KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/3/2015, 23:08

Nataly, jesu na klackalici, zato ti i kazem, tako visok estradiol nije ok, fsh je samo prividno snizen. Hoce to i od ciste, Djole je objasnjavala, kao i druge zene koje su se tom temom vise bavile, tamo na temi. Ja bih otisla na uz.
Mislim, mada se nisam bas duboko bavila temom fsh, da je mesec dana prekratko vreme da smokve toliko smanje fsh, pre ce biti da ti je ovaj ciklus jednostavno takav.

Amna, ne znam odgovor

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/3/2015, 23:09

Zmajuška ::Dmana, divno cveće .
Blanka, ako sam dobro upamtila u aprilu ćeš na vto. Bliži nam se. usne


Zmajuska hocu,u aprilu,jedva cekam bockanje. Da nam ovaj april bude srecan i donese radost najvecu.

trudnica trudnica
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/3/2015, 23:09

E da, posle koliko dana od ispijanja primoluta ste dobijale, vi koje ste ga pile? Hvala
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/3/2015, 23:16

Bak  b
Nataly da probas samo sa Mönchspfeffer ?
Ja sam pocela sa njim..Sutra vadim ponovo hormone.A i ja uzimam smokve oko mjesec ,mozda malo vise.Pa cu da ti javim.Ne znam hocu li odma imat nalaze
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 17/3/2015, 00:44

bak ::E da, posle koliko dana od ispijanja primoluta ste dobijale, vi koje ste ga pile? Hvala

Posle oko nedelju dana.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 17/3/2015, 00:48

Dmana divne vesti cestitam od srca!!! :**

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 17/3/2015, 00:52

Devojke sve vas vucem za nosice i mislim na vas! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 17/3/2015, 01:23

Cure jeste li vi meni postavile mail od Vujovicke ili ja to mjenjam sa onim mailom od Kopitovicke..Ne mogu da najdem od Vujovicke?? I ona privat klinika polimedic je bas neprofesionlana ,nemaju ni mail adresu!!! Ima li ko ovaj kontakt ili moze li nabaviti
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 17/3/2015, 06:32

Js sam uvek posle primolut nora dobijala 3 dan.
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 17/3/2015, 06:38

...dmana,bravo za dve bebice...neka trudnocha bude lagana i shkolska!!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 17/3/2015, 08:32

Dmana, bravo za dva srculenca!
osmeh srce osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 17/3/2015, 08:39

[quote="bak"]E da, posle koliko dana od ispijanja primoluta ste dobijale, vi koje ste ga pile? Hvala [/quote]

Bakiša, ja sam u prošlom ciklusu pila primolut. Tačno treći dan ujutru sam dobila iako nisam imala neke izrašene simptome. Ponekad me malo boluckao stomak. Dobro sam ga podnela fizički, ali psihički... Mad imala sam neke crne misli.... Rolling Eyes A ciklus mi je bio savršen...Very Happy Koliko dana ti treba da ga uzimaš?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/3/2015, 09:11

JocY,srecno na histeroskopiji i da ti ostali koraci budu lagani i vode do divnih bebica!
Bak,ne pratim bas korake,ali navijam silno!
Bravo dmana ,za dva srca mala!
Blanka,navijam za april!
Navijam za sve vas koracaljke,da vas ne imenujem posebno!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 17/3/2015, 09:29

bak ::Nataly, jesu na klackalici, zato ti i kazem, tako visok estradiol nije ok, fsh je samo prividno snizen. Hoce to i od ciste, Djole je objasnjavala, kao i druge zene koje su se tom temom vise bavile, tamo na temi. Ja bih otisla na uz.
Mislim, mada se nisam bas duboko bavila temom fsh, da je mesec dana prekratko vreme da smokve toliko smanje fsh, pre ce biti da ti je ovaj ciklus jednostavno takav.

Amna, ne znam odgovor

Koracaljke  osmeh srce
Hvala Bak! Poci cu na ultrazvuk!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 17/3/2015, 09:38

Devojke, da vam se pozalim malo. Juce sam bila u NS na UZ da vide da li mogu da pocnem sa stimulacijom i nasli mi neku cistu i sve se odlaze Crying or Very sad
Dr. mi je rekla da dodjem za 10 dana da vidimo da li se sama povukla ili da je buse. I da nastavim da pijem drugu kutiju Microginona bez pauze. Ima li neko sa slicnim iskustvom? Kako li izgleda to busenje ciste? Ja sam mislila da izmedju dve kutije tableta treba da se pravi pauza... Nisam pametna Sad
Dmana, od srca cestitam za dva mala srca srca srca srca
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 17/3/2015, 09:42

Marija ne znam sta bih ti rekla ja to pila nisam...Davno imah neku cisticu koja je otisla sama!!!
Dmana,bravo za dve bebe....Znala sam da ce biti dve...Samo sa mirom i opusteno,bice sve dobro ovaj put...Cekamo te na trudnickim ,kao i sve drugarice ovde...
Sve vas vucem za nos,i navijam da ovaj sad vec april bude plodonosan!!! :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 17/3/2015, 09:53

Bravo Dmana.family ....sve vucem za nosice.....za cega se koristi promolut?

Vecka je si li imala neka pravila kad se desavaju biohemiske i na koji period...?Jesi li i ti imala ir.....da li si ishranu korigovala pa ti se desila trudnoca....?ili pak neke suplemente srca1 uhhh izvini na pitanjima ali ti si mi uzdanica sunny
Pratim vas devojke i navijan jaaako...sad bi mogla da nam se desi neka spontana trudnoca na koracima...osecam je smajli angel
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/3/2015, 10:00

Koračaljke, čekalice, nadalice ljubav ljubav ljubav Srećni vam koraci, lagane i školske trudnoće vv vv vv
Mene nije bilo baš dugo,ali verujete, ne stižem. Mi i dalje čekamo pogodan trenutak, lagano, ne žurimo nigde d d d Sve vas srcasti poljupci
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 17/3/2015, 10:22

Evo i meneeee sreca Nije me dugo bilo...Ali sad sam tu. Startujem ponovo.Histero. je u cetvrtak ujutru.Sve hormone sam odradila za vto.Sve je ok.Jos cekam amh i dhea-s. Radila sam puno nekih hormona za stitnu.I hvala Bogu sve je ok.Imam neku cistu.Znaci za sad je ne remeti...Ostali hormoni su u granicama tako da sam ok igra
Svim curama zelim punoooo srece i odsad sam tu svaki dan ,pa se kuckamoooo igra
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 17/3/2015, 10:49

kusurko bas dugo nisi bila dobro dosla nazad,ljubim te puno puno Very Happy Very Happy

daco jako mi je drago sto si ovde ,odlicno za hormone,jos i histero da prodje u najboljem redu,a onda da se u aprilu, maju veselimo ogromnoj beti,zasluzila si posle svega. I ja se nadam da cu u aprilu maju na FET pa da ce mo zajedno da trudnujemo ali ovaj put do kraja,sigurna sam u to Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:58

jelena*mama2andjela* ::kusurko bas dugo nisi bila dobro dosla nazad,ljubim te puno puno Very Happy Very Happy

daco jako mi je drago sto si ovde ,odlicno za hormone,jos i histero da prodje u najboljem redu,a onda da se u aprilu, maju veselimo ogromnoj beti,zasluzila si posle svega. I ja se nadam da cu u aprilu maju na FET pa da ce mo zajedno da trudnujemo ali ovaj put do kraja,sigurna sam u to Very Happy Very Happy
Meni je drago da vas dve imate želju i volju da nastavite. Bilo bi mi još draže da je prethodni put sve bilo ok., ali sam sigurna da tako jakim ženama kao što ste vi biće kuća puna dečice. Navijam da što pre postanete mame i divim se vašoj hrabrosti, istrajnosti i volji.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 17/3/2015, 11:38

DMALA CESTITAM za 2 bebice:aa22: as as as as as as as as as !!!! Neka ti je laka trudnoca zagrljaj

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/3/2015, 11:48

Hvala cure. Ja ga pijem jos sutra, znaci za vikend da cekam ciklus. Vazno mi je da ne dobijem odmah sutradan.

Ja sad pijem primolut da odlozim ciklus, par dana ga pomeramo, dr nije bila tu a i mm nije tu. Posle valjda polecemo, videcemo, ako sve bude ok

Mamadabudem, i meni je psihicki katastrofa, preplakah dva dana, da ne pricam kave ideje i snove imam Embarassed Sve neka horor erotika lol! Prezivecu jos par dana

Trudnjace i mamice , hvala vam sto ste tu i mislite na nas smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel

Marija, busenje ciste izgleda kao aspiracija, uspavaju te, busnu je i ides kuci. Nista strasno. Nego to odlaganje Rolling Eyes Ja bas mrzim da odlazem bilo sta Embarassed

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/3/2015, 11:48

Dmana, cestitam na srce srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 17/3/2015, 11:54

Bak, hvala na obavestenju, a tebi srecan pocetak cvet
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu