KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

+23
jelena*mama2andjela*
Zmajuška
tetreb
Baš za andjele 75.
dragmilk
lelas
MAAKKI
caci
Sofija Veks
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Ancica 87
HappyGirl
JocY
saska1
bak
Vecka
brinbili
AriesGirl
mamadabudem
BiKsi :)
Niny
Ema78
27 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od KoMetaK 14/5/2015, 21:54

Caci, drzim i dalje fige da ne moraj u na operacij u da rezultati budu dobri! molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva

LJubim ja Asu iako su poljupci njegovi namenjeni drugoj! Wink I mi je ljubimo puno! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 15/5/2015, 09:20

Da vam mahnem i ja... kod mene svasta i nista novo... pocela sam po malo da raduckam, i tako mi prija, ali imam i manje vremena za Kutak... no dobro, dok se malo ustalim, organizujem i naviknem da mogu da radim i nesto drugo osim da brinem o Petru, trebace jos malo... nikako da se opustim...a decko je u vrticu, sarmira sve redom...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 15/5/2015, 09:27

Devojke, da li neka ima vesti od Maje? Happy dugo nista nije pisala. Nadam se da se polako oporavlja.

Ljubac za sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od bak 15/5/2015, 11:50

Aries, neces verovati, isto pomislih sinoc. Ima li vesti? Happy, Kometak...?

Petak radost Mada mu se ne radujem kao pre ali dobro...

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od KoMetaK 15/5/2015, 15:35

Maja se oporavlja polako, pocela je da piski samostalno sto je veliki uspeh, jer neki lekari nisu bili optimisticni. Naravno, oporavak ide sporo, ali je dobro.

Ema, samo polako, uhodaces se, treba malo vremena.

LJubim curice! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 15/5/2015, 20:09

Bas mi je drago da se Maja oporavlja! Saljem joj pozitivnu energiju!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Baš za andjele 75. 15/5/2015, 20:23

Žene nek vam ovaj Maj donese velike bete! Ja ću u Julu verovatno transfer! SREĆNO!!!
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Vecka 17/5/2015, 07:25

Da vam mahnem :*
Caci saljem vam svu pozitivnu energiju da sve bude dobro!
Navijam za Maju!
Ema lepo za vrtic, dragomi je da ste dobro! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ancica 87 17/5/2015, 08:47

Bravo za Maju
Bravo za tetkinu bebu
Bravo za Emu......

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od mamadabudem 17/5/2015, 12:10

Evo I ja samo da navirim ovde...
Moj sestrić je opet u bolnici (Plućno dečije D. Mišović) zbog upale pluća. A bio je i u januaru zbog iste tamo. Baš sam tužna Crying or Very sad
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 17/5/2015, 15:59

Mah, mah i od mene...
MDB, ako ti ista znaci, i mi smo lezali tamo...na poluintenzivnoj...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od mamadabudem 17/5/2015, 16:19

Pa moja sestra i sestrić su u januaru isto ležali tamo, pa evo sad opet. Imunitet mu je baš loš...Ima temperaturu, saturacija mu je bila dobra pre dva sata, čekaju još malo pa će videti šta će da mu daju. Mislim da će nešto oralno da pije. Rolling Eyes Srce moje malo sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od HappyGirl 17/5/2015, 22:25

Veče cure :)

Pitali ste za Maju pa kao što je Kometica napisala konačno je propiškila :) Videle smo se u petak, bile smo zajedno u frontu. Pravila sam joj malo društvo a onda posle toga smo sele da se ispričamo. Ima još mnogo da Maja pregura da bi bila potpuno zdrava ali biće sve to ok. Trebalo bi da dobije terapiju, da ide na još neke preglede...i da odluči šta će i kako će. Trebalo bi od sutra da se vrati u stan i sada će je naša pomoć dobro doći jer duže vreme neće moći da radi ništa. Videle smo se i danas, ja sam poslovno bila do Pančeva i naleteh na nju sa Goranom i Lazom :)
Hvala vam na podršci, Maji znači i pominjemo vas redovno :)


HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od HappyGirl 17/5/2015, 22:27

KometaK, avatar ti je prelep! srca igracice srca igracice srca igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 18/5/2015, 08:38

Drago mi je da je Maja bolje i molim se da se sto pre oporavi.

MDB, navijam da ti sestric sto pre ozdravi i saljem svu pozitivnu energiju.

Devojke, stisak.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od mamadabudem 19/5/2015, 12:35

Najzad letnji dani :)
Malac je dobar, eno ga divlja još uvek na Plućnom, on bi da igra fudbal Shocked Ljubi ga tetka!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od BiKsi :) 19/5/2015, 22:36

Bice nama Maja ko nova, za koji mesec, kad sve ostavi za sobom! Bravo za piskenje, tu info sam cekala!

Mamadabudes, da sestric sto pre krene napolju fuce, i da se ta glupa upala sto pre sanira.

Mi smo opet smorno prehladjeni, sa temperaturom, slinama i kasljem. Radove oko stana privodimo kraju, do kraja meseca cemo se preseliti. Umorni smo, al ne damo se! Stari smo mi vukovi! Very Happy

Stisak za sve!

Ljubac od mene i Arse!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od tetreb 21/5/2015, 06:56

Pozdrav devojkama
Kometak prelep avatar superiska samo guraj draga
Biksi kisic za vas i mi smo prehladjeni upala desnog uva sa vriskom i temp.
Ljubimo vas sve
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ancica 87 21/5/2015, 07:32

Devojke da vam pacici (i mamini i tetkini :) )sto pre ozdrave....
Maja se super oporavlja cini mi se....Nek nastavi jos bolje....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 21/5/2015, 12:14

Mah, mah i od mene...
Bas mi je drago za Maju...sad ce sve biti lakse...
Biksi, drzte se... meni je Petar zdrav vec nekih mesec dana,mozda malo manje( ako ne racunam ono gusenje zbog vakcine), a ja nikako da se opustim... sve nesto gledam mobilni, sve ocekujem da ce me zvati iz vrtica da mi kazu da nesto nije kako treba.. sva sam u grcu, samo razmisljam da li mi je paracetamol pri ruci, da li pulmikort u roku, gde mi je berodual...znam da ne smem tako da razmisljam, ali jednostavno me ne popusta taj grc...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od mamadabudem 22/5/2015, 09:00

Evo i mene...malac je izašao iz bolnicea, pa u ponedeljak ide na kontrolu. Duša moja!
Biksi, nadam se da je Arsa do sada već ozdravio i da je dobro sunny sunny sunny
Ema, bravo za Petra, samo neka tako nastavi sunny sunny sunny sunny a ti se malo opusti Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 22/5/2015, 12:30

MDB, sjajno za budeceg fudbalera...i da se sve zavrsi na toj kontroli....

Inace, ja sam se sva nesto unervozila...vec par dana imam neke simptome rane trudnoce, koji se preklapaju sa PMS-om, a bas mi je rano da radim bilo koji test...trudnoca niti bilo sta vezano za ta pojam mi trenutno nije na pameti, uopste nisam razmisljala na tu temu...em sto mi se malo ciklus promenio, em sto mm i dalje ima probleme koje ima... sad se nesto preracunavam... hm....ne znam...znam da se cuda desavaju, i da je moj organizam i proslu trudnocu " prijavio" samo 6 dana posle IUI, ali spontana trudnoca i ovako rano da je budem svesna... cak i meni deluje nemoguce...a opet je 6.dan od dana moguce ovulacije... ok, sve moze da se podvede pod PMS, osim sekreta...pojacan, belicast, bez mirisa, zato i sumljam da smo mozda i uradili nesto, jer ovakav sekret sam imala samo jednom u zivotu... Wink U svakom slucaju,pocinjem da razmisljam na temu sta bi bilo kad bi bilo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Zmajuška 22/5/2015, 13:30

Ema, šta bude biće ne vredi ti da sad lupaš glavu, mada bi bilo super da su prirodni radovi likeit .

Kutanjke cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 22/5/2015, 14:10

Videcemo Zmajuska, sledece nedelje....da l je dza ili bu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 22/5/2015, 14:40

MDB, bravo za malca!

Ema, navijam da je ovaj put bingo!

Biksi, nadam se da je Arsa ozdravio!

Devojke, stisak!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! - Page 3 Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu