozitivnu betu pa su mi sva njegova jutra mirisna. Vučem za nos sve bockalice ljubav
Blanka

Broj poruka : 3774
Godina : 36
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh