Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jun- divan mesec za ispunjenje divnih snova

Počalji od JocY taj 11/6/2015, 10:43

Jeco sta da ti kazem osim drzi se, nadam se da ce ove godine makar jedno malo stvorenje da ulepsa vase zivote. zagrljaj
JocY

Broj poruka : 2076
Godina : 41
Datum upisa : 20.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 11/6/2015, 13:39

Jeco, pretesko je to breme koje ti je dato da nosis, ali nemoj da gubis nadu i veru da ces ponovo biti trudna i roditi jedno malo nasmejano cudo... jer, cuda se desavaju, veruj mi...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 11/6/2015, 18:47

Drage moje drugarice,

nisam se oglašavala, ali sam s vremena na vreme pratila dešavanja, navijala i molila se za svaku od vas, za svaki vaš korak, za uspeh, za zdravlje vas i vaših najmilijih... Radovala se pozitivnim betama, dobrim rezultatima, tugovala zbog neuspeha...
Nisam bila u stanju da bilo šta napišem, osećala sam da sam puna negativne energije i da bih je širila...
Idalje sam loše, na klackalici sam sa depresijom, trudim se da je savladam. Stalno mislim na mamu, užasno mi nedostaje, bile smo jako bliske, sve što mi se u životu dešavalo delila sam sa njom, a sad, kad mi je najteže, ne mogu da je pozovem, nema više moje najveće podrške, nema ponosne mame koja me je uvek činila jačom i ulivala mi snagu da se dignem i idem dalje. Samo ogromna praznina... Stalno mi se vraćaju slike kad je umrla, pogledala je mene i tatu u oči kao da se oprašta, kao da je znala da odlazi... Taj pogled me boli, ne znam kako da se nosim sa bolom.
Jedva sam skupila hrabrost da napišem ovaj post, od suza ne vidim slova.
Želim da se zahvalim svakoj od vas na rečima podrške, kako ovde, tako i na FB-u, a posebno se zahvaljujem Biksi, koja mi je pružila najveću podršku i razumevanje. Ljubim te, draga, žao mi je što si zbog mene ponovo preživljavala najtužnije trenutke, plakala samnom...
Sigurno će mi trebati još mnogo vremena da nastavim svoj život, jer jedan ogroman deo njega je nestao, ali nastaviću radi nje da se borim, naravno i zbog svog muža, koji mi je ogromna podrška.

Grlim vas sve d

SoJa

Broj poruka : 2026
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 11/6/2015, 19:15

Soja duso saljem ti svu mogucu snagu da se sto pre trgnes od te depresije.Mama sigurno gleda odozgo i uz tebe je iako ne vidis,verujem da ce ti i ona dati snage da nastavis dalje.
Nocas sam sanjala da mi je umrla mama i makar u snu znam kako se osecas.Tako je stvarno delovalo da je bilo uzasno.
Ljubim te puno i pisi nam,jadaj se,mozda ce ti tako biti lakse.
PalcicaBg

Broj poruka : 3625
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 11/6/2015, 19:19

Jelena grlim te jako i zelim da od sada belezite samo lepe datume.Verujem da ce vam vasi andjeli poslati najvecu srecu na svetu.
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 11/6/2015, 20:42

Sojo, uh...tuzno...
zagrljaj
mamadabudem :)

Broj poruka : 1886
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 11/6/2015, 21:08

Majce zmajce kako si nam ti?Drago mi je da si se javila.Ljubim te!
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jelena*mama2andjela* taj 11/6/2015, 22:31

Soja duso,zao mi je jako,nemam reci utehe za tebe a mislim da ni ne postoje..zao mi je jako zbog tvoje mame,draga, i ne mogu ni da zamislim kako se osecas...ali mila ja sam sigurna da tvoja mama ne bi volela da te vidi takvu,tuznu. Mila znam da je to lako reci,sigurna sam da je bol velika i da ne znas kako sa njom da se nosis,to ti neko ne moze reci...al tebe je tvoja mama volela najvise na svetu,vidim iz tvog posta da ste bile jako bliske i da ti je bila velika podrska i mogu da garantujem da bi ona dala sve na svetu samo da ti budes srecna i da ne tugujes...garantujem ti to..mila ja sam moje bebe nosila 21 nedelju ali bi sad svoj zivot dala za njih a kamoli tvoja mama ze tebe...sigurna sam da bi njoj bila najveca sreca kad bi te videla nasmejanu i vedru,samo mila nisam sigurna kako da ti pomognem da do toga i doces,ali sam sigurna i znam da si jaka zena i da ces polako da se podignes opet i opet,a mi smo tu kad got ti zatreba malo pomoci i snage...ljubim te puno

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 30
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 11/6/2015, 23:33

Sojice, drago mi je da si smogla snage da napises koji red. Sinoc sam razmisljala da ti pustim poruku, al prosla bila ponoc, pa mi nije bas bilo vreme da te uznemiravam. Boli, uvek boli, samo nekad vise, nekad manje, kod tebe su rane sveze. Ja sam se danas zaplakala za tatom kod jedne komsinice, kad mi je rekla da se u razgovoru vidi koliko sam ga volela i kako oseca kakav smo odnos imali. Tesko bude kasnije kad ti se desava i lepo i manje lepo, sto nije tu, da se raduje ili tuguje s tobom. Pretesko je izgubiti najmilije, zaista. Nista teze od smrti i bolesti, sve ostalo je resivo. To je jedino pregolem teret. Ljubim te i stiskam i kad god zelis da pricas, tu sam, razumecu. Meni i dan danas prija kad pricam o tati, kad ga se secamo, volim kad ga drugi pominju i pricaju neke price vezane za njega, to mi je znak da nije zaboravljen od strane prijatelja i rodbine. Polako samo, daj sebi vremena. Jer svako od nas boluje na drugaciji nacin, duze ili krace. Ti sebi daj vremena bas onoliko koliko je tebi potrebno. A docice dan kad ces se smejati, iako ti to sad deluje nestvarno. Docice i dan kad zasija sunce, i sve krene na dobro. Tvoja mama je tvoj andjeo cuvar, sigurna sam. Jos jednom grlim.

Cure, da vam mahnem.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21111
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 12/6/2015, 01:36

Sojice,

Grlim te puno, draga, ne smem ni da zamislim kolicinu tvoje boli...ali mogu da ponudim rame za plakanje, da se olaksas kada naidju teski trenuci...ovde smo da bodrimo jedna drugu u raznim segmentima zivota nasih, isprepletane nasom borbom zaoseh, za srculence, i sve ostalo sto cini zivot onim sto jeste, dobro i lose...
zagrljaj
Sofija Veks

Broj poruka : 2724
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 12/6/2015, 06:02

Sojo, daj sebi vremena...normalno je i da budes tuzna, i depresivna, i izgubljena...vremenom ce biti lakse, veruj mi.NIkad ta bol ne prestane,samo naucimo da zivimo sa njom...ja nisam izgubila mamu, ali jesam baku koja mi je bila kao majka. I bas ovih dana mislim na nju, i na to koliko mi nedostaje, i koliko bi mi znacilo da je tu...kada je umrla, ceo svet mi se srusio, ali sam vremenom izgradila novi, iako ne prodje ni jedan dan a da ne pomislim i na nju i na zivot koji sam imala dok jeona bila ziva. Pa kad me stegne tuga, nekako se uvek setim da moja baka  ne bi volela da me vidi takvu,i da moram da guram dalje.... A da mi fali deo duse,i srca, fali mi i nista na ovom svetu to ne moze da mi vrati...al, zivim sa tim i zahvalna sam na tome sto je bas ona bila moja baka...

A ja sam ovih dana preumorna... Petar me svako jutro budi u 4.30...on nastavi da spava, ja ustanem...naravno, on odvali partuju u vrticu, a ja preko dana ne uspem da se naspavam...i onda oboje u 21h ukrevet...mada, necu da se zaim, ide u vrtic, lepo tamo jede, ja konacno ostvarujem svoj san sto se posla tice, tako da samo nek ostane sto duze ovako...jedino me malo smara sto smo sami....opet....
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 12/6/2015, 08:39

Sojo, mogu samo da te zagrlim jako, jako zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Zene osmeh srce
bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 12/6/2015, 12:42

..sojo mnogo mi je drago da te vidim tu i da si smogla snage da se javis,to je veliki iskorak...puno puno te ljubim i sigurna sam da bi tvoja mama volela da te vidi kako dignute glave sa muzicem pod ruku ides dalje do svoje bebice....glim te jako,najace....
...moja mama je primila tu drugu dozu od ukupno 4 hemoterapije...kosa joj je otpala,mislila sam da ce mi srce puci taj dan ali sam se zbog nje trudila da ostanem jaka...ima povremeno mucnine i bolove od te hemo ali joj je krvna slika dobra kao i svi ostali nalazi...hrabra je....sta da vam kazem kad ide svaki dan na posao ...imamo sad dosta obaveza oko pripreme za bebu pa je i to okupira....sve vas puno ljubim i zelim vam samo lepe stvari u junu....
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 12/6/2015, 13:19

Palčice, hvala na rečima podrške. Nadam se, verujem da sada imam svog ANĐELA koji me čuva i štiti, znam da će mi dati snage, žao mi je samo što joj nisam ispunila najveću želju... Crying or Very sad
MDB, hvala i tebi zagrljaj
Jeco, suze mi krenuše dok sam čitala tvoj post... Hvala ti od srca na rečima podrške. Znam sve... ti si žena borac, ljubim te i grlim jaaaakoooo!!!!
Biksi, još jednom hvala na nesebičnoj podršci. Sinoć me oko 23h već ošamutio Bromić od 3mg, bila sam u dubokom snu, ne bih čula poruku, ali iznova i iznova čitam one koje si mi poslala, mnogo mi znači svaka reč, jer me ti potpuno razumeš. Ja se kod mojih suzdržavam, naročito pred tatom, jer on zna koliko smo bile bliske i mnogo se sekira zbog mene, pa gutam knedle ili plačem kad on ne može da me vidi. Sa bratom dosta pričam o mami, a najviše sa mužem, njemu kažem sve što mi je na duši, isplačem se... Najgore je što će mi se u životu dešavati lepe ili ružne stvari, a ja to neću moći da delim sa njom. Već je bilo trenutaka, kao npr. kad sam se ošišala, a nema nje da mi kaže kako mi je mnogo lepa frizurica, a znam tačno šta bi mi i sa kojim žarom to rekla... jooj, preteško je...
Sofija, znam da ovde postoji pregršt divnih duša, znam da je podrška koju ovde svaka od nas ima neprocenljiva... Ljubim tebe i tvoje malene princezice. Hvala ti...
Ema, iako je u pitanju baka, znam da me razumeš. Drago mi je zbog Petra, ljubi ga za mene, a i zbog tvog posla. Nadam se da ćete uskoro biti svi na okupu.
Bakić, i treba mi jedan takav zagrljaj od divne osobe kao što si ti. Grlim i ja tebe jako..
Tatjanice, hvala ti puno, znam da bi mama volela da nastavim da se borim, ona je presrećna bila što imam ovako divnog muža. Drago mi je što je tvoja mama dobro, neka radi, tako i treba, normalan život i jeste veliki korak ka izlečenju. Nema predaje. molim se za nju. Kad dođe bebac, biće baka kao nova!
Ljubim vas sve love

SoJa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 12/6/2015, 13:38

Sojo....sigurno ti je jako tesko....Treba puno vremena da prodje da bi se covek koliko toliko oporavio... zagrljaj

Ancica 87

Broj poruka : 1281
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 12/6/2015, 13:57

Sojcice,  moj tata je u bolnici trenutno i mnogo sam zabrinuta, mogu samo da zamislim kako je tebi. Ljubim te i grlim a ja verujem da posle gubitka roditelja nismo vise nikad isti i da nema osobe kojoj roditelji ne nedostaju kad odu i da je to najnormalnija stvar na svetu. Vreme će učiniti svoje al ljubav i zahvalnost će večno da ostane. zagrljaj
JocY

Broj poruka : 2076
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 12/6/2015, 14:16

Soja,draga moja,pretesko ti je ali ja znam da ces nastaviti dalje kad odbilujes.nisi ti depresivna samo je to tuga prevelika,veliki teret za tebe.veza roditelj dete je najjaca na svetu,tebi je zivot dala jedna divna zena,ti si njoj uvek na ponos bila.vremenom ce i tuga da ustupi mesto novim radostima,a uspomene na divnu majku dace ti snagu za to .grlim te i ljubim.
Tatjanice,samo hrabro,bice tvoja mama dobro.
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 12/6/2015, 14:28

...ljubim te sojo,pa da brzo ispod tvog zakuca jos jedno srce!
...hvala lelas...kako ste ti i tvoja devojchica? :)
....jocy,zelim tvom tati brz oporavak!

Poslednji izmenio tatjanica dana 12/6/2015, 15:19, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 12/6/2015, 14:31

Bas tako JocY. Kad god mi naidje tuga, ja pomislim koliko sam zapravo lepih godina prozivela i sto sam imala tako divnog oca. Neko ne dobije ni delic te ljubavi i ostane uskracen, po meni i osakacen za ceo zivot. Tvom tati zelim da sto pre izadje iz bolnice, oporavljen.

Sojice, bas tako je, da se ne lazemo. Ispunices ti tvojoj mami najvecu zelju, kao sto sam i ja Arsu rodila, tako ces i ti bar jedno prasence. Toliko mi nekad bude tesko sto tata nije dobio priliku da zna da smo uspeli, mada je uvek, ali uvek verovao i stalno mami govorio da cemo uspeti, i sto Arsa nece znati za mog oca, sem iz price. Ponekad zamisljam kakav bi odnos njih dvojica imali. I eto ih suze, ne moze se to izbeci, moja Sojice. Pregolem teret... Zagrli muzica, i meni je moj bio ogromna podrska, i placi na njegovom ramenu, kad si tako dobra dusa i hoces tatu da postedis, da ne places pred njim. Sve znam, isto sam se cesto pred mamom hrabrila i pravila da sam jaca nego sto jesam. To je ta ljubav i postovanje i nesebicnost koju su bas oni utkali u nas. Kakvi su oni bili prema nama, takvi smo i mi prema njima, narocito kad ostare. Bar je kod mene tako. Onda veliki strah za mamu, u tvom slucaju za tatu. Pretpostavljam.Iz dana u dan, bice lakse u neku ruku, u neku teze. Ja sam pisala ovde na Kutku i bilo mi je lakse kad izbacim deo tuge. Devojke su me hrabrile, pisale, slale energiju. Jos sam bila zdravstveno totalno zakovala. Stisne tako sa svih strana, al granuce sunce. Nece vise imati taj sjaj kao pre, al dace ti osmehe i vedrinu. Uvek to ponavljam, kako je rekla moja sestra od tetke kad je oca izbugila, kao da ti neko natovari dzak kamenja, i ti ga nosis svaki dan, i jednostavno vremenom naucis taj teret da nosis. A bol ne bude toliko intenzivan. Onda se nekad razocaras u sebe sto si nastavio dalje, jer moras, prirodno je, pa pocnes da kinjis sebe kako je do toga doslo. Sve su to faze i procice. Imala si mamu za pozeleti, uzivala si s njom sve ove godine, i to je stvarno ono sto treba da pamtis, da se prisecas i da ti to bude neka snaga za dalje. Iako se pitas pa sto to nije moglo da traje, izlgeda da je tako bilo sudjeno. Nema tu odgovora. Ja ti jos jednom saljem ogroman zagrljaj i podrsku kad god ti treba. Nasmesi se sada, ako je tvoja mama volela da te vidi nasmejanu, jer sigurno tamo negde zna da imas novi friz, i da ces nastaviti hrabrim koracima da koracas kroz zivot! Jer bas tu hrabrost od nje si dobila! I bas zato sto znas sta je zelela, trudices se da joj tu zelju ispunis, znace ona. Ja nekako verujem da moj tata zna da smo dobili Arsu, jednostavno sam sebe ubedila u to, jer tako mi bude lakse. zagrljaj

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21111
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 13/6/2015, 01:27

Sojo drago mi je što si se vratila Razz
Sve je to život.b Ja sam u januaru ove godine ostala bez oca, bolovao je možda nedelju dana, sve je bilo iznenada, šok, nevjerica u doktore, bolnicu. Umro je na rođendanu moga brata, njegove prve sreće, radosti. Ta se tuga ne može opisati,ne postoje riječi koje je mogu objasniti. Praznina koja ostaje, ostaje za čitav život Ja, njegova mezimica, njegov "treći sin" , sam ostala bez ogromne podrške u životu. Kako vrijeme odmiče, sve je nekako teže, valjda si svjestan trenutka da ga više nema, pa ti sve više nedostaje. Ali, život ide dalje, mora se dalje. Čuvam uspomenu na njega duboko u srcu, i znam da bi mi rekao : Sine, nemoj da te vidim uplakanu slučajno! Zato neću, zbog njega, zbog sebe.
I nikad ne zamišljaj život
kao uplašen oproštaj,
već kao stalni doček
i stalni početak buđenja.
 Eto podijelih ovu priču  na kutku jer me potakla tvoja priča, grlim jako, najjace zagrljaj
Blanka

Broj poruka : 3231
Godina : 35
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 13/6/2015, 08:46

Blankic zagrljaj

Ancica 87

Broj poruka : 1281
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 13/6/2015, 18:04

Joj, Blankić, grlim i ja tebe jaaaaaakoooo zagrljaj hrabrice, dušice...

SoJa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 13/6/2015, 18:18

Ancice, Soja love ljubav
Blanka

Broj poruka : 3231
Godina : 35
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 14/6/2015, 07:03

Uh, bas nas nesto poteralo sa nekim tuznim energijama...kod mene se vec duze vreme motaju te neke senke i tuge, ali sam resila da se ne predajem,nego da se fokusiram na ono sto mi je ostalo i sto zavisi od mene...
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 14/6/2015, 08:52

Jutro cure :)
Samo da vam mahnem i da kažem da vas sve stiskam d Srećne ste što ste imale tako divne roditelje, to je zaista nešto na ćemu treba da budemo zahvalni.
Život je u današnje vreme više nego surov ali uvek ima razloga za sreću i optimizam. Samo napred! c

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: