KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 10:42

Titi devojcice, trudnjacice nasa, sad uzivancija, odmarancija, lagana setnjica i sto kazu braca Grci "Ohi stress"

igracice igracice igracice roda roda roda igracice igracice igracice igracice
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 11/6/2015, 10:45

Nije ni moglo drugacije, draga!!! Sada bezi iz te kancelarije i idi da uzivas! Nemam smajlice, saljem ti hiljadu poljubaca, za tebe i bebice!!
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 10:48

Wow, Annci kakva masna beturina!!! Čestitam ti trudnoću i da budeš kristalna lutka i narednih 8 meseci :) Da sve bude školski :) radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost love love love love love love ff ff ff ff ff vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/6/2015, 10:48

Anciiiiiii jjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to sestro slatka, nema tebi ni pica ni sexa a bogami ni djuskanja, zato sad ja djuskam umesto tebe igra igra igra igra igra
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 11/6/2015, 10:55

Juuuuupiii jeeeee kakav srecan daaan roda roda roda ljubav ljubav ljubav
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 11/6/2015, 10:55

Bravooooo Annciiiiiiiiiii, kakva beturina!!!!!
vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb jumping jumping jumping jumping jumping jumping bravo bravo bravo bravo bravo

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 11/6/2015, 10:58

Titi draga, navijam pa uskoro da slavimo i tvoju betu!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 11/6/2015, 11:04

Annciiiiiii čestitam  bb bb bb poljubci poljubci poljubci poljubci d d jumping jumping jumping
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 11/6/2015, 11:17

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Anci pa to je predivno cestitam ti i zelim ti laku trudnocu Titi anđeo ti si sledeca bravo ..... kolko lepih vesti danas...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 11/6/2015, 11:20

jao Anciiiiiiiiiii kakav sok za mene! Sreca sreca radost!!!!! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d d d d v v v v v v v v v v v v v v v v v navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

Drugi neka djuskaju, ja cu da se napijem i sex umesto tebe!!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/6/2015, 11:25

Anchi, da nisu trojke?? Blizanci u najmanju ruku! Cestitam!!!!!!!!!!
Jeeeeeeeee igra igra igra igra igra igra igra čestitamo čestitamo
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/6/2015, 11:27

Sad dodji kod nas na trudnicke strane! trudnica d d
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/6/2015, 11:36

Cestitam od srca Anci!!!!beta je ona prava,ko kuca!neka ti trudnoca bude lagana i skolski dosadna!jupiiii!saljem milion poljubaca!!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 11/6/2015, 11:37

Kad' se sad' nisam slogirala (od srece naravno)!!! Annci, pa ovo je predivno!!! Kolika beturina! Svaka cast, draga! Nismo ni sumnjali da je moglo da bude drugacije. Sto kazu ostale koracaljke nema tebi ni  sex ni pica, a vala ni kancelarije. Idi kuci i raduuujjj seeeeeee! 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
v v v v v v v v v v v v v v v v v
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 11/6/2015, 11:41

Annci sjajno beta ti je uaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 as as as as as as as as d d d d d d d Uživaj draga i bjeg iz kancelarije što prije f f f f f
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 11/6/2015, 11:42

Ju Boze! Ja od srece i uzbudjenja zaboravih da ti cestitam!  lol! lol! lol!
Cestitam ti, draga Annci, sto si primljena kao stazista u narednih 9 meseci na novo radno mesto - mesto majke. 
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 11/6/2015, 11:47

I ja tebi Titi zaboravih da pozelim da bebci ostanu kod tebe narednih bar 8 meseci radost radost radost radost radost

Pogubile smo se zbog nase Ancice sreca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/6/2015, 12:26

annci ::3246

placem ko kisha u kancelariji!

Toooooooooooooooooooooooo mackooooooooooooooooooooooooo! To nam je trebalo! likeit d d d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v v v v v v v v v igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

Blizanci u najavi!

Titi, da ti dani sto pre prodju, i da ti beta bude isto ovako lepa kao kod Annci.

Wini, navijam za preokret situacije!

Cure, nadam se da je krenuo talas pozitivnih beta, i da ce da trajeeee!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2015, 12:32

Jupi,jupi,jupiiii! Bravo Anci,bravo carice!Ma znala sam bre!Presrecna sam zbog tebe,zvog vas! Cestitam draga d b d d d

Titi,nasa najsvezija trudnice,uzivaj sa svojim bebicama pa da za 9 meseci pravimo veliko slavlje roda roda roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/6/2015, 12:37

annci ::3246

placem ko kisha u kancelariji!

Annci braaavo!!!!

Mozda su dve bebice, bas ti je velika beta!!

Juhu!!! yes yes yes

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

sreca sreca sreca sreca sreca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 11/6/2015, 12:45

*Titi* ::
E devojke moje, samo da vam javnem da je juce bio et i da je sve proslo u najboljem redu. Zbog loseg kvaliteta spermatozoida ipak su se odlucili da rade samo ICSI metodu i od 18 jc 13 se oplodilo, a 10 je nastavilo da se razvija. Od tih 10 embriona samo je jedna presla u blastocistu, a ostale morule su bile na samom pragu prelaska u blastu. Embriolog je hteo da mi ubace jednu blastocistu i dve morule (koje su bile najbolje), ali doktorka je izricito bila protiv toga, jer kaze da je sigurna da bi mi se sva tri embriona "zakacila" i da ne zna kako bih iznela trudnocu. Posle dugog vecanja ipak je pristala da mi ubaci 2 embriona, ali i dalje moli Boga da se samo jedan primi. Ostlih 8 morula su ostavili do danas da se razvijaju, pa ce nam javiti koliko ce biti za zamrzavanje. I da! Kaze da je za ovih vise od 5 godina unazad sigurno dolazilo do oplodnje, ali da embrion jednostavno prestane sa razvijanjem zbog jako loseg kvaliteta spermatozoida tako da ona vec planira i drugu i trecu VTO.  Very Happy Nije mi dala Fraxiparin, jer kaze da nema potrebe, ali ako bude trebalo ubacice - to je najmanji problem. Ona se sad' jadna nervira da se ne prime oba.  Very Happy Dr. Kopitovic  queen ! Rekla je i da obratim paznju na simptome hiperstimulacije, jer postoji mogucnost da dodje do nje, ali misli da nece. Primila sam juce i Progesteron depo i treba jos 2x (na svakih 5 dana). A betu radim za 11 dana.  srca Inace, od jutros imam blage grcice u stomaku. Ne znam da li je rano ili ne, ali tu su.
Titi, sa srecom!!! smajli angel smajli angel smajli angel
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 11/6/2015, 12:47

annci ::3246

placem ko kisha u kancelariji!
annciiiiiii!!!!  f  f  f  duso, neka je sa srecom!!! tako se radujem!
vv  bb  bb  d  x  x  jumping
bravo  bravo  bravo  bravo
srecno, srecno, srecno!!!
cveće  cveće  cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 11/6/2015, 12:54

Anci duso jesi me sad obradovala bas bas, bravo curo, bravo za bebuskice sto su odlucile da te obraduju i usrece. Nadalje samo skolski.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 11/6/2015, 12:58

Uhh annci curo moja!!!!!!Jeza me obuze,plakala bih od srece !!
Ljubim te puno,drugarice moja..
Mozda su trojke :-) Neka je sa srecom!!! angel srca1 cvet ff ff jumping jumping jumping poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci nemam reči nemam reči nemam reči nemam reči nemam reči nemam reči nemam reči nemam reči
Daco ,cestitam!!! cveće cveće cveće cveće cveće
Palcice,evo dobrih vijesti ,cekamo na tebe sad imas vjetar u ledja cveće cveće cveće napred scuro
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 11/6/2015, 13:16

Nije me dugo bilo, a ovde se svašta izdešavalo. Anci, divno, divno, i ja sam se rasplakala od sreće! Uživaj sada, draga.
Titi, očekujemo i od tebe ovakve vesti. I navijam iz sve snage!
Palčice, srećan početak stimulacije, za desetak dana ću i ja krenuti, ako ciklus dođe u određeni dan. Od danas sam na primolutu.
Veeeliki pozdrav za hrabru i pozitivnu curu Dadu. Ne brini se, draga, mlada si i jaka, daće Bog da dođu bebice.
Grlim sve koračaljke zagrljaj
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu