KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
Dacaa
mcanji
Vecka
jadranka
Mika
lenjivica
daki_mm
Bobaue
ahosame
saska1
Blanka
Tebi
nina :)
masato
Mimi12
Amna84
Sofija Veks
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
sandrolina
Sirijus
Ancica 87
KoMetaK
zvoncica36
winni
dada88
Jeka1984
Sanjci87
noja
d77
micaubica83
pegaz
fight&faith
sunny.tp
srculence 84
leptirica1977
zsuki75
tatjanica
PalcicaBg
lilyt
Vanja80
Eho
BiKsi :)
annci
lela1984
tiramisu
lelas
AriesGirl
Erata
53 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 8/8/2015, 14:30

lela1984 ::24,3.Da ne prekidam terapiju i da ponovim u ponedeljak betu.

Nije siguran,Eho da li je vanmatericna ili biohemijska,uopšte nisam zadovoljna.

Nije mogao da zna u tako ranoj fazi, dok nisi ponovila betu. Evo Mika sve objasnila. Nije vanmatericna, sto je, kad je vec tako moralo biti, dobro.
Poslusaj ga za dalje, pa cim bude moglo, u nove pobede. Drzi se, ljubac veliki za tebe i tvoju istrajnost.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 8/8/2015, 14:32

lela,
da te poznajem, sad bih došla po tebe, ščepala te za ruku i vodila kod svih doktora redom dok ti ne kažu šta je i dok te ne "izleče".
tvoje zdravlje je najbitnije i to nemoj da zaboraviš. svi hoćemo bebu ali nikako po svaku cenu. čuvaj se.

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 8/8/2015, 15:01

jadranka ::lela,
da te poznajem, sad bih došla po tebe, ščepala te za ruku i vodila kod svih doktora redom dok ti ne kažu šta je i dok te ne "izleče".
tvoje zdravlje je najbitnije i to nemoj da zaboraviš. svi hoćemo bebu ali nikako po svaku cenu. čuvaj se.

Ne mogu da znaju niti dobro da vide gde je problem kad je tako rano. Svakakve sam slucajeve sretala iz tog pocetnog perioda, obijuci ginekoloske pragove. Bilo je i srecnih krajeva, da ne mracimo previse, ali ne znam ko da plati tim zenama posle sav taj prezivljeni stres.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 8/8/2015, 15:10

Ma znam, nego sve mislim 30-ti dan nije prerano. Samo mislim da bi trebalo obići još nekog doktora, vidiš da ovim lela nije zadovoljna, a ja verujem subjektivnom osećaju. A stres koji sad dodatno preživljava sigurno nije od pomoći u ovom trenutku.

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 8/8/2015, 15:10

Najgore je čekanje...

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 8/8/2015, 15:18

Lelo, slucajno vidim sta si navela u potpisu i svratih ovde da saznam sta ti se desilo...drzi se, draga i glavu gore...odustajanja nema, a nadam se da je ovo ipak cista na jajniku, koju taj jadnik od dr ne vidi. Ko ti je radio UZ? u Bgd?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 15:25

Uopste mu ne verujem,ni najmanje nisam zadovoljna.A i kod vanmatericne itekako moze da pada,pa opet da raste.Materica normalne velicine,a endo 12mm.5 puta me pita da li krvarim i imam li bolove i nagovestaje ciklusa. affraid Ja imam PCOS i znam kako izgledaju proklete ciste kod mene.Znam sta sam videla na levom jajniku danas.Uopste mi ne lici ni na cistu,ni na folikul.Za sad ne idem nigde dalje.Betu ponavljam u ponedeljak,terapiju nastavljam,pa,ako opet raste i malo,odoh kod svoje doktorke u DZ da mi da uput da picim na neku od odvratnih klinika beogradskih,pa ce valjda neko od genijalaca da resi enigmu.Posto dr. Ilic zaista pojma nema,kod njega vise ni slucajno u zivotu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 15:26

U Feroni,D77,cuveni dr. Ilic,profesorkin brat,posto je ona na odmoru.Nema,jadan blage veze!


Poslednji izmenio lela1984 dana 8/8/2015, 18:35, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 15:28

Sreca,pa sam psihicki izuzetno jaka osoba i smirena,kao i md.I on bio prisutan.Neki drugi bi ga oterali u p.m!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/8/2015, 15:38

Lela, zao mi je. Da li i dalje primas pregnil ili ne? Otidji kod jos nekoga na uz, cisto zbog te sumnje na cistu, ili sta je vec, da budes mirna. Ovaj put si stvarno bila bas blizu uspehu, nadam se da ce sledeci biti vas i da neces imati nikakve trzavice.

Mimi12, sta je sa tobom, jesi radila betu juce?

Tiramisu, cekamo i tvoje rezultate?

Srecno cure.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 15:43

Ne primam pregnil.Danas ne idem nigde.U ponedeljak ponavljam betu i ako mrdne i malo na gore,e,onda dizem paniku,idem u DZ po uput za neku od klinika,pa tamo.Nek razrese enigmu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 15:57

Za tugu nema vremena,idemo dalje.Samo da vidimo prvo na cemu smo i da to resavamo,pa u novu borbu,opet na prolece ili leto,zna se.Ja cu jednom definitivno uspeti do kraja,tu nema ni najmanje dileme.I opet kod Kopitovicke,naravno,nju ni slucajno ne menjamo.Ali,njen bata mi vise ni taj UZ nece raditi,to je definitivno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 8/8/2015, 16:29

BiKsi :) ::Lela, zao mi je.  Da li i dalje primas pregnil ili ne? Otidji kod jos nekoga na uz, cisto zbog te sumnje na cistu, ili sta je vec, da budes mirna. Ovaj put si stvarno bila bas blizu uspehu, nadam se da ce sledeci biti vas i da neces imati nikakve trzavice.

Mimi12, sta je sa tobom, jesi radila betu juce?

Tiramisu, cekamo i tvoje rezultate?

Srecno cure.


Cao Biksi, sad podjoh da ispisem danasnji dogadjaj. Nisam juce vadila betu, nagovorio me MM da odlozim bar za ponedeljak. Jutros me probudi uzasna glavobolja kakvu imam dan pred menstruaciju. Pogledam....braon na ulosku. E digoh ovog mog iz kreveta da odem da zavrsim s tim vise i da prestanem da se kljukam svim ovim. Dala krv, pa posto sam se pozdravila vec s tim, odosmo u nabavku (kupila i uloske) i jos trista stvari da zavrsimo i to sve u podne po ovoj vrucini. Doneli sve, stize i rezultat malopre....250 (11.dpt)!
Umesto da se radujem, samo mi kroz glavu proslo gde smo sve danas bili i to sve u podne!!!! I sad cu da Boga molim da ovo curkanje prestane i da sve bude OK do ponedeljka.

Mada kad sam procitala danasnji Lelin dan, isto mi se sve srusilo. I shvatis da do kraja trudnoce nema mira, samo se lestvica podize. Prvo cekas tu savrsenu jc, pa da se dobro deli, pa betu (vise puta), pa prvi UZ, pa ekspertski, double, amnio....itd.

Ja do sada nisam stigla nikad ni dovde, tako da sve dalje je uspeh...

Biksi, jel ti pri ruci (ili kompu Very Happy ) ona tabela za vrednosti progesterona? Znam da sam je negde u tvojim postovima videla, ali ko ce sad to da nadje...znas li bar kad bese?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 16:33

Eto,vidis,Mimi,nikad se ne zna.

A mene pusti,ja sam specijalac Very Happy .

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 8/8/2015, 16:49

Mimi, odlicna beta za 11. dan! Bravo!
Ne brini previse oko tog braonkastog, hoce to u vreme kada bi inace trebalo da dobijes. Ako krene crveno, javi se doktoru.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 8/8/2015, 16:50

A mene pusti,ja sam specijalac Very Happy .[/quote]

Stvarno jesi! osmeh srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/8/2015, 16:54

~Bravo Mimi, to je super beta za 11. dan! Pojacaj progesteron za jos jedna, pa uzimam 4 x 200. Mozes da pijes ako ti dole mrljavi. Primiri se maksimalno, tj. ne mrdaj iz kreveta, sad ti je ovo najbitniji period, dok se mrvice lepo ne ugnjezde i ne ususkaju. Nemam pri ruci tebelu progesterona, jesi li ga proveravala, annci je stavljala tu tabelu, cini mi se. Meni je 14. dana progesteron bio preko 60. Al zavisi i koje jedinice su upitanju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 8/8/2015, 17:10

lela1984 ::U materici definitivno nema ništa,vidi se da je prazna.Ali ono na jajniku je užasno sumnjivo.Izvadila betu sad,pa cemo videti.Rekao mi doca da mu jačim ako je skocila,ne daj,Boze da vidimo za dalje.

Lela ja ne verujem ...

pa kako bre... fd dokle vise...  tuga
mnogo mi je krivo...

drzi se...


Poslednji izmenio ahosame dana 8/8/2015, 17:11, izmenjeno ukupno 1 puta
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 8/8/2015, 17:10

lela jel taj dr ilic onako mladji i celav, sa naocarima?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 8/8/2015, 17:28

Draga moja Lelice, mnogo mi je zao. Ne znam sta da ti kazem sto cure vec nijesu rekle. A tebi se divim, hrabra zeno, svaka ti cast za stav koji imas, za pozitivu koja te krasi, a bog izgleda salje onoliko iskusenja koliko mozemo da podnesemo, izdrzimo. Sad bih te najradije zagrlila da mogu. Saljem ti puno poljubaca u zelji da sve ovo brzo prodje.
:-******
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 8/8/2015, 17:32

Ceo dan mislim na mimi. Kad ono lela me izbedacila i iznenadila skroz.
mimi cestitam ti. Zajedno guramo dalje.moja je 626 14 dan od ET. Nazalost bez lele,mnogo mi je zao.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 18:31

lenjivice,za Petronijevica znam da je iz Visegradske,a je li i taj Luzajic odatle?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2015, 18:38

Nije,lilyt,taj s cvikama je super,to je,inace profesorkin asistent.

Bravo za tebe,tiramisu!

Mojne da neko prepisuje od mene,ja bas i nisam za prepisivanje! Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 8/8/2015, 19:01

Lela, ne znam sta pametno da napisem. Zao mi je i grlim te. Navijam da sve prodje po tebe sto bezbolnije i da u najskorije vreme stignes do cilja.

Mimi, Tiramisu, cestitam!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 8/8/2015, 19:06

Da Petronijevic je nacelnik visokorizicnih trudnoca u Visegradskoj, a Luzajic je nacelnik u Gradskoj. Obojca su veliki strucnjaci, blagu prednost dajem Luzajicu. I jedan i drugi imaju svoje privatne ordinacije, ne znam da li smem da pisem adrese, ali imas na netu cim ukucas njihova imena.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu