KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/3/2015, 12:35

Hvala drage moje na brzom odgovoru,
posle svega sto mi se desilo, nemam mira da cekam kontrolu, nego eto tako cackam. Uvek nesto...
Bak, ja sam opet na heparinu i ovu trudnocu, kupujem fragmin 2500j, ne mogu da mi nabave na recept, na fraxiparin sam alergicna...
Ma samo da sve bude kako treba...
Bogdane ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 25/3/2015, 13:06

Sanja, bas mi je zao sto ti je dr izazvala makar i blago krvarenje. Ne znam, ponekad stvarno pomislim da zene ginekolozi to "namerno" rade, a od njih ocekujes da imaju vise razumevanja i da budu neznije na pregledu Rolling Eyes Nikad me nije boleo pregled kod muskarca, a kad god sam bila kod zene, uvek, osim Koptivicke! Ne znam zasto su takve. Mada, vazno je da je stalo, vagina je osetljiva u trudnoci, zbog vece prokrvljenosti, pa se verovatno zato i desava da se povredi neki krvni sud. Vazno je da je sve u redu, sad si mirnija.

Vule, kako mi je slatka ta organizacija preko telefona, mada, znam da bi vise volela da si ti ta koja sve sredjuje i kupuje, ali neka muzic kupi bar najosnovnije, posle cete se lako organizovati i dokupiti sta treba. Verujem da si vec sve pregledala, znas gde sta treba i ima da se kupi... mada, sad mozes i na netu da nadjes sve i samo ga posaljes u radnju da kupi sta treba. Drzim fige da uskoro budete kuci, svi zajedno, pa makar nesto i zafalilo. Very Happy Ja ne mogu da se nagledam Bogdana, tako mi je nezan i mio, a sto kaze BIxi, izgleda kao beba rodjena u terminu, zaista! Lepotan mali! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Sovice i tvoj Bogdan je pravi secer, bas veliki momak! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/3/2015, 13:36

Kupila sam danas mg direkt 300mg,malo da se opustim pred sutrasnji et a i do bete,medjutim pise da ne smeju trudnice da koriste.Ja sam cini mi se videla da je neka od vas pisala da je uzimala pa mi sad nije jasno dal smem.
A imam i persen :) Pa sta je manje stetno?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/3/2015, 13:43

Palcice

ja sam mg direkt koristila svaki dan tokom trudnoce, a bogami i sad kada dojim Very Happy

Meni su ga doktori bas preporucili, nemam pojma da moze biol sta da steti...

Srecno srecno!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/3/2015, 13:58

Hvala draga.Ja sam kupij neki nemacki biolectra.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 25/3/2015, 14:05

Ja pijem Mg i sada, ali taj Mg direkt nisam pila, mada sam citala da ga je dosta trudnica pilo. MOzes da uzmes i persen, i zajedno sa Mg, a mozes da uzmes umesto persena i bromazepam od 1.5 ili 3, ja sam ga pila u postupku i do pozitivne bete, sto kazes, za opustanje materice. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 25/3/2015, 14:08

Ja sam pila Magne B6. Imam nizak pritisak i bio je nizak i u trudnoći. Mg nekad nepreporučuju trudnicama za koje se ispostavi da imaju ili mogu imati visok pritisak. U trudnoći (poodmakloj)sam znala nekad da popijem kad se preforsiram.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/3/2015, 14:11

I ja imam nizak pritisak,a utrogestan ga sroza nacisto.Danima nisam svoja Shocked
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 25/3/2015, 14:13

Meni se desilo jednom da sam posle pregleda malo krvarila. Što više napreduje trudnoća to je pregled sve neprijatniji i bolniji. Mada nije strašno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 25/3/2015, 14:15

PalcicaBg ::I ja imam nizak pritisak,a utrogestan ga sroza nacisto.Danima nisam svoja Shocked
Pa lepo ćeš se onda naspavati u trudnoći. Spavaj,spavaj,spavaj,...Kad stigne bebac i budeš morala da ustaneš iz kreveta, a kao da te krevet vuče unazad žalićeš ako se ne naspavaš sad kad možeš.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/3/2015, 20:18

Potpisujem Zvoncicu.Tek sada kada bebe diktiraju kada ces spavati, zazalim sto nisam vise odmorila u trudnoc i:)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 25/3/2015, 20:26

Vucko cestitam od  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1 srecno i uspesno roditeljstvo....a malom Bogdanu svu srecu u zivotu sunny srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 26/3/2015, 20:52

Gde ste kinder surise, nema vas danas da pisete? :)
Dobila sam i bromazepam po poterbi, kad mi se jako ubrza puls i kad osetim jako uznemrenost. iskreno, muka mi je od svih tih lekova, nadam se da cu zdravu bebu roditi, ali ne mogu da kazem bas da ne znace...
Evo odgovra zasto bas Nifelat, on spusta pritisak kao i ostali, ali utice i na opustanje misica i na matericu i samo on jos dodatno deluje na matericu i smiruje kontrakcije, dok ostali zas pustanje pritiska ne. Uz to prosiruje krvne sudove i protoke, sto je bitno bebi sada za protoke jer sam 5 meseci imala nekontrolisanu astmu i ocigledno manjak dotok kiseonika za bebu, sto je sada bitno nadoknaditi da bi beba mogla da nastavi nesmetano da se razvija jer sad kako je velika vise ce joj svega trebati. Jos je nesto pricala dr ali eto ovo osnovno sam zapamtila. :)
Uz i pregled nismo radili, nepotrebno jer nisam imala kontrakcije, a uz sam svakako radila pre 5 dana i radicu ga opet za 5 dana, tako da u sustini nisam lose prosla danas :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/3/2015, 05:59

Vecka drago mi je da je sve pod kontrolom,neka tako i ostane.

Ja dosla da pokupim svu mogucu bebecu prasinu,prasite i vucite jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/3/2015, 06:29

...palchice dragaaa,evo prashimmm te jakoooo jakoooooooooo!!! bb bb bb bb bb
....trudnice moje slatke,sve vas ljubim!!! srca srca srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/3/2015, 09:30

Palcice prasimo,vucemo,sve po redu...Vecka draga,ne verujem da bi dali nesto sto bebi moze da skodi...Ja juce napravih ruckic i poslepodne prelezala,da izvinete na izrazu gospodja mi se raspala...Opet svekrvini ruckovi.. Opet moram preskakati jela...
Trudnice,ljubim sve i nadam se da ste mi dobre lepe i debele :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 27/3/2015, 11:34

Jutro!
Palcice ti si za mene vec trudnica,samo da se potvrdi betom! Prasim te! :***
Ancice dobrodosla u kuvarice, i ja sam danas skuvala rucak kuf puklo da puklo, morala sam, od mamine bljutave htane ne mogu vise, jelo mi se nesto sa ukusom ali bez soli. Ona sve radi da pomogne i ucini,trudi se kao,ali toliko sve ofrlje radi da sve strpa u lonac, sa brdom vegete i drugih zacina,ekspres lonac sisti pola sata i imamo svakog dana istu formu raspalog povrca u corbi samo se povrce mesa. Slano,masno, eto nekad samo malo smanji Vegetu.
Ja sam jutros skuvala supicu, posebno obarila pa malo proprzila piletinu i pphovala tikvice,oprala zelenu salatu, sve je bilo gotovo za mozda malo vise of sat, i iskreno malo mi je prijalo stajanje i za noge o generalno za cirkulaciju. Srecom tiba se nije bunila, a i beba je bila mirna :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 27/3/2015, 23:35

Grlim trudnice!!!!! Very Happy osmeh srce smajli angel
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 28/3/2015, 13:51

Debelice love cvet ljubav klizanje
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 28/3/2015, 13:51

Drage moje samo da vam se javim. Evo meni sveki dosla u goste. Muka nam je malo pre przila prazi luk a ja sam sedela u kupatilo. Ili ce da nas otruje ili da nas istera od mirisa iz kuce Laughing. Sutra ide izdrzacemo junacki samo sto mi muz nije tu pa je malo teze. A biser svekar nasipao so po celoj kuhinji zbog mrave evo sad popravlja luster samo cekam da zasvetli. Kad muzic dodje s posla slogirace se.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 28/3/2015, 18:25

hahahahahaha Sanja...Srecno ti bilo!!!! lol! A sta bi da zivis sa njima stalno??? Izdrzi do sutra...Kako ste mi zenice??? E da li sve imate mokre gace!!! Blam me ubi, kad bljucne sekret odjednom kao da sam se upiskila ...strasno... Ljubim sve!!!!! osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 28/3/2015, 18:53

Ancice dobro dosla u klub mokrih gaca!  Stalno pisemo o tome a i moja dr je mene upozorila da kako je sve veca trudnoca imacu utisak da sam mokra kao da sam se upisala. Ako nema svrab i peckanje onda je pojacan sekret normalna pojava u trudnoci. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/3/2015, 19:18

Ahahahahhahahahahah Sanja znam da ti nije lako, ali nisam mogla da se ne nasmejem, stvarno vickasti ljudi! I moja svekrva je imala tako akcije, ne samo da kuva u kuci, vec i da ona sredjuje i odredjuje sta nama traba i kako uraditi, i tako hahaha tako da te razumem Wink s' tim sto sam ja dobijala histericne napade, a ti se dobro drzis i drago mi je zbog toga :)
Mi smo jutros bili u komsiluku, a malopre nam je bila i Mikina curica, a njena mama je moja omiljena trudnica pa tako trudnujemo zajedno :)
Ljudi moji, ne znam kako je vama, ali meni je beba bas aktivna, u poredjenju sa prvom trudnocom. Stvarno jako osetim pokrete, ponekad me cak i zaboli, ali kad stave ruku na stomak moji bas jako slabo osete, ja prosto ne mogu da verujuem da je tako :) Moja mala aktivna bebe, a verovatno sam i ja mnogo osetljivija sada na pokrete. Sve u svemu, beba se bukvalno ne smiruje, cak me i nocu budi, mm se smeje kaze da umisljam ili sanjam Very Happy
Ancice, dobrodosla u klub, i ja se osecam upisano, bas sam pisala, u trudnoci i sad i u prvoj sam vise nosila uloske nego ikad do sad. U sustini obavezno dnevne, a kad stavim utrogestan 3x dnevno naredna dva sata i menstrualne. Htela sam da sijem pamucne ali sad imam dva prolema: ne mogu bas da sijem, a ne mogu ni da ih perem, a ne bih dozvolila da mi ih mama ili bilo ko drugi pere umestoo mene, i za gace mi je iskreno dovoljno glupo sto mi pere i siri, to nije radila predhodnih 10god... Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 28/3/2015, 19:31

E vecka znas kako se je drzim na vibreru muzu sve ispisem psujem,vicem njemu i on tacno zna da su njegovi u nekakvoj akciji.Sto se tice pokreta ja sam mog malog vec naucila kad se javlja tacno ima periode kad ;lupka kad ne. poceo je da reaguje na buku. inace je meni najsladje kad krenemo mm i ja da pricamo on lupka izgleda da oce da se umesa.ili dok se mazimo on nas uvek upozori da je tu Laughing
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/3/2015, 20:23

Hehehe, ja nemam problem jos uvek sa mokrim gacama, mozda i zato sto sam pocela da nosim muzevljeve, one siroke dovoljno, pa ne osetim! Wink lol! lol! Salim se, nije tako puno kao u prosloj trudnoci, samo utrogestan ujutru. Za sad se drzim!

Sanja, pobegla si od prazi luka, a ja se ubih u njemu! Samo sa njim spremam! lol! lol! lol! Laughing Laughing Da ti ne pricem da i meni dolaze sutra svekijevci, svekar je naumio da mi sprema corbicu od crnog luka, posto se trudnim da svakodnevno jedem corbice, supe, zbog opsitpacije. Pitam ga ja sta mu treba, da nabavim, kaze, 1l mleka i crnog luka. Pitam ja koji crni luk, onaj crveni, zuti ili beli, kaze - beli, e rekog, taj nemam, imam kilo crvenog. Kaze, ali meni treba 2kg!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked lol! lol! lol! lol! Tako da ce sutra biti zurka kad krene da pravi corbu od 2kg crnog luka!!!! lol! lol! lol! Sreca pa imam gde da bezim i ja ako zamrdi opasno! lol! lol! lol! lol!

Kako ste trudnice? Nema Lenjivice i Lele da se jave, da nam kazu kako guraju. Nema ni Makac, Ganedine, sve nas zaboravile! Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu