KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/6/2015, 20:06

Eho, diiivne vesti! Cestitke! Neka je trudnoca lagana i skolska! trudnica trudnica d d d d d d d d d d d d

Ancci, ne brini, velika ti je beta! NE znam koliko se secas da je Daca pisala pre par dana da se beta ne dupla pravilno posle nekog pocetnog perioda, tako da je ovo OK. I ja sam ponavljala betu do 8-9. nedelje, jer sam tek tada imala UZ, tako da mi se nije duplala pravilno. Meni je bilo vazno samo da lepo raste. Sto se tvoje nedelje trudnoce tice, najlakse se racuna po datumu apisracije (u ovom slucaju tvoje donorke) i tog dana su znaci napravljeni embrioni. Mozes i po danu ET, uneses samo da li se radi o 3-dnevnim ili 5-dnevnim embrionima.
Ako su ti vratili 5-dnevne embrione, ti si sada: Congratulations, you should be 7 weeks, 1 days, pregnant!
a ako su trodnevni: Congratulations, you should be 6 weeks, 6 days, pregnant!

evo ti linka, pa racunaj: http://www.ivf.ca/fet5dayduedate.php imas gore polje calculator i samo izaberi kako zelis da racunas. Svakako, tek si 7. ili 8. nedelja, ne vise. Ne mozes da racunas po ciklusu, pogotovu ako si bila na hormonima da uskladjujes ciklus sa donatorkom. Ja da sam ostala trudna prosle godine, posle VTO u junu, niko se od dr ne bi snasao da mi izracuna termin, kako oni racunaju, jer sam skoro 45-50 dana bila na suprefactu... po njima bih bila 2 meseca trudna kad se desio ET. lol! lol!

Lela, srecan pocetak bockanja!!! i Da se zavrsi velikom betom! igracice igracice igracice igracice

Leptirice, bravo za 9 lepih celija! Navijamo za dobru zuraju u labu!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Pegaz, cekamo ponedeljak i veeeeliku betu! I vucem te za nosic i prasim jako! NEka si povecala eutirox u uvela progesteron, proveri i jedno i drugo kad radis betu! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje vv vv vv vv vv vv vv

Navijam za sve cure, ne mogu da vas pohvatam! Sad su otisle 3 cure sa trudnickih, pa popunjavajte polako strane! Ima nas jos dosta za juli/avgust, taman da se popune sva mesta! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 26/6/2015, 20:08

Eho,cestitam ,neka je trudnovanje dosadno.
Lela1984,neka samo uspe i da otvaris bolovanje u domu zdravlja.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2015, 20:16

Eho ::Devojke, ja sam cekala malo bolju potvrdu, da vas ne stresiram biohemijskom kao prosli put....
15. dpt smo imali betu 523, 18. dpt 1455, a sad imamo 5mm i 116 otkucaja u minuti.
Nadam se da ce i dalje da bude sve ok. Vucem vas sve za nosice!



O jeaaaaaa, bravo eho, kakvo divno iznenadjenje! Nek ti trudnoca bude skolska! d d d d d d d d d d d d d d d d d Kad ti je termin, vreme je da te ubacim na trudnicke, divota i lepota! d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 20:22

Eho,kakvo divno iznenadjenje!Cestitam,vuci za nosic!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2015, 20:25

Eho ::Devojke, ja sam cekala malo bolju potvrdu, da vas ne stresiram biohemijskom kao prosli put....
15. dpt smo imali betu 523, 18. dpt 1455, a sad imamo 5mm i 116 otkucaja u minuti.
Nadam se da ce i dalje da bude sve ok. Vucem vas sve za nosice!


BRAAAAVOOOO!!!
Nego sta ce nego ce biti ok!
Beta odlicna, mali dzin sa srcem junackim!!! beba beba beba beba beba
Da bude dosadno do kraja!!!!
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 26/6/2015, 21:59

eho kakve lepe vesti,bravo bravo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/6/2015, 22:11

Jelenko, omasih te, nenamerno, izvini! Snaja mi je tu.. i dalje ni na sta ne mogu da se koncentrisem. Rolling Eyes Ali, sve sam ti vec rekla! Superica je da su nasli dan kad je endo najprijemciviji. Sad ce oni da racunaju po danu ciklusa, debljini enda i onda ce ti vratiti mrvice na vreme. One pocinju da se kace od 6. dana od formiranja, zato se najkasnije vracaju 5. dana. ZNaju oni sve to i napravice matematiku, da ti vrate pingvincice bas onda kad treba, da ostanu tu do mog rodjendana! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 26/6/2015, 22:28

Bravo Eho bravo radost radost radost radost radost radost radost radost navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica to je tako divna i kompletna vest.
Kometak baš lepo što se javila.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 26/6/2015, 22:55

Saska, prirodan ciklus ovog puta, 1 jajna celija, 1 embrion, u Feroni kod profesorke Kopitovic.
Na UZ se video 1 plod. lol!

Biksi, polako sa terminom lol! tek smo pred kraj 6. nedelje.
Za sad vas sve vucem za nos i navijam iz sve snage za svaku od vas! ljubav
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2015, 23:46

Eho, pa polako cu ja i upisati termin! Laughing Samo daj datum.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zlatica 27/6/2015, 00:46

Bravooo trudnica cestitam

zlatica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 27/6/2015, 05:21

Biksi, 25.2. kaze UZ. Ali najverovatnije ce biti ranije. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 27/6/2015, 08:03

Diiivno Eho...pisi nam malo detaljnije....znaci nisi uopste ni dobijala hormone samo ti izvukli jc u prirodnom ciklusu?Si imala problem sa zalihama jc i amh.....Kopitovicka je CARICA eto toliko si verovala u nju i stvarno ti je napravila bebaca suuuper osmeh srce
Koje si godiste?
Bas si nam ulila nadu radost radost radost radost

Koracajke srecno...ja cekam septembar i nadam se prirodnim radovima sreca do tad
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 27/6/2015, 08:16

EHO...Sto me obradova zeno draga..... Nek ti trudnoca bude sto dosadnija....uzivaj.....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 27/6/2015, 09:12

Eho, to su divne vesti, ČESTITAM! Ti s dokaz da vera pomera planine, verovala si svojoj doktorki i sada si trudnica . Čestitam još jednom! vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 27/6/2015, 09:33

Čestitam Eho,to su prelepe vesti d d uzivaj,i vuci za nosice cvet cvet
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 27/6/2015, 09:52

Ne sećam se da li sam vam pisala.... krajem maja se ja zakazala kod dr Kopitović u Ordiniciju Ilić. I tako žurim ja taj dan ranije s posla da bih stigla u 6 na te konsultacije, imam dva sata do NS. Dođemo tamo kad ono zatvorena neka ulica moramo kroz neku drugu proći a već 6 sati. Kiša pljuštala. Ja ih pozovem i kažem da ćemo kasniti 5 min. Dolazimo tamo i nema doktorke fd
Ona neka njihova sestra kaže kako je dr hitno morala da ide i da će poslati neku drugu dr, ja joj nisam ime zapamtila. I ta sestra arazgovarala sa mnom 20 min dok ova neka dr nije došla. Uglavnom ništa mi nije mogla posebno posavetovati samo eto obavezno fraksiparin od 1. dana transfera.
Totalno sam se razočarala.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/6/2015, 10:15

Pegaz nazalost to je cena njene slave.Toliko je razapeta na sve strane da bukvalno moras da je juris.Meni su tako pomerili termin za Ilic,sva sreca javili na vreme.
Mozes misliti koliko sam popiz. kad je rekla da nece biti tu za aspiraciju.

A s druge strane vrhunski je strucnjak,iako stalno zuri zeni radi mozak 300 na sat i za par minuta sve pogleda,da terapiju,izracuna.Zena je zmaj zaista!
Ja se divim kako joj sve te informacije stanu u glavu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 27/6/2015, 11:50

Eho, kakva divna vest!!! Jao pa bas si nas obradovala! d d d Cestitam ti od srca i zelim ti laganu i skolsku trudnocu.  čestitamo
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 27/6/2015, 13:03

Čestitam Eho!!!Stajem u red da vučeš za nos!!! Lela znaš već!!! Wink Wink Idemooo napred!!! sunny lol! igracice igracice igracice angel
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 48
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 27/6/2015, 13:05

Eho ::Devojke, ja sam cekala malo bolju potvrdu, da vas ne stresiram biohemijskom kao prosli put....
15. dpt smo imali betu 523, 18. dpt 1455, a sad imamo 5mm i 116 otkucaja u minuti.
Nadam se da ce i dalje da bude sve ok. Vucem vas sve za nosice!

Cestitam roda igracice
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 27/6/2015, 15:02

Eho divna beta cestitam... igracice igracice igracice da vas pitam sta se radi od testova u trudnoci (mislim na double i onaj drugi i ostale iz te grupe)kada je u pitanju donacija j.c. Laughing Laughing
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/6/2015, 16:32

Winni, nemam pojma da se rade neki posebni testovi kada se radi o donaciji...ajde valjda ce nam se javiti iskusnije devojke.

Ja znam da se radi duble, triple, i za nas matore (ne znam koje si ti godiste) obavezno amnio. Ja sam odlucila da svakako necu raditi duble test. Znam unapred da ce rezultti biti losi zbog mojih godina, i necu da se stresiram bez razloga. Ionako cu amnio morati da radim, i to ce mi reci pouzdano sve ono sto kaze i duble.

Interesuje me da li kod nas postoji istrazivanje genetike iz krvi...
Moja drugarica zivi u USA i ona nije radila amnio (tamo to radi samo sirotinja i mexosi) jer ipak nosi odredjeni % rizika. Tamo se radi genetika iz krvi. Dosta je skuplje tamo, ali se radi ranije (10-12 nedelje) i da precizne podatke.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/6/2015, 16:41

Anci ima i kod nas takvih testova,oko 700,800e su.Iz krvi se radi,ceka se nalaz 10,15 dana.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 27/6/2015, 16:56

Libra, nisam imala nikakav problem, samo nisam bogzna kako reagovala na stimulaciju (bude manje jajnih celija od ocekivanog) pa je doktorka procenila da bi kod mene prirodan ciklus mogao da bude pun pogodak posto su mi ciklusi i ovulacije uredni. I eto, bas taj pokusaj je ispao dobitni. Verovatno slucajnost, jednako je mogao i neki od stimulisanih da dovede do trudnoce.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu