KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 14/3/2015, 23:43

Hvalaa Lelo :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 15/3/2015, 00:02

Amna84, idi kod obe. Kod Vuje da proba da ti sredi hormone, a kod Kopitovicke da se dogovoris za postupak.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 15/3/2015, 01:47

☆★♥♥♥
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 15/3/2015, 10:35

Devojke nisam sigurna gde da postavim pitanje pa ajde ovde cu ako treba negde druge molim da ga premestite,naime odradila sam prosle nedelje sve briseve,vaginalni,cerviklani,papa,hlamidija,urea,miko..sve uredno,medjutim sekret mi je bas pojacan,nemam nikakva svrab,bol,miris i slicno al je bas pojac...zadnji put sam tako imala u trudnoci i isto je sve od briseva bilo u redu.
Jel imala neka iskustva sa tim,bas mi je neprijatno,tusiram se po par puta dnevno Sad
p.s. mala dopuna ,posto se pripremam za era test pijem estrofem 3 x 1 od 2 dana ciklusa i utrogestan od 11 d.c ali ga pijem bas iz razloga pojacanog sekreta,mislite li da to ima uticaja ?
hvala unapred na odgovorima usne usne

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 15/3/2015, 10:55

Jelena za pocetak prestani da se tusiras vise puta dnevno, tako se ubijaju dobre bakterije koje nas cuvaju. Sekret moze da bude i hormonalan posebno u periodu posle vto dok se hormoni ne vrate u normalu.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 15/3/2015, 16:17

Jelena, sto kaze Jocy, ne treba ni d se preteruje sa tusiranjem, jer ona speremo i one dobre bakterije koje nam odrzavaju floru koze i sluzokoze. Moze da bude od ovulacije pojacan sekret, a moze da bude i on nekog preparata koji koristis za tusiranje. Ima onih nekih vaginaleta za regulisanje vaginalne flore, zaboravih kako se zovu. Mozda da probas sa njima, ali posto promenis sredstvo za tusiranje i posto prestanes da se tusiras cesto. Ako ides uskoro kod ginekologa, proveri sta moze da bude. Ustvari, ti negde pomenu da koristis utrogestan, hoce i on da pojaca sekret, a mislim da hoce i estrofem, jer on deblja endo, a edo je dovoljne debljine u periodu ovulacije, kad imamo inace pojacan sekret, pa mozda je i od njega.

Lucky, super da si nasla dr od poverenja, drzi se njega i slusaj ga, odlican je dr. NIje vazno koliko ce jos meseci proci, vazno je da resis sve probleme i problemcice koji mogu da uzrokuju neuspeh VTO.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 15/3/2015, 20:35

Drage moje... samo da vas pozdravim...
Tako mi se mrsko nakaniti ovo sve ponovo prolaziti v
U junu planiram u Prag ponovo. Početkom aprila trebam ponovo da im se javim i da sve detaljno dogovorimo. Trebam početi da vadim nalaze. Ne znam šta bih prije.
Danas bila sa prijateljicom na kafi a ona ima šestomesečnu bebu, i onako gledam kako je to lepo pa se pitam hoću li i ja tako ikada.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/3/2015, 00:52

Imas mahanje od mene, drzim ti fige!!Mene je uhvatila.tako neka tuga, da ne znam......Ne razumijem sve ovo....Mislim da u psihi blokiram ciklus
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 16/3/2015, 10:18

Hvala drage moje,verovatno je do novog sapuna za intimnu higijenu,uzela samo Clivlenov ,prestacu da ga koristim pa ce mo da vidimo...
Ja sam danas upravo odradila ERA test,rezultati za dve nedelje otprilike,jos i to da proverim ,ne znam koji deo tela jos nisam proveravala,da i njega bocnem,secnem,uzmem par litara krvi...Very Happy  Very Happy Very Happy nadam se da ce biti sve u redu pa da razmisljam o smrzalicama Very Happy
ljubim vas sve

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 16/3/2015, 16:04

drage moje da vam se javim i ja...
u petak sam odradila histro, na kraju je bila dijagnostička, nisam imala nikakv polip...
uzeo je isecak i poslao na histopatplogiju i sada cekam rezultate...
ljubim vas sve

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 16/3/2015, 17:23

jelena meni su dve dr preporucile da koristim u trudnoci samo Lactogyn,jeste malo skuplji oko 1100 din ali vredi svaku paru.Koristila sam ga i pre trudnoce,savrsen je
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 16/3/2015, 18:07

Drage moje mi smo danas bili na uz i videli kako kucaju dva srce srce
Jako sam srecna i Daj Boze da ovog puta bude sve u redu do kraja molitva
Hvala svima na podrsci i zelim svima da sto pre ostvare svoje snove d
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/3/2015, 18:30

Sandrolina bravo za histero! Kada ce novi postupak?

Jelena dace bog da ERA bude dobar pa da se za koji mesec radujemo eskimcicima!

Dmana cestitam za dva srculenceta,bice sve kako treba,mora! likeit likeit
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/3/2015, 18:36

Dmana bravo za 2 srculenca, zelim ti laganu trudnocu. Bravo ff ff ff ff

Jelena, Lactogyn je zakon za intimnu higijenu, koristim ga odavno i svima ga preporucujem. Mica je u pravu.
Ljubim vas zenice drage!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/3/2015, 18:41

Drage cure, mislit cete da sam luda..Ali meni stize cikla iz Srbije..Pocinjem da je uzimam na svoju ruku..Treba mi neko ko je vec uzimao da me vodi kroz to..Glupo zvuci ali imam strah..ne znam kad da mjeri. hormone nakon koliko, da li smijem paralelno ovu dhea I q10 ..moze I na pp da mi se javi da pisemo sta I kako....pomocxx affraid
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 16/3/2015, 19:50

Dmana, divno cveće .
Blanka, ako sam dobro upamtila u aprilu ćeš na vto. Bliži nam se. usne
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 16/3/2015, 20:06

Dmana BRAVO! sunny Devojke svima srećno...
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 16/3/2015, 20:10

dmna bravo samo napred da ste 3u1 jos 8 meseci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/3/2015, 20:32

Dmana upravo vidm tvoj post..Da kucate zajedno i narednih mjeseci ... smajli angel
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 16/3/2015, 20:58

Dmana bravo,bravo. da sve bude u redu i da za par meseci uzivas sa svojim blizancima. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 16/3/2015, 22:16

Djevojke drage, 
Nakon mjesec dana uzimanja DHEA od 75mg, Q 10 od 25g, suvih smokava u maslinovom ulju, mlade psenicne trave i cajeva ( virak, ocajnica i hajducka trava) rezultati su
FSH-2 ( zadnji je bio 21) 
Estradiol- 267
Testosteron- 3,40 ( gornja granica 2,90)
Kakvo je ovo ludilo sad? 
Da li da pocinjem sa ciklom?
Sta mislite ima li ovulacije u ovom mom slucaju. Sokirana sam
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/3/2015, 22:20

Nataly a lh? Da nemas neku cistu? Koliko je ref za estradiol? Prevelik estradiol maskira fsh, imas objasnjenje mehanizma na temi o fsh.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 16/3/2015, 22:47

Nisam vadila LH ni TSH Mad nemam ciste
Znam da su FSH i estradiol na klackalici ali prenisko je otisso FSH. Hoce li se vaziti ako sjutra izvadim LH a to ce biti 4-ti dan ciklusa?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 16/3/2015, 22:54

Radili smo vto u Viseradskoj i tad su nam zamrzli 2 embriona. Posto nam prva vto nije uspela danas odem da se raspitam oko placanja za smrzlice i zamislite sta mi kazu?? MI NEMAMO USVOJEN CENOVNIK I DOK SE TO NE
USVOJI NE MOZETE DOCI NA FET !!!!!
Pa da li su oni normalni??sto su mi ih onda izamrzavali??i ako nemaj cenovnik znaci li to da to nisu do sad ni radili??pa sta na meni da se vezbaju...e ludaci!!a moja dr o tome nema pojma...oni su za novine Sad
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 16/3/2015, 23:01

Postavit cu glupo pitanje: Ima li smisla ici na pracenje u toku uzmanja cikle? I ako dojde do ovulacije ici na oplodnju ..
I ponavljam pitanje ima li ko da je uzimao ciklu u cilju postiznja trudnoce da mi se javi..Pocinjem je uzimat na svoju ruku
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu