KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 2/10/2015, 07:13

Evo I nas .

Mami je trebalo vremena da nauci da zivi s Lazinom dijagnozom . Sto kaze Annci posle svega kroz sta sam prosla da bi ga dobila, bar ovo je moglo da me zaobidje . No, sad je gotovo, sta je tu je . Juce smo bili kod pedijatra I on me umirivao I rekao da cemo se ubuduce pratiti I da on vec ima jedno takvo dete od 14 mes. sa istim problemom I da se ono za sada ponasa u skladu sa svojim uzrastom I vrsnjacima . Za sada pratimo Lazino napredovanje do 19.januara kad nam je zakazana kontrola kod dr, Voje Parezanovica . Juce ja Lazi bilo 7 nedelja, ima 4600gr I 56 cm I dobio je 600gr za 15 dana , pedijatar zadovoljan I kaze da je to glavni pokazatelj realnog stanja deteta I oksigenacije organizna , da se sum jedva cuje , a da u dijagnozi pise neka sekundaria , sto je kao isto dobro . Daj Boze da bude dobro .

Mama je juce uzela I novi telefon tako da cu sada moci da slikam Lazu , samo sto ne znam da ovde kacim slike . U nedelju cu ici kod jedne sestre da mi njeni klinci pomognu u tome ako budu znali . Ali bi bilo dobro da mi neka od vas u PP posalje br. tel da joj posaljem saljem slike na Viber . Nema nam Bixi , bas se pitam zasto . Nadam se da je sve OK kod njih.

Nema nam ni Niny s Kostom . A I Sofija bi mogla da nas obraduje sa nekom slicicom svojih princeza , one ce jos malo godinu dana, pocinju I da hodaju ,bas ih dugo nismo videli , mora da su mad medeni , kad su bile jos kao male kao 2 lutke .

Tatjanice svaka cast za fotke , ti si nam tu najrevnosnija . A Sofka ti je kao andjeo . Ja jadva cekam da I moj Laza pocne da se smeje I da ga mama slika .

Mico, super za tebe I tvoje blizance, sve je to super .

Sasava bilo bi lepo ako je devojcica da nam ulepsa malo I razveseli ovu nasu musku druzinu .
Ali svakako bravo I za jos jednog naseg decaka ovde , samo neka su dobro I naka je sve OK.

Debelice ljubimo vase okrugle stomacice, a vi mamice ljubite svoju decicu I od nas dvoje .
I uzivajte u lepom vremenu koje nas ocekuje ovih dana do sredu . Jer, s obzirom kako je pocela, ova ce nam jesen biti bas prava I prohladna .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 2/10/2015, 09:42

Šašava ::A sad izvestaj od juce...

Beba ima 369g, sve je u redu i sa njom i samnom, misle da je devojcica,
sto ce se 100% znati na EUZ za dve nedelje Wink
Aktivna je bas, kazu vec je guzva nastupila u stomaku :)

Ma bravo za devojcurka!!! Svaka cast! Izgleda da su nam sve bebe ovde nemirne!
Ionako je guzva sa decacima, bice nam tvoja princeza ovde mazena i pazena. A konkurencija za zeta je ozbiljna Wink

PS: Na zalost jeste 25.000. 20.000 uzima pauk (to ide po tezini auta, a moj je u najtezoj kategoriji) i 5.000 policija. Hvala mom sinu Very Happy
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 2/10/2015, 09:49

Eho, ljubni nam drugara-konkurneciju Razz
Ma slazem se, ovaj drugi trimestar je suuuper! Ja imam energije za petoro! Pronasla neki super sajt sa hrono ishranom, nakupovala raznoraznih brasna (spelta, lan, raz, jecam, heljda...), te svaki dan mesim neke hlebove raznorazne (sve u borbi protiv opstipacije, koja ubi. Heferol je dodatno pogorsao stanje). Nikada nisam bila vrednija Laughing
Vala kakav je bio onaj pocetak...necu ni da se secam. Samo da nam i poslednji trimestar svima prodje ko drugi....ih

Ganedina, delija napreduje bas dobro! Pu pu pu...! Moj telefon imas, salji slike preko vibera. I sve izgleda malo bolje nego na pocetku, pa mi je mnogo lakse. Ma sigurno ce u toku pracenja biti sve jos bolje. Drzim fige jako! Ljubni ga od mene i Djoleta

Debelice-trudnice ljubav ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/10/2015, 01:14

Mah, mah, debelice. Evo je Bixi, vratila se sa porodicnog odmora, u kome je uzivala maksimalno.

Ancice, sve cestitke na rodjenju sina i da uzivate u roditeljstvu maksimalno!

Ganedina, verujem da ce tvoj Laza, materina maza, sve to prebroditi, i da ce se stanje vremenom skroz srediti, samo od sebe ako moze!

Eho, bravo za deckica, Sasava, popravljaj prosek sa devojcicom!

Tatjana, Sofija ti je medena krofnica!

Bobici specijalni poljubac sto je obilazila, mazila i pazila decaka sa prelepim imenom, Atilu!

Svima puno poljubaca, a sto se tice price o hrani bebaca, ja vas molim da pisete na temi, da se ovde ne zatrpavaju trudnicke strane s tim. Ima korisnih stvari koje pisete, a ovde se izgube, zato pravac na https://kutak.forumotion.com/f63-dojenje-dohrana-nega!

mah, mah, mah

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 3/10/2015, 16:00

Annci uzivaj u toj energiji.
Mene je pocela da hvata neka spavac bolest izgleda. Jos uvek radim,
valjda me iscrpi to mada se trudim da spavam dovoljno.
Cim malo vise setam ili tako imam nekih akcija, lako se umorim.

Pitam se kako bih da imam vec jedno malo dete u svetu, a drugo u stomaku koje raste...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 3/10/2015, 18:04

trudnice drage bravo za dobre izvestaje....mi smo zamenili dan za noc,da znate da vas i to moze cekati pa sad uzivajte,koliko god mozete....ljubac za sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 5/10/2015, 09:27

Ime moje, bice spavanja...brzo prodje taj prvi period, a mogu samo da zamislim kako ste neispavani. Trazili ste-gledajte Razz Razz Razz
Salim se, naravno. Meni svi kazu da koristim sad priliku i naspavam se, ali kao za baksuz, budim se u 06.00. Kao za posao. Moj bebac izgleda da nije neka spavalica.

Nego, pitala sam na "pravnim zavrzlamama", ali izgleda da je slabo posecena stranica, pa da ponovim i ovde. Znate li koji mesec isplacuje zavod? Cekam onih 35% za juli. Bas se nesto oduzilo....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 5/10/2015, 09:34

Annci, kod nas, tih 35% isplacuju par dana posle 65%, koje su prosledili firmi. Ne verujem da je kod vas drugacije.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 5/10/2015, 16:36

Zdravo drage moje trudnice i mame...
Ja malo ređe ulazim na forum ovih dana, ali evo čitam šta se sve dešava.

Ja sam jutros vadila krv za kks, fe, tsh... sutra nalazi nadam se uredni. U četvrtak idemo na kontrolu. Sada lagano gazimo 18. nedelju. U suštini sam dobro, imam svoje standardne migrene jednom mesečno nekako preživim. Još po nekad imam mučnine mada je prilično prošlo kako je bilo od 8. do 15. nedelje. Inače dr pretpostavlja da je devojčica pa videćemo sada kada odemo na kontrolu. Što se tiče spavanja nemam problema nikako.

Ganedina žao mi je što prolaziš kroz sve to sa bebom verujem da nije lako. Ali ja sam ubeđena da će to ipak biti uredu, još je on mala mrvica. Već sam ti pominjala da je moja drugarica isto prošla sa svojim sinom, sada mu je treća godina i već odavno je nastala ta rupica, mislim to na srcu što je uzv pokazivao. Samo ga vodi na kontrle uzv čisto preventivno jer je sada sve uredu i sve je prošlo bez ikakvih lekova, operacija i sl. Verujem da će i kod Lazara sve biti uredu.

ljubav ljubav
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 5/10/2015, 17:10

masato ::Annci, kod nas, tih 35% isplacuju par dana posle 65%, koje su prosledili firmi. Ne verujem da je kod vas drugacije.

Ma sigurno kasni par meseci ovih 35%, jer to nam se uplacuje direktno. Bar tako sam ja razumela. Moj dragi ima firmu, i porodilju (razlikuje se od trudnickog def). On uplati njoj na racun, a onda zavod uplati firmi. On isplacuje zarade redovno, ali pre par dana mu je zavod refundirao juni. Samo me interesuje, da li je ta dinamika i za porodiljsko. Ako je tako, tek za mesec dana mogu ocekivati juli...


Pegaz, bas mi je drago da si se javila, da lepo guras i da je taj mucan period za tobom. Sada je sve lakse i lakse...drzimo fige da su rezultati ok.

Kada smo vec kod toga, meni krvna slika sve gora i gora...izgleda da moj Djole bas uzme sve sto mu padne na pamet, a za mamu ne ostane nista...ma samo neka on meni raste srca1 srca1 srca1
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 5/10/2015, 17:49

Anci ni meni nije leglo 35% za jul, a firmi 6$% jeste. A za jun mi je uplaceno u isto vreme kad i firmi. Valjda tih 35 isplacuje republiks pa mozda zato malo kasni. Mada meni isplacuju zaradu kad i ostalima i to 100% pa se ne opterecujem
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 5/10/2015, 18:35

ja se i porodila a 35% nikad nisam dobila...eto moguce i to

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 5/10/2015, 20:08

...trudnichice moje lepe,ljubim vas u stomachicheee...
....ne znam kojih je to 35%...ja sam do sad dobila 15 hiljada za 27. nedelju trudnoche i 10 hiljada za bebu,obe uplate od opshtine...a prva plata porodiljska je leglaaaa!!!


Poslednji izmenio tatjanica dana 5/10/2015, 20:22, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 5/10/2015, 20:21

Tatjanice a jesi li dobila onih 37000 za prvo dete? Od republickog fonda.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 5/10/2015, 20:22

...nisam,a istovremeno sam predala dokumenta kad i za opstinski roditeljski dodatak...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 6/10/2015, 09:00

Ma sta da se radi, strpljivo cekam. Leci ce sigurno. Ne znam kako si ti Anncice tako prosla!
Malo nas ubilo ovo sredjivanje stana, a meni stomak sve veci, pa me uhvatila manija da kupim neke trudnicke krpice i ponosno prosetam isti
E, super za tih 37.000. To imaju svi pravo? Bez obzira na to odakle su i kolika su im primanja?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 6/10/2015, 09:15

Imaju svi pravo na 37000. Taj iznos se uskladjuje tromesecno sad je skoro 38. Samo treba da se predaju papiri u socijalno kad se rodi dete, najkasnije do 30 dana.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 6/10/2015, 09:53

Hvala, Marija. Bas lepo od drzave likeit
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 6/10/2015, 15:56

marija123 ::Imaju svi pravo na 37000. Taj iznos se uskladjuje tromesecno sad je skoro 38. Samo treba da se predaju papiri u socijalno kad se rodi dete, najkasnije do 30 dana.

lol!  nije bas ''samo'' da se predaju papiri. Evo spiska sta je potrebno (za BGD) i koji su uslovi http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=3901

rok je 6 meseci od dana rodjenja. 30 dana bi stvarno bilo premalo, jer u tom roku gotovo niko nema bebinu krstenicu
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 7/10/2015, 08:12

Devojke, da li neka od vas zna da li je moguce raditi CR u spinalnoj anesteziji ako sam na Fragminu? Citala sam da ne moze, nego samo u opstoj anesteziji. Da li je neka zenica imala iskustva sa tim? Znam da su se mnoge od vas poradjale carskim rezom i da su bile na Fragminu/Fraxiju/Clexanu ali se ne secam da je neka pisala o vrsti anestezije.

Ljubim vas sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 7/10/2015, 09:26

Evo i mene... juče podigla nalaze, rezultati više nego dobri, Fe mi čak 28 pretpostavljam od cvekle koju sam pila zadnje tri nedelje (isceđena cvekla, mrkva, jabuka, limun i med)
TSH je 0,3 naravno celo vreme pijem Eutirox 100. Sutra lagano na UZV, jedva čekam. Kako vreme odmiče lakše je podneti čekanje kontrole.
ff
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 7/10/2015, 09:57

Pegaz, odlično za nalaze. I ja cu za dva dana da vidim kako stojim...



Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 7/10/2015, 10:13

...bravo pegaz,to se zove punokrvna trudnica...hihihiihih....i meni su vrednosti Fe bile 28 u trudnochiiii,pa sam se stalno pitala da li je moguche da u laboratoriji greshe dok mi doka nije objasnila da telo tako pravi i sebi i bebi dovoljno gvozhdja!!! ....ljubac za tebe i bebicu!

....aries draga,ja sam imala cr u spinalu a bila sam na fraxiparinu u trudnochi (doza 0,4 na svakih 12h)...tetka moja je anesteziolog u bolnici i ona je insistirala da bude spinalna anestezija jer kazhe da je to mnogo bolje i za mamu i za bebu...12 sati pre cr nisam primala fraxi i to je to...priprema je kao i za klasichan cr,brijanje,klistir,nema jela od prethodne nochi....sam postupak davanja anestezje nije bolan nego samo malko neprijatan,kao da se malo zhivac ukljeshtio u ledjima i to traje samo par sekundi,nakon toga ti se neka prijatna toplina sjuri niz noge i u narednih 2 minuta vishe ne osecash nista juzhno od stomaka! :) ...onda te seckaju,niti vidish niti osetish i taman dok pomislish evo me mazhu jodom,sad che da pochnu - oni su vech izvadili bebu....beba plache a ja urlam,je li to moja bebaaaa?...svi se smeju,tetka kazhe pokazhite joj bebicu iako je josh nisu okupali...ona plache,onako crvenkasta,malaaaa,medena....poljubila sam je i odneli je na merenje i sredjivanje....onda par minuta zashivaju i kraaaaj...opet je donose,vichu -teshka 3100,duga 47,ocena 9/9...ponovo je ljubim,odnose je...sve vreme ide muzika u pozadini,nikad nechu zaboraviti sofka je rodjena uz gorana karana i pesmu ostani -

ostaaaniiii,
ovu noc kad svi mi prijete...
ostani,
zagrli me kao dijete...
ostani,
kad sva si ljubav moja samo ti...
ostani, da me chuvas kada zaspu andjeli...


...ide pesma,ja plachem ko kishaaaaaa.......momenat prisustva rodjenju deteta je neshto shto nishta na svetu ne mozhe zameniti,dozhivish takav udar chiste sreche da jednostavno ne postoji nishta lepsheee u zhivotu celom...eto,to je moje iskustvo,pa ako imash prilike da ti rade cr u spinalu,razmotri ovo....
ps. nema dizanje glave 24h,samo levo desno,pa spremi tel i punjach da ti sestre dodaju kad te odnesu u shok sobu...mene rez nije mnogo boleo,samo malo dok sam prvi put ustajala...ma, sve se to izdrzhi i zaboravi....eto tako,raspisah se ja jer mi sofki spava...ljubim moje trudnice lepe! love
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 7/10/2015, 12:10

Hvala, Tatjanice, na detaljnom odgovoru. Jedina dilema mi je bila kombinacija spinalna anestezija - Fragmin, jer su misljenja oko toga bas podeljena. Inace nemam strah ni od spinalne, ni od opste anestezije. Pokojna mama mi je bila anesteziolog, pa kad rastes u tom okruzenju, anestezija ti dodje kao nesto svakidasnje i najnormalnije. Ljubac za tebe i Sofi.

Pegaz, bravo za dobre rezultate!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 7/10/2015, 13:10

...ma,za tebe onda nema zime!!! ...a kazhi,shta ti tvoj doktor preporuchuje shto se cr tiche?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu