Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem :) taj 23/5/2015, 12:29

Mislim da je beta ok....javiće se iskusnije :)

mamadabudem :)

Broj poruka : 1731
Datum upisa : 12.02.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/5/2015, 21:52

Dado, cenim da je sve ok, s obzirom da ti je vidjena gestacijska vrecica. Za sedam dana otidji na uz, tada bi trebalo da se cuje srculence. Drzim fige. P.S. Realno, beta bi trebala da ti je veca od te uradjene vrednosti, da nisi imala krvarenje, al ovako ne znamo da li su krenula dva embriona, pa jedan odustao, pa otuda i takav rast bete. Ne znam sto si uopste i radila betu, kad ti ona sada nista ne moze reci. Jedino da je prekosutra opet ponovis, da vidis kakvom progresijom raste. Mada uz bi ti bio najmerodavniji.

BiKsi :)

Broj poruka : 20381
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/5/2015, 21:53

Tatjanice, Sanja, Aries, ljubac od mame svracalice! Kad se porodite, nemojte zaboraviti ni vi ove strane, nego dodjite da bodrite sve curice!  

Vecka, srecan rodjus!

Nema je Mijaki da se javi, nadam se da je sve ok, i da bebuska fino raste!

Ocekujem i da nam atomski mrav javi da mu se zena porodila!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dada88 taj 23/5/2015, 22:36

BiKsi :) ::Dado, cenim da je sve ok, s obzirom da ti je vidjena gestacijska vrecica. Za sedam dana otidji na uz, tada bi trebalo da se cuje srculence. Drzim fige. P.S. Realno, beta bi trebala da ti je veca od te uradjene vrednosti, da nisi imala krvarenje, al ovako ne znamo da li su krenula dva embriona, pa jedan odustao, pa otuda i takav rast bete. Ne znam sto si uopste i radila betu, kad ti ona sada nista ne moze reci. Jedino da je prekosutra opet ponovis, da vidis kakvom progresijom raste. Mada uz bi ti bio najmerodavniji.
Betu sam uradila iz razloga sto mi je dr.rekla. a krvarenje je hvala bogu stalo :) tako da cemo vidjeti. Duplanje mi je nezgodno uraditi jer u mom gradu nema, vadjenje bete,tako da bih se morala voziti svaki drugi dan 100km a to msm da je ne izvodljivo jer ipak je malo dalji put. U svakom slučaju hvala Very Happy

dada88

Broj poruka : 467
Datum upisa : 22.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/5/2015, 22:38

Pa ne znam sta bih ti rekla, javi sta ti je rekla tvoja dr, bas me zanima. Ja verujem da ce sve biti ok i da ces sledece nedelje cuti srculence!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dada88 taj 23/5/2015, 22:59

BiKsi :) ::Pa ne znam sta bih ti rekla, javi sta ti je rekla tvoja dr, bas me zanima. Ja verujem da ce sve biti ok i da ces sledece nedelje cuti srculence!
I ja vjerujem takodje.... Javljam u svakom slucaju.... osmeh srce sreca

dada88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 24/5/2015, 06:27

Prvo svim trudnicama, krofnicama da pozelim najdosadnije trudnoce sa najlepsim ishodom...ljubim vas u stomake usne usne usne
Ja sam jedna od starih devojaka koja vec dugo ne pise ali vas toliko redovno citam i pratim i navijam...da sve o svakoj znam...bukvalno udjemmsvaki dan na kutak ali najcesce imam samo po koji min i onda vise volim da vas procitam sve i navijam u sebi nego da pisem yes yes Embarassed Embarassed Embarassed
Sad sam se javila da bih Dadu umirila...samo da kazem odn da podsetim rast bete do nekih vrednosti od 1200 ...1500..se dupla na 48-72h...od 1500-6000 na 72-96..a preko 6000 na 96h...sto je veca vise joj dana treba za duplanje..opusti se..bice to sve dobro..vidis da sad i dr sve vise govore da se vadi a 3..4 dana..a imas i na kutku svakakvih primera...eto samo Ariesgirl...najsveziji primer
Sve u svemu devojke...ljubim vas u stomake, sve redom..i drzim fige svima
vasa stara saborka cvet cvet

Necu puno u off..ali moram malo..Biksi ljubi tog lepotana, svaki put padnem na d..pe kad ga vidim igra love love

dacans

Broj poruka : 928
Godina : 42
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vecka taj 24/5/2015, 08:32

Jutro devojke!
Lenjivice i Anci bravo za dobre izvestaje, navijam za vas i sve trudnice!
Vucice i Biksi :***
Sanja srecno renoviranje i da bude sto pre gotovo :)
Dado meni zvuci skroz lepo tvoja beta :)
Tatjnice super vam je opstina :) uzivaj u knjigama, a ja ti pakujem tortu :) iako je zdrava nisam je bas jela jer sam se odvikla od slatkog :)

Vecka

Broj poruka : 1308
Godina : 29
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vecka taj 24/5/2015, 08:34

Daco pisi malo cesce! I mi tebi saljemo :*

Vecka

Broj poruka : 1308
Godina : 29
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od AriesGirl taj 24/5/2015, 08:51

Trudnicice i mamice, dobro jutro!

Ljubite decicu, sto onu u stomaku, sto onu pored vas i uzivajte u vikendu.

AriesGirl

Broj poruka : 1118
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dada88 taj 24/5/2015, 10:42

dacans ::Prvo svim trudnicama, krofnicama da pozelim najdosadnije trudnoce sa najlepsim ishodom...ljubim vas u stomake usne usne usne
Ja sam jedna od starih devojaka koja vec dugo ne pise ali vas toliko redovno citam i pratim i navijam...da sve o svakoj znam...bukvalno udjemmsvaki dan na kutak ali najcesce imam samo po koji min i onda vise volim da vas procitam sve i navijam u sebi nego da pisem yes yes Embarassed Embarassed Embarassed
Sad sam se javila da bih Dadu umirila...samo da kazem odn da podsetim rast bete do nekih vrednosti od 1200 ...1500..se dupla na 48-72h...od 1500-6000 na 72-96..a preko 6000 na 96h...sto je veca vise joj dana treba za duplanje..opusti se..bice to sve dobro..vidis da sad i dr sve vise govore da se vadi a 3..4 dana..a imas i na kutku svakakvih primera...eto samo Ariesgirl...najsveziji primer
Sve u svemu devojke...ljubim vas u stomake, sve redom..i drzim fige svima
vasa stara saborka cvet cvet

Necu puno u off..ali moram malo..Biksi ljubi tog lepotana, svaki put padnem na d..pe kad ga vidim igra love love
Hvala ti puno! Wink i ja vjerujem da ce sve biti ok lol! p.s.javjljaj nam se cesce 😃😃 sreca ljubav

dada88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 24/5/2015, 12:50

Samo da ljubnem ove debelice,i ovu pacurliju van stomaka!!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1254
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ganedina taj 24/5/2015, 13:57

Evo da se I ja javim sa izvestajem , mada vidim da me ovde vise niko I ne pominje , da ste me zaboravile.

Elem, bila sam 3 dana na hospitalizaciji u NF.Procedura prilikom dolaska u bolnicu je svaki put vise nego ubitacna I iscrpljujuca . Dodjes u 7h bez unosa hrane ,a u sobu te smeste u najboljem slucaju oko 15h. Tesim se da cu kroz to morati da prolazim jos svega 3 puta , ako se u medjuvremenu ne desi ne daj Boze nesto neplanirano.

Inace, bebac je u utorak imao 800gr, dovoljno plodove vode. Hrani se preko 3 krvna suda u pupcaniku, protoci su dobri . Grlic je cvrst I zatvoren, nema kontrakcija . Uzeli su mi briseve opet , mada se meni iza toga pojavio neki pojacan secret I svrab unutra, sto mi lici na Kandidu . U poslednjoj viziti rekla sam doktoru za to , a on mi rekao da uzmem poliginax vaginalete I koristim dok ne stignu rezultati briseva . Svakim boravkom u NF upoznam neku divnu trudnicu, kao I ovog puta Marinu koja mi je rekla za neki preparat gvozdja koji ona koristi po prep[oruci njenog dr.u NF I se odlicno podnosi , ali se taj preparat moze nabaviti u Grckoj po smesnoj ceni od 2,5 e po kutiji . Dao Bog da sam preduzimljiva po prirodi, tako da sam organizovala I ocekujem da mi ga donesu sa puta iz Grcke za nas obe, s obzirom da mi hemoglobin konstantno pada I da je sa proslih 127 sada pao na 117. Cim ga dobijem krecem da ga pijem I nadam se da ce mi zaustaviti dalje opadanje istog. Inace, ostalo od biohemije mi je OK, kao I dnevni profil secera koji je isao od 4,1 do 5,5 a koji ce mi pri svakom boravku tamo raditi .Internista mi je rekla da se I dalje pridrzavam dijete I samo maximalno izbegavam koncentrovane secere sto u principu I radim sem u nekim prilikama kad su svadbe , proslave kad pojedem nekoliko parcica torte kao npr. juce na svadbi .

Vecka, srecan ti rodjos sa opravdanim zakasnjenjem.

Ancice, bravo za dugackog bebca kosarkasa . Cekamo tvoj EUZ kod Novakovke .

ganedina

Broj poruka : 972
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 24/5/2015, 14:18

Bravo Ganedina,bravo bebac!sve je super i tezina i protoci,plodova voda,grlic.samo nastavite tako.secer je pod kontrolom a sa tim preparatom ces i gvozdje da sredis.jedino procedura oko prijema malo smara ali kad se mora.

lelas

Broj poruka : 1645
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dada88 taj 24/5/2015, 14:44

ganedina ::Evo da se I ja javim sa izvestajem , mada vidim da me ovde vise niko I ne pominje , da ste me zaboravile.

Elem, bila sam 3 dana na hospitalizaciji u NF.Procedura prilikom dolaska u bolnicu je svaki put vise nego ubitacna I iscrpljujuca . Dodjes u 7h bez unosa hrane ,a u sobu te smeste u najboljem slucaju oko 15h. Tesim se da cu kroz to morati da prolazim jos svega 3 puta , ako se u medjuvremenu ne desi ne daj Boze nesto neplanirano.

Inace, bebac je u utorak imao 800gr, dovoljno plodove vode. Hrani se preko 3 krvna suda u pupcaniku, protoci su dobri . Grlic je cvrst I zatvoren, nema kontrakcija . Uzeli su mi briseve opet , mada se meni iza toga pojavio neki pojacan secret I svrab unutra, sto mi lici na Kandidu . U poslednjoj viziti rekla sam doktoru za to , a on mi rekao da uzmem poliginax vaginalete I koristim dok ne stignu rezultati briseva . Svakim boravkom u NF upoznam neku divnu trudnicu, kao I ovog puta Marinu koja mi je rekla za neki preparat gvozdja koji ona koristi po prep[oruci njenog  dr.u NF  I se odlicno podnosi , ali se taj preparat moze nabaviti u Grckoj po smesnoj ceni od 2,5 e po kutiji . Dao Bog da sam preduzimljiva po prirodi, tako da sam organizovala I ocekujem da mi ga donesu sa puta iz Grcke za nas obe, s obzirom da mi hemoglobin konstantno pada I da je sa proslih 127 sada pao na 117. Cim ga dobijem krecem da ga pijem I nadam se da ce mi zaustaviti dalje opadanje istog. Inace, ostalo od biohemije mi je OK, kao I dnevni profil secera koji je isao od 4,1 do 5,5 a koji ce mi pri svakom boravku tamo raditi .Internista mi je rekla da se I dalje pridrzavam dijete I samo maximalno izbegavam koncentrovane secere sto u principu I radim sem u nekim prilikama kad su svadbe , proslave kad pojedem nekoliko parcica torte kao npr. juce na svadbi .

Vecka, srecan ti rodjos sa opravdanim zakasnjenjem.

Ancice, bravo za dugackog bebca kosarkasa . Cekamo tvoj EUZ kod Novakovke .
Samo hrabro! osmeh srce

dada88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 24/5/2015, 14:55

....ganedina draga,ja te nisam zaboravilaaa!!! ...bash sam se pitala kako ste ti i beba i radujem se da je sve u najboljem redu!!! :) ...ps. neka gvozhdje i hemoglobin skoche,a da svrab nestaneeee!!! :*

tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od AriesGirl taj 24/5/2015, 16:25

Ganedina, bravo za dobre rezultate!

AriesGirl

Broj poruka : 1118
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dada88 taj 24/5/2015, 18:02

Vecka ::Jutro devojke!
Lenjivice i Anci bravo za dobre izvestaje, navijam za vas i sve trudnice!
Vucice i Biksi :***
Sanja srecno renoviranje i da bude sto pre gotovo :)
Dado meni zvuci skroz lepo tvoja beta :)
Tatjnice super vam je opstina :) uzivaj u knjigama, a ja ti pakujem tortu :) iako je zdrava nisam je bas jela jer sam se odvikla od slatkog :)
Hvala ti draga! osmeh srce

dada88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 25/5/2015, 00:54

Ganedina, super za bebicu i 800 gr i zatvoren grlic!
Niny, Vuchko srca
Kometa, gde si?
Devojke, ovaj moj dr ( koga stvarno obozavam) i dalhe nece da mi radi briseve. Nekako se smilostivio da mi uradi cervikalni, ali na one 3 bestije ( miko, urea, chlamidia) nece jer kaze da mora da " zagrebe" grlic a on to ne bi!? Plasim se te ureaplasme, cula sam da je veoma opasna, a fora je sto nisam radila te tri bakterije pred postupak. Sta mislite, da idem kod drugog dr? Jel vama rade na tevtri bestije u trudnoci?

lenjivica

Broj poruka : 615
Godina : 40
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 25/5/2015, 07:44

I meni je dr uzela samo vaginalni i cervikalni bris i to svega jednom.nisam ni ja pred postupak radila brisebe na ureoplazmu i ostalo.cak ima i godinu dana kako sam radila papa test i kolposkopiju,pojma nemam da li i to sme da se radi u trudnoci.u sustini dr gledaju stvarno da ne cackaju ako nema potrebe.

lelas

Broj poruka : 1645
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 25/5/2015, 10:11

Ganedina bravo za tebe i bebca,samo napred.....
Lenjivice,meni je dr uzeo vaginalni i cervikalni samo zato sto od nedelje planira serklaz da mi radi,inace je privatan dr,ovaj u dz uopste nece trudnicama da radi briseve...Ja jesam radila na te tri bestije 3 meseca pre trudnoce....Ali nisam cula da trudnicama vade na ta tri cuda...Nemoj da se brines,ja mislim da oni znaju zasto nesto moze ili ne moze....
Ljubim vas sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1254
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 25/5/2015, 13:40

Ljenivice sigurno si radila nekad te bestije. Ja sam u 37 nedelji bila na uz I bila dr cerka zavrsava medicunu pa joj to bio rad uzela mi na sve tri a I ranije sam ih vadila . Moj ti je savet ako brines da sacekas jos malo sa nedeljama ...
Ganedina pravi frajer super ste i hemoglobin je odlican u trudnoci . Sve ispod 100 se piju lekovi tako da nebrini .
Vecka gurate
Daco pomislila sam da si trudna :) mozda najavljujem nesto :)))))
Ljubim debele

noja

Broj poruka : 6178
Godina : 38
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marija123 taj 25/5/2015, 14:07

Ganedina bravo za dobar izvestaj!
Trudnicice, da vam svima bebice lepo napreduju!

marija123

Broj poruka : 299
Godina : 41
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dada88 taj 25/5/2015, 14:47

Evo mene,bila na uzv,krvarenje stalo. Bebac se vidi al se ne čuje srce Sad kaze dr. do kraja sedmice mora da se čuje. Opet u srijedu idem. Danas sam 6+2.... Nemam vise pojma affraid

Poslednji izmenio dada88 dana 25/5/2015, 15:06, izmenjeno ukupno 1 puta

dada88

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marija123 taj 25/5/2015, 14:57

Dado mi smo srce culi u osmoj nedelji. Tad nam je i dr da vantelesne rekla da proverimo srcanu radnju. Sacekaj jos jednu nedelju.

marija123

Broj poruka : 299
Godina : 41
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 16:58

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh