KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUL-mesec za bete i bebe :-)

+29
KoMetaK
Bobaue
JocY
tatjanica
Erata
MalaSaJuga
dr mali pariz
nina :)
lelas
MAAKKI
Zmajuška
neris8
ganedina
SladZana
Niny
Blanka
Shizika
zvoncica36
AriesGirl
veki1
Ema78
Ancica 87
bebko
HappyGirl
Star77
Sofija Veks
PalcicaBg
BiKsi :)
jelena*mama2andjela*
33 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 22/7/2015, 08:17

Sanja svi mislimo na tvog Vasu....Dace Bog pa ce biti sve u redu....Javljaj nam stanje!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od JocY 22/7/2015, 09:47

Joj Sanja molim se za tvog malisu. Tirsova je kako kazu najbolja bolnica na Balkanu i nadam se da ce sve da prodje kako treba.

Kod mene lose vesti. prosle nedelje sam izgubila tatu. On je bio slogiran poslednjih 15 godina ali je na kraju skoncao od kancera. Mnogo se mucio, da je preziveo to ne bi bio zivot dostojan coveka, a on je bio veliki covek, i srcem i dusom. Poslednjih 2,5 meseca je proveo u bolnici bez zalogaja hrane, tako da mu srce nije izdrzalo operaciju. Ma koliko ja sad bila tuzna, verujte mi da sam se molila Bogu da mu pomogne na ovaj ili onaj nacin kolike su to muke bile.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od jelena*mama2andjela* 22/7/2015, 10:04

Sanja da tvoj Vasa pokaze kakav je junacina i da sve protekne u najboljem redu. Mislim na vas i da nam se uskoro javis sa lepim vestima.

Jocy zao mi je zbog tvog tate zagrljaj zagrljaj

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Bobaue 22/7/2015, 12:36

Sanja dace Bog da operacija prodje dobro. Ti malecki su pravi mali borci i junacine ,koliko god da nama izgledaju nejaki , junacina je Vasa

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Zmajuška 22/7/2015, 14:02

Mila moja Sanjice, daće dragi gospod Bog da sve prođe u redu i da Vasa bude zdrav dečak. U mislima ste mi, molim se za vas!
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od lelas 22/7/2015, 14:34

Sanjice,u mislima sam sa vama!
Jocy,zao mi je zbog tvog tate,drzi se draga,bas se namucio!grlim te jako!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Zmajuška 22/7/2015, 14:39

JocY, primi moje saučešće. Moj tata je takođe bio šlogiran, tako da znam kako je to i u potpunosti te razumem.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od tatjanica 22/7/2015, 15:41

...jocy,zao mi je sto se tvoj tata toliko mucio...primi moje saucesce...grlim te jako,jakoooo...i zelim tebi i tvom dragom da vas sto pre obraduje jedno malo cudo! sunny
...sanjice,ne mogu ni da zamislim kakvi te strahovi obuzimaju...moras bitj jaka zbog sebe i svog vase...videces da ce sve biti dobro...ljubim vas i mislim punooo,puno na vas!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od JocY 22/7/2015, 15:43

Hvala vam drage moje. srca srca srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od PalcicaBg 22/7/2015, 16:23

Jocy zao mi je,primi moje saucesce. Grlim te jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od AriesGirl 22/7/2015, 16:53

Jocy, jako mi je zao. Grlim te.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sofija Veks 22/7/2015, 16:56

Jocy,

Moje saucesce, mila..
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 22/7/2015, 17:17

Jocy, grlim jako. Mnogo je tesko gledati nekog svog da se toliko muci,a da mu se ne moze pomoci.razumem te.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 22/7/2015, 17:20

Sanja, u najboljim ste rukama, Vasa je junak, mislim na njega, vas. molitva molitva molitva molitva
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 22/7/2015, 19:57

Jocy zagrljaj

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Shizika 22/7/2015, 23:17

Sanja, drzhimo palcheve za junaka Vasu.
Jocy cvet
Djevojke d
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 23/7/2015, 13:32

Jocy, iskreno saucesce ! cvet

Sanja, dr koji je pregledao Petra, i koji mi je mnogo pomogao se zove Stefan Djordjevic.  Ima oko 33- 34 godine, deluje pomalo smotano.Ne znam da li ulazi uoperacioni blok, ili je jos uvek samo u ambulanti, ali jedino je on dao pravu dijagnozu.Jeste da je jos uvek specijalizant, ali mislim da mozes mnogo podrske od njega da dobijes.
Inace, mozda je bolje sto je Vasa tako mali, jer u nekoim slucajevima sto su manji, to su zilaviji i maju vecu moc oporavka.Uostalom, videces...jedan dan ti skrate zivot na pola, a drugi dan ti daju krila da poletis do neba...

Devojke, kako podnosite vrucine? Ja se ne vracam u Bgd do daljnjeg...ladim se kod mojih... malo bazencic i terasa, malo klima...za vikend bio mm, pa smo pravili izlet do KOpaonika...sa mojom sestrom i sestricem... taj dan sam se bukvalno upiskila u gace od smejanja, ne secam se kada mi je poslednji put bilo tako zabavno. Tako da vam svima saljem malo pozitivne kopaonicke energije...pogotovu malom Vasi....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od zvoncica36 23/7/2015, 15:29

Jocy žao mi je draga. Od sada samo lepe stvari da ti se dešavaju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od zvoncica36 23/7/2015, 15:34

Sanja kao što je već Ema rekla bebice su žilave. Deluju krhko, ali čim se Vasa izborio da se rodi on je željan života i jak dečko. Znam da su u Tiršovoj ok.doktori. Ja sam u trudnoći išla na uz srca bebe kod Voje Parezanovića. Mlađi čovek, ali odličan stručnjak. Grlim te draga i molim se da nam Vasa što pre ozdravi. Dobro je da su to uočili na vreme. Kada su deca u pitanju dr.su detaljni.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Zmajuška 23/7/2015, 20:26

Danas sam provela dan sa Sanjom i Vasom, i sada u potpunosti razumem kada spominjete zaljubljivanje u vaše bebe, mislim da se i meni to danas desilo,iako znam da budem uzdržana kada su u pitanju bebe ljudi sa kojima nisam bliska. Vasa je čaroban, tako umiljat prava maza. Voli da mu se priča, peva, recituje. Nikada pre nisam u naručju držala tako malenu bebu. Teško diše, nosić mu je pun sekreta pa krči ko malo prase, asistirala sam njegovoj mami dok mu ga je čistila. Sanja ima mleka i on lepo napreduje, nabacio je kilogram za prvih mesec dana. Da, situacija je teška, operacija rizična, ali ja verujem u najbolji mogući ishod.

Moram napisati da sam u jednom momentu bila besna i ljuta na Sanjinu doktorku, koja joj je vodila trudnoću jer se ta srčana mana videla na uz pregledima, to su doktori u Beogradu odmah rekli. Smatram da im je trebala reći, makar bi bili psihološki pripremljeni na loše vesti, a opet možda ja grešim i nisam u pravu. Poklonimo im svoje poverenje i pri tome ih debelo plaćamo, a oni se ponašaju tako neprofesionalno, strašno, pod utiskom Sanjine priče sam još uvek.

Vasa je čaroban, mali div koji će se izboriti sa svime što ga čeka, uz beskrajnu ljubav svojih roditelja i nesebičnu podršku svih nas.
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od MalaSaJuga 23/7/2015, 20:40

Da zvoncice i Vasu ce opisati dr Voja. Smatram i ja da je veliki strucnjak covek je iskren kaze da je operacija rizicna pokusace da otvori aortu ali je zaista suzena pricao je o mogucim komplikacijama ali ne mogu o njima suze su vec krenule. Jako mi je tesko. Hvala zmajuski sto je odvojila vreme za mog Vasu. Hvala i vamq sto pruzate podrsku mnogo mi znaci
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/7/2015, 21:37

Sanjice mora biti sve u redu,mora i nikako drugacije. ja vam saljem svu pozitivnu energiju na svetu da pregurate ovaj teski period ljubav ljubav ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 24/7/2015, 00:11

Sanjice, svi smo uz Vasu i tebe! Pregrst dobre energije ide ka vama. Budi jaka, probaj da sto manje places, jer Vasa sve oseca, a sigurna sam da mu sad treba samo pozitivne enrgije, da ne oseti kako njegova mama pati! Potrudi se, pricaj sebi, bukvalno mantraj svaki dan i vece da ce sve biti ok i da ce Vasa sve junacki izdrzati! Jer tako ce i biti, nikako drugacije! Cime mu cistis nosic?

Divno sto ste se druzili sa Zmajuskom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sofija Veks 24/7/2015, 01:05

Sanjica,

Bas kao sto Biksi kaze, bodrimo te svim srcem, da progurate ti i tvoj medeni Vasa tu operaciju...! srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od tatjanica 24/7/2015, 11:13

...sanjice,cim si tako pozitivna sve MORA biti dobro...ljubim malog vasu,naseg junaka koji ce sve to da pregura...slazem se sa zmajyskom,doktorica je trebala da im kaze da budu spremni na sve...inace,zmajuska je prava drugarica,drago mi je da si uz sanjicu...grlim vas i shaljem puno pozitvne energijeee!!!

......nama je tata javio radosnu vest,iskrcaj je u nedelju iz sao paola tako da u ponedeljak sofija ima prvo upoznavanje sa tatom...joooj,jako sam ga uzelela,pa on mene ni trudnu nije video obzirom da je otisao 1. decembra...tako da smo sad u pripremama za docek za naseg moreplovca.... bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 6xw3s3

...ljubim vas sve,i koji ste na moru i koji smo u lavoru!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 4 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu