KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/4/2015, 11:09

Titi dobrodosla i da brzo brzo brzo predjes na trudnicke strane i voces nas za nos Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
e Bak sad videh,ja mislim da ti imas jednog lenjog guzonju u stomaku koji nervira mamicu al da ce sve da bude u redu,beta raste to je bitno.radost radost radost radost
arises draga ,bice sve u redu,znam ,osecam yes yes
lacky da ti primolut sredi sve sto pre,verovatno su hormoni malo c c c

koracaljke srecno srecno srecno hvatajte roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

ja sam konacno dobila, radost radost radost radost radost radost posle 2 meseca ,pomogao primolut. Ovaj ciklus cu pauziratim,da se malo hormoni smire, pa opet na eru i ako Bog da Sep je moj molitva molitva molitva molitva

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 24/4/2015, 12:07

Prvi mjesec nakon koristenja ciklo prog. FSH 60 , cetvrti dan ciklusa!!!!!
Za mene bas I nema nade, ali ja zivim I dalje kao da je to nekom drugom...
ima li ko iskustva sa dhe I q10 u avion smijem li to sve da nosim sa tonom ostali tableta
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 24/4/2015, 12:09

Primjetila sam da mi ko kontrac. Pilule bolje snize fsh od cikle koja nije kontrac.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 24/4/2015, 14:27

Drage devojke, konacno me pustise iz bolnice posle 8 dugih dana igra
Nemoj da sam cula neku da se zali kako joj je tesko cekanje na betu! Nemate pojma koliko ste srecne! Meni je toliko bilo lose, da u nekim momentima o beti nisam ni razmisljala fd
Kad smo vec kod bete, danas 12. dan 120! vv vv vv mucenje sa hiperstimulacijom se nastavlja, ali izdrzacu sve samo da me ne vracaju u bolnicu molitva
Ovde se svasta izdesavalo, nisam stigla da propratim posto nisam imala internet u bolnici, uglavnom koliko sam videla:
Hiperaktivna bravo za srce srce
Bak, sta je s tim tvojim lenjivcem? cvet
Aris, srecno na 1. UZ!
Zmajuska, Blanka< Ncoka i ostale cekalice navijam igracice igracice igracice
Izvinite ako sam neku preskocila, ali nisam bas u toku, ali pohvatacu konce brzo ljubav
Sve vas zagrljaj
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 24/4/2015, 14:30

Bravo dragaaaaa jeee
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 24/4/2015, 14:35

Cestitam draga . Znala sam jos malo izdrzi pa ce se sve smiriti
Dragi koraci Blanka . Bak .ostale zenskeeee navijamo za velike beturine igracice srca igracice srca igracice
Jecka znas kako bi ja sad treci dan izvadila tsh. Fsh lh prolaktin .I otisla kad mi se zavrsi menst. Na kontrolu znaci pred ovulaciju cisto da se vidi stanje antralaca ...
Ljubim vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 24/4/2015, 14:39

Amna jel pijes smokve I kakav ti je oggt sve mora u balans svi hormoni znaci svi . A da probas taj bioastin procitaj malo o njemu I maka u tabletama ja sam je pila ...a verujem da ce se sniziti navijam da bude sve ok igracice srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dzenica 24/4/2015, 15:46

Djevojke pomagajte. Jučer sam dobila protokol iz Praga, međutim nisu mi napisali kada dajem koju injekciju. Tražila sam da mi pojasne, odgovorili su mi  da mogu dati injekcije u toku dana kada meni odgovara. Protokol je decapyptal 01 ( od 2-8 dana), Gonal 225IU (2 i 3 dan), Menopur od petog dana po 3 komada. E sad, zanima me kojim redosljedom ste vi davali sebi ove injekcije, da li je u redu odjednom, u koje doba dana i sl?
Danica mi je samo napisala da tri praha Menopura pomješam sa jednom vodicom? Da li je to u redu po vama?

Nisu mi ni preporučili  da uradim kontrolni pregled prije stimulacije ili hormone? Na moje pitanje da li trebam nešto od ovoga uraditi prije stimulacije nisu ni odgovorili?

Gdje ste vi nabavljale Gonal pero? Ja mogu naći samo Gonal od 75IU? Živim u Sarajevu i nigdje ne mogu naći Gonal pero.


Poslednji izmenio dzenica dana 24/4/2015, 15:51, izmenjeno ukupno 1 puta

dzenica

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 24/4/2015, 15:50

Marija cestitam od srca love ff vv vv vv
Hvala na podrsci u moje ime i u ime ostalih cekalica teta beta zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 24/4/2015, 16:33

Marija cestitam f f f bb bb bb čestitamo čestitamo čestitamo navijači2 navijači2 navijači2 Svim cekalicama kao i sebi zelim veliku betu,mada se ne nadam bas jer nemam ama bas nikakvih simptoma,nemam ni temperaturu,imala sam par dana grceve u materici,sad ni njih nem a No Sta bude bice nema druge,pisite vase simptome bas me zanima kako se osecaju cekalice,a i sve devojke sa pozitivnim betama mogle bi da opisu njihova desavanja dok su cekale betu,meni bi znacilo
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 24/4/2015, 16:49

Spring,nemam ni ja nikakvih simptoma ali ti tu nema pravila nikakvih. Pola cura nije imalo nikakve simptome, pa su sad uveliko mame.
Tesko je cekati betu, uzasno tesko,.ja sam prvi put sve osluskivala jeli boli ili ne, mjerila temperaturu i sl.a sada nista od toga, bice kako bog da. Jedini mi je problem sto brate ne mogu da se naspavam ko coek nego vilenim do kasno u noc. Zelim nam srecu i veliku betu !!! ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/4/2015, 16:55

Marija, bravo! I za pustanje kuci i za betu, mada u betu nismo ni sumnjali  radost radost radost radost

Dzenice, ne mogu ti pomoci oko kupovine inekcija, ali ako ne nadjes gonal pen a ti uzmi obican, 225 ij ti je 3 kom dnevno. Vazno je da ih primas u isto vreme svaki dan, max sat vremena odstupanja, pa ti vidi kada ti je zgodno. Dajes u isto vreme, ali nemoj u istu stranu (u drugu ruku ili u drugu stabnu stomaka)

Spring, simptomi nisu opste merilo, neke cure imaju sva pa corak, neke nemaju ni jedan pa su debelo trudne. 

Ja jako navijam  radost radost radost radost radost radost radost

Cure  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 24/4/2015, 16:59

Bas tako nema pravila,al ovo cekanje ubi,ja ehtra spavam pijem utrice pa me osamute,a i preko dana uzmem malo bromazepama 1,5 pa me opusti
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 24/4/2015, 17:04

Marija cestitam od sveg srca! radost radost radost
Spring, sto se tice simptoma, meni je danas 6 dan nakon transfera trodnevnih embriona, leđa me rasturaju, grčevi i žiganje po stomaku, jutros mi je na trenutke bilo muka, grude su teske ali ne bole. E sad sve ovo može biti od trudnoce ali i od utrogestana... Nema pravila, ja ću utorak da radim betu, to je 10 dpt pa šta bude!
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 41
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 24/4/2015, 17:15

...samo da povuchem moje slatke chekalice bete za nosiche,jakoooo jakoooooo!!! <3 <3 <3
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 24/4/2015, 17:17

Marija, bravo, sve čestitke za lepu betu! radost radost radost vv bb d

Titi, dobrodošla i mnogo sreće i uspeha ti želim u postupku!

Lucky, sve će se to srediti samo polako i strplljenja.

Jelena, ti si za mene žena zmaj i želi da ti se ubuduđe sve dešava onako kako ti želiš! yes

Što se simptoma tiče mene ništa ne boli, niti žiga, samo neka drhtavica već 3 dana mada to može biti od štitne žlezde i leka za nju, tako bar ja mislim i danas imam malu temperaturu. Ko će ga znati!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 24/4/2015, 17:33

Marija, bravo!

Dzenice, ja ti mogu reci samo da su mi uvek sve te injekcije davali svakog dana u isto vreme, jednu za drugom. tako su mi rekli da radim i kada sam ih davala sama sebi. Injekcije nikad nisam nabavljala sama, pa odgovore na ostala pitanja ne znam.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 24/4/2015, 18:02

spring ::Bas tako nema pravila,al ovo cekanje ubi,ja ehtra spavam pijem utrice pa me osamute,a i preko dana uzmem malo bromazepama 1,5 pa me opusti

Ja koja sam tabletoman i pijem i sedative za sve i svašta mislim da ne bih smela bromice posle ET
Da li neko zna posle koliko dana primolut smor krece da deluje...
Obicno bi mo u roku od odmah zaustavi krvarenje ja danas jos vise
Bas sam nesto zabrinuta
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 24/4/2015, 18:11

Lucky ne pijem na svoju ruku moja doktorica mi ih je propisala i to dva puta po 1,5,al meni dosta jednom kad me frka i panika uhvate ja popijem Wink
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/4/2015, 19:51

Bravo, Marija sunny sunny sunny sunny
Lucky, ja sam ga pila za izazivanje mece....tako da će se javiti valjda neka koja ih je pila za zaustavljanje....


Poslednji izmenio mamadabudem :) dana 24/4/2015, 20:06, izmenjeno ukupno 1 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/4/2015, 19:57

Marija čestitam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Bak ponavljaš li sutra ili čekaš ponedeljak ?navijamo svi za malog lenjivca radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Blanka,Nocka,Spring i ostale čekalice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 24/4/2015, 20:19

mamadabudem :) ::Bravo, Marija  sunny  sunny  sunny  sunny
Lucky, ja sam ga pila za izazivanje mece....tako da će se javiti valjda neka koja ih je pila za zaustavljanje....

Pila sam ga ja ranije za zaustavljanje i uvek bi mi proslo odmah
Sada je katastrofa... Nikako da stane...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/4/2015, 20:25

Marija bravo za betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
zmajuska ljubav za simptome nema pravila,neko ih ima neko nema,samo ces se izludeti razmislajnjem i osluskivanjem Very Happy ja svakako navijam yes yes yes yes

spring,mnogo zena pije bromazepane posle et,mislim da je u Genesisu to sad postala praksa da daju bromazepane ,kazu opusta i matericu i glavu Very Happy Very Happy meni je dr dala onaj od 3mg jer sam pred njom na stolu pojela sve nokte Very Happy Very Happy

Noja da znas da cu da te poslusam,idem ujutro da vadim hormone samo ne znam jel ok sutra bi mi bio 3 dan ciklusa ako racunam od normalne menstruacije a 4 ako racunam onaj prvi dan mrljavljenja? Jel to kasno? ja sam uvek vadila 2 dana ciklusa?

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 24/4/2015, 20:30

jelena*mama2andjela* ::Marija bravo za betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
zmajuska ljubav za simptome nema pravila,neko ih ima neko nema,samo ces se izludeti razmislajnjem i osluskivanjem Very Happy ja svakako navijam yes yes yes yes

spring,mnogo zena pije bromazepane posle et,mislim da je u Genesisu to sad postala praksa da daju bromazepane ,kazu opusta i matericu i glavu Very Happy Very Happy meni je dr dala onaj od 3mg jer sam pred njom na stolu pojela sve nokte Very Happy Very Happy

Noja da znas da cu da te poslusam,idem ujutro da vadim hormone samo ne znam jel ok sutra bi mi bio 3 dan ciklusa ako racunam od normalne menstruacije a 4 ako racunam onaj prvi dan mrljavljenja? Jel to kasno? ja sam uvek vadila 2 dana ciklusa?
Hahahahaha sad si me nasmejala(ovo za nokte)a meni celo telo se trese na prvom transveru sam samo molila boga da je ne opicim nogom imala sam osecaj da cu skociti sa stola uzas!!!!!Sad sam mnogo opustenija sto se svega tice,ucim se da mislim pozitivno i da savladam strah!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/4/2015, 20:40

barvo spring tako i treba,samo opusteno i pozitivno i nikak drugacije Very Happy Very Happy Very Happy a za nokte hehe ona kaze "ne grizi" aj ako dete izvadim jednu ruku iz usta a stavim drugu lol! lol!

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu