Septembarska mirisna jutra

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Septembarska mirisna jutra

Počalji od Eho taj 16/9/2015, 10:39

Sofija je secer! osmeh srce
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 16/9/2015, 12:25

Ksenija balavi od drugog mjeseca a tek sa devet nikli prvi, a jedan mali drugar sa 3ipo dobio prve zubice prije neki dan tako da oprdmite se portiklicama  Very Happy

Hepi cini mi se da je Jelena,mama2andjela pravnik ako sam dobro skapirala.
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 17/9/2015, 23:36

Našla sam pomoć sa Kutka :) Okomili se neki na nas zbog nekih komentara ovde o njihovom proizvodu. Pretili tužbom I tražili uklanjanje tih komentara po hitnom postupku. A ja neću da brišem ništa, a ni da platim...:) Morali smo da reagujemo odgovorom, pa mi je trebao savet. U svakom slučaju čekam da vidim hoće li se nastaviti ili ne... I budite spremne da napravimo dar mar ako dirnu u Kutak! Ako me uapse, da mi dođete u CZ :)

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 18/9/2015, 02:40

Hehe bas me zanima ciji smo to proizvod pljuvali, pa se uspanicili hehe i ko nas ve cita lol!
Sofija Veks

Broj poruka : 2712
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tebi taj 18/9/2015, 03:28

Jeste da nisam cesto na Kutku,ali ako bude trebala neka pravna pomoc, a koliko znam i mogu ja cu pomoci . Ljubac usne
Tebi

Broj poruka : 653
Godina : 31
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 18/9/2015, 08:18

....tebi,bash si pravo srce! srca
....portikle spremljene i uvedene u upotrebu,hvala sladzoooo!!!  c
....hvala eho,ljubimo te nas dve!  ff  
...happy,evo ja chu ti cigare donositi,ako treba i testeru!   b ....ma,kutak je zakon a oni mogu da se slikaju i to u koloru! f

...kod nas je novo to da su nam tatu prekljuche hitno zvali na brod jer mu se neki kolega morao iskrcati tako da ostadosmo opet nas dve same...ne treba da vam pricham kako se teshko rastao od nas...uzhas...ali sam odglumila oskarovski da to nishta nije strashno...ono shto je pozitivno je da je dobio unapredjenje i vechu platu tako da chemo pre skupiti pare za kuchicuuuu...dobro je i da je ovaj put linija mediteran-kina a ne preko celog sveta kao proshli put,brod je nov,14.000 kontenera nosi,zamiliste samo tu grdosijuuu,,,,,ima i internet tako da se sad mazimo preko skajpa!...ljubimo vas i ima da vas udavimo dok nam tata opet ne dodje drage tete sa kutka! ....volim shto sam nashla ovaj kutak! yes love zagrljaj
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vecka taj 18/9/2015, 09:01

Ju kakav haos, pa ako je istina da je nesto lose i treba da se popljuje. Sloboda izrazavanja?
Mi smo proslog vikenda proslqvili 4ti rodjendan velikom decaku i krstili malog decaka. Bilo je divno jer su decaci uzivali, veliki u drustvu, a mali u paznji :) cini mi se da vec sad voli da je u centru paznje, onda se tako kliberi i brblja, trudi se da bude pravi dasa kao brat :) a i brat mu je nezamenljiv, njega kad cuje ostavlja sve dok ga ne vidi, cak i siku koju obozava :)

Sofija je prava lutka! ♡♥

Poslednji izmenio Vecka dana 18/9/2015, 09:52, izmenjeno ukupno 1 puta

Vecka

Broj poruka : 1305
Godina : 30
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 18/9/2015, 09:29

Tatjanice,

secer je pravi!!

Vecka, srecan mu cetvrti rodjendan!!

Zene, meni jedna cera dobila temperaturu, 38.8, ne znamo da li je virus ili zbog zubica. Ima 6 zubica i do sada nije nijednom imala temperaturu. Da li je trebamo voditi na pregled, da se ustanovi da li je virus ili zubici?

Dali smo joj sada sirup eferalgan, koji imamo kada su primale vakcinu, da vidimo hoce li se iole spustiti...svaki savet je vise nego dobrodosao, jer nasu doktorku nikako da dobijemo...
Sofija Veks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 18/9/2015, 09:31

Nema me par dana i imam sta da vidim...neko preti tuzbom jer se potrosacima ne svidja njihov proizvod? Svasta...Umesto da se potrude da proizvod unaprede, da vide sta ne valja, oni prete...
Bas me zanima odakleim ta ideja...

Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 18/9/2015, 09:32

Sofija mislim da tolika temp.nije od zubića, ali svako dete drugačije reaguje. Trenutno su aktuelni virusi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 18/9/2015, 09:41

Drage moje Kutak je divan, ali nije za svakog. Meni lično je mnogo pomogao jer sam vas doživljavala kao sebi najbliže(što i jeste). Vi ste mogle da razumete sve kroz šta sam prolazila za razliku od moje primarne porodice. Kad sam išla na porođaj neke žene sa Kutka nisu bile baš ok sa svojim komentarima, ali hormoni odrade svoje pa su i reakcije nekada ishitrene. Trenutno sam u pripremi za histero. pojavio mi se miom od trudnoće. Vodite računa o svom zdravlju i posle porođaja. Nekada sam davala sebi za pravo da delim savete i pravim se pametna, ali uvek sa najboljom namerom. Nemam takta i nisam od onih slatkorečivih, pa sam samim tim stekla dovoljno neprijatelja ovde na Kutku. Počela sam da smetam jer se mešam u sve. Vreme je da odem svojim putem, jer sam ipak uspela da se ostvarim kao mama što i svima vama želim. Želim vam svima sve najbolje. Žao mi je što su Kutak napustile žene koje se i dalje bore da postanu mame.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od AriesGirl taj 18/9/2015, 10:28

Devojke, ja samo da vam mahnem i da zagrlim i vas i decicu!

A za tuzbu zbog proizvoda kojim zene nisu zadovoljne nemam komentar. Strasno. Umesto da se trude da to poprave, oni hoce da ucutkaju one koji smatraju da njihov proizvod ne valja.

Tatjanice, Sofka je lutka!

Vecka, srecan vam rodjendanac!

Ljubac za sve.
AriesGirl

Broj poruka : 1118
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 18/9/2015, 12:51

hepi nije mi jasno koji je proizvod ovde toliko ispljuvan kad slabo pisemo o njima jedino u zadnje vreme sto znam da se pricalo o adaptiranim mekom.sto nam leo nekazes o kom proizvodu se radi
imam da pohvalim nasu forumasicu noju sto mi je veliku uslugu danas uradila i koliko sam je namucila dok mi nije uzela i isporucila rezultate ,tako nesto i rodjeni nece da urade a ne neko koga znas samo virtuelno,hvala ti draga jos jednom od srca i nadam se da cu nekako uspeti da ti se oduzim i da cemo se upoznati uskoro.
tatjanice sofija je preslatka,znam da ti je sad opet tesko da budete same bez tate ali brazo ce vreme proci dok se on nevrati a njegova princeza ce makar preko skajpa uzivati u tati njenim
nina :)

Broj poruka : 4958
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vecka taj 18/9/2015, 13:32

Zvoncice Sad
Ne znam kome ti mozes biti neprijatelj. I kada ti se misljenje ne slaze sa drugim, ti ne ujedas. Grlim te, nadam se da ovo nije oprostaj. Sad

Aries hvala! :*

Sofija, ja ne verujem u "tt od zuba", posebno ne toliku. Moze biti od zuba slabiji imunitet, pa od toga osetljivija na viruse. Svakako kod dr.

Vecka

Broj poruka : 1305
Godina : 30
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 18/9/2015, 13:44

sofija meni je marija imala samo temp 38.5 kad su joj nicali zubi posle toga fala bogu nikad nije bila preko 37.5,dr mi rekla da je to normalno kad trojke krenu da nicu,posle sam joj uvek dala samo brufen i spadne odma evo i dan danas kad joj krene novi zub nicati dobije ali do 38 a cak nekad i nereagujem jer kaze mama meni nije nista jedino ako sama kaze daj mi sirup onda znam da ipak ima do 38,5 al ise to mozda 1 godisnje deci na par sati jer odma idem sa brufenom na 4 sata kako su mi savetovali ali pretezno se desi da joj retko kad treba da dam posle prvog uzimanja,i uvek voli da zaspe kad ima temp tako da u snu pregrmi i sva se preznoji,sto i sa sobom radim ako osetim da me drma temp da legnem popijem nesto od lekova nekad mi i obican andol dobar i zaspem nekako i kad ustanem moglra do gaca da izvinete na izrazu ali meni bude bolje
nina :)

Broj poruka : 4958
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 18/9/2015, 13:47

Zvonice, ne moze se svima ugoditi... uvek bilo i bice ... i ne bi valjalo da se sve slazemo u vezi sa svime... sto kaze Biksi, 100 zena, 200 (.) (.)... Ako smatras da treba da " ides" , idi, ali ipkam mislim da bi bilo lepo da ostanes...i da nam se vrate stare forumasice...Neke jesu pobedile, neke se jos uvek bore, ali ovaj forum je ipak nesto posebno...

Nisam pratila ostale teme, ne znam sta setamo pisalo i desavalo, jer se trenutno ne bavim sterilitetom, ali ipak je  lepo biti ovde...

Tatjanice, drago mi je unapredjenje tm,  i sjajno je sto dobro podnosis razdvajanje...  mm bi trebalo da ide na tri kraca sluzbena putovanja do zime, a deo mene vec umire...sve mi teze padaju razdvajanja,pogotovu sto je Petar sad  bas vezan za tatu...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Smrdica taj 18/9/2015, 14:25

Sofija i moj decak je imao visoku temp za vikend odjednom je skocila,nikakvi propratni simptomi osim zubica koji izlaze i vec u ponedeljak nista da bi u toku te noci jednom povratio i u utorak dijareja krene i osip po telu..isli smo na Institut i kazu virus..danas sve u redu,osip se povukao..
Smrdica

Broj poruka : 287
Godina : 34
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 18/9/2015, 18:37

Hvala drage moje.

Lici mi nekako na stomacni virus, jer je imala do sada stolicu vec 5 puta...
Sofija Veks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/9/2015, 20:46

Drage cure, hvala za brigu koju pokazujete. Cigare mi nisu potrebne ali turpiju ću rado prihvatiti lol!

Znam da se brinete i da ste znatiželjne ali nisam u mogućnosti da vam svima odgovrim na pp jjer dosta vas mi je danas pisalo. Napisaću vam uskoro o čemu se radi i koji proizvod je u pitanju :) Glupost teška!
U svakom slučaju nema potrebe da bilo koja od vas brine.
Uživajte u vikendu i čuvajte se osmeh srce

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/9/2015, 21:02

Zvončice, dobrodošla si ovde na Kutku uvek! Lično ne bih volela da nas napustiš.

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 18/9/2015, 22:44

Happy nadam se da je sve ok.
Zenice dajte neki savet Vasi je svakodmevno pun nos.izvlacim mu uz pomoc aspiratora i fiz.rastvora.pro je mucenje,place on,placem ja.sad posle kupanja place jer mu tad vadim sekrer,jos ga ne spzstim da ga obucem on krene da place.mm-zu su rekli da skuvamo beli slez i da mu damo malo da popije,malo u nos? E sad ja to ne bi na svoju ruku.dal neka od vas zna za to ili bilo sta drugo sto bi pomoglo.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga

Broj poruka : 1337
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 19/9/2015, 12:51

Cao Kutnjanke,imam jedno(mozda i glupo)pitanje,da li rentgen(tacnije kraljesnice)smeta u periodu dojenja?Mucim se sa bolovima u donjem delu ledja jos pre porodjaja i sad je bol toliko jak i nesnosan da se bojim da ce opet kulminirati ukocenjem.Brufeni nista ne pomazu,sve mi je gore,hodam grbavo,a i da ustanem treba mi 5 min,moram ortopedu,a bez rtg snimke ne moze vidit sta je.
Veliki pozdrav svim Kutnjankama od Dimija i njegove mame
millena

Broj poruka : 208
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 19/9/2015, 17:22

Milena meni su dr u bg rekli samo febricet i brufen tokom dojenja,ja imam jake migrene. Vidi sastav tog leka. A lokalne mastove mislim da mozes mazati.dr moja je rekla da ne bi trebale da unosimo ono sto se izlucuje u mleko. Meni cak nisu smeli da saju ni diklofen cepice.
MalaSaJuga

Broj poruka : 1337
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 19/9/2015, 17:39

millena, da si trudna nikako ne bi smela na rentgen, a za dojenje sam čula različita mišljenja. Zato bi bilo najbolje da se posavetuješ sa nekim radiologom.

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 19/9/2015, 22:29

hvala na odgovorima,citala sam svasta na netu,razlicite teorije,zato rekoh,ovde je najbolje pitati,iz prve ruke covek dobije odgovor...uf,ali je zeznuto,mazem raznim gelovima,pijem brufen,ali samo mi je gore,ova trudnoca me dokrajcila...
mozda mi oktobar donese bolje dane...
pozz svima Very Happy Very Happy Very Happy
millena

Broj poruka : 208
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći