KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 20/8/2015, 22:31

Sasava, jelena*mama2andjela*, AriesGirl, Pegaz, Ancica87 - hvala vam puno , grlim jako zagrljaj

Biksi, pile moje najdraze, hvala ti na lepim zeljama i mnogo mi je drago sto sam ti ulepsala dan :*

Utefteri 18.03.2016.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 21/8/2015, 09:31

Jutro drage moje...
Meni ovih par dana uhvatila kijavica nenormalno. Inače nemam nikakve alergije. nije mi nešto ni nis zapušen, ali kad kihnem sve se trese. Jutros me čak i neki grč uhvatio u stomaku. Ponekad se uplašim a na kontrolu idem tek za šest dana.

Deni tu smo negde ja sam 08.03.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/8/2015, 09:41

....ljubim moje lepe trudniceeee!!! sunny
.....mi smo prekljuche napunili dva mesechka i shaljemo jedan smajli dragim tetama sa kutka! yes Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 345mz4l


Poslednji izmenio tatjanica dana 21/8/2015, 09:59, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 21/8/2015, 09:57

Deni cestitam na trudnoci,divno je cuti takve vesti!

Tatjanice Sofija je prava zavodnica,kakva slatkoca majko mila!

Nema nam Mice,jel bese za juce bio zakazan cr?

Ljubac za sve trudnicice!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/8/2015, 12:02

Tatjanice, ljubac za ovu tvoju bumbu medenu!

Deni, utefterena si! Mnogo sam srecna zbog tebe, ali bas! srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 21/8/2015, 12:05

Tatjanice, Sofka je medenko, čini mi se da je porasla. cvet

Deni, čestitam na trudnoći! Lepo je ćuti da se nakon svih muka desi prirodna trudnoća, to daje nadu!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/8/2015, 12:33

...jeste,sad imamo oko 5,5 kila...ljubim vas ja a zmajushki i palchici zhelim shto pre da predju na ove strane...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 21/8/2015, 12:43

Tatjanice, Sofi je divna! Bas je porasla, prava devojcica!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 21/8/2015, 15:03

Deni čestitam na trudnoći.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 21/8/2015, 15:04

Tatjanice bebac je prava lepotica. Pošto sada ide hladnije vreme stavi joj peškir na dasku za presvlačenje biće joj prijatnije.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 21/8/2015, 16:42

Joj bre Tatjanice,to je Sofija naucila i da miga Wink Divna je!
Ja da javim da smo uradili ogtt i da je super posle 2h je bio 4.8...Sto bi znacilo da dr i te kako znaju da preteraju....CTG nam je uredan i danas,samo sto je dr iz dz jedno 10 puta napomenuo da ako bilo sta osetim odmah u Betaniju,ne znam sto je uspanicen....Cak mi dao i br moba da ga zovem za ne daj Boze...Kako ste po ovoj divnoj kisi? :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 21/8/2015, 18:40

tatjanica ::....ljubim moje lepe trudniceeee!!! sunny
.....mi smo prekljuche napunili dva mesechka i shaljemo jedan smajli dragim tetama sa kutka! yes Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 345mz4l


Jaooo Sofkice, srce slatko, raspilavih se osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ancice bravo za izvjestaj, nema razloga za frku radost
Debelice ostale ljubim usne

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 21/8/2015, 23:15

Sofija lepota! :*
Anci super za OGTT! :*
Trudnice :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 22/8/2015, 12:59

Ganeina,čestitam na rođenju prelepog momčića!
Sve najbolje vam želim,uživajte pravo!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 22/8/2015, 13:24

Ime moje, bravo za OGTT! E, sto vole da te plase i traumiraju...al nedas se ti! Tako i treba! srca1 srca1 srca1 srca1 srca1

Deni, cestitam od srca! Navise volim ove iznenadne trudnoce, posle duge VTO borbe, pogotovu posle "dosta je", nekako dodju kao dar od Boga. Nagrada za sve! Uzivajte! Neka ti je dosadna i skolska do kraja! srca srca

Sofka, spico najsladja. Je l' se samo meni cini ili ona ovo ocijuka sa nama i namiguje Wink
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 22/8/2015, 13:36

Rodila sam decaka i devojcicu,oboje iste tezine 2450:-).Na carskom rezu sam najeb... najblaze receno.Bila sam do juce u sok sobi.Odjednom mi je skocio pritisak i nisu mogli da ga spuste,svo vreme sam bila na intenzivnoj u strasnim bolovima.Kad su me spustili u odeljenje za cr zaspala sam i kad sam se probudila nisam nista videla na levo oko sem zute mrlje.Zvali su oftamologa medjutim nije se pojavio da bi me uvece golu,bosu,pokislu bez gacica odveli ambulantnim kolima u Urgentni na skener glave.Htela sam da umrem od bolova jer mi je sveza rana.Skener je pokazao dobar rezultat tako da cekamo oftamologa u ponedeljak da vidimo sta je sa okom.Iskreno me strah da ne oslepim,sve mi je mutno na levo oko jedva gledam.Ne mogu da ustanem jer nista ne vidim bas sam zabrinuta.Dole je pocelo da me svrbi,verovatno sam nocas onako gola pokupila neku infekciju pa ne znam da li tako rana moze da se inficira?Ma svasta me snaslo,bebice su mi preslatke :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 22/8/2015, 14:07

Mico cestitamo . Dobro dosli blizanci preslatki..tebi zelimo sto brzi oporavak 
Mene je rebro otkidalo par nedelja bilo je bas tesko . Ali sve se pregrmi ...
Deni draga cestitamo I bravo draga trudnice !!!
Pisi nam da li si nesto plus koristila od vitamina I tvoj muz  sto bi moglo da pomogne na ovim stranama 
Trudnice ljubim vas
Posebno slatku decicu prelepa deca stvarno uzivam ...
Ljubac za sve
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 22/8/2015, 16:00

Mico cestitam,neka su bebci zivi i zdravi jos sto godina!bices ti dobro,drzi se!
Ganedina,slika ostavlja bez reci,uzivajte u zasluzenoj sreci!
Kometak,lepo je procitati o takvom pirodjajnom iskustvu!
Erata,draga,pesma me je skroz raznezila,ljubimo te ja i Nadezda u to ime.ovo je poseban poklon za nju a meni si izmamila suze!jeste da je svaka od nas imala posebnu pricu ali verujte sve se zaboravi kad cedo stigne i kad postane centar sveta,cini vam se da ste se i vi tog trenutka rodili!
Tatjaninice,ljubi nam Sofku!
Pozdrav za sve trudnice!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 22/8/2015, 16:29

Mico, cestitam ti rodjenje beba, a tebi zelim brz oporavak ljubav
Ja bas dolazim do zakljucka da sam imala ludu srecu, jer sam bukavalno rodila devojcicu, a da bol nisam osetila-CR je prosao odlicno, bila sam nepuna 3 dana pod analgeticima, a onda sam jednostavno odbila dalje uzimanje, jer me nista nije bolelo...4.dana od CR sam izasla iz bolnice...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 22/8/2015, 16:38

Mico cestitam da su bebe zive i zdrave! Da nam se i ti brzo oporavis.
Pozdrav za sve trudnice.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 22/8/2015, 16:39

Mico cestitam od srca za deckica i curicu neka su vam zivi i zdravi...
A Ancice generacijo guras jos malo ostalo...Evio vratila sam se da docekam tvoju bebicu na kutku Very Happy
Leki,Aries,tatjanice,Anci,i ostale ljubim vas puno...
Ima li negde Brbljive?Kako je njen deckic?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 22/8/2015, 16:40

Markosanja dokle ste vi stigli?Da li si se porodila?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 22/8/2015, 17:14

Mico cestitam, nek su ti bebice ziva i zdrava i da se ti sto pre oporavis!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/8/2015, 17:28

Aries, naravno, vitamini su samo dopuna...
oni i ne smeju da stave pune doze vitamina u to, za neke kod kojih moze da preti hipervitaminoza...
ali ako toliko svi dave o tome da je neophodno da se ti vitamini piju, onda mora da postoje i neki koji su zaista dobri a ne samo reklama i prodavanje magle... s obzirom da nisu uopste jeftini ...

BTW, zasto stavljaju C vitamin, kad ide samo 100 mg, smesna doza ...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/8/2015, 17:35

Kakva je, Sofa, mangup :)

Super, Ancice... e ti doktori bolje da ne prenose paniku oko sebe, ako vec imaju nesto cega se plase, da ne sire okolo... ulazis skroz u "safe zone"... neka te pusti...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu