KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

+39
medolino
maja76
Ancica 87
bak
lelas
tatjanica
SamoPozitivno
lela1984
Simona
Sofija Veks
PalcicaBg
Vuchica
nina :)
ganedina
luckystar74
MAAKKI
jelena*mama2andjela*
Star77
KoMetaK
Shizika
Tinche
SladZana
Vecka
SoJa
zvoncica36
JAmajka
Zmajuška
Niny
SannI-AlL
lilya
saska1
Blanka
dr mali pariz
HappyGirl
BiKsi :)
Ema78
AriesGirl
mamadabudem
JocY
43 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 25/4/2015, 08:26

Tatjanice, prelepe ste obe!

Sladzo, drago mi je da je Ksenija dobro.

Ema, koristi priliku za spavanje, nema ti druge.

Majo, saljem ti svu svoju pozitivnu energiju i verujem da ce na kraju sve biti kako treba. Juce su mi legle neke parice, pa sam uplatila.

Devojke, ljubac za sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Niny 26/4/2015, 01:21

Tatjanice, bas ste lepe mama i ti :)

Ema, mogu misliti kako ti je, treba izdrzati dan. Bice bolje, to je neka trenutna faza.

Moj mali princ lepo spava nocu, ali je zato danju akcija non stop, nema stajanja. Trudimo se da budemo sto vise napolju, dok je lepo vreme. Naravno vodimo i Masu, ne bi li malo smrsala, jer se ugojila preko zime. I dalje ga ignorise, polize mu noge s vremena na vreme i to je to . Nadam se da ce ga zavoleti kad jos malo poraste.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 26/4/2015, 04:40

Proslu noc sam peglala ves... sad sam sredila nokte... nije da nema prednosti u ranom budjenju... v
Nocas je trazio da jede... aman.... a zasto li se ne budi da jede kada ide u vrtic, pojma nemam?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ancica 87 26/4/2015, 09:06

Tatjanice pa vi kao drugarice.... Divne ste!
Ema draga odmaraj vrtic je cudo!!!
Lacky moja svekrva gaji jedno 5 macaka...I nase pa i komsijske sve kod nje na valov :) dok ih moje kuce ne vidi pa ne razjuri...Cirkus su stvarno!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od KoMetaK 26/4/2015, 22:15

Tatjanice, divne ste, mama ko starija seka! Very Happy
Sladzo, vazno da je Ksenija dobro, uzivajte zajedno kuci! osmeh srce

Samo da vas stisnem sve i ljubnem!
I moooozda nasmejem! Wink Mada, poster je istinit 100%!! lol! lol!

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 10513365_10152590144619704_5270271086717817483_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 27/4/2015, 11:36

Kometice, ovo je potpuno tacno! Cini mi se da nije proslo mesec posle Arsinog rodjenja, odmah su krenuli, nista ne cekajte, odmah drugo! Rolling Eyes I tako.

LJubac za sve cice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 27/4/2015, 12:59

Mah, mah...i nocas bila zurka...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Zmajuška 27/4/2015, 17:09

KoMetak, poster je istinit nema šta, nama i sada govore nemojte veliku razliku da pravite nego jedno za drugim. Eh, kad bi to moglo tako . . . Crying or Very sad

Ema, tebi nikad nije dosadno ! Treba snage za sve to! cvet
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 27/4/2015, 21:13

E moja Zmajuska, da mi je neko pricao da ce mi biti ovako, verovatno bih se samo nasmejala...
Sad ponekad ne znam da li da placem ili da se smejem...ponekad se sama sebi divim, a ponekad sam toliko umorna i obeshrabrena,da mi se cini da cu se srusiti od umora...

Al, da ne mracim... one moje nove cipele me  dovedose do nove frizure...mali, majusni koraci, ali menjam se...osisala sam se danas na relativno krattku varijantu, , posle recimo 10 godina duge kose...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 28/4/2015, 00:49

Nocni pozz sa IMD-a... Petar ima problema sa disanjem...cekamo...sta sa vam kazem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od lelas 28/4/2015, 06:55

Drzi se Ema.da Petar brzo bude dobro!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 28/4/2015, 07:58

Ema, zelim da Petar sto pre ozdravi. Bas se patite oboje Sad

Devojke, ♡♡♡
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od mamadabudem 28/4/2015, 08:28

Ema, pa zobg čega šta kažu, šta je sad? Mom sestrićuje dijagnostifikovana astma posle jačih bronhitisa i jedna upale pluća, pada u opstrukcije kad se prehladi i tada jedva diše, tj. mnogo se muči. Kada su bili nedelju dana u bolnici a on na aspiratoru dete se odmorilo i naspavalo.
Hajde, biće to dobro! Ljubac za Petra! osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 28/4/2015, 09:31

Akutni laringitis... virus...
Niko nam nista vise nije rekao sem da ako se ponovi dodjemo ponovo. Nikakva th, sem te nocas( adrenali i dexametazon), nikakav savet, nista... prosle nedelje bili na kontroli kod pulmologa, sve bilo ok,bili kod orl-a, sve ok...

Nisam pametna, ne znam... gde da ga vodim...on ocigledno ima neki problem, jedan je uzrok svih njegovih problema, ali nikako da neko od tih silnih lekara pogleda dete kako treba....tek sada shvatam koliko su nasi lekari zapravo ograniceni specijalizacijama, jer vide samo jedan delic slagalice, svako gleda " svoj organ"...
Za svo ovo vreme, niko mu anamlezu nije uzeo kako treba, verujte mi...sem dr Zivkovic na pulmologiji, ali ona nigde ne radi privatno...cula sam za nekog dr Kamenova, imunologa, u Nisu, ali tamo ne mogu pre leta...
Da je malo veci, lako bih ja sa nim, al gde da bodem dvogodisnje dete...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Zmajuška 28/4/2015, 09:32

Ema, nadam se da će Petru biti bolje i da će mu utvrditi pravu dijagnostiku, shodno tome dati i pravu terapiju. Ti si pravi primer da žena može sve da izdrži i podnese i da smo jače od muškaraca. Super za novu frizuru, dobra frizura i cipele,lepa haljina uvek nas oraspolože!

Devojke cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 28/4/2015, 10:42

Ema78 ::Nocni pozz sa IMD-a... Petar ima problema sa disanjem...cekamo...sta sa vam kazem...
Da nije alergija? Da što pre prođe.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 28/4/2015, 14:25

Zvoncice, ispitivali smo alergije pre mesec dana...sve ok... sem te kandide, sve ostalo je sasvim u redu, ako izuzmemo atzv adenoidnu konstituciju... u svakom slucaju, sad je dobro...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 28/4/2015, 14:40

Ema78 ::Zvoncice, ispitivali smo alergije pre mesec dana...sve ok... sem te kandide, sve ostalo je sasvim u redu, ako izuzmemo atzv adenoidnu konstituciju... u svakom slucaju, sad je dobro...
Super što je dobro. Pomislila sam da nije alergija pošto je proleće dušu dalo za alergije. Još im dodatno pogoduje ishrana koja je nekad udružena sa istim.
Tipa kad cvetaju breze izbegavati krompir,šargarepu,višnje,šljive,...

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 28/4/2015, 14:43

Ema da li si probala sa Majrom? Ona pregledajući tebe može da ti kaže šta je sa Petrom. Ima i moja koleginica nekog dr(završio medicinu ovde kod nas) Živi negde napolju, ali dolazi u Bg.bavi se Su Jok-om nekoj njenoj rođaki je izlečio dete. Ako hoćeš tražiću joj tel.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 28/4/2015, 21:22

Ema, au stvrano vas pritislo. Ali svaka čast kako uspevaš da odreaguješ i istraješ.Ljubi mi Petra.
Tatjanice, fotka je divna. Zračite.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Botox 28/4/2015, 22:45

majo, saljem ti mnogo energije za oporavak, nadam se najboljem za tebe... procitah sta je bilo, i bas sam se potresla... 
budi borac kao i do sada/.
videcu da odem ovih dana do poste da uplatim neki dinar
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 29/4/2015, 09:31

Dobro jutro, od mene i mog smrkavog nosa... v
Dete mi je ok, malo slinavi, ali ja imam bubanj u glavi...i grlu igle,a u stomaku kamen...divota...

Ali,funkcionisem... mm opet sinoc otisao na suzbeni put, sva sreca pa je bio tu kada je Petru bilo lose.Al, on se tamo potpuno izgbuio, pogovo kada je Petar poceo da histerise zbog inhalacije... tako da, bog je sa razlogom dao zeni da radja... ovaj moj da je i porodjaju prisustvovao, imao bi trajno ostecenje mozga... Shocked Nisamznala da li da smirujem njega ili dete...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 29/4/2015, 17:58

...hvala drugari,ljubim vas sve,,,mami je stigao hp nalaz posle odstranjivanja materice,dijagnoza sarkom strome endometrijuma low grade,to je valjda pochetna faza...pishe da se nije proshirio van materice,jajnici su joj bili chisti...ujutro ima zakazano kod onkologa pa chemo videti shta dalje...drzhite nam fige,sve vas puno grlim! zagrljaj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 29/4/2015, 18:31

Tatjanice, navijam da sve sa tvojom mamom bude dobro i da se potpuno oporavi!

Ema, tebi i Petru zelim takodje brz oporavak!

Devojke, ♡♡♡
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Blanka 29/4/2015, 23:30

Tatjanice bice to sve ok. Cim je pocetna faza lako ce se to rijesiti vjerujem. Ljibim te i srecno mami kod cika doce Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 9 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu