KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

+21
HappyGirl
Blanka
tatjanica
PalcicaBg
SoJa
JocY
saska1
Sofija Veks
SladZana
lelas
Vuchica
Ema78
cicsa80
mamadabudem
BiKsi :)
JAmajka
bak
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
maja76
dacans
25 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od BiKsi :) 16/6/2015, 00:04

Blanka, stisak od mene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Blanka 17/6/2015, 23:36

BiKsi :) ::Blanka, stisak od mene!


ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Ema78 18/6/2015, 14:00

sunny sunny sunny sunny
Kod mene sve nesto bzv, ali ne dam se...resila sam da mi ude dobro...jos da Petru otpusim nos i bicu super...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od SladZana 18/6/2015, 15:32

Sojice draga ljubimo te. Javi nam se cesce. 
Ema daj nam koju slicicu u dnevnik.
Ja da vam kazem da oko mene prste bete i trudnice i da sam zbog toga jako srecna, sto kumici sto sestrici.
Ksenija raste, hvala Bogu, uzivamo, krstili smo je u maju, uzivala je. 
Ljubimo vas i grlimo.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od SoJa 22/6/2015, 08:05

Cure, stisak!

Konačno sunčan dan sunny

Ja bila kod mojih za vikend, spremala tati kolače, dovela bratanice na par dana u goste, divnu zanimaciju trenutno imam. Inače, idalje nisam dobro, naročito kad odem tamo, čini mi se sve mi je gore.... Kući mi jako nedostaje, stalno imam želju da je pozovem, da čujem mili glasić... Tamo se vrećaju slike, one najgore, stalno knedla u grlu, srce se steže, užasno patim, ne vidim izlaz iz ovog bedaka, sve i da bude malo bolje, bude na kratko...
Moram sa nekim da podelim ovo što mi je na srcu, žao mi je što stalno mračim i nadam se da ću i ja imati nekad nešto lepo da podelim sa vama....

Ljubim vas sve, naročito naše malene drugare ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Zmajuška 22/6/2015, 10:09

Sojo, normalno je da ti mama nedostaje, ipak je sve još sveže i ne mračiš, ovo je mesto gde se dele emocije i dobija podrška. Moj tata je preminuo pre 10 godina, a najviše mi je nedostajao u momentima diplomiranja , udaje i tako...
Javiđeš se i ti jednog dana sa lepim vestima, sigurno! zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od jelena*mama2andjela* 22/6/2015, 10:33

Soja ne mracis nikako,ovo i je mesto gde mozes da kazes svoja osecanja i dobijes podrsku,i nemoj nikada da obracas paznju na one koje ce ti reci ili su mozda vec rekli "predugo tugujes,ima gorih stvari,trgni se " itd...niko nema pravo da ti to kaze!!!!  Ja bi volela da neko moze da kaze koliko vremenski bol traje i onda si kao nov,to ne postoji...mila ti si jedna divna i hrabra zena,emotivna i takva ces uvek i biti...vremena uzmi koliko ti treba a bol na zalost,nece nikada proci,samo ces je malo potisnuti u stranu,kada dodju lepi i srecni dani i divni dogadjaji,a sigurna sam da ce ih biti,uskoro...ja te samo molim,da probas svaki dan da nadjes barem jednu stvar koja ce te uciniti srecnom i zbog koje ces taj dan biti zahvalna...dan po dan...ljubim te puno i pisi kad got budes htela i kad got te stegne oko srca...ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od mamadabudem 22/6/2015, 11:01

hm... Shocked No
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od mamadabudem 22/6/2015, 11:02

Sojo zagrljaj
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od BiKsi :) 22/6/2015, 14:33

Soja, stisak draga moja. Ne mracis, tu smo da budemo jedna za drugu, i kad je lepo i kad nije lepo. Zato smo jedna velika porodica!

MDB, nisam skontala tvoj post sa hm?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Ancica 87 22/6/2015, 18:40

Sojo...ja sam recimo bila strasno vezana za mog dedu,posto tatu nisam imala(bili razvedeni,posle umro,neki bas osecaj za njega osecaj nisam imala)ali deda mi je valjda zamenio tu ulogu...u martu je bilo 2 godine kako je umro,i dalje mi jako nedostaje,pogotvo kad odem kod babe,pa sve pomislim da je on tu mogli bi satima sedeti i pricati,divan je covek bio,deda,a sve si mu mogao reci...Ono sto sam htela da kazem da je normalno da ti roditelj nedostaje,i uvek ce ti nedostajati,nekad to bude manje izrazeno,nekad vise...Eto ali kad god ti je tesko ,pisi,kao sto su devojke vec rekle! Ljubac!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od SoJa 23/6/2015, 12:22

d love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od mamadabudem 23/6/2015, 13:28

Evo pišem odjavni post da olakšam i da ostavim još malo prostora onima koji misle da je Kutak njihov i da je samo njihovo mišljenje ispravno.
Kutak je jako dobar forum, ovde sam dobila pregršt informacija, kutanjke su ok ženice . Noćima sam iščitavala sve teme koje me zanimaju, a ima toga... Happy je queen
ALI , s druge strane, ovde naiđete na „šamar“ svaki put kad kažete nešto a to se ne svidi „starijim“ kutanjkama. Ili, dobrodošli ste ako oplakujete mesecima i godinama teške sudbine pojedinih kutanjki , čije postove pri tom ni ne čitate jer će vas uznemiriti već samo odobravate, klimate glavom i govorite toj osobi kako treba da oplakuje, kuka i žali sebe do iznemoglosti. Ukoliko takvoj osobi pokušate da objasnite neke stvari, da život nije samo „torta sa šlagom“ , onda nemate empatije, onda ste emotivni invalid, ma monstrum... A ta ista osoba objavi post gde piše kako je bila kod psihologa ili psihijatra, ali kad je isti pokušao da joj olakša i objasni da je ona zapravo izgubila plod, ona nije želela više da joj on pomaže, već je poželela da nastavi da pati. Valjda to želi i tako joj je lakše. Nije cilj roditi dete i završiti u „Lazi“, već je cilj odgajati to dete, radovati se životu sa detetom itd. Ja to tako shvatam.
Još nešto, smatram jako licemernim to da dotična koristi Sojinu tugu i bol za majkom kako bi se indirektno obratila Vecki, meni i ostalim osobama koje razmišljaju kao mi. Jaaako ružno s njene strane...
Drugo, ovde neke kutanjke sebi dozvoljavaju da lupaju packe i preslišavaju kutanjke koje su članovi od skoro...Baš su se uživele u ulogu sveznalica.

Toliko o Kutku i nekim članicama, a sad malo o meni...

Zovem se , gle čuda, ko svaka druga žena na ovom forumu :) Bila sam veselo, što bi neki rekli dobro dete iz komšiluka. Bila sam zaštićena, svestrana, mezimica ..itd. Škola i studiranje su mi ostali u lepom sećanju, bili smo generacije koje su i učile, slušale rok i zezale se... :)

Ne bih da vas smaram time da sam 2010. godiine mesec dana pre venčanja dobila dijagnozu da sam pitala doktora koliko ću ja još živeti? Bolest koja se leči lekićima, maligna naravno, ali ako se blagovremeno ne otkrije, za godinu-dve već može da tom obolelom „nikne zelena trava“, pod lipom, naravno... Moj muž izjavljuje svojoj majci da ako mi se nešto dogodi - on će se ubiti... Sad Noći duže nikad nisu bile, a pod okriljem noći takve su i misli...I onda shvatiš smisao života, radost življenja! Da ne ulazim sad u detaljne opise da ne „potresam osetljive kutanjke“, pa ni sebe. Sad su kontrole redovne...živeti se mora!

I tako se mi venčasmo... :) Obožavamo se, ali evo sad imamo drugi problem...sterilitet...pffff...Prošle godine kad smo radili VTO i kad su rezultati bili negativni, moj muž mi je obuhvatio lice rukama i nežno rekao: „Ljubavi, to je samo jedna negativna beta!“ Mnogo ga volim! osmeh srce
I onda mi se ovde pojave neki slučajevi da mi ukažu na odsustvo empatije....mislim stvaaarno?!

Eto tako, ostajte mi ZDRAVO drage Kutanjke, jer samo fizički i mentalno zdrav čovek može da ima takvu istu porodicu! Volite se i ne dajte se! Da iz ove borbe izađene ko pobednice as as as A ja vas volim i navijam iz prikrajka... radost radost radost radost radost

Ja nastavljam ovim putem borbe do konačne pobede! Nadam se da ću nekom prilikom i ja mama da budem :)

Pozdrav! osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od JAmajka 23/6/2015, 15:04

MDB zagrljaj ,nije uspeo samo onaj, ko se nije ni borio.Zato,napred u nove pobede! wavecrowd wavecrowd wavecrowd
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od BiKsi :) 23/6/2015, 16:08

U sta to dzarnuh crni Radovane?! lol! lol! lol!

Ja se nadjoh prozvana kao starija Kutanjka. MDB, bravo sto si uspela da se izboris i sto imas podrsku dragog, ali nismo svi isti, nekom treba vise, nekom manje da se trgne. Sve sto se radi na silu, to da se neko trgne pre nego je spreman, kasnije ispliva pa bude jos gore. To je sustina onoga sto pricam, bar ja, sve ovo vreme. Niti zelim nekome da kazem trgni se, dosta tugujes, zivot nije samo torta sa slagom, i slicno, trgnuce se devojke koje su trenutno u losem raspolozenju, samo mi se cini da im sad vise prija da ih virtuelno zagrlim i kazem da ce proci i da puste stvari svojim tokom, nego da im kazem sta bre vise mracite, pa procice i to! Za mene su cure ovde imale ranije bas razumevanja, i slusale su moja kukumavcenja svakodnevno, i to mi je nekako vise znacilo, nego da su me pozurivale u svemu, to u fazonu trgni se, trgni se. Ja se jesam trgla, al mi je trebalo vremena, eto, samo to. S druge strane ima cura, bas je skoro jedna devojka pisala, kako ne zeli da joj pisemo zao mi je kad je neki problem u trudnoci, micaubica, ako se ne varam, i slicno, vise voli taj direkt fazon, kako da se odmah resi problem. Zavisi dakle od osobe do osobe. Meni u ovom slucaju jelena87 i soja deluju kao osobe kojima treba duze vremena da prebole. KometaK se brze trgla, (sto ne znaci da joj je u dusi lakse) al ona ima vise zivotnog iskustva, a rano je ostala bez oba roditelja, sedam vto prica imala iza sebe, dakle iskustvo ihaha. Cure, pre svega jelena87, soja i KometaK, ja se izvinjavam sto vas ovako sad psihoanaliziram, al jednostavno sam se pronasla prozvanom, pa ko velim da pojasnim svoja pisanja.

Zelim vam svima ugodan dan!

I ovde da cestitam sanji rodjenje Vase, nek vam je na radost i ponos, a pre svega uvek zdrav! d d d d d d d d d d d d d d d d



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/6/2015, 17:43

ja se u prvi mah ne nadjoh prozvana al onda procitah ovo "A ta ista osoba objavi post gde piše kako je bila kod psihologa ili psihijatra, ali kad je isti pokušao da joj olakša i objasni da je ona zapravo izgubila plod, ona nije želela više da joj on pomaže, već je poželela da nastavi da pati. Valjda to želi i tako joj je lakše.....i sta reci na to?  No koment...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Ema78 23/6/2015, 20:24

Joj zene, sta vam je? Ako se mi ovde ne razumemo i ne podrzavamo, dzaba onda sve.Svakom je svoja tuga najveca, neko ima vise empatije, neko manje, ali sve smo tu sa istim ciljem... nemojte se vredjati i svadjati zbog necije tuge... da se dzapamo zbog npr stava o ishrani, necijim grudima i sl, pa i ajde, ali tuga je tuga, teska i razarajuca....pa trajalo to  par sati, par dana ili ceo zivot...

A i mene poslednjih mesec dva razvaljuje dosta toga, ne mogu da se saberem, i po prvi put mi se ne prica il pise o tome...zato me i nema, a do skoro mi je znacilo da sa vama delim i lepo i ruzno...jednostavno, doslo mi...
Tako da, postujmo tudje stavove i misljenja...i tuge...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/6/2015, 09:58

Ema ti si potpuno u pravu,meni je ovaj kutak znacio i vise nego sto mogu da opisem...kad sam bila u najgorem periodu svog zivota svaki put mi je ovaj kutak vracao osmeh na lice i njegove divne zenice,pune pordrske i reci utehe...zato i boli kad se trudis da tu istu podrsku vratise nekome kome je sad potrebna ,neko ni ne spomenut ,se nadje uvredjen i samoprozvan i nazove te "slucajem za Lazu" ali stvarno neke stvari ne vredi komentarisati....i davati paznju nekom ko ne zasluzuje...100 ljudi 100 cudi...ja sam presrecna sto sam na ovom kutku srela zene koje razumeju tudju tugu ma koliko dugo ili kratko ona trajala,sto znaju da se na minut stave u kozu onih koji prolaze bolan period u svom zivotu i kazu rec podrske i ohrabrenja,pa cak i za ovu moju bednu bol za DVA PLODA u 21 nedelji...

Jel tebi stao tiker ili je Petru danas 2 god?  Very Happy Very Happy  Vidim da si napisala da ti se dosta toga skupilo ali da ne zelis da pises,ja se vrlo dobro secam tvojih reci podrske za mene,pa ako budes htela da pises ja sam tu...ljubim te ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/6/2015, 10:17

Biksi ne ljutim se naravno,pa pobogu gde na tebe da se ljutim lol!
Za mene licno si u pravu,meni je trebalo dugo da odbolujem ,i fizicki i psihicki,za ovaj "vanjski svet"lol!  sam se brzo pribrala i nastavila zivot al sam kutak uvek smatrala mestom gde sam mogla da napisem sve,onako kad mi dodje tesko oko srca...i nadjem utehu i lepu rec i to pravo ne dam nikom da mi dira!!!!!
I nadam se samo, da ce sve kutnjake shvatiti da mogu da pisu ako im je tesko i da ce uvek biti neko da ih saslusa i da im kaze rec podrske i utehe,kao sto ste uvek radile za mene, a ne da se boje da napisu nesto jer ce biti poklopljene i smatrane cmizdravicama jer njihova bol nije adekvatna po necijim standardima...bol je bol..tuga je tuga...bas kao sto je Ema napisala...nekom treba vise,nekom treba manje...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Sofija Veks 24/6/2015, 12:26

Devojke, samo da vam posaljem jedan topao zagrljaj...

d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Ancica 87 24/6/2015, 13:02

Ja navijam za ljubav na kutku! Svima saljem veliki osmeh!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Blanka 24/6/2015, 16:53

Djevojke moje, ja vas sve grlim, ljubim i volim. Neke sam licno upoznala, i bogatija sam za nova poznanstva i druzenja i hvala Kutku sto postoji. Ljubi vas vasa Blanka iz prelijepog Kotora, ajte na kupanje cekam vas :-)
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od JocY 24/6/2015, 19:12

Joj Blanka kako bi se ja sad brčnula, malo sunca da uhvatim (i da naravno izgorim lol! ) al ove godine nema mora za mene. A Kotor posebno volim srca1 srca1 srca1
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Blanka 24/6/2015, 21:43

JocY ::Joj Blanka kako bi se ja sad brčnula, malo sunca da uhvatim (i da naravno izgorim lol! ) al ove godine nema mora za mene. A Kotor posebno volim srca1 srca1 srca1

Jocy, bice prilike, bucnucu se ja za tebe :-) A kako sam ja znala da izgorim, kao kreten, da se bukvalno sprzim, nekad bilo sad se pazim :-)
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od SladZana 24/6/2015, 23:55

Sofija Veks ::Devojke, samo da vam posaljem jedan topao zagrljaj...

d

Ancica 87 ::Ja navijam za ljubav na kutku! Svima saljem veliki osmeh!

Blanka ::Djevojke moje, ja vas sve grlim, ljubim i volim. Neke sam licno upoznala, i bogatija sam za nova poznanstva i druzenja i hvala Kutku sto postoji. Ljubi vas vasa Blanka iz prelijepog Kotora, ajte na kupanje cekam vas :-)

smiledraw  smiledraw  smiledraw

Sojice ljubimo te nas dvije i grlimo jako zagrljaj

Blanka uzivaj dolje, nama je malo teze sada da podjemo kad hocemo, pretezno idemo popodne kasnije mada ovo vrijeme sada nije bas najbolje. Kako je dolje? Ima li vjetra? Nadam se da cemo poci krajem jula do Zlatibora, to mi lakse sa bebuskom nego po plazi i suncu, bar ove godine.

d  love
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova - Page 3 Empty Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu