KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/4/2015, 20:46

Marija cestitam! Da hiper prodje sto pre pa da u potpunosti uzivas u trudnoci! radost radost radost

Jelena mozes sutra izvaditi hormone,pravilno je od 2-4 dana ciklusa,tako da se uklapas.
Navijam za dobre rezultate!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 24/4/2015, 21:21

Devojke drage navijam svim srcem da se uskoro preselite na trudnicke strane da ne nabrajam sve posebno :)
Samo vam htedoh reci da ni ja nisam imala nikakvih simptoma..ljubimo vas nas troje :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/4/2015, 21:48

Sale, ponovicu tek u ponedeljak, ne mogu sutra.... Nemam zivaca

Meni su zene savetovale da tako nesto trazim dr, tipa ti lekici za smirenje, ja nikada u zivotu nisam popila nista tog tipa, i ja je pitam, kaze sta ce to tebi? I ja digla ruke
Svako radi ono sto mu pomaze da se smiri, ja spavam  lol! Puj, puj da se ne ureknem, kao beba i danju i nocu. Cudo neko. Samo mi fali neki lekic, umrla bih gladna a ne bih se probudila Razz I igram igrice  lol!

Cure  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 24/4/2015, 22:54

Zdravo! Nova sam na forumu, ali sam vas ovih dana pratila. Zelim puno srece i veliku betuu. Citajuci vase postove vidjela sam da smo ja i Blanka bile istog dana u istoj bolnici i kod istog dr( cak i vrijeme Very Happy )ja na aspiraciji a Nlanka na ET. Meni je ovo prva VTO, a inace ima cerkicunod 6 god iz prorodne trudnoce. Ono sto vam iz svog iskustva sa prvom tridnocom mogu reci je da simptomi pocnu kad vec imate +na testu. Mene je tada bas bolio stoma ja cekala da dobijem, i.imale neko.blago ktvarenje.Kad je to prestala uradila zest i +. Kasnije su bili.svi simptomi. Ja se sad trudim da ne pratim simptome jer je to sve od tetapije
Danas mi je 3DT, ali ja brojim 4:)
Prija sto ste sve tako pozitivne i dajete snagu jedna drugoj.
P.S kucam sa telefona pa oprostite greske

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 24/4/2015, 23:11

tofita1 ::Zdravo! Nova sam na forumu, ali sam vas ovih dana pratila. Zelim puno srece i veliku betuu. Citajuci vase postove vidjela sam da smo ja i Blanka bile istog dana u istoj bolnici i kod istog dr( cak i vrijeme Very Happy )ja na aspiraciji a Nlanka na ET. Meni je ovo prva VTO, a inace ima cerkicunod 6 god iz prorodne trudnoce. Ono sto vam iz svog iskustva sa prvom tridnocom mogu reci je da simptomi pocnu kad vec imate +na testu. Mene je tada bas bolio stoma ja cekala da dobijem, i.imale neko.blago ktvarenje.Kad je to prestala uradila zest i +. Kasnije su bili.svi simptomi. Ja se sad trudim da ne pratim simptome jer je to sve od tetapije
Danas mi je 3DT, ali ja brojim 4:)
Prija sto ste sve tako pozitivne i dajete snagu jedna drugoj.
P.S kucam sa telefona pa oprostite greske

Tofita draga dobrodosla na Kutak i korake! Eto, vidis, mozda smo se i srele po hodniku negdje ,ako me nijesi vidjela morala si me cuti sigurno, jer sam se hodnikom smijala kako mi stoji ona plava bolnicka spavacica, pa sam se zamotala da mi dupe ne sijeva po bolnici lol!
Zelim ti srecu kao i sebi! yes
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 24/4/2015, 23:37

Nisam te ni vidjela ni cula Very Happy Aspiracija mi je bila u 11:30, mada sam se probudila iz anestezije prije nego.su me uveli u sobu, ali sam bila koma tako da nisam nista registrovala Very Happy
Zao mi je sto sam to propustila ☺☺
Puno srece i tebi ostalim curama roda roda

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 24/4/2015, 23:50

E sad zao mi je lol!
To se vise nece ponoviti, iskreno se nadam da ce ovaj put biti uspjesno i tebi i meni pa da se onda sretnemo na nekom mnogo ljepsem mjestu.Evo i tebi malo rodica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/4/2015, 23:57

Baš za andjele 75. ::Ženske treba mi pomoć prijatelja!Radila sam ogtt sa insulenijama ako može neko da protumači pošto sam duduk po tom pitanju! Glukoza pre opterećenja :5,1.    Glukoza posle 30 min:7,9.   Glukoza posle 60 min:6,7.   Glukoza posle 90 min:5,6. Glukoza posle 120 min:4,9.  Insulin prvi:3,9.Insulin posle 30 min:58,3.Insulin posle 60min:29,9.Insulin posle 90 min:18,4.Ne znam dali je ovo ok ili za zabrinjavanje? Hvala unapred i srećno!!! lol!
Bas, odlicni su ti rezultati! Bravo!

*Titi* ::Cao devojke! Nova sam na ovom forumu, ali vas svaki dan pratim i navijam, jer se i ja sama pripremam za VTO u Feroni. U ponedeljak krecem sa terapijom. Ulivate mi nadu sa tolikim brojem pozitivnih beta i tolikim optimizmom.  likeit
Srecno sa bockama!


Amna84 ::Prvi mjesec nakon koristenja ciklo prog. FSH 60 , cetvrti dan ciklusa!!!!!
Za mene bas I nema nade, ali  ja zivim I dalje kao da je to nekom drugom...
ima li ko iskustva sa dhe I q10 u avion smijem li to sve da nosim sa tonom ostali tableta
Cetvrti dan ti i nije merodavan za horomone, drugi ili najkasnije treci sledeci put uradi! Za avion ne znam, javice se neka cura vec.

marija123 ::Drage devojke, konacno me pustise iz bolnice posle 8 dugih dana igra
Nemoj da sam cula neku da se zali kako joj je tesko cekanje na betu! Nemate pojma koliko ste srecne! Meni je toliko bilo lose, da u nekim momentima o beti nisam ni razmisljala fd
Kad smo vec kod bete, danas 12. dan 120! vv vv vv mucenje sa hiperstimulacijom se nastavlja, ali izdrzacu sve samo da me ne vracaju u bolnicu molitva
Ovde se svasta izdesavalo, nisam stigla da propratim posto nisam imala internet u bolnici, uglavnom koliko sam videla:
Hiperaktivna bravo za srce srce
Bak, sta je s tim tvojim lenjivcem? cvet
Aris, srecno na 1. UZ!
Zmajuska, Blanka< Ncoka i ostale cekalice navijam igracice igracice igracice
Izvinite ako sam neku preskocila, ali nisam bas u toku, ali pohvatacu konce brzo ljubav
Sve vas zagrljaj
Cestitke Marija, da se hiper sto pre smiri i da uzivas u trudnoci max! Vuci cekalice za nos!

Bakonja, u ponedeljak da bude beta ko kuca, il bar ko moja zgrada! Very Happy Da ponovis orliskin scenario, pa da se napijem! yes yes yes yes Nek i glukofaz proradi tada, i nek pijem alkoholu na wc solji, samo da pijem zbog tvoje trudnoce! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Blanka, Brini, Spring, ncoka, tofita, cure, navijaaam jakooooo, jakoooo, jakooooooo! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Zasto imam utisak da sam neku cekalicu izostavila?zbunjen
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 25/4/2015, 00:01

Bak, samo dođoh da dunem vetar u leđa igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sve znaš.... Spavaj do ponedeljka budenje
A ja ću onda doći na rados'
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/4/2015, 00:10

Zmajuska, nju sam zaboravila, spazih je na jutrima, pa mi proradi kliker! Za jos jedno ili dvoje iz Leskovac da budu, navijaaaam! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Desava se da mi Arsa kaze mamo, ili mm tato, padamo od smeha, i svaki put ga pitamo, mali, jesi li ti iz Leskovac mozda?! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 25/4/2015, 07:46

Tofita dobrodosla i da za 8 meseci dobijete pojacanje Very Happy
roda roda roda roda roda roda roda roda

Biksi lol! lol! lol!
Tako moja sestricina kad je bila njegovog uzrasta,kad se razdere mamooo,a mi da padnemo od smeha.A zive u selu,pa je zezamo cuti,jel moraju svi da cuju da si sa sela lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 25/4/2015, 08:18

Marija, cestitam, neka ti se i hiper sto pre u potpunosti smiri, pa da uzivas!!!

Cekalice, saljem vam jato roda!

Tofita, dobro nam dosla!

Bak, da beta u ponedeljak bude ogromna!

Jelena, da ti se sto pre sredi ciklus, pa u nove pobede!

Devojke, hvala sto ste uz mene. Ljubac za sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 25/4/2015, 09:20

Jos jednom hvala svima na dobrodoslici.  srca 
Bak, drzimo palceve cvrsto i na rukama i na nogama da beta bude bude velika, a ja iskreno verujem da ce biti.
Marija123, ja se bas plasim te hiperstimulacije. Sta tacno dovodi do nje? Nadam se da ti je bolje.
Devojke, ja juce videla rodu! Nadam se da to znaci da ce biti lepih vesti.
  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 25/4/2015, 10:59

tofita dobrodosla i da sto pre predjes na trudnicke strane radost radost radost radost radost

titi nema razloga da se plasis,po nekom nepisanom pravilu veliki broj jc dovodi do hipera al ne mora da znaci,ako ti je za utehu svi koji su imali hiper su i ostali trudni,a sam hiper neko podnosi teze neko lakse,bitno je da se javis ako osetis neke problem nakon aspiracije,kao sto je Marija i sve ce biti u redu..srecno radost radost radost radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 25/4/2015, 12:24

...titi dobrodoshlaaaa,chim si vodela rodu znachiiiii brzo chesh na trudnichke strane.....tako je i meni biloooo!!! roda
....tofita,chekamo betu i navijamoooooo kao i za nashu blankicu! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
...marija,sve chestitke i da ti nus efekti broz prodjuuu! trudnica
...bak,za debelu betu vuchem jako jakoooooo!!! igra
....aries,jedva chekam tvoj izveshtaj sa ultra zvuka! ff
...spring i ncoka ,mamiceeee...  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
....zmajushkaaaa,navijam za bebicuuuuuu slatku! d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
....jelena,da shto pre sredish ciklus i u nove pobedeeee!!! sunny yes ljubav
....ako sam nekog izostavila,ne zamerite,tako su nam zhivnuli koraci da ne mogu sve da ispratim...sve vas ljubim!!! c
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 25/4/2015, 17:21

Hvala devojke! Još da sačekam dva rezultata pa se možda pridružujem bockalicama ako me ne ostave za Jul( u pitanju Višegradska),ali Bože moj svako čekanje se isplati..SREĆNO!!!! lol! sunny sunny sunny smajli angel roda
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 48
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 25/4/2015, 18:30

Hvala cure na ovakvom doceku osmeh srce
puni mi znaci.
Danas se po prvi put od kad sam pocela sa terapijom,a pocela sam 13.03 sa bockanjem(dugi protokol) osjecam kao da  svakog trenutka dobiti i to znam da je i dobar znak, ali nije dobro sto osjecam istu nervozu. Kakav god ishod da bude ja moram biti Bogu zahvalna sto mi je dao jednu predivnu djevojcicu.
Hvala jos jednom srca

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 25/4/2015, 19:51

Dobro dosla, Tofita, i srecno bockanje!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 25/4/2015, 23:48

Noja ne znam puno o tome bas cu malo da citam hvala na smjernicama a za maku sam cula samo ne znam da li maka moze sa ciklom a ja sam sad odlucila ciklu..smokve sam uzimala al pored slini tableta sam ih izbacila.
Biksi upravu si trebala sam ranije sljedeci mjesec cu...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 26/4/2015, 00:09

BAK, i ja moram da se napijem, nisam od kad sam trudna ostala, molim te da se pobrinesh za to - krajnje je vrijeme!!!! Ljubimo ja i moja cura, i drzimo palceve jako, jaaaaako!!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/4/2015, 00:44

Bakisa, navijam i verujem u tvog malog lenjivca :)

Marija,cestitam, beta je odlicna :)

Ljubim vas sve redom cekalice i saljem puno roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/4/2015, 08:28

marija,123,bravo za ogromnu betu!Very Happy
Bak,da tvoja beta sutra vrtoglavo potaste!sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 26/4/2015, 09:01

Marija bravo cestitam!!!
Bak,navijam,nadam se da cu stici da virnem sutra...I da se izradujem ko covek...
Vidi nase Lele,ne videh te 100 godina...Planiras li uskoro da navijamo i za tebe!!!???
Poljubac za sve,pogotovo za ove kojima sporo dani prolaze!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/4/2015, 09:40

Planiram,videcemo,leto ili jesen,ali ove godine svakako.Sad prvo kod endokrinologa na redovnu kontrolu za IR,pa cemo videti.Pisala sam na temi-dodatne analize i OGTT,pa virnite i prokomentarisite.Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/4/2015, 10:44

Lela, ja videla, nemam komentar, nisam bas upucena. 

Cekalice, saljem puno  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda, da sledeca nedelja na kutku bude najveselija!

Ninche, Niny, uz podrsku vasih medenjaka, bice sve super!!!

Dive moje cure  osmeh srce

Ja sam ok, trudna jesam, to je definitivno, samo jos da utvdimo gde je i da li postoji nada da se cudo desi. Ubacila sam se u trip da je mozda vanmatericna  Shocked Ne slusajte me  Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu