KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 26/4/2015, 11:05

Bak,znam da je tesko uraditi a lako reci,samo se ne tripuj...
Znam da je i Smajliju beta prvo rasla tako po malo,pa onda vrtoglavo skocila,i evo je u petom mesecu....Opusti se... Navijamo da sve bude dobro...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 26/4/2015, 12:48

Smiruje se krvarenje... Konačno
Nervozna sam kao pas ovih dana jer sam se uplasila da ce mi ovo krvarenje pomeriti laparo...mtreba da radim sa sledećim ciklusom...
Sada barem uz primolut znam kada cu dobiti pa mogu da planiram dalje...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 26/4/2015, 12:50

Bak, ne znam kad cu se sutra dokopati neta, pa koristim priliku da sad poskocim za tvoju ogromnu betu! Taman sutra kad dodjem na Kutak da nas obradujes!

Cekalice, navijam za sve vas!

Koraci, srecno!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 26/4/2015, 13:39

Bak navijam da se beta lepo podgojila.bebac kulira,samo se kasno zakacio.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 26/4/2015, 14:21

Bakonja kuckam sa tel.da znas da ti saljem puno rodica i onih navijacica samo za tvoju veliku betu! Navijam jako iz sveg srca:-*
Inace, danas mi je 8 dan od Et ponavlja se stara prica od prosle vto, pojavilo mi se malo kafenog kao sukrvica ali u tackicama. Nekako me to slomilo jer je isti 8 dan bilo prosli put, isto tako kafeno na papiru i bilo je neuspjesno. Osjecam i menstrualne bolove.Znam da ne mora da znaci nista, da moze da bude i dobar znak ali jbg -a klonuh totalno. Samo sam htjela da zabiljezim info na koracima.
Djevojke, ljubim i navijam narocito za cekalice moje :-***
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 26/4/2015, 15:00

Blanka sto i sama kazes...Moze da znaci i dobro,pa navijamo da tako i bude!!!!
P.S: Imas poruku i tamo i ovamo! :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/4/2015, 16:13

Blanka sve znas, ja navijam da je implantacijsko  radost radost radost radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 26/4/2015, 16:33

Blanka, ne razmišljaj o siptomima ukoliko možeš, razmišljajući o svojim vto postupcima zaključila sam da mi je telo potpuno drugačije reagovalo prvi put i sada, iako su postupci u pogledu terapije donekle slični,kao i ovo vreme dok čekam betu. Možda ću tebe i još nekog nasmejati ali ja mislim samo na sex i provociram dragog a znamo da ništa ne smemo lol! .

Bak, za veliku betu sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice :aa7


Čekalice, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda :aa3

Aries, mislim na tebe i želim ti od sveg srca da 4.maja čuješ otkucaje svoje bebice srca1 .
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 26/4/2015, 17:26

Jao Zmajuska blago tebi kad ti je do sex Ja sam toliko naduvena od ovog hipera da bih samo plakala po ceo dan Sad
Titi, hiperstimulacija je grozna i nimalo naivna. Ako bilo koja od vas primeti bilo kakvu nadutost u toku terapije, a narocito posle aspiracije, obavezno trazite da vam na UZ provere da li je sve u redu. Ovo narocito ako idete o drzavnom trosku, posto imam utisak da nas samo odradjuju rutinski. Sada kad vratim film, meni je hiper poceo odmah posle aspiracije, ali u Betaniji to niko ne proverava, cak sam i estradiol samo jedan jedini put vadila. S obzirom na to kako se trenutno osecam, verovatno mi ne gine opet bolnica. Ovog puta cu traziti da me posalju u BG posto ovi ovde u Cacku i nisu bas iskusni sa ovim. A kad pomiskim na bolnicu, dodje mi da se ubijem. Izvinite sto mracim, ali samo zelim da upozorim ostale koracaljke da obrate paznju na svoje zdravlje i da se ne oslanjaju samo na doktore.
Devojke cekalice Blanka, Zmajuska, Spring srecno! radost radost radost
Bak nadam se da ce sutra biti lepe vesti! roda
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 26/4/2015, 18:31

BAK za sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Zmajuska,blanka,spring,aries ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

marija123 ,duso,verujem da ti je tesko al ne smes tako da razmisljas i da sekiras mrvicu u stomaku,pogledaj potpise drugih devojaka pola nas je imalo hiper ,naravno neko tezi neko laksi ,pogledaj koliko neuspesnih VTO,pogledaj koliko sponatnih,biohemsikih i sve guramo napred do glavnog CILJA. Ako ces se se osecati sigurnije trazi da te posalju u Bg al glavu gore, draga,TRUDNA SI a sve ovo ostalo ces da izdrzis na nogama- hrabro i nakako drugacije. Nema plakanja i negativnih misli,moras sada da mislis i na mrvicu u stomaku,ne smes da je nerviras ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 26/4/2015, 18:43

Zmajuska,tek ces da vidis narednih 8 meseci kako ces zeleti to sto spominjes...Ja sam pocela i da sanjam...Tesko je to kad se ne sme! :)
Devojke navijam!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 26/4/2015, 19:14

Joj Jelena, sve si u pravu, znam da ponekad zvucim sebicno, ali znas koja me panika uvhati kad ne mogu da se nadisem Crying or Very sad
Valjda ce i to proci....
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 26/4/2015, 19:35

Marija nisi sebicna samo si uplasena i puna hormona jer si -TRUDNA pa ti je oprosteno lol!
Moras da budes pozitivna,verujem da ti nije lako,tj znam al ti si postigla svoj cilj,ono za sta si se borila,prosla sve inekcije,strepnje,nadanja pa sta ti sad "malo" hipera moze? Sad moras da mislis i na svoj mali zamotuljak a ja ti zelim da ti ovo bude poslednja briga u trudnoci yes yes yes

Zmajuska,ti snovi su pozitivan znak,da da a ja ti zelim da naredni 8 meseci samo sanjas o tome lol! lol! lol! lol!

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 26/4/2015, 20:23

Bakiša za sutra da bude pravo slavlje radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Blanka glavu gore ovaj put će biti drugačije ,navijam da je implantacija igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Koračaljke srećno svima da neku ne preskočim.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/4/2015, 22:55

Marija, cestitke, super je beta!!! Ponavljas opet sutra? Znam da ti je tesko, nikom od nas nije lako, ali sto kaze Jelena, ne razmisljaj o bolnici, razmisljaj samo o mrvici/ama i trudnoci!

Dobrodoslica Titi i TOfiti! Navijam da nam se sto pre preselite na trudnicke strane!

Lela, mislim da mozda trebas minimalnu terapiju, cisto odrzavanja radi.

Blanka, svidjaju mi se simptomi! Vucem nosic! osmeh srce


Bakili, za tebe moram posebno i jaaaako da navijam (da mi ne zamere ostale cekalice) jer ti si posebna ko i tvoja beta lenjivica! Za sutra i veeeliku betu, da najzad mozes da odahnes i ti i mi sa tobom!  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  beta  beta  beta  beta  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje

Brinbili, kako si ti draga? Mislim da ste ti i Blanka istog dana bile na ET, ne znam za aspiraciju. Tako da pretpostaljvam da je i tebi 8dpt? Ljubi tvoju lepoticu puno i vucem jako za nosic!

ZMajuska, mislim da ti je to pre simptom trudnoce! lol! NE ograj se sa muzem i ne izazivaj ga, duuugi su 8-9 meseci, a zelja je sve veca! Embarassed Rolling Eyes Mi smo se "opersiali" od toga, ne mislimo i ne pricamo o tome.

Luki, dobro je da staje krvarenje. CIni mi se da neko pomenu da se zaustavi posle 5 dana.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 26/4/2015, 23:33

Meni je sestra u bolnici rekla da se ne prepanem ako 6-7 dan od ET budem imala lagano krvarenje. Blanka tebi je 8 dan,ali sam shvtila da je braon, sto moze biti od implantacije koja se dogodila ranije
Navijam da bude implantacija +++++++++++++++++++

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/4/2015, 07:37

Bak za danasnju betu da padnemo u nesvest kolika je navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

Cekalice mislim na vas i saljem rode roda roda roda roda roda roda

Blanka ja sam oba puta imala to braon implantacijsko,tako da verujem da je to u pitanju i verujem da ce se tvoja bebica/e cvrsto zakaciti za tebe i biti tu narednih 8 meseci.
Mogla si i ti danas betu,9dpt ti je,a blaste su bile Wink
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/4/2015, 07:49

Bak,i ja navijam! Very Happy

Kometak,danas cu da zovem da zakazem kod endokrinologa,ali,ja mislim da ce mi ostaviti istu dozu leka,nece smanjiti.I na OGTT-u mi je nakon 2h bila ista vrednost glikemije,pa sam pila jos jacu dozu siofora.Tek u februaru mi smanjio.Ali sam jos oslabila od onda,pa cemo videti sad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 27/4/2015, 08:49

Bak sunny sunny sunny sunny sunny
Blanka, verujemo da je implantacija yes yes yes
Ostale ženice osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/4/2015, 09:00

Hajde da poskočimo još malo za Bak i njenu veliku betu koju će nam danas javiti ali baš veeeeeeelikuuuuuuu,jedva čekam i navijam silno wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 27/4/2015, 09:28

Bak roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 27/4/2015, 09:37

Hvala cure na navijanju  love Bocnula se, videcemo. 

Cekalice navijam silno  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Devojke  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 27/4/2015, 09:44

Navijam bak... od srca
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 27/4/2015, 09:48

Bak navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 27/4/2015, 10:11

Bak b b b b b b b b b b b b b b da beta bude velika ko kuca danas!
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu