KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+64
Tamarita
Padobranka
hany
MIRKA85
coco-loco
BabyBear
Nessi
Bobaue
Naci83
Klompaupoljulala
BiKsi :)
panda :)
dusica78
Sirijus
sunny.tp
mamadabudem
Rada74
HappyGirl
Hande
ivanicasale
Marija07
bebana81
valika77
Bekanicaa
tiramisu
Lena_83
enap
Mirjanche
Cortina
lelas
Vojvotkinja
OKacica
*Titi*
micaubica83
KristinaK.
jela2209
Tavita
Ica1171
PalcicaBg
noja
Eho
micurka
danica87
branka86
DMANA
cicibanns
Vanja80
Vuchica
Zmajuška
KoMetaK
rada78
JocY
mimika
jadranka
mary76
majal86
srculence 84
Sanjci87
libra35
Ancica 87
boni m
Svetlana
marija123
Hiperaktivna
68 posters

Strana 18 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 22/8/2017, 14:25

Sećam se. Meni ništa nije jasno, mene su zvali da sam prošla drugistepenu komisiju bukvalno posle 3 dana. Uz radila u ponedeljak 31.07., a zvali me u petak.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od coco-loco 11/9/2017, 09:29

Da li neko moze da mi pomogne? Povali su me iz klinike, uspesbo prosla komisiju, ali mi nije stiglo potvrdno pismo iz RFZO-a. Tamo mi se niko ne javlja vec par dana. Da li neka ima direktni kontakt telefon rfzo-a u Beogradu? Hvala

coco-loco

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 11/9/2017, 10:16

Coco -loko , izvini nisam razumela , jesu li te zvali iz klinike gde si bila na komisiji ili iz klinike gde radis postupak da ti je stiglo pozivno pismo za konsultacije ? Ako su te zvali samo iz klinike da si prosla komisiju , to je to , cekas da ti pozivno pismo stigne na kucnu adresu. Tako je u Bg koliko sam ja videla od devojaka iz Bg . U manjim mestima iz socijalnog cesto zovnu da dodjemo po pozivno pismo u socijalno. Gde si prosla komisiju? Ako si u Visegradskoj ides ti kod njih da uzmes tu potvrdu a onsa cekas pozivno pismo. Izvini odgovor je malo konfuzan jer nisam bas razumela jel ti treba potvrda da si prosla komisiju ili su te zvali iz klinike za pocetak postupka.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od coco-loco 11/9/2017, 10:28

Bobaue, prosla sam u Visegradskoj drugostepenu i preuzela potvrdu. Par dana nakon toga su me zvali sa klinike na konsultacije. Problem je sto mi ne stize pozitivno pismo...a niko mi se ne javlja u rfzo-u. Jedino da direktno odem do njih 😞

coco-loco

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 11/9/2017, 10:31

Neko je ranije postavljao broj iz Nemanjine ali ja nisam zapamtila jer me nije interesovalo. Verovatno ce se javiti neko ko ima broj. Oni bi trebalo da su ti poslali postom , ali znajuci njih mozda ti je i najbolje da odes licno ako te nemrzi.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od BabyBear 11/9/2017, 10:36

CL potrazi ovde na temi ako ima neki njihov broj tel
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Nessi 11/9/2017, 15:11

coco-loco ::Bobaue, prosla sam u Visegradskoj drugostepenu i preuzela potvrdu. Par dana nakon toga su me zvali sa klinike na konsultacije. Problem je sto mi ne stize pozitivno pismo...a niko mi se ne javlja u rfzo-u. Jedino da direktno odem do njih 😞
Pogledaj na njihovom sajtu: http://www.rfzo.rs/index.php/kontakt-top-menu Poslednja stavka je filijala Beograd, pa pokusaj sa nekim od tih telefona ako te mrzi da odes licno. Neke klinike primaju na konsultacije i pre pozivnog pisma. Prosli put sam kod Kovacevica bila na konsultacijama pre nego sto mi je stiglo pozivno pismo, a stiglo mi je vrlo brzo posle drugostepene. Sada je sve bar tri puta sporije u mom slucaju. Potvrda mi glasi na 16.8. a ni traga ni glasa od pozivnog pisma.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od coco-loco 13/9/2017, 11:33

Devojke, uspela sam da nadjem kontakt telefon direktni. Ukoliko nekoj zatreba neka se javi.
Inace, jos uvek nisu poslali pisma 😃

coco-loco

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od MIRKA85 1/11/2017, 12:46

Devojke da li neko zna postoji li opcija vto iz prirodnog ciklusa o trosku rfzo.
prvo dete smo dobili takodje vto ali sa hiperstimulacijom takod a se ne bih opet upustala u tu igru....
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od MIRKA85 1/11/2017, 12:56

i da li uopste postoji opcija besplatne vto ako supruznici imaju decu
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od alisa 1/11/2017, 12:59

Ne rade preko fonda iz prirodnog ciklusa niti mozes preko fonda za drugo dete ako je partner isti... jedino ako zivis u vojvodini oni imaju pokrajinski program koji finansira 2 i 3 dete i daju kes tako da sa tim parama mozes na koju god kliniku i mozes da trazis iz prirodnog ciklusa... ne znam odakle si... jos neki gradovi imaju isti princip kao i taj pokrajinski program al ako si iz Bgd onda nazalost nista
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od MIRKA85 1/11/2017, 13:06

novi sad,hvala puno
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od alisa 1/11/2017, 13:52

E pa super onda! Pisi zsuki75 ona je isla na taj pokrajinski program za drugo dete pa mozada moze da te uputi sta i kako dalje. Srecno osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 1/1/2018, 18:14

Jel zna neko mozda da li rfzo placa zamrzavanje embriona i odmrzavanje
zbog zdravstvenih problema se predlaze zamrzavanje
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Padobranka 3/1/2018, 14:03

Hoce li biti cetvrtog pokusaja o trosku drzave
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od alisa 4/1/2018, 05:29

Padobranka preko rfzo nema 4 pokusaja al ne znam odakle si... ako si sa podrucija Vokvodine oni imaju pokrajinski program koji cini mi se daje jos neki pokusaj preko... takodje i neke lokalne samouprave finansiraju dodatne pokusaje za svoje gradjane... raspitaj se u opstini sa koje si... ako si iz bg nazalost nema nista od toga...
Hany znam da neke klinike ne naplacuju zamrzavanje ako se transfer odlaze zbog zdravstvenih razloga... to moras da se raspitas u klinici u kojoj radis... rfzo ne placa zamrzavanje ali ono pokriva troskove stimulacije, aspiracije i transfera ako do transfera nije doslo iz zdravstvenih razloga, npr hiperstimulacije , vrlo je verovatno da ce zamrzavanje dobijenih embriona koji treba da se vrate u nekom od sledecih ciklusa da bude besplatno... cini mi se da sam skoro cula da u tom slucaju Visegradska i cini mi se Valjevo ne naplacuju zamrzavanje posebno... najbolje da pitas direktno rfzo i kliniku na kojoj radis
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Tamarita 4/2/2018, 23:22

Zdravo zene, nova sam na forumu ali sam sve procitala. Drago mi je sto nema puno zena na ovoj temi sto znaci da se vecina ostvarila u ulozi majke. Mi smo prosli drugostepenu u Visegradskoj i sada cekam pismo vec 3 nedelju iz RFZO a. Iz Beograda smo. Da li neko zna koliko se dugo ceka pismo? Inace izabrali smo bas Visegradsku za VTO.

Tamarita

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od alisa 5/2/2018, 13:56

Ne znam kolike su sad guzve al ranije se cekalo u proseku mesec dana... oni ce tr zvati telefonom dan pre uz... tako je bar bilo pre 2 godine ne znam kako je sad
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Strumfeta78 17/2/2018, 08:21

Evo novih uslova za vto o trosku osiguranja i spisak klinika za 2018.godinu
http://sansazaroditeljstvo.org.rs/uputstvo-spisak-klinika-za-vto-2018-godina/

Srecno!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Tasolina 15/3/2018, 21:16

Cao, nova sam na forumu. Htela sam da podelim sa vama koje cekate na Bmpo(vto) ..sta , kako i koliko sam ja cekala (cekam jos uvek).
Predali smo papire prvoj komisiji 22.12.2017. prosli je istog dana. Za drugu nam je receno da zovemo
04. janura 2018.
05. januara-predali papire u Visegradskoj
26. januara sam isla na ultrazvuk
08.02. je zasedala druga komisija
20.02. sam preuzela potvrdu
28.02. poslato pismo
02.03. Stiglo pismo (da se javim na prve konsultacije 16.03.) ...tako da sutra idem na te prve konsultacije, nemam pojma ni sta me ceka, ni sta dalje :) nisam bas mnogo upucena. Prvi put idem na vantelesnu. Inace pismo je stiglo na pogresnu adresu (komsinica isto ime, prezime, ulica i broj) ..zapravo danas sam ga preuzela od komsinice, koja iz nepiznatih razloga nije predala pismo na vreme, tj. vratila ga na pravu adresu. Pa sam danas uzurbano jurila da zavrsim taj neki dodatni uput koji treba da se overi u Nemanjinoj. Sutra idem na konsultacije od 9-10 tako je naznaceno. Eto ako nekom znace ove termini koliko sam ja na sta cekala :*


Tasolina

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lakisa 16/3/2018, 11:17

Zene treba mi pomoc za jednu drugaricu,inace je Albanka pa nam je tesko da definisemo sta je zapravo doktorka htela reci.Dakle,prosla je prvostepenu prosle godine,cini mi se u leto,i poslala papire u KCS.Mozda 2 meseca cekala na odobrenje drugostepene,i pozvala na konsultacije.Pa joj receno da dodje kad dobije,radili joj hormone,pa je slalu infektologu zbog hepatitisa b,inf rekla nema prepreka za vto.U medjuvremenu ima laparaskopsku intervenciju zbog kamena u zucu.Odlazu sve.Odlazi opet za Bg,opet se rade hormoni,ultrazvuk.Govori joj dodji za 7 dana na uzv.Opet putuje,i trazi joj opet misljenje infektologa.Govori joj dodji sledeci ciklus kad dobijes.Ona odlazi pre 2 dana,ceka od ujutru do 16 h popodne,sve zene vec bile,njoj govori otisla je doktorka,dodji ujutru.Juce joj kaze dr,kako ona ne sme da joj radi proces,savetuje joj da ide u drugu kliniku,kaze neke poplave bile pa ne sme da rizikuje,a pritom sve ostale zene sto ih je pitala krecu sa stimulacijom.Kako ovo da razumemo i sta da joj savetujem jer je izgubljena u svemu ovome? Izvinite na opsirnosti.Pozdravvv

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Tasolina 16/3/2018, 11:34

Ne znam sta bih ti rekla, mozda je njen slucaj komplikovaniji. Zar joj nisu nista objasnili vise? Zasto nece da joj rade i kakve poplave? Sta koci proces? Koliko znam duzni su da u roku od 12 meseci koliko vazi potvrda, moraju da je ubace u proces, ako ne moraju da navedu razlog zasto je odbijena. Bar sam tako informisana.
Ja sam danas isla na prve konsultacije, medjutim moja doktorka koja treba da nam vodi postupak nije bila tu danas. Primila nas je druga doktorka. Rekla mi je da iduci mesec kad dobijem, pozovem br.tel koji mi je ostavila na papiru da pitam kad radi moja doktorka i da dodjem tada da bi mi odredili sta i kako dalje.Za sad nisam nasla na nikakve prepreke. Uglavnom sad smo u procesu. Ja sam prosle godine u avgustu pre svega ovoga, radila i histero i laparoskopiju (priraslice, zapusene tube) ..svi ostali rezultati besprekorni. Pa mozda ima nesto i u tome.

Tasolina

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Tasolina 16/3/2018, 11:36

Inace radim proces u KCS Visegradska

Tasolina

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Tasolina 16/3/2018, 11:37

Inace radim proces u KCS Visegradska

Tasolina

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lakisa 16/3/2018, 11:53

U pocetku jeste tako kao tebi teklo,javiti se sledeci mesec radi evenualnog pocetka stimulacije,pa onda sledeci,sledeci....inace ona meni uvek pokaze izvestaj,ulttrazvuk uredan,hormoni takodje,cak je dr sad prokomentarisala sa sestrom,pogledaj ove jajnike,sa njima moze cudo da se napravi u narednih 10 godina,tako nesto...Sad ona je razumela da je dr rekla da nece da rizikuje da se embrioni "zaraze",da je imala neki sastanak oko te poplave sto je bila u klinici.I nabrajala joj koje sve klinike moze da izabere.Kada je ova rekla da ne bi da menja i da se cekati,ova joj rekla pozovi za 20 dana da vidimo.Inace je kod muza problem,ali ima dovoljno za vto.

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 18 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu