KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
Padobranka
marija123
Vanja80
masato
tatjanica
Ninche
Niny
lilyt
Jeka1984
Bobaue
spring
Sirijus
AriesGirl
bebko
Šašava
micaubica83
bak
greeneye
snowwhite
jelena*mama2andjela*
d77
BiKsi :)
saska1
JocY
winni
Mika
zvoncica36
Ancica 87
sandrolina
Baš za andjele 75.
diki81
Zmajuška
PalcicaBg
srculence 84
ahosame
lela1984
Sofija Veks
noja
zsuki75
nina :)
annci
SladZana
Blanka
leptirica1977
Eho
Amna84
dzefri
lelas
pegaz
luckystar74
dacans
55 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 30/6/2015, 22:25

Annci, drugarice, tacno sam znala!!!!! To je mamin junak, i tatin, naravno  smajli angel

Sale, bas sam se nadala da nas i ti kao eho obradujes. Idemo dalje, sta da se radi!

Lela sve to lepo zvuci, ima dana da i e2 poraste i da dobijes jednu divnu bebicu, za pocetak

Koracaljke  radost prastajte sve koje sam izostavila
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 30/6/2015, 22:37

Saska, e bzvz, bas. Ali, ides dalje, nema odustajanja.

Devojke, srecno!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 1/7/2015, 00:02

Jeco navijamo svim silama  za ponedeljak, endo je super , blendaj papriku i kvas je dobar ima u zdravoj hrani a i inace je super za organizam , da se bebice super drze , igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
sale mi smo tu da navijamo i bodrimo , a ti si borac , boris se kao ZMAJ  ,Mora biti nagrada za sve do sad sto si uradila , ne znam da li si bila  do Ostroga , lepo je otici , i  nema sazalenja po koja topla rec, i samo korisnih info .
Lela super sve 10 + mi navijamo i prasimo igracice igracice igracice igracice igracice igracice
e2 ce jos porasti hoces jos koji put ga vaditi
zelenooka proveri uz progesteron i TSH Obavezno . drzimo fige za veliku beturinu
koraci napred !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/7/2015, 09:26

Devojke moje,hvala na podrsci,ljubim vas sve ljubav ljubav ljubav ljubav
e sad,sta ste mi rekle za endo da pijem?
Imam ono bezalkoholno pivo Jelen sa limunom ili grejpom ( tj ima 2% alkohola,gde da nadjem bas bezalkoholno,postoji li to ?) ili je i ovaj ok? i koliko dnevno?
Kako da pijem taj kvas Noja? nisam nikad koristila...jel se jede,pije? :-)
Sta jos? Neko mi je rekao papriku? jel svezu?

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/7/2015, 09:56

Jelena imas bezalkoholno pivo,bas 0 °/° alkohola.
Kvas se pije,gazirano pice.
Uzmi brazilski orah,svezu papriku,cveklu.
Probaj sve,pa mozda nesto pomogne.
Meni iskreno nista od toga nije pomagalo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/7/2015, 10:09

Hvala Palcice na objasnjenju,idem da trazim bezalkoholno pivo,nisam ga nigde videla samo ovo od 2%,i idem po kvas mislim da sam videla te limenke u radnjama,onako limenka kao red-bul,smedja?
Probacu,ne moze da skodi Very Happy Very Happy Very Happy
A reci mi,posto imas iste mutacije ko ja,kakva je tebi terapija?

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/7/2015, 10:16

Da,kvas je u limenci ili staklenoj flasici.Bolji je u staklenoj,ruski kvas,na slici meda.Ima u rodi,maxiju.A bezalk.pivo bavaria,a ima i union ja mislim.
Meni dva hematologa nisu dala terapiju za ovo,samo folnak 5mg,a Kopitovicka cardiopirin od histero i fraxi 0.3 od aspiracije.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/7/2015, 10:33

Super odoh do rode Very Happy Very Happy Very Happy
I meni su uvek davali samo aspirin 100 do transfera a posle Fraxi 0.3.

Ja vec mesecima pijem
Femibion 1*1
Q10 1*1
Magnezijum direkt 1*1
Siofor 1*850
D3 1*1
Folnu 5mg 1*1
aspirin 100 1*1
i sad su mi dali estrofem 4*1,od sutra utrogestan 4*1 i verovatno od transfera zamena za aspirin fraxi 0.3. i vreovatno ce progesteron depo
Jesi ti proveravala sad d-dimer,progesteron i tsh...? vidim da devojke pisu da sad to rade par dana od transfera ,pa hocu da budem spremna,nista vise ne prepustam slucaju Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/7/2015, 10:40

I ti si kao ja,pokretna apoteka Very Happy
Danas sam dala krv za tsh,prolaktin i progesteron,a d dimer,kks cu sa betom.Hematolog mi je rekao da u trudnoci proveravam na 4 nedelje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/7/2015, 10:47

hi hi ja sam tek nedavno nasla na divan sareni plasticni dozer za tablete,do sad dam uvek nosala po kutijama,kesama,flasicama,a kad treba negde da putujem uvek sam se bojala da ce me na granici izvesti ko narkomana sa strane lol! lol! Kad sam videla dozer samo sto nisam skakla od srece,sestra me gledala ko ludaka,kaze samo se ti radujes dozeru za tablete lol! lol!
Znaci da tamo negde 5 dan od transfera proverim progesteron,d-dimer,kks,tsh? mislim da nema potrebe za prolaktinom kod mene,meni je uredan bio pre mesec dana al znam da si ti imala sad visok

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 1/7/2015, 10:58

Jelena, vide li ti da sam ja nudila Siofor 850? Imam 24 tablete. Hoces da ti dam?

A sto se piva tice, nece ti nista biti ni od alkoholnog lol! , ja sam i nedelju dana nakon transfera popila po koje niksicko tamno. Very Happy
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/7/2015, 11:05

5 dana posle transfera proveri tsh,pg,prolaktin.
Meni je prolaktin mesec dana pre vto bio 200 i nesto,a sad skoro 1400.
Hoce da skace i zbog pcos,a cesto ga vuce i tsh,tako mi objasnila dr.
Taj dozer je super stvar,al ja se nadam da cemo ovolike lekove koristiti samo do 12.nedelje :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 1/7/2015, 11:11

mi smo ovde svi kao mini apoteke, svako sa svojim kofercetom lekova Wink Wink Wink Wink Wink Wink
navijam jako za sve...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2015, 12:39

I ja imam dozer vec skoro godinu dana. Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od greeneye 1/7/2015, 12:41

Noja, ja sad stigla sa bockanja ali provjerila samo prog, cekam rezultate. Tvoj post tek sad vidim. Sa TSH nisam imala problema, bio 1.3 prije transfera. Nisam ni razmisljala o njemu da budem iskrena , mozda je trebalo?!

Jelena meni endo bio tanak na prvom uz (3-6mm), pitala Dr u Feroni za pivo, ona kaze pivo je dobro zbog vitamina B u njemu tako da sam ja pila B komplex vitamine, kontam tu su opet koncentrisaniji.
Takodje jedi svjez ananas narocito onaj tvrdi dio u sredini. Ima u sebi enzim Bromelein sto je odlicno za endo. Ja jela trecinu ananasa dnevno. Tvrdi dio mozes da blendas ako je lakse.
E sad da ne bude da je sve moja zasluga, vjerovatno nije odmoglo ni to sto su mi Estrofem povecali na 12mg dnevno.
Uglavnom na dan transfera endo bio odlican 10-11mm.

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 1/7/2015, 13:31

Jeco u zdravoj hrani u prahu ima ga i u tabletama raznih ,
razmuti se u 2dc mlake vode i jedna dnevno je ok
Korak po korak na putu do bete + - Page 5 2i8yjq1
zelenooka kad budes vadila betu izvadi i tsh , bio ti je odlican ali za svaki slucaj , mazi tibicu
koraci navijamo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od greeneye 1/7/2015, 14:13

Sad mi stigao rezultat Progesteron 15.77 ng/ml. Jel to ok za 7 DPT?
uzimam Utrogestan 3x 200 mg dnevno.

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/7/2015, 14:27

he he sve, znac,i imamo pokretne apoteke lol! lol! lol!
hvala vam mile moje na savetima,dobro ce mi doci Very Happy Very Happy Very Happy
eho hvala ti puno al imam tableta za izvoz...svaki put kad odem u apoteku ja kupim i siofor za svaki slucaj pa sad imam gomilu:-)

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2015, 14:28

noja, e2 mi rekla sutra da izvadim opet.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 1/7/2015, 14:44

Vazi, Jelena. Ako ti zatreba, ti se javi. Jos mi ga niko nije trazio, a rok trajanja mu je do januara 2019.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2015, 15:50

jelena,srecno na FET-u na Ivandan! Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 1/7/2015, 16:10

Drage moje danas 12. dpt beta se lepo uduplala na 127 sunny
Meni osmeh ne silazi sa lica a ne smem još da se radujem još je rano ali molim Boga da to sve bude uredu.
Juče sam izvadila krv za tsh ali pola sata pre toga sam popila eutiroks 100 mg valjda eće nešto smetati, tražiću opet da radim tsh u ponedeljak. I prolaktin ću morati da uradim jer sam se danas malo uznemirila na poslu bila je neka frka.
Javila sam svom dr i on mi je rekao da već sutra dođem na uzv zbunjen Hm da nije rano?
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2015, 16:15

Super je to,pegaz,bravo! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/7/2015, 16:19

Bravo Pegaz,vuci za nos! bravo bravo bravo
Beta je super,a za ultrazvuk i ja mislim da je rano,al ajde...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od greeneye 1/7/2015, 16:41

Super Pegaz, odlicno ide , samo napred!
Drzimo fige

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu