KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avgustovska suncana jutra

+26
Sofija Veks
Erata
KoMetaK
Zmajuška
Vuchica
Mirjana
JocY
bak
bebko
MAAKKI
veki1
ganedina
fight&faith
JAmajka
zvoncica36
Ancica 87
Niny
Blanka
tatjanica
MalaSaJuga
jelena*mama2andjela*
AriesGirl
Ema78
BiKsi :)
HappyGirl
nina :)
30 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 27/8/2015, 18:41

Nina, nina šta će reći ovo nove članice Laughing lol! lol! Zgodan dečko samo dobro pitanje postavi Erata lol!
Definitivno ćemo da se sastajemo, svi! Mladi, stari i ostala rodbina lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ancica 87 27/8/2015, 18:44

xaxaxaxa Biksi,em sam dete sa sela em zavrsila poljoprivrednu srednju...Sta dalje da pricam :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od BiKsi :) 27/8/2015, 22:19

Bak, kako si ti brizljiva! Razz Razz Razz Razz Vidim i jelenamamadvaandjela isto brizljiva! lol! lol! lol!

Ancice, al te provalih,vidim ja ti samo traktor vidis Razz Razz Razz , sad skontah i sto! lol! lol!

Erata, nevaljalice! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od nina :) 27/8/2015, 22:48

sto volim kad naletim na ovako dobre slike i kad krenemo da se sekiramo da se nece cak razboleti ili koji mu je teo dela najlepsi.a ne da se svadjamo i prepucavamo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Eho 27/8/2015, 23:56

Ancica 87 ::xaxaxaxa Biksi,em sam dete sa sela em zavrsila poljoprivrednu srednju...Sta dalje da pricam :)

Al se izvuce brzinski na poreklo i obrazovanje, pa stvarno nema smisla!  b

Nista, ja samo da mahnem, vidim da je ovde najbolja zabava. lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ema78 28/8/2015, 10:52

Mah,mah i od mene...

Pokazah mm nasu prepisku i zabrinutost za doticnog, a on pita kakva li ga je muka naterala da gura traktor? Jadan decko.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od SladZana 28/8/2015, 15:28

Nedostaju mi jutra.

Vaso, Bogdane, Sofija medenjaci dragi naočare naočare naočare mnogo ste nam lijepi. yes

Ja sam se bas ulijenija sto se pisanja tice,mada nemam nista posebno pametno da kazem

Bili smo Na Zlatiboru, Bixi vec raportirala, druzili se sa Arsom smekerom, i naravno grlili se i ljubili, imamo i dokazni materijal lol! joj da ga covjek pojede.
A na moru nas je cekao Konstantin sa mamom Niny, to su dvije dusice, uzivali setali, slikali se, nadamo se da cemo se i brcakti zajedno dok se ne vrate kuci. Mozda se i Masa i Flok upoznaju.

Nama su prije neki dan tek izbila prva dva zubica pa smo euforicni sunny ona je bila super, nije imala nikakve propratne probleme.

A decko sa traktorom je osvjezavajuc Razz

Ljubimo vas ff
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Orline 28/8/2015, 20:46

Ovde padoše grljenja neka uživo lol!
Bravo cure, a najviše pohvala za Biksi, jer ona stvarno sve stiže. Ti si bre Pupak sveta, pardon Kutka, pile skakutavo lol!

A nina, nina, samo raspaljuješ maštu Ktanjkama. Zgodan baja, nema šta, al ja se ubih razmišljajući o žici izmedju nogu, jel ono neki teret okačio na vršnjaka, pa se zabrinuh lol!
To me podseti na stari vic-
"kad na levo jaje okačite na zlatnu žicu teg od kilogram, a na desno jaje isti takav na srebrnu žicu, koja žica prva puca? PA GLASNA ŽICA" , hehehe lol!
Pozdrav za sve Kutanjke.  osmeh srce
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 29/8/2015, 12:26

Gde si Orline, ženo draga :)

Jao žene kad pre prolete ovaj avgust. A ja umornija nego ikada, psihički. Na poslu, radim u prosveti, haos. Čekamo da vidimo ko ostaje bez posla, sve manje prvaka, nepuna norma mi opet smanjena... Ko preživi pričaće a nova školska godina još nije ni počela. Nažalost, znam da je tako i na ostalim radnim mestima...Propadosmo načisto.
A vala ima neko i sve koske da mi polomi jer se uvek nađem gde ne treba ili treba Rolling Eyes Neki čovek maltretira dete ja reagujem, neki tinejđeri teraju nekog klinca da ode i ukrade za njih...ja reagujem, u prodavnici klinac (10 godina) kupio vino da pije ja reagujem...I uvek dođe do rasprave i jednom će neko tako da me zalepi da će usta da mi ostanu večno zatvorena. Mada, mislim da je to nemoguće Laughing  lol!
Mašina za veš mi odapela, vodokotlić isto, usisivač takođe...Vreme je da se ubijem  lol!  lol!  lol!
E sad sam se izjadala pa mi lakše, bolje ste od bilo koje terapije  Very Happy  osmeh srce
Fala na pažnji zagrljaj
I ugodan vikend vam želim sex zalivanje igra vv
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od tatjanica 29/8/2015, 12:38

....hej,happy kad je meni proshle godine sve pocrkalo po stanu prvo sam pomislila da se neki woodoo expert namerachio na mene,ali posle mi je sve nekako krenulo na bolje...u tom smislu ochekuj prosperitet! :*
.....nego,zhene imate li neku dobru dijetu ali da sastojci nisu tipa brazilski crveni kaktus ili patuljasta himalajska shisharka?..ne mogu vishe da trpim pitanja da li sam opet trudna gde god odem!!! Wink
.....ljubim vas iz frizerslog salona,sofku sam uvalila mami i pobegla da se konachno upristojim!!! Very Happy
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 29/8/2015, 12:47

Objasni ljudima lepo da si rešila da večno budeš trudna kad su tako radoznali i aj zdravo lol!
Hvala što me tešiš ali ako ne bude prosperiteta juriću te veruj mi dijeta ti trebati neće lol!
Ljubi mi Sofiju i javi da li te je dete prepoznalo Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Vecka 29/8/2015, 13:46

Devonke lude ste skroz lepo sam se nadmejala :) :)
Tatjanice koja dijeta, bacis se na vezbice Razz moja komsinica je lepo smrsala uz pomoc hrono ishrane :)
Hepi, sad je vreme da krene na bolje Wink

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Vecka 29/8/2015, 13:51

Sofija Veks ::Bogami, baja do... lol! lol!

Nego da budem "party pooper" teme, iako nije to tema, ima li neko od vas iskusnih zenskica da mi preporuci dobrog decijeg oftamologa u Beogradu? Moja jedna cera se kada se uspavljuje kopa po ocima i usima, pa je napravila da joj je pukao kapilarcic. Prvi je prosao za 3-4 dana, a drugi evo ga 3.5 nedelje i ne smanjuje se. Ja jos uvece stavljam vrecu za spavanje koja ima i deo koji prekriva sake, ali ona to u popodnevnoj dremci "sredi". Nismo bili 3 nedelje tu, sada smo se vratili sa odmora, pa rekoh da je odvedem da je pogleda neko strucan..svaki savet dobrodosao...

Ljub, grl!

Dr Stankovic, fantastican oftamolog, uramila bih ga. Meni je radio 3 operacije.
Ljub za curice!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od tatjanica 29/8/2015, 14:08

...happy,garantujem ti preokret na kolu sreche sa svih svojih 86 kila!!! Laughing ....a shto se sofke tiche,slika govori sve,ko je ova teta sa lepom frizurom i gde je moja chupava mama? Wink

Avgustovska suncana jutra - Page 4 2je5uah
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Vecka 29/8/2015, 14:51

Ooo Duša ♡♡♡

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od BiKsi :) 29/8/2015, 17:13

Sofija,  medu,  sa tom maramom na glavi,  komplet bih te pojela.  Lutko!  Tatjanice,  meni stomak ni dan danas nije spao,  deluje kao da sam peti mesec,  Arsa mi pipa stomak u poslednje vreme i kaze beba.  Joj,  nije sine,  samo keva debela.  Sa hrono sam smrsala u par navrata lepo,  sve je ok,  osim stomaka.  Radim pomalo trbusnjake,  al neredovno.  Lenja sam po tom pitanju. 

Happy,  joj to kad krene,  tri aparata crknu obavezno,  dakle sad mora krenuti na bolje.  Ne znam da li znas za mercator pika karticu,  kupovina u mercator megamarketima na 12 rata bez kamate,  potrebno je kod njih uzeti formular,  na poslu ti popune,  da bi mogla da uzimas robu na rate.   Mene je spasila,  sad otplacujem sudo masinu,  prethodno svasta dugo od aparata. Na netu mozes da pratis akcije,  korektne su cene. Znam da je po svim skolama tako,  stalno neka tenzija,  stres. Djaka je sve manje,  zalosno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ema78 29/8/2015, 17:39

Sofija, lepoto.... sunny sunny sunny

Tatjanice, ja sam bila medjed od 80 kg dok sam dojila Petra, kada sam prestala,nesto je otislo samo od sebe, a ostatak jesredila hrono ishrana. Ostalo mi je jos da se zategnem... znaci, za par meseci sa 80 na 68...i meni je ostao stomak, ali kada se lepo ispravim, i stanem kako treba da stanem, ni on nije veliki, mada mi je ostala kila...

Happy, sta da ti kazem... ni meni ovih dana ne ide bas najbolje, ali uvek se vodim onim da posle kise uvek sija Sunce...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ancica 87 29/8/2015, 18:53

Sofija medu medeni :)
Hepi bas te hoce :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 29/8/2015, 20:37

Hoće me, hoće lol!

Tatjanice ne znam za tvoju frizuru ali Sofijina je savršena osmeh srce smajli angel

Ma znam Biksi, ali neću više nikakve rate, kredite da uzimam. Imam još dva da otplatim, jedan veći a drugi je sitan...Neću više da se zarobljavam jer ako izgubim posao kako ću sa kreditima a plata mi je sad 15 % manja. Tako da kupim za keš, onda malo sviram u frulicu i jedem vazduh i vodu ali preživim taj mesec. A znaš i da mi je brat samohrani otac troje dece i podstanar. Njemu hoću i moram da pomognem i zato nikakvi krediti više ni sitni ni krupni. Ali hvala ti za informaciju u svakom slučaju.

Bila danas u prirodi sa mužićem da malo glavu izbistrim i sad odoh da se tušnem, uvalim u krevet i da odgledam neki filmić.

Što s etiče dijete nemam problema sa nekom da kažem nezdravom hranom a pešaćim svaki dan barem 5 km a nekad i do 20 verovali ili ne. Jedini problem imam sa hlebom. Znači, garderoba, kola, pare, stutus, ovo, ono, slatkiši... ništa me ne zanima ali za lebac davim. Eto, problem mi je hleb! Pojedem ga celog bez da trepenem. Jedina je sreća što ga uglavnom sama mesim pa je zdraviji. I evo pripremam se psihički da sebi zavrnem hleb na mesec dana, da vidim hoću li uspeti i da se onda unormalim i pojedem dve, tri kriške dnevno a ne ceo hleb. Valjda ću uspeti  Rolling Eyes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od fight&faith 29/8/2015, 20:45

Sofija srce lepo. Tanja, moj recept za vraćanje linije: beba sa grčevima, nošenje razmažene bebe po ceo dan bez mogućnosti da ti neko konkretno pomogne. Zvuči kao šala, ali u mom slučaju beba je pravi "lični trener". Nina sa ovim tipovima uvek nađe način da "oživi" jutra. ;-)Djevojke. :-*

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od AriesGirl 30/8/2015, 12:24

Samo da mahnem i da vas sve zagrlim!

Sofija je prava princeza!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od nina :) 30/8/2015, 12:32

Avgustovska suncana jutra - Page 4 11935018_10205503846216594_9052556586694106603_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Sofija Veks 30/8/2015, 13:44

Nina, jeste vreli dan, vidim ja dobicemo srcku od sve te vreline Razz Wink lol! lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Erata 30/8/2015, 15:29

I ovaj se sakrio. Sumnjivi su meni ovi misicavi :)) Vise verujem onima sa stomacima i dlakama hahaha
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 30/8/2015, 16:05

Auuuu Nina šta ti radiš lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 4 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu