KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
sandrolina
masato
micaubica83
jelena.kuburic
Bobaue
MalaSaJuga
najdi10
Tebi
enap
daki_mm
kiki5
Padobranka
ChillyVilly
libra35
noja
JocY
Baš za andjele 75.
mata
zsuki75
jelena*mama2andjela*
Lena_83
Deni
Ninche
AriesGirl
KoMetaK
fight&faith
HappyGirl
Vanja80
Eho
karakaca
pegaz
tiramisu
jadranka
Erata
Amna84
BiKsi :)
annci
saska1
nina :)
lela1984
Blanka
Ancica 87
zvoncica36
sunny.tp
PalcicaBg
BabyBear
d77
ivanicasale
Vecka
dada88
Zmajuška
lilyt
luckystar74
ahosame
Mimi12
Sirijus
Jeka1984
srculence 84
62 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 10/9/2015, 17:38

Nego nema nam i Lilyt. .. trebalo je da radi era test zajedno sa mnom ovaj mesec, ali se ne oglašava. .. cvet
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 10/9/2015, 18:49

Tiramisu, zao mi je. Sad Ali nemoj sebe da krivis ni slucajno, nista nisi kriva, a sledeci put ce biti onaj pravi. zagrljaj

Devojke, srecno svima!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 10/9/2015, 20:38

Hvala puno na podršci!!! Puno znači!!!! Very Happy Very Happy Very Happy lol!
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 48
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 10/9/2015, 22:16

Da djipim malo za svaku od vas, bice ovo mjesec bebirona vidim ja igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 11/9/2015, 07:56

Sunny, ja odoh na put. Ponovo kod mojih da si izigram sa bratanicom....
Tamo stizem oko 12. Hocu da kada upalim racunar ovde stoji jedna ogrooomnaaaa betaaaa
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 11/9/2015, 08:14

Annci, blesava si osmeh srce . Nema šanse do 12h da stigne, tek popodne, u malom gradu sam pa oni sve šalju za Bg. Javljam u svakom slučaju Very Happy
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 11/9/2015, 09:58

Eho ::Tiramisu, zao mi je. Sad  Ali nemoj sebe da krivis ni slucajno, nista nisi kriva, a sledeci put ce biti onaj pravi. zagrljaj

Devojke, srecno svima!
eho,budimo realni rokala sam se fragminom dva puta dnevno a da ne izvadim d dimer ni krv do 9-te nedelje. Boze me sacuvaj ko da sam prirodno ostala trudna. Bilo mi je lepo i dobro sam se osecala,to mi je bio vodic i najveca greska.
inace keretaza je prosla dobro juce.

tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 11/9/2015, 10:16

Tiramisu, ja uopste me razumem ove dijagnoze, ali ako ne gresim, te biohemijske si imala iz prirodne trudnoce? Ako sam dobro razumela, onda ja ovako neuka mogu samo da mislim da tebi vestacka uopste ne treba! Treba da nadjes dobrog dr-a koji ce sa 8 pari ociju da ti prati sledecu trudnocu. Da se razumemo, ovo je Moje misljnje, jer bih ja najvise volela da prirodno zatrudnim i da ne moram u ovo da se upustam.

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 11/9/2015, 10:46

Tiramisu, pokusavam da kazem da ne nabijas sebi grizu savesti, to nikako ne moze da ti pomogne. Ne znam kod koga si od lekara isla na konsultacije u vezi sa svojim problemima, ali ja bih uradila kako Jadranka kaze: otisla kod nekog sa debelim iskustvom sa problemima steriliteta i odatle krenula dalje. Moja topla preporuka je prof. Kopitovic.

Odboluj ovo, pa glavu gore i u nove pobede. usne
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 11/9/2015, 13:05

Nije meni problem da zatrudnim vec da odrzim trudnocu. Da li je za to kriva trombofilija ili nesto drugo,ne znam. Odlucili smo se za vto upravo da bi ta trudnoca bila pod nadzorom i da bih sa svih strana bila pokrivena terapijom.
Cekamo analize nasih kariotipa i tog fetusnog sadrzaja pa da vidimo sta dalje. A gde radi Kopitovic?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 11/9/2015, 13:10

Tiramisu, dr Kopitovic ti radi u Novom Sadu bolnica Ferona tamo ces najprije doci do nje.
Pozz i srecno :-* usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 11/9/2015, 13:24

Shvatila sam to, zato se i slazem sa Jadrankom da treba da pronadjes odlicnog strucnjaka i za taj nadzor. I ne samo to, nego da najpre prouci tvoj slucaj i da proceni treba li jos nesto da isproveravas pre sledece trudnoce, bilo da do nje dodje prirodnim putem ili potpomognutom oplodnjom.

Profesorka Kopitovic radi u Novom Sadu, u bolnici Ferona (imas zasebnu temu "Ferona" ovde na Kutku), broj telefona je 021 3000 220. Ona je inace vodja tima za VTO u Betaniji, odlican strucnjak za sterilitet sa decenijskim iskustvom. Odes kod nje na konsultacije, sa svim nalazima i otpusnim listama, ispricas svoju pricu, pa ces da vidis sta ce ti reci. VTO posle, ako bude potrebna, mozes da uradis i o drzavnom trosku, ali ako ona bude smatrala da ti je potrebna neka specificna terapija ili konsultacija sa jos nekim specijalistima, napisace ti to u izvestaju i to ces da nosis sa sobom gde god da posle odes na VTO.
Ona se nikad ne vrti u krug, ako nesto ne daje rezultate, odmah trazi drugi nacin. Takodje, ne insistira da bilo sta radis kod nje privatno, nego ti prepusta izbor. Ako nesto ne moze da uradi, salje te u kratkom vremenskom roku onima koji mogu jer ne zeli pacijentima da trosi dragoceno vreme i da im uzima novac ako smatra da ona za njih nema resenje (a u vecini slucajeva ga ima, osim kod pacijentkinja za koje se kao jedino resenje savetuje odlazak na ciklus sa doniranom jajnom celijom, na kliniku u Pragu).
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 11/9/2015, 15:19

Eho ::Shvatila sam to, zato se i slazem sa Jadrankom da treba da pronadjes odlicnog strucnjaka i za taj nadzor. I ne samo to, nego da najpre prouci tvoj slucaj i da proceni treba li jos nesto da isproveravas pre sledece trudnoce, bilo da do nje dodje prirodnim putem ili potpomognutom oplodnjom.

Profesorka Kopitovic radi u Novom Sadu, u bolnici Ferona (imas zasebnu temu "Ferona" ovde na Kutku), broj telefona je 021 3000 220. Ona je inace vodja tima za VTO u Betaniji, odlican strucnjak za sterilitet sa decenijskim iskustvom. Odes kod nje na konsultacije, sa svim nalazima i otpusnim listama, ispricas svoju pricu, pa ces da vidis sta ce ti reci. VTO posle, ako bude potrebna, mozes da uradis i o drzavnom trosku, ali ako ona bude smatrala da ti je potrebna neka specificna terapija ili konsultacija sa jos nekim specijalistima, napisace ti to u izvestaju i to ces da nosis sa sobom gde god da posle odes na VTO.
Ona se nikad ne vrti u krug, ako nesto ne daje rezultate, odmah trazi drugi nacin. Takodje, ne insistira da bilo sta radis kod nje privatno, nego ti prepusta izbor. Ako nesto ne moze da uradi, salje te u kratkom vremenskom roku onima koji mogu jer ne zeli pacijentima da trosi dragoceno vreme i da im uzima novac ako smatra da ona za njih nema resenje (a u vecini slucajeva ga ima, osim kod pacijentkinja za koje se kao jedino resenje savetuje odlazak na ciklus sa doniranom jajnom celijom, na kliniku u Pragu).

Ja bih ti isto savetovala kao i Eho. Prof. Kopitovic je vrhunski strucnjak i covek.

Devojke, navijam za svaku od vas.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 11/9/2015, 15:30

Tiramisu jako,jako mi je žao zagrljaj .
Neznam šta da ti kažem mi smo radili kariotipe uredni ,citogenetiku ploda i to sve u redu ni oni neznaju prosto se desi.Ja ti želim da već sledeći put bude uspješan da se sve kockice slože,ali svakako otiđi kod prof.Kopitović ona je stvarno veliki stručnjak i pre svega čovjek.Ja od nje ne idem dok ne smućkamo bebče.

Koračaljke navijam za sve .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 11/9/2015, 15:35

Za Kopitovicku potpisujem devojke! Tiramisu, idi na kondultacije. Bas kao sto Eho kaze, ako ne moze ona da ti pomogne, znace ko i kako moze. Ja sam jedna id onih koje je prosledila u Prag. Posteno. Rezultat je tu!

Sunny, u mojoj vremenskoj zoni je sada popodne...
Kuckam sa tel tako da nema stickera. Zamisli gooomilu rooodaaaaa.....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/9/2015, 17:05

saska1 ::Tiramisu jako,jako mi je žao zagrljaj .
Neznam šta da ti kažem mi smo radili kariotipe uredni ,citogenetiku ploda i to sve u redu ni oni neznaju prosto se desi.Ja ti želim da već sledeći put bude uspješan da se sve kockice slože,ali svakako otiđi kod prof.Kopitović ona je stvarno veliki stručnjak i pre svega čovjek.Ja od nje ne idem dok ne smućkamo bebče.

Koračaljke navijam za sve .


smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw

Ni ja.Smuckacemo ga kad-tad,nema joj ravne! sreca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 11/9/2015, 17:40

Sutra krcem sa femarom...da li smem da pijem sinacilin zbog jake upale ,zvala betaniju i oni mi rekli da smem a ja sam skeptik..sta vi kazete?
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 11/9/2015, 17:43

Joj ljudi, nije mi dobro. Pripremila sam se na kraj, grudi prestale da bole, krcka stomak kao da ce vesticara! Ceo j.. dan cekamo mail, a on kasni... Gledamo na svakih pet min da l je stigao. Ja vec pocela da placem, kad ono beta 59!!!!!! Sta mislite za 12dpt jel ok? U Feroni naravno rekli da se ponovi, a ja ziva nisam. Ne smem nesto ni da se radujem, skroz sam se izgubila. Very Happy Very Happy Very Happy
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 11/9/2015, 17:48

...sunny,sunce te ogrijalooooooo....navijaaaam za debelu betu prekosutraaaaaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 11/9/2015, 17:51

Sunny super je beta... osmeh srce bas si me obradovala...
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 11/9/2015, 17:58

Bravo sunny,navijamo da se za dva dana lepo udupla radost
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 11/9/2015, 18:02

Bravo Sunny!! Stajem u red da vučeš za nos!!! :):):)
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 48
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/9/2015, 18:06

Sunny navijamo da se lepo podupla,  14 dan ce biti preko 100 i to je to !!! queensunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 11/9/2015, 18:12

Hvalaaa! Vučem za nos ako sve bude dobro, da vam ne izbaksuziram Very Happy . Idem u Bg u nedelju da proverim ponovo, ne mogu da čekam ponedeljak Razz . Hvala vam mnooooogo na podršci!!!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 11/9/2015, 18:28

Sunny, preksjutra ce biti dupla, bez brige, to je to Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu